Yves Saint Laurent - Kolorowka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 19:17   #31
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A miala ktoras z Was do czynienia z tym : http://www.yslbeautyus.com/MAKE-UP-L...duct_info.html ???
nie widzialam tego ale w ostatniej kolekcji ysl usta modelek sa czarne moze to nie bedzie czarne ze czarne ale ciezko napisac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:29   #32
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mariolu a czy 11 jest taka blado rozowa? nie chce juz zlotego blyszczyka
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam 10 i 11 11 to taki mleczny bez lekko rozjasnia usta i ma dosc duze zlote drobinki
Właśnie jak pisze dimiti, Ja również nie widziałam w nim różu To taki właśnie mleczny beżyk ze złotymi drobinami. Nie miałam go na ustach, więc nie wiem czy te drobiny są wyczuwalne czy nie. Ten 13 jest niemal identyczny tylko jakby kropla właśnie mlecznego różu była. Ciutkę inaczej połyskiwał mając oba na dłoni.

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A miala ktoras z Was do czynienia z tym : http://www.yslbeautyus.com/MAKE-UP-L...duct_info.html ???
Ja niestety nie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:26   #33
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie jak pisze dimiti, Ja również nie widziałam w nim różu To taki właśnie mleczny beżyk ze złotymi drobinami. Nie miałam go na ustach, więc nie wiem czy te drobiny są wyczuwalne czy nie. Ten 13 jest niemal identyczny tylko jakby kropla właśnie mlecznego różu była. Ciutkę inaczej połyskiwał mając oba na dłoni.



