Biolander - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 20:14   #31
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

To silikony w szamponach Ci obciążają włosy
Alepia z 7 olejami zupelnie obciąża włosów bo.nie ma czym!nawilza cudownie, nablyszcza, wlosy sa zdrowe i pelne zycia- ja mam długie do pasa włosy, gęste!i sa uniesione dlugo u nasady!Sama sie zdziwilam, ze nawilza bez obciązania - sama natura!!Rewelacja!!

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Niezamienna dzięki serdeczne za odpowiedź. Hmmmmm kusisz kusisz. No ale jesli ulegne pokusie to będzie to przeciez usprawiedliwione- musze mieć jakis peeling
Narnijkar przeczytałam ,ze uzywasz szamponu z 7 olejami. Czy nie obciąza on Ci wlosów, tj nie powoduje, że nie sa tak puszyste? Ja mam bardzo gęste grube włosy, nie skłonne ani troszke do rozdwajania czy innych problemów, farbuje je czesto a i tak wygtladaja zdrowo. Ale sa cięzkie i wszystkie szampony mocno odzywcze powodują, że one "klapią". Tego się boję, ale szampon 7 olejów mnie tez kusi
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:30   #32
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Dzięki Niezamienna

Pieknie teraz już wpadłam całkiem. Mam nadzieję,że TZ to wytrzyma , mamy na głowie wielki remont a żona szasta kasa i co chwile nowe kosmetyki listonosz przynosi.
Ufff cięzko byc kobietą
Ale jaka za to będziesz piękna... (tak zawsze tłumaczę się przed moim Mężem - zresztą mężczyźni powinni zrozumieć, że kobiecie potrzeba trochę luksusu )
Przepraszam z OT
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:58   #33
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

Narnijkar z Niezamienną ja właśnie w tygodniu zrobiłam malutkie zakupy w Biolanderze ale przez Was zaraz sobie muszę dokupić kilka rzeczy:czarne mydło,mydło feniquia i jeszcze pewnie coś znajdę..Mam status "zarejestrowane" więc jezszce nie wysłane?.Kusicielki,.A zamówiłam właśnie alep premium (przedtem miałam chyba 40 % i naprawdę byłam zadowolona ,teraz mam mydła z Ekosensu i jeśli chodzi o twarz wracam do alepa-tylko teraz w wersji bez tego "smrodka")
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:13   #34
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Auć, biją

Gajowniczko, teraz Ty mnie trochę pokuś - bo widzę, że tez masz tłustą cerę. Co to znaczy, że byłaś zadowolona z Alepu? Jakieś szczegóły, moja droga... Bo ja go jeszcze nie miałam, a się czaję na coś dobrego do mycia...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 23:26   #35
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

Używałam go od wakacji i zauważyłam poprawę cery.Przestały wychodzić pryszcze (no może czasami ale bardzo rzadko).Nie ma się co rozwodzić buzia po prostu zrobiła się "gładka".Teraz wiem,że to zasługa mydła bo przy obecnym znowu się psuję .Tylko teraz muszę mieć wersję premium bo takie zwykłe ma mocny,naprawdę brzydki zapach.
aha alepy są twarde i się nie ślimaczą po kilku dniach jak inne mydła naturalne.A wydajność ?-masakra,jedną kostkę używałam codziennie do twarzy z pół roku.W sumie Ekosensowe też lubię ale do ciała bo są takie tłuściutkie i czuć ,że nawilżją.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:41   #36
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Dziękuję, to jestem skuszona Następnym razem zamówię pewnie to mydło.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:41   #37
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

