Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 19:48   #31
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Aniu ja chyba też tak zrobię i dam koleżance z drugiej grupy do sprawdzenia. Nie wiem czy za każdym razem pisać o pobycie na powietrzu, nie wiem czy ciągle pisać o ćwiczeniach porannych, czy w ogóle nie pisać. Co nauczyciel to inna opinia, zwłaszcza, gdy szuka się tych informacji w necie. Ech niby coraz więcej mi się klaruje, ale jeszcze daleko do swobodnego pisania i orientowania się w tych sprawach.
Wy to chociaż dostaniecie nauczyciela opiekuna, a ja z racji tego, ze nie zaczynam awansu musze sobie radzić sama
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:33   #32
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Aniu ja chyba też tak zrobię i dam koleżance z drugiej grupy do sprawdzenia. Nie wiem czy za każdym razem pisać o pobycie na powietrzu, nie wiem czy ciągle pisać o ćwiczeniach porannych, czy w ogóle nie pisać. Co nauczyciel to inna opinia, zwłaszcza, gdy szuka się tych informacji w necie. Ech niby coraz więcej mi się klaruje, ale jeszcze daleko do swobodnego pisania i orientowania się w tych sprawach.
Wy to chociaż dostaniecie nauczyciela opiekuna, a ja z racji tego, ze nie zaczynam awansu musze sobie radzić sama
Baja mnie nikt nie powiedział, ani nie pokazał jak w tym przedszkolu układać scenriusze, plany tygodniowe czy miesięczne. Osoba, która miała być moim opiekunem nim nie będzie (reszta w K.)
i tak jak piszesz co szkoła czy przedszkole to inna wizja, z poprzedniego przedszkola dostałam od babeczek mnóstwo materiałów, nawet plany, także tak na dobrą sprawę musiałabym tylko podpasować to pod podstawę i gotowe...ale nie chcę iść na łatwiznę chcę wymyśleć coś sama. Tylko trafi mnie coś jak spędzę nam tym weekend, a się okaże że jednak trzeba pisać inaczej
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:00   #33
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

aniaa dziekuje zapraszam na kawke do kuchni haha

martucha nie wiem gdzie Rosi na liscie - taka skkopiowalam z poprzedniego watku, dopisalam tylko imionka do zafalkowanych

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

justyna a Ciebie mam z 11 na 3 wpisac?
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:05   #34
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
aniaa dziekuje zapraszam na kawke do kuchni haha

martucha nie wiem gdzie Rosi na liscie - taka skkopiowalam z poprzedniego watku, dopisalam tylko imionka do zafalkowanych

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

justyna a Ciebie mam z 11 na 3 wpisac?
Kliwia nie ma sprawy, ale to może za jakiś czas jak się już napatrzę, bodoba mi się i to bardzo, więc gdybym miała teraz przyjechać to myślę, że kawę piłabym zimną bo buzia z wrażenia non stop byłaby otwarta o tak właśnie
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:11   #35
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Witam w nowej czesci


Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
India, a mówiłam żebyś poszła na spotkanie z tą rodzinką gratuluję, zawsze to dodatkowy grosz, a z tego co mówisz to chłopaków oczarowałaś
:
aniu to jest inna rodzina

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

india, gratuluje pracy. Mam nadzieje, że maluchy będą cały czas takie grzeczne!A w jakim wieku są Ci chłopcy?
stało!
3,5 i 5,5

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
india gratki za pracę dodatkową

"
na razie (nie ) dziekuje zeby nie zapeszac

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Mąż doceni to, że zarabiasz tak ładnie szybciutko! Jak weźmiecie kredyt, będziecie spłacać, a nie będziecie musieli zmieniać swoich przyzwyczajeń. Do dobrego człowiek się bardzo szybko przyzwyczaja.

Ja też zarabiam więcej niż TŻet, tzn nie zawsze. Są miesiące kiedy przynosi więcej kaski niż ja, ale przez to, że ja mam stałą pensję, to zawsze są to pewne pieniądze. Na szczęście nigdy nie miał z tym problemu. Tak czy siak są to nasze wspólne pieniądze, więc nie zwraca uwagi na to, komu więcej wpłynęło danego miesiąca na konto. I za to go kocham
:
ja na razie tez zarabiam wiecej niz TZ i choc mi tego nie mówi, wiedze, ze zle się z tym czuje. choc róznica nie jest duza dla faceta to chyba drazliwy temat