Ja niestety nie.
13 niestety nigdzie nie widzialam ale moze byc ciekawa 10 jest takim mlecznym rozem wiec chyba 13 bedzie silniejsza od niego?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 10:37   #34
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
13 niestety nigdzie nie widzialam ale moze byc ciekawa 10 jest takim mlecznym rozem wiec chyba 13 bedzie silniejsza od niego?
Ociupinkę przez kroplę innej poświaty Dla słaborozróżniających będą identyczne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 09:08   #35
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ociupinkę przez kroplę innej poświaty Dla słaborozróżniających będą identyczne
ja mam 10 i 11 wiec wiecej ich juz nie potrzebuje bo az tak mi sie nie podobaja szkoda ze nigdzie nie mozna wyczaic kolorkow przynajmniej u mnie nie ma takiej mozliwosci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 09:29   #36
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam 10 i 11 wiec wiecej ich juz nie potrzebuje bo az tak mi sie nie podobaja szkoda ze nigdzie nie mozna wyczaic kolorkow przynajmniej u mnie nie ma takiej mozliwosci
Ja akurat je spotkałam w niewielkim Douglasie W Gorzowie Wlkp. Ale rzeczywiście było chyba tylko 4 kolory w tym 2 to 11 i 13 właśnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 11:21   #37
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Jednak mam tę paletę. Teraz odwyk do końca roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ysl 2.JPG (41,3 KB, 60 załadowań)
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 12:56   #38
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Jednak mam tę paletę. Teraz odwyk do końca roku
I jak wrażenia z paletki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 16:36   #39
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia z paletki ?
Pozytywne, acz nie powala na kolana Szary-gołębi to mat, ładny odcień; najjaśniejszy chyba lekko połyskuje - wg mnie to nie totalny mat, nie ma też nachalnych drobin, choć na razie jeszcze ściera się srebrne logo, co nieco zakłóca jego odbiór czarny ma drobiny widoczne w pudełku i na waciku przy zmywaniu oka, na samej powiece ich nie widzę (może bardziej widoczne są w sztucznym świetle), mi właśnie o coś takiego chodziło - mam Guerlaina Touche de brume - podobna kolorystka, jednak czarny jest mocno nabrokatowany - efekt bardzo dobry na wieczór, na co dzień nie za bardzo się nadaje (a prawdę mówiąc tych wieczornych wyjść, na które przyda mi się taki makijaż mam tyle co kot napłakał ). YSL wg mnie można używać od rana. Daje się stopniować i cieniować. Nie osypuje się przy nakładaniu (najciemniejszego z tej palety Guerlaina nie potrafię nałożyć bez obsypania sobie policzków, przy tak ciemnym kolorze to spora wada). Użyłam dopiero raz - na bazie od 7 rana do 20 trzymał się idealnie - w warunkach ekstermalnych. Piękne opakowanie. Wady - kolory nie są oddzielone żadnymi przegródkami, trzeba uważać, żeby zwłaszcza tego najjaśniejszego nie upaćkać ciemniejszymi, aplikator znajduje się w welurowym pokrowcu, a nie w środku pudełka, dla mnie to wydziwianie i utrudnienie. Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć tyle
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 16:46   #40
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Też jestem fanką kosmetyków YSL, szczególnie tuszy Faux Cils, baz i podkładów (Perfect Touch czy ulubiona Teint Parfait), niezastąpiony Touche Eclat czy cienie do oczu. Kiedyś mieli jeszcze Teint Premier, chyba najlepsza baza, jaką miałam, no i błyszczyki Lacque Eclant Levres (ale te w okragłych pojemniczkach). Faktem jest, że tymi kosmetykami trzeba się nauczyć posługiwać (parę razy nawet wizażystki z YSL zaskoczyłam radami dot. tuszu). Za to oberżynowy tusz daje suuuuper efekt przy zielonych oczach. A perfect touch też wymaga trików, by było dobrze.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:15   #41
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Pozytywne, acz nie powala na kolana Szary-gołębi to mat, ładny odcień; najjaśniejszy chyba lekko połyskuje - wg mnie to nie totalny mat, nie ma też nachalnych drobin, choć na razie jeszcze ściera się srebrne logo, co nieco zakłóca jego odbiór czarny ma drobiny widoczne w pudełku i na waciku przy zmywaniu oka, na samej powiece ich nie widzę (może bardziej widoczne są w sztucznym świetle), mi właśnie o coś takiego chodziło - mam Guerlaina Touche de brume - podobna kolorystka, jednak czarny jest mocno nabrokatowany - efekt bardzo dobry na wieczór, na co dzień nie za bardzo się nadaje (a prawdę mówiąc tych wieczornych wyjść, na które przyda mi się taki makijaż mam tyle co kot napłakał ). YSL wg mnie można używać od rana. Daje się stopniować i cieniować. Nie osypuje się przy nakładaniu (najciemniejszego z tej palety Guerlaina nie potrafię nałożyć bez obsypania sobie policzków, przy tak ciemnym kolorze to spora wada). Użyłam dopiero raz - na bazie od 7 rana do 20 trzymał się idealnie - w warunkach ekstermalnych. Piękne opakowanie. Wady - kolory nie są oddzielone żadnymi przegródkami, trzeba uważać, żeby zwłaszcza tego najjaśniejszego nie upaćkać ciemniejszymi, aplikator znajduje się w welurowym pokrowcu, a nie w środku pudełka, dla mnie to wydziwianie i utrudnienie. Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć tyle
Dziękuję za tak obszerną recenzję

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Też jestem fanką kosmetyków YSL, szczególnie tuszy Faux Cils, baz i podkładów (Perfect Touch czy ulubiona Teint Parfait), niezastąpiony Touche Eclat czy cienie do oczu. Kiedyś mieli jeszcze Teint Premier, chyba najlepsza baza, jaką miałam, no i błyszczyki Lacque Eclant Levres (ale te w okragłych pojemniczkach). Faktem jest, że tymi kosmetykami trzeba się nauczyć posługiwać (parę razy nawet wizażystki z YSL zaskoczyłam radami dot. tuszu). Za to oberżynowy tusz daje suuuuper efekt przy zielonych oczach. A perfect touch też wymaga trików, by było dobrze.
Jestem ciekawa czy on nie podkreśla i nie zbiera się w załamaniach jeśli ktoś już ma zmarszczki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 18:11   #42
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja akurat je spotkałam w niewielkim Douglasie W Gorzowie Wlkp. Ale rzeczywiście było chyba tylko 4 kolory w tym 2 to 11 i 13 właśnie
u mnie poki co tylko marrionaud jest a i tam nie ma i tak szafy ysl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:23   #43
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Jestem ciekawa czy on nie podkreśla i nie zbiera się w załamaniach jeśli ktoś już ma zmarszczki ?[/quote]