O nie wchodzę na strone a tam szampon 7 olejków wyprzedane!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja ka szkoda, bo własnie mi się szampon konczy.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 20:43   #38
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Wróbelku wszystkie szampony z gamy Alepia sa wspanialenie tylko ten z 7 olejamija uwielbiam jeszcze ziolowy i różany-najprawdziwszy zapch róż
Gajowniczkocudny nickczyzbys do Bractwa Rycerskiego należała?Ja należałam kiedyś..choć teraz tez bym chciala, ale nie mieszkam juz w miescie..:-(
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 23:04   #39
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Wróbelku, Narnijkar ma pewnie rację, ale wybacz mi, że zachwalę raz jeszcze szampon z 7 olejami - właśnie go testuje od kilku dni i jestem zachwycona. Moje włosy nigdy nie były problematyczne, a teraz są po prostu CUDOWNE! Polecam najgoręcej, jak umiem. Zapytaj Elizabeth, kiedy znowu będą te szampony
A różany na razie leży - powąchałam go i faktycznie pachnie wspaniale. Jeszcze go nie używałam.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:12   #40
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

dziewczyny teraz to juz mi sie kreci w glowie , bo nie wiem co wybrać
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:24   #41
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
dziewczyny teraz to juz mi sie kreci w glowie , bo nie wiem co wybrać
Chwilowo masz chyba wybór ograniczony , bo szamponu z 7 olejami nie ma. Możesz na niego poczekać albo skusić się na różany czy ziołowy, który polecała Narnijkar - pewnie nie pożałujesz.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:39   #42
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Ale własnie znowu jest Weszłam na strone i ...bingo. Nie miałam wyjscia -musiałam zamówić
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 22:22   #43
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Ale własnie znowu jest Weszłam na strone i ...bingo. Nie miałam wyjscia -musiałam zamówić
Powtarzam - nie pożałujesz
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 08:28   #44
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Niezamienna- juz sie nie mogę doczekać
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 20:58   #45
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biolander?

Rozrobiłam tę maseczkę z zimną wodą, potrzymałam do zaschnięcia, a później wyszorowałam nią twarz (efekt ostrego peelingu). Zastanawiam się, czy nie lepiej zalewać ją wrzątkiem przed nałożeniem, jak czystą amlę, która stanowi główny składnik "13". Jak będzie lepiej?

Emblic Myrobalan (Amalaki), Mango-Ginger (Amraharidra), Pistacia integemima (Karkarshrungi), Nut Grass (Njagamustak), Himalayan Silver Fir (Talispatra), Embelia tsenam (Vidang), Sweet Flag (Vacha), bonduc nut (Kashtaki Karanj), Chebulic Myrobalan (Haritaki), Beleric Myrobalan (Bibhitak), Lesser galangal (Chhardriripu), Young Chebulic Myrobalan (Balharitaki)

http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1257
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:08   #46
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Pyszny wąteczek -subskrybuję!

Mentha - ja tą maseczkę zrobiłam sobie z hydrolatem różanym. Fakt tez mi przemkneło przez myśl zalanie jej wrzątkiem, ale ...no właśnie zastanawialam się czy oprócz amli reszta składu przetrwa taką temperaturę i czy przypadkiem nie ubiję jakiegoś ziołka wrzątkiem (bo nie wszystkie to lubią). No i efekt bardzo fajny u mnie wyszedł - bardzo ładnie oczyszcza i nawilża ta masaczka. Co dało mi do myslenia, bo jak hennuje włosy to zawsze sobie uszczknę amli na twarz i nigdy po samej amli nie mialam takiego komfortu na paszczy jak po tej mieszance. Ale spróbowac można z tym wrzątkiem w ramach eksperymentu. Kto chetny na królika doświadczalnego?

Widziałyście nowe hawajskie cuda na stronie?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 16:14   #47
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biolander?

Myślę, że napar ziołowy powinien być nawet skuteczniejszy, bo pozwoli wydobyć z suszu więcej składników. Z kolei drobiny nie będą tak drapać. Tyle tylko, że nie rozgryzłam jeszcze składu tej maski... Zakrólikowałam raz, mogę zrobić to i powtórnie.
Działania nawilżającego nie zauważyłam (ale i nie dodawałam hydrolatów, olejów, tylko wodę).
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:25   #48
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Ale kusicie tą maską..skład ma rewelacyjny!!!Same najcenniejsze ajurwedyjskie zioła
Widziałam nowość na stornie Biolandera balsamy do usta z Thaitii!!!Mama Coco - skład mają super, przeróżne zapachy..no i z Hawajów Czaję się na taki balsamik - pewnie będzie lepszy od mojego dotychczasowego Rosebud Salve
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2008-03-25 o 18:04
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:35   #49
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Narobiłyście mi ochoty na tę maseczkę..CHyba zakupie jak wykończe maski z Biochemii Urody.