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
madzialenka no takie ciazowe dylematy gdzie wstawic lozeczko, dlaczego nie mamy jeszcze jednego pokoju, jaka kupic posciel i dlaczego tak drogo , dlaczego szwagierka obiecala mase ciuszkow dla niemowlaka po corce, a dala pol reklamowki i to w dodatku nic na niemowlaka i szczerze powiem ze brzydkie te rzeczy i ich nie zaloze swojemu dziecku, jedynie co to dwie sukienki - ale to na lato dopiero! ze nie mam sie komu wyplakac bo nikt mnie nie rozumie , bo pada deszcz i jest bez sensu. o takie wszytsko co blahe w ciazy urasta do rangi problemu narodowego wrecz


Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
tez
zgadzam sie z dziewczynami - dzieciaki sie rozkreca na bank poki co sa w nowej sytuacji i jeszcze nie dokonca sie w niej odnajduja grunt zebys konsekwentnie przestrzegala ze podczas zajec ma byc cisza (i np podszas jedzenie) a podczas zabawy nich zaleja maja takie prawo przeciez nie mozna im wszystkiego zabronic to tylko male dzieci ja u moich taki system wypracowalam ze cisza jest podczas zajec i jedzenia a jak maja zabawy dowolne czy sa na dworze moga szalec itd.. bardzo fajnie sie to sprawdza na bank baja to potwierdzi ;D

a jak czytam o tych fajnych chwilach rozpoczecia roku w przedszkolu to mi tak smutno.... jakby mi powietrze z balona uchodzilo... nie zrozumcie mniezle.. ciesze sie ze jstemz Patem codziennie sprawia mi to tyle radosci i wogole.. z dnia na dzien rozumiemy sie coraz lepiej i w zyciu nikomu bym go nieoddala... ale mi tak dziwnie.. chcialabym porobic cos innego niz tylko dom dom dom. .wprawdzie wychodzimy itd.. ale bedac na cycu czuje sie taka troche "uwiazana" jakbym nie maial juz wlasnej niezaleznosci... chcialabym wejsc teraz do przedszkola szalec z dziecmi robic zajecia i meczyc sie z tymi wszytkimi urwisami... - zaraz pewno dostane z***e od coponiektorych ze wyrodna ze mnie mama.. ale moze to jeszcze jakies moje hormony... reasumujac... jak cholera ciesze sie z bycia z Patem ale potrzebuje czasem tlenu oddechu - co z tego ze wu duzzzzzzzzzzo robi przy malym jak i tak moje cycki sa niezbedne .. ehsss wiem wiem w przyszlym roku...
no nic ide.. buziaki...
Martucha kazdy by tesknił do takich chwil, po prstu to sa wspaniałe wpomnienia... ale nie martw się jeszcze troche i ie bedziesz tylko dla swojego synka, jeszcze troche i złapiesz wiecej oddechu

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
miałam... juz wróciłam i rycze szefowi w rękaw

czułam ze cos jest nei tak...
wczoraj zaczełam plamic dzis tez ..
zarzy***gałam dzis poł łazienki


po badaniach co nastepuje krwaie z nadzerki ktora sie powiekszyła, mam olbrzymi stan zapalny nie wiadomo skąd
i 3 tyg l4 dostałam sterte recept i przykaz zeby jak najwiecej lezec

szef sie tak przejął ze sam sie poryczał i chciał mnei wiesc do domu...


doła mam ogromnego jak moj stan zaplalny
Anika stosuj sie do zalecen lekarza, wypoczywaj, wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj. mam nadzieje, ze zapalenie szybko minie


Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
A ile miałabyś się zajmować chłopakami? codziennie?? ile godzin i w ogole jaka stawka za godzinę?

trzymam rzecz jasna, bo to dodatkowy grosz!

[]
nie to tylko 2x w tygodniu po 4h na wiecej chyba nie znalazłabym czasu

Scio przytulam uda się kochana, na pewno. Cudownego masz meża...

a dzis był facet od drzwi wew- robił pomiary. i znowu sie wkurzyłam otwory na niektór drzwi są skopane czy zawsze musi cos wyjsc nie tak?
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:14   #36
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

anika po piciu kawy z taka buzia jak pokazalas, wreczylabym CI mopa do zmycia podlogi
A tak pozatym polecam taki rozklad, ale brakuje mi jednej szafki z latwym dostepem na dole, wlasnie tam gdzie pralka jest byloby fajnie - w ogole szczytem marzen bylby slupek na zapasy jedzenia w miejscu lodowki, no ale coz.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:15   #37
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Jednak zdecydowalismy sie na drzwi B2 - ten wzór mi sie podoba, no najwyzej stanie sie nudny za jakis czas wtbralismy kolor wenge ryfla. do azdego pomieszczenia takie same drzwi, te z wezsza szybka sa tansze i chyba to przewazyło
http://www.dre.pl/pl/drzwi-ramowe/ca.../15-vetro.html
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 21:18   #38
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