Nie podkreśla, jest dużo lżejszy od Diora (który mocniej kryje i przez to lubi robić dość widoczne plamy pod oczami), można stopniować ilość nakładanego kosmetyku co jest dość ważne dla kobiet z lekko przeźroczystą skórą, co akurat jest moją bolączką. Najlepiej nie rozmazywać go ale wklepywać opuszkami palców. Efekt ostateczny jest widoczny po około 10 minutach kiedy kosmetyk wtopi się w skórę.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:20   #44
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Ja najbardziej lubię YSL za te piękne luksusowe, w wersji "na bogato" pudełeczka i opakowania.
W tej chwili mam róż w gąbeczce, Touche Blusch - i bardzo go sobie chwalę, głównie za lekkość i rozświetlenie. U mnie nie widać brokatowych drobin, o których mowa w niektórych recenzjach. Rumieniec jest tak naturalny, a pyłkowy róż tak lekki że trudno go zlokalizować na skórze. I ma świetny kolor - nie jest to czysto koralowy odcień, raczej róż niż koral ale nie jest to zbyt chłodny, lodowy róż. Dla mnie to kolor uniwersalny i neutralny, taki pośredni - ani zimny ani ciepły.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10277

Miałam też rozświetlający korektor, Touche Eclat - cudeńko. W porównaniu do Clarinsa(Clarins też jest super, ale YSL ma tę lekkość i większe rozświetlenie) - daję mu znacznie więcej punktów.

Szminka, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick - podbieram mamie jak wracam do domu. Jest boska, delikatny, przejrzysty kolor i mocny błysk. Świetne nawilża i "odmładza" usta. Moja mama nie lubi mocnego makijażu, pomadki kryjące są dla niej niewygodne, bo boi się, że pomaluje krzywo usta. Większość błyszczyków z kolei jest zbyt "dyskotekowa" dla niej, za mocno błyszczy. Tutaj ma i błysk, i lekki kolor i może malować usta bez użycia lusterka

Choruję od dawna na błyszczyki Golden gloss. Konkretnie na 1, 10 i 11.
Na mojej wish liście jest też paletka poczwórnych cieni - naturalne beżo-brązy i brązo-róże.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:36   #45
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię YSL za te piękne luksusowe, w wersji "na bogato" pudełeczka i opakowania.
W tej chwili mam róż w gąbeczce, Touche Blusch - i bardzo go sobie chwalę, głównie za lekkość i rozświetlenie. U mnie nie widać brokatowych drobin, o których mowa w niektórych recenzjach. Rumieniec jest tak naturalny, a pyłkowy róż tak lekki że trudno go zlokalizować na skórze. I ma świetny kolor - nie jest to czysto koralowy odcień, raczej róż niż koral ale nie jest to zbyt chłodny, lodowy róż. Dla mnie to kolor uniwersalny i neutralny, taki pośredni - ani zimny ani ciepły.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10277

Miałam też rozświetlający korektor, Touche Eclat - cudeńko. W porównaniu do Clarinsa(Clarins też jest super, ale YSL ma tę lekkość i większe rozświetlenie) - daję mu znacznie więcej punktów.

Szminka, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick - podbieram mamie jak wracam do domu. Jest boska, delikatny, przejrzysty kolor i mocny błysk. Świetne nawilża i "odmładza" usta. Moja mama nie lubi mocnego makijażu, pomadki kryjące są dla niej niewygodne, bo boi się, że pomaluje krzywo usta. Większość błyszczyków z kolei jest zbyt "dyskotekowa" dla niej, za mocno błyszczy. Tutaj ma i błysk, i lekki kolor i może malować usta bez użycia lusterka

