Pierwsze podejscie do kremu Isana z q10 ! (testowanko) :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 14:01   #1
Kinksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3

Pierwsze podejscie do kremu Isana z q10 ! (testowanko) :)


Witam wszystkich, mam na imię Olga i od wczoraj jestem szczęśliwą recenzentką kremu ujędrniającego do ciała ISANA Z Q10!

Jego zdobycie zajęło mi chwilę, gdyż nie byłam pewna którą drogerię wskazałam w ankiecie (zwykle odwiedzam jedna w drodze na uczelnię, ale coś mi się ubzdurało, że inną mam bliżej), ale udało się i jest!

Krem ma aż 300 ml, kosztuje w cenie normalnej 10,69 zl.
Także pierwsze co - taka ilość kosmetyku za tą cenę jest naprawdę spora, zaskoczyło mnie to bardzo pozytywnie . Ma on za zadanie nawilżać, uelastyczniać skórę oraz wygładzać cellulit.
Moja skóra zawsze była dość napięta, ponieważ kiedyś sporo ćwiczyłam, ale od jakiegoś czasu zmniejszyłam aktywność fizyczna. W dodatku w zimie niestety się odrobinę "zapuściłam" także, wygładzenie mojego lekkiego cellulitu na udach oraz dodatkowe nawilżenie skóry się przyda.

Opakowanie jest poręczne, zakrętka nie jest za duża, dzięki temu szybko się otwiera i zamyka, tworzywo sztuczne z którego zostało wykonane opakowanie wydaje się solidne, raczej nie powinno pęknąć przy upadku (często zdarza mi się zrzucać coś z szafki w łazience, także to dla mnie plus )

Studiuję farmację także oczywiście zajrzałam do składu ( co robię nawet przy szamponach do włosów itd - z ciekawości chociażby )
- jest on dość prosty, co w sumie żadną wadą nie jest, jedyne co to ma sporo konserwantów w postaci np parabenów - także przy mocno alergicznej skórze może wystąpić jakiś problem. Ja na szczęście mam skórę normalną.


Użyłam go wieczorem po kąpieli i oto moje pierwsze wrażenia:
Zapach -
przyjemny, kojarzący się z typowymi kremami zawierającymi glicerynę (szczególnie kremy do rąk), nie jest zbyt nachalny także mi się podoba.
Konsystencja - dość tłusta, ale po rozsmarowaniu w miarę szybko się wchłania, pozostawia tez lekki film ochronny na skórze
, także od razu nasmarowałam sobie moje suche ręce i poczułam ogromną ulgę )
Rano skóra była miękka, dość dobrze nawilżona.
Podsumowując : pierwszy wynik stosowania jest pozytywny Postaram się za dwa dni napisać dalsze wrażenia co do działania kremu. Jak macie jakieś pytania to pisać
Kinksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.