Erytrofobia.... Jak z tym walczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-05, 07:51   #1
Adam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2

Erytrofobia.... Jak?


Czesc. Mam pytanie nie tylko do Beaty ale do ludzi ktorzy mieli lub maja problem z erytrofobia. Jak sie tego mozna pozbyc?? Bo ja juz mam dosc czerownej skory, moja skora jest ZAWESZE czerwona sama z siebie nie mowie tam o policzkach czy nosie tylo calej twarzy. A jak jeszcze jestem w miejscach publicznych i nie koniecznie tylo tam, mam problemy bo wtedy to juz w ogole wygadalam jak burak to malo powiedziane nawet nie wiem jak to okreslic... Jak wiecie jak z tym walczyc lub slyszeliscie to piszcie. Dzieki. adam830@poczta.onet.pl
Adam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 07:51   #2
Adam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2
Erytrofobia.... Jak z tym walczyć?

Czesc. Mam pytanie nie tylko do Beaty ale do ludzi ktorzy mieli lub maja problem z erytrofobia. Jak sie tego mozna pozbyc?? Bo ja juz mam dosc czerownej skory, moja skora jest ZAWESZE czerwona sama z siebie nie mowie tam o policzkach czy nosie tylo calej twarzy. A jak jeszcze jestem w miejscach publicznych i nie koniecznie tylo tam, mam problemy bo wtedy to juz w ogole wygadalam jak burak to malo powiedziane nawet nie wiem jak to okreslic... Jak wiecie jak z tym walczyc lub slyszeliscie to piszcie. Dzieki. adam830@poczta.onet.pl
Adam1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 18:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Czy twoja skora jest czerwona poniewaz jest wrazliwa np.tradzik rozowaty no i nie toleruje zadnych kremow, masci tak jak bylo w moim przypadku? Ja wyleczylam sie z tradzika rozowatego.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 18:06   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Czy twoja skora jest czerwona poniewaz jest wrazliwa np.tradzik rozowaty no i nie toleruje zadnych kremow, masci tak jak bylo w moim przypadku? Ja wyleczylam sie z tradzika rozowatego.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 13:04   #5
adam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2
Re: Erytrofobia.... Jak?

Zmienilem nick.... Tak, moja skora jest strasznie wrazliwa wystarczy ze przetre ja wata i odrazu sie robi czerwona. Tradzik tez mam na twarzy.... od wakacji zaczely mi sie pojawiac krostki na plecach i klatce piersiowej. Ewa jezeli masz taki problem juz mialas to mozesz mi powiedzec jak sobie z nim poradzilas. Dzieki.
adam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 13:04   #6
adam2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2
Re: Erytrofobia.... Jak?

Zmienilem nick.... Tak, moja skora jest strasznie wrazliwa wystarczy ze przetre ja wata i odrazu sie robi czerwona. Tradzik tez mam na twarzy.... od wakacji zaczely mi sie pojawiac krostki na plecach i klatce piersiowej. Ewa jezeli masz taki problem juz mialas to mozesz mi powiedzec jak sobie z nim poradzilas. Dzieki.
adam2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 23:10   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Adam jedynym ratunkiem dla mnie bylo, no wiec co? Odszukaj strone republika.pl/psoriasis/index.htm i wejdz na urynoterapia rozpoczeta przez Tomka (jest tam ponad 20 postow). Wszystko uwaznie przeczytaj. Pod koniec napisal tam Przem ktory zaprosil mnie na forum z erytrofobia (jest tam podany adres). Na forum z erytrofobia odszukaj temat photoderm - z 153 postami rozpoczety przez Markusa. Tam rowniez rozmawiamy na temat urynoterapia. Przemkowi i mnie pomogla. Tobie napewno tez pomoze tylko musisz byc cierpliwy. Odezwij sie czy to cie interesuje ale juz po przeczytaniu tego wszystkiego o czym wspomnialam . Jesli zaczniesz to stosowac to mysle ze twoj problem tak samo jak moj i Przemka zniknie. Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-06, 23:10   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Adam jedynym ratunkiem dla mnie bylo, no wiec co? Odszukaj strone republika.pl/psoriasis/index.htm i wejdz na urynoterapia rozpoczeta przez Tomka (jest tam ponad 20 postow). Wszystko uwaznie przeczytaj. Pod koniec napisal tam Przem ktory zaprosil mnie na forum z erytrofobia (jest tam podany adres). Na forum z erytrofobia odszukaj temat photoderm - z 153 postami rozpoczety przez Markusa. Tam rowniez rozmawiamy na temat urynoterapia. Przemkowi i mnie pomogla. Tobie napewno tez pomoze tylko musisz byc cierpliwy. Odezwij sie czy to cie interesuje ale juz po przeczytaniu tego wszystkiego o czym wspomnialam . Jesli zaczniesz to stosowac to mysle ze twoj problem tak samo jak moj i Przemka zniknie. Ewa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-08, 15:30   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Ewa mozesz do mnie napisac na maila bo ma do Ciebie kilka pytan. adam832@wp.pl dzieki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-08, 15:30   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Erytrofobia.... Jak?

Ewa mozesz do mnie napisac na maila bo ma do Ciebie kilka pytan. adam832@wp.pl dzieki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:21   #11
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Re: Erytrofobia.... Jak?

hm.. ja tez mam erytrofobie ale to raczej jest problem emocjaonlany. wydaje mis ie ze problem z przetarciem skory to nie jest erytrofobia tylko cos ze skora- bo erytrofobia to lek przed tym ze zaraz spieczesz buraka i w kazdej sytuacji taks ie dzieje....ja tak mam

WŁASNIE ZAUWAZYLAM ZE ODKOPALAM WATEK Z PRZED 6 LAT;O SORKA NIE ZAUWAZYLAM ZE TO AZ TAKI STARY
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.