Choruję od dawna na błyszczyki Golden gloss. Konkretnie na 1, 10 i 11.
Na mojej wish liście jest też paletka poczwórnych cieni - naturalne beżo-brązy i brązo-róże.
Do mnie chyba taka właśnie leci od wizażanki Jak dostanę to wkleję zdjęcie

Dziewczyny tak kusicie tym korektorem YSL. Cena jego w perfumerii nieco odstrasza. Co myślicie o tym. Oryginalny ?

http://www.allegro.pl/item446595299_..._eclat_01.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:07   #46
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja najbardziej lubię YSL za te piękne luksusowe, w wersji "na bogato" pudełeczka i opakowania.
W tej chwili mam róż w gąbeczce, Touche Blusch - i bardzo go sobie chwalę, głównie za lekkość i rozświetlenie. U mnie nie widać brokatowych drobin, o których mowa w niektórych recenzjach. Rumieniec jest tak naturalny, a pyłkowy róż tak lekki że trudno go zlokalizować na skórze. I ma świetny kolor - nie jest to czysto koralowy odcień, raczej róż niż koral ale nie jest to zbyt chłodny, lodowy róż. Dla mnie to kolor uniwersalny i neutralny, taki pośredni - ani zimny ani ciepły.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10277

Miałam też rozświetlający korektor, Touche Eclat - cudeńko. W porównaniu do Clarinsa(Clarins też jest super, ale YSL ma tę lekkość i większe rozświetlenie) - daję mu znacznie więcej punktów.

Szminka, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick - podbieram mamie jak wracam do domu. Jest boska, delikatny, przejrzysty kolor i mocny błysk. Świetne nawilża i "odmładza" usta. Moja mama nie lubi mocnego makijażu, pomadki kryjące są dla niej niewygodne, bo boi się, że pomaluje krzywo usta. Większość błyszczyków z kolei jest zbyt "dyskotekowa" dla niej, za mocno błyszczy. Tutaj ma i błysk, i lekki kolor i może malować usta bez użycia lusterka

Choruję od dawna na błyszczyki Golden gloss. Konkretnie na 1, 10 i 11.
Na mojej wish liście jest też paletka poczwórnych cieni - naturalne beżo-brązy i brązo-róże.
z rozy testowalam wlasnie 01 i 02 z tym ze drugi ladniejszy ale ale dla mnie za jasny co do golden glossow mam dwa 10 i 11 i zachwycona az tak nie jestem nimi za to lubie faux cilsa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:59   #47
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

ostalam wczoraj korektor w pedzelku ale EL - i juz wiem ze uwielbima taki typ korektora..
mysle ze nasteonym bedzie wlasnie YSL albo Chanel

mysle o tej paletce limitowanej do policzkow : Love, czy ktos juz ja nabyl i moze ja opisac jak wyglada na polikach?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:04   #48
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

mam ten w pedzelku i nie maskuje nic
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 20:32   #49
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Ogladałam dzisiaj te nowe piątki, niebieską i fioletową. Fioletowej raczej się nie oprę i znajdzie się w mojej kolekcji, niebieska za bardzo przypomina mi ostatnią kolekcję Lancome
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 11:44   #50
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do mnie chyba taka właśnie leci od wizażanki Jak dostanę to wkleję zdjęcie
Zazdroszczę!
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z rozy testowalam wlasnie 01 i 02 z tym ze drugi ladniejszy ale ale dla mnie za jasny co do golden glossow mam dwa 10 i 11 i zachwycona az tak nie jestem nimi za to lubie faux cilsa
Wiem, wiem, że te YSL glossy nie są ponoć takie super, że mają drobiny brokatu, że drapią w ust , ale i tak mi ślinka do nich leci

A róż mam właśnie w odcieniu 02, używam tez latem i dla mojej jasno żółtej karnacji jest w sam raz

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
mam ten w pedzelku i nie maskuje nic
Jego maskowanie polega moim zdaniem w dużej mierze na roświetleniu i operowaniu światłem. I dzięki temu że rozprasza światło, skóra wygląda na gładsza, jaśniejszą, ładniejszą.
Mi on odpowiada, bo nie mam sińców pod oczami, ale korektor tak pięknie rozświetla właśnie i skóra wygląda na wypoczętą i całe oko prezentuje się lepiej. Mam pędzelkowego Clarinsa i on kryje, ale stawiam go niżej niż YSL, przez to że nie rozświetla.