Ostatnio w tym własnie watku pisałam, ze przymierzam sie do zakupu szamponu Alepii 7 olejków i mydła peelingujaceo.
Czas na recenzję-uzywam juz jakis czas.
Mydło zaskoczyło mnie pozywywnie wydaje mi sie ,ze oczysciło mi nawet zakórniczki na nosie.
Nastomiast szampon to wielkie rozczarowanie. Bardzo mocno wypłukuje mi farbę z włosów (tak tak wiem ze nie jest przeznaczony do włosów farbowanych), dobry do pozbycia sie niechcianego koloruNie zauwazylam szczególnego odzywienia włosów, wrecz przeciwnie pozostawia moje włosy nieprzyjemnie suchymi i cudownie prostuje mi moje leciutkie fale a na falach opiera sie moje cięcie. Włosy przetłuszczają sie tak samo szybko jak wczesniej tylko wyglądaja gorzej. Z natury mam bardzo gęste włosy i dość ciezkie, ale ten szampon obciąża je jeszcze bardzij przy jednoczesnym odczuciu, ze włosy sa suche, jak juz wspomniałam. Chyba jestem jedyna osoba, której nie odpowiada
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 12:45   #50
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Widziałam nowość na stornie Biolandera balsamy do usta z Thaitii!!!Mama Coco - skład mają super, przeróżne zapachy..no i z Thaitii Czaję się na taki balsamik - pewnie będzie lepszy od mojego dotychczasowego Rosebud Salve
Z Hawajów! Ale to w sumie mała różnica tak myślę Zakupiłam ...kilka, ale ja jestem świr ustowy i nic na to nie poradzę

Mentho - i jak ? Eksperymantowałaś?

Wróbelku - ano tak bywa, że czasem nam coś nie podpasuje. Znalezienie odpowiedniego szamponu naturalnego to było dla mnie jedno z najcięższych wyzwań kosmetycznych. Próbowałam wielu i za każdym razem efekt był opłakany, tylko Alepia mi pasuje - i Ty znajdziesz coś dla siebie na pewno.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 16:25   #51
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Biolander?

Owszem, zalałam gorącą wodą i nałożyłam na twarz po kilku minutach. Mogę się wypowiedzieć tylko na temat właściwości fizycznych papki, które właściwie się nie zmieniły. No, może z wyjątkiem tego nawilżenia, o którym wspominała Chooomik. Rzeczywiście, na twarzy pozostał lekko tłustawy film, a skóra zabarwiła się nieco na żółtawo czy też brązowawo (mam jasną kanację).
Nie żałuję tego zakupu, bo zaspokoiłam ciekawość i maska nie jest zła. Na razie jednak niczym mnie "13" nie zachwyciła. Zresztą, czym miałaby zachwycać, to tylko maska. Wiem, marudna jestem
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 08:19   #52
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Wróbelku - ano tak bywa, że czasem nam coś nie podpasuje. Znalezienie odpowiedniego szamponu naturalnego to było dla mnie jedno z najcięższych wyzwań kosmetycznych. Próbowałam wielu i za każdym razem efekt był opłakany, tylko Alepia mi pasuje - i Ty znajdziesz coś dla siebie na pewno.
Mam nadziejęna razie postanowiłam zużyc Alepię kladąc pózniej odzywkę (do tej pory ostro trzymałam sie tego co przeczytałam w watku-czyli zero odzywki po 7 olejkach).
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:08   #53
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