india tez wzorek pewnie w siwetle dziennym nei rzuca sie az tak w oczy co?
koniecznie wklej fotki jak juz zamontujesz dzrwi
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:20   #39
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowalismy sie na drzwi B2 - ten wzór mi sie podoba, no najwyzej stanie sie nudny za jakis czas wtbralismy kolor wenge ryfla. do azdego pomieszczenia takie same drzwi, te z wezsza szybka sa tansze i chyba to przewazyło
http://www.dre.pl/pl/drzwi-ramowe/ca.../15-vetro.html
super te drzwi!!! mnie tez sie one podobaja!!
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:21   #40
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Witam w nowej czesci




aniu to jest inna rodzina
(...)
W takim razie coś mi umknęło ważne, że dzieci i rodzice zadowoleni no i że parę groszy wskoczy

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anika po piciu kawy z taka buzia jak pokazalas, wreczylabym CI mopa do zmycia podlogi
A tak pozatym polecam taki rozklad, ale brakuje mi jednej szafki z latwym dostepem na dole, wlasnie tam gdzie pralka jest byloby fajnie - w ogole szczytem marzen bylby slupek na zapasy jedzenia w miejscu lodowki, no ale coz.
Ale ja bym nie piła, na pierwszej wizycie bym siedziała i podziwiała a na drugiej jak już bym się opatrzyła mogłabym sączyć kawę

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Jednak zdecydowalismy sie na drzwi B2 - ten wzór mi sie podoba, no najwyzej stanie sie nudny za jakis czas wtbralismy kolor wenge ryfla. do azdego pomieszczenia takie same drzwi, te z wezsza szybka sa tansze i chyba to przewazyło
http://www.dre.pl/pl/drzwi-ramowe/ca.../15-vetro.html
Ładne
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:31   #41
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
india tez wzorek pewnie w siwetle dziennym nei rzuca sie az tak w oczy co?
koniecznie wklej fotki jak juz zamontujesz dzrwi
no tak wiesz, troche sie rzuca

jutro dostane wycene, jak mnie koszt nie zabije to sie zdecydujemy - oczekiwanie na drzwi ok. 5 tyg

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
super te drzwi!!! mnie tez sie one podobaja!!


Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
W takim razie coś mi umknęło ważne, że dzieci i rodzice zadowoleni no i że parę groszy wskoczy

Ładne
no tamtym odmówiłam, jednak wole troszke starsze dzieci z ktorymi mozna juz pogadac tam był bobas 9-miesiezcny
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 22:44   #42
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Kliwia nie będę pisać bo awantura będzie


A dziewczyny już były Julka i Pola

tak nie ma mnie i domi
bo kazałyśmy się wykasować
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:48   #43
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
tak nie ma mnie i domi
bo kazałyśmy się wykasować
otóż to
pierwszym wizażowym dzieciatkiem PM2009 jest Polusia , drugi Dominik i Trzecia Julcia a dalej piszę wszytko na pierwszej stronie , także pierwsza była dziewczynka drugi chłopczyk
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 22:51   #44
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
otóż to
pierwszym wizażowym dzieciatkiem PM2009 jest Polusia , drugi Dominik i Trzecia Julcia a dalej piszę wszytko na pierwszej stronie , także pierwsza była dziewczynka drugi chłopczyk
tak pierwszym dzieciątkiem była dziewczynka Polusia -Domi
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 23:21   #45
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Melduję się w kolejnej części
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 23:51   #46
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cześć Rany nie było mnie trochę i już nowy wątek No to się melduję

gold-fish i jak z tym remontem i wujkiem? Myślę, że lampa by pasowała, choć bardziej może jest do pokoju, sypialni.

anula trzymam kciuki, abyś po stażu tam została

baja_86
no i widzisz problem ze stażystką sam się rozwiązał Może sama zrezygnowała jak sie dowiedziała kogo będzie miała nad sobą

india83
zdrowia dla taty, mój też wrócił wczoraj od lekarza z wieściami, że grozi mu zawał i wysłali go do Zabrza, ale on podpisał, że nigdzie nie jedzie i co mu zrobisz????
A z tym szkoleniem to jedź, jak wrócisz to będziecie świętować

Ana*** fajna fryzurka

Daysy dzięki za relację z porodu, jeszcze raz gratulacje dla Was


Dziewczyny więcej nie dam Was nadrobić, idę spać, do juterka
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 00:07   #47
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

dziewczyny jak tam anika? wiadomo cos?
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 07:18   #48
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

a o Poli i Julce pisałam
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 09:27   #49
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Melduje się

Dzięki dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 09:40   #50
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cześć i mamy nową część

Wczoraj po pracy pojechałam z mężem do naszego mieszkanka spisać ile karniszy potrzebujemy. Tamci właściciele już się praktycznie wyprowadzili, jakieś tylko takie drobnostki im zostały, więc jak się weszło, to aż echo było słychać jejku jak ja już chcę tam mieszkać

Anika wypoczywaj i lecz się. Trzymam kciuki.