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
Ogladałam dzisiaj te nowe piątki, niebieską i fioletową. Fioletowej raczej się nie oprę i znajdzie się w mojej kolekcji, niebieska za bardzo przypomina mi ostatnią kolekcję Lancome
Ja widziałam tylko w sieci, ale fioletowa i bezowa sahara mnie urzekły i też stale gapię się na nie. Niebieska ładna, ale nie kusi mnie, bo niebieską paletę zużywałyby po mnie jeszcze moje wnuki i prawnuki chyba
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:54   #51
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Szminka, Rouge Pure Shine Sheer Lipstick - podbieram mamie jak wracam do domu. Jest boska, delikatny, przejrzysty kolor i mocny błysk. Świetne nawilża i "odmładza" usta. Moja mama nie lubi mocnego makijażu, pomadki kryjące są dla niej niewygodne, bo boi się, że pomaluje krzywo usta. Większość błyszczyków z kolei jest zbyt "dyskotekowa" dla niej, za mocno błyszczy. Tutaj ma i błysk, i lekki kolor i może malować usta bez użycia lusterka
Zgadza się. Pomadka dla fanek naturalności i niewielkiego skoncentrowania pigmentu na dziobie . Super nawilża i pachnie marakują, nabłyszcza.
Mam odcień 19, bardzo delikatny beż. Przez to że jest niesamowicie wydajna (albo ja mam za dużo kolorówki do ust ) nie daję rady jej zużyć.

Korektor pod oczy też suuuper, zgadzam się z wypowiedziami powyżej - krycie średnie, niezłe rozświetlenie
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 12:42   #52
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Ja widziałam tylko w sieci, ale fioletowa i bezowa sahara mnie urzekły i też stale gapię się na nie. Niebieska ładna, ale nie kusi mnie, bo niebieską paletę zużywałyby po mnie jeszcze moje wnuki i prawnuki chyba
Niebieskiej nie kupię bo za dużo już mam niebieskiego, ale ta fioletowa jest super, więc pewnie się stanie

Co do niebieskiego to właśnie ćwiczę połączenie niebieskiego z szarym w różnych natężeniach, nasyceniach i odcieniach. Wygląda to dość interesująco. I na dzień i na wieczór
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:16   #53
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę!

Wiem, wiem, że te YSL glossy nie są ponoć takie super, że mają drobiny brokatu, że drapią w ust , ale i tak mi ślinka do nich leci

A róż mam właśnie w odcieniu 02, używam tez latem i dla mojej jasno żółtej karnacji jest w sam raz


Jego maskowanie polega moim zdaniem w dużej mierze na roświetleniu i operowaniu światłem. I dzięki temu że rozprasza światło, skóra wygląda na gładsza, jaśniejszą, ładniejszą.
Mi on odpowiada, bo nie mam sińców pod oczami, ale korektor tak pięknie rozświetla właśnie i skóra wygląda na wypoczętą i całe oko prezentuje się lepiej. Mam pędzelkowego Clarinsa i on kryje, ale stawiam go niżej niż YSL, przez to że nie rozświetla.