Kupowałam na biolanderze i jestem zadowolona, tylko powinni bardziej przesyłki zabespieczać.
Mam mydełko alep i powiem, ze jest super. Na początku lekko podrażniało oczy ale teraz już tego nie czuje.
Mam pytanie odnośnie szamponów Alepia tego różanego....czy nadaje się też do włosów przetłuszczających? Bo ja uzywam tego żółtego ale też kupiłam ziołowy i oba bardzo mi pasują. Podobno ten różany ma wspaniały zapach i chciałabym wybróbować
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:15   #54
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Ja mam różany!Jest świetny jako szampon, żel do ciała i nawet do twarzy -bardzo delikatny - tez nadaje sie do takich włosków jakie masz.Pachnie cudnie-jak olejek różany z Bułgarii!!!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:41   #55
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

W takim razie muszę kupić
Czytałam jeszcze o tym http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1005 Może kupowałyście ? Z tego co zrozumiałam henna ta ma działanie bardziej odżywiające niż zmieniające kolor. Myślę, że czarnych włosów mieć nie będe ?!
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:35   #56
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

W żadnym wypadku czarnych tylko miedziane rude-odżywia niesamowicie i pięknie barwi-wskocz na wątek o hennie na biochemii-tam są moje fotki włosow po hennie(na ostatniej stornie)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:35   #57
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

ja też lubię bardzo ten różany - szczególnie jako żel do mycia, bo do włosów jednak moim ulubieńcem pozostaje 7 olejów.

Wczoraj dostałam moje Hawajskie cudeńka. ALOHA ! Są bosssskie! Naruszyłam i naruszam namiętnie co 5 min balsam waniliowy, bynajmniej nie dlatego że złazi z ust ale dlatego, że to sama przyjemność. Resztę (kokos, pomarańczę i cytrynowe sos) tylko obwąchałam (kokos i pomarańcza pachną genialnie - znaczy tak jak pachnie najprawdziwszy kokos i najprawdziwsza pomarańcza) i czekają na swoją kolej. Wanilia grzecznie leży koło klawiatury - głaszczę ją po puszce czasem (ok ok takim świrem nie jestem, ale nie duzo mi brakuje).
Mrrrr mrrrrr mrauuuu

Deborah - myślę, że ta henna będzie zdecydowanie dawała odcienie czerwieni..nie wiem czy takiego efektu oczekujesz? Co prawda nigdy jej nie miałam (miałam czysta lawsomię alepi i jest b. dobrej jakości), ale patrząc na skład - myślę, że przy trzymaniu ok 4 godzi będziesz miała ogień na włosach. W sumie to wszystko jeszcze zalezy jakiego koloru masz włosy teraz... W każdym razie jeśli nie chcesz efektu kolorystycznego za bardzo a raczej odzywianie - możesz sobie z tej henny zrobić gloss hennowy.

EDIT : widzę że żeśmy się z Narnijką zgrały w odpowiedzi - fakt - czarnych wlosów na 100% za pomocą henny (jakiejkolwiek a tym bardziej tej) nie uzyskasz. Nie ma obawy.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 21:43   #58
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Acha Choomiczku
Ale zgrane jesteśmy
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:08   #59
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny Nie no medzianych ani czerwonych to nie chcę mieć A czy jest naturalna henna z której uzyska się jakieś odcienie brązu? Zaraz zerkne na wątek o hennie
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:31   #60
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Odcienie brązu (czyli to co chooomiki lubią najbardziej) uzyskasz mieszając hennę z amlą (która nieweluje czerwień w hennie) i z ewentualnie indygo, które przyciemnia całość. Zaraz zagrzebię w fotach to ci wrzucę moje ostatnie hennowanie.


EDIT:
Znalazłam - pierwsze to mieszanka henny, indygo i amli:
Wrzucam jeszcze fote z aparatem, zrobioną przed hennowaniem, żebyś mogła zobaczyć z jakiego koloru i odrostów siwych wychodziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5889.jpg (24,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0283-1.JPG (21,0 KB, 82 załadowań)
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.