Ja widziałam tylko w sieci, ale fioletowa i bezowa sahara mnie urzekły i też stale gapię się na nie. Niebieska ładna, ale nie kusi mnie, bo niebieską paletę zużywałyby po mnie jeszcze moje wnuki i prawnuki chyba
drapac w usta nie drapia ja ich wogole nie czuje ale po prostu dla mnie drobinki sa za duze i niszcza troche efekt i kolor
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:26   #54
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
drapac w usta nie drapia ja ich wogole nie czuje ale po prostu dla mnie drobinki sa za duze i niszcza troche efekt i kolor
Dodam tylko, ze wygladaja szczegolnie malo ciekawie, gdy "zjemy" blyszczyk a na ustach pozostaja jego resztki w postaci wlasnie tego zbyt duzego zlotego brokatu.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:59   #55
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Zaraz wkleję zdjęcie mojej paletki, bo dostałam Piękna jest
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:06   #56
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Dodam tylko, ze wygladaja szczegolnie malo ciekawie, gdy "zjemy" blyszczyk a na ustach pozostaja jego resztki w postaci wlasnie tego zbyt duzego zlotego brokatu.
wlasnie, a kolor 10 i 11 sa na prawde bardzo ladne ale na ustach juz traca swoj urok przez te drobiny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:09   #57
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Dziewczyny - czy któraś już testowała/posiada nowe pomadki - o te:
http://www.yslbeautyus.com/MAKE-UP-L...duct_info.html
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:19   #58
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy któraś już testowała/posiada nowe pomadki - o te:
http://www.yslbeautyus.com/MAKE-UP-L...duct_info.html
Tak, dwa dni temu. Naczytalam sie o nich peanow, wyobrazilam sobie niewiadomo jakie cudo, poszlam do sephory i bylam mega rozczarowana. Fajna szminka, fajne kolory, gladziutko i fajniusio sie ja naklada, ale nijak jestem w stanie wytlumaczyc ta kosmiczna cene. Nie kupilam.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:26   #59
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Tak, dwa dni temu. Naczytalam sie o nich peanow, wyobrazilam sobie niewiadomo jakie cudo, poszlam do sephory i bylam mega rozczarowana. Fajna szminka, fajne kolory, gladziutko i fajniusio sie ja naklada, ale nijak jestem w stanie wytlumaczyc ta kosmiczna cene. Nie kupilam.

No ja coś też nie dojrzałam do kupna
Uwielbiam matowe pomadki i te właśnie takie mi się wydają, ale w moim Douglasie marny wybór (a ja wymyśliłam sobie kolor 13, którego nie ma oczywiście).
No cóż, przetestuję jeszcze spokojnie inne kolory.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:48   #60
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Yves Saint Laurent - Kolorowka

Ja mam roz w puszku i jasny Touche Eclat. Roz jest bardzo fajny, ma ladny zapach i piekny kolor - nie za rozowy i nie za pomaranczowy, wybitnie trafiony. Te drobinki swiecace, na ktore skarza sie recenzentki sa bardzo dyskretne i ladnie rozswietlaja, napewno nie daja efektu choinki. Opakowanie wygodne, trzeba sobie wypracowac sopsob operowania puszkiem, ale kiedy nabierzemy juz wprawy jest baardzo fajny, takze lusterko na opakowaniu sie przydaje. Minus to trwalosc, raczej srednia. Nie jest to az taka tragedia, bo mozna latwo poprawic makijarz w ciagu dnia , dzieki praktycznemu opakowaniu no i jest wydajny bardzo. Natomiast jest to napewno uciazliwe. Uzywam go w polaczeniu z Flower Blossom Diora i roznica w trwalosci jest duza na niekorzysc YSL.

Touche eclat to cudo w flamastrze. Tuszuje ladnie cienie pod oczami, roswietla. Idealny w aplikacji. Ja sie nie moge skarzyc na zapach pedzelka. Owszem raz mi "zasmierdl" z mojej winy, bo zapomnialam go umyc, ale gdy myje sie go raz na 1-2 tyg to pachnie samym plynem czyli ladnie kremowo. Nie wysusza, a wrecz utrzymuje skore pod oczami mile nawilzona caly dzien. Nie podkresla zmarszczek (chyba, ja tam jeszcze ich wiel nie mam, ale w zalamaniach sie nie zbiera).

Mam tez krem pod oczy rewelacyjnie redukujacy "wory", opuchniecie i cienie, ale to temat o kolorowce.

W YSL lubie te opakowania, zloty powiew luksusu, ale nie kiczowaty jak niektore opakowania Guerlain.

Chcialabym sie skusic na jakies cienie YSL, marzy mi sie jakis ciemny lub jakis zestawik do smokey eye, ale na razie sie zastanawiam. Moze ktos jeszcze podzieli sie wrazeniami nt jakosci cieni YSL?
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-11 21:19:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.