Scio Kochana Liczę, że to już wasza ostatnia taka rocznica. Trzymam kciuki.

Agatek, Aguś dziekuję Staram, się jak mogę

Aniu mnie tez czeka papierkowy weekend. Plan wychowawczy (nawet nie wiem jak go napisać), plan roczny, konspekty na cały tydzień, uzupełnić dziennik ech....
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:16   #51
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Dzien dobry kobietki.
Jaka wyspana dzis jestem, junior dal pospac az do 9.30 i nawet wczoraj pozwolił dość szybko zasnać.
Kołderka do kolyski uszyta, zaraz zabieram sie za kombinowanie falbanki z woalu no i calu automat dzieciecych ciuszkow do prasowania czeka... ale to juz robie na siedzaco, bo nie wystoje tyle.

Miłej soboty wszystkim życze

Madzialenka - nie utoń w tych wszystkich papierach... wiem co to za nieprzyjemny moment pracy nauczycuielskiej. Poszukaj wzorów planów na necie, zawsze jakas podpowiedz a jest tego tam na pewno troche.

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2010-09-04 o 10:17
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:16   #52
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Ale ładna dzis pogoda zaraz pędze do mojego domku, bo maja przywiesc sprzety
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:24   #53
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Katunia postaram się nie utonąć

W ogóle to ten weekend mam bardzo zawalony. Tak jak wspomniałam masa pracy papierkowej, do tego sprzątanie, jutro Warszawa i Ikea i Praktiker. ech... No nic, jakoś to trzeba sobie rozplanować. A dziś jeszcze rodzice mają 28 rocznicę ślubu więc wieczorem świętujemy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:25   #54
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Ale ładna dzis pogoda zaraz pędze do mojego domku, bo maja przywiesc sprzety
hej

u mnie tez sliczna pogoda wiec lece wlaczyc pranko mam nadzieje ze w tygodniu tez sie taka utrzyma bo musze wyprac wszystkie dziecięce ciuszki jakie dostalam

tez mysle o Anice.... ani na wizazu ani na gg jej nie ma.... mam nadzieje ze poprostu wypoczywa tak jak lekarz kazał trzymam kciuki....

wczoraj odebralam wyniki badania krwi i chyba mam lekka niedokrwistosć od czego?

no i cukier na czczo 90 a po wypiciu glukozy 75 g po 2 godiznach (no moze niecalych 2 bo weszlam na badanie nieco wczeniej ale tylko pare minut) 138 - chyba jeszcze nie jest tak zle...
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:28   #55
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Cześć i mamy nową część

Wczoraj po pracy pojechałam z mężem do naszego mieszkanka spisać ile karniszy potrzebujemy. Tamci właściciele już się praktycznie wyprowadzili, jakieś tylko takie drobnostki im zostały, więc jak się weszło, to aż echo było słychać jejku jak ja już chcę tam mieszkać

Anika wypoczywaj i lecz się. Trzymam kciuki.

Scio Kochana Liczę, że to już wasza ostatnia taka rocznica. Trzymam kciuki.

Agatek, Aguś dziekuję Staram, się jak mogę

Aniu mnie tez czeka papierkowy weekend. Plan wychowawczy (nawet nie wiem jak go napisać), plan roczny, konspekty na cały tydzień, uzupełnić dziennik ech....
Madzia to jest nas dwie, ja mam dziś jeszcze w planach malowanie kuchni

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Dzien dobry kobietki.
Jaka wyspana dzis jestem, junior dal pospac az do 9.30 i nawet wczoraj pozwolił dość szybko zasnać.
Kołderka do kolyski uszyta, zaraz zabieram sie za kombinowanie falbanki z woalu no i calu automat dzieciecych ciuszkow do prasowania czeka... ale to juz robie na siedzaco, bo nie wystoje tyle.

Miłej soboty wszystkim życze

Madzialenka - nie utoń w tych wszystkich papierach... wiem co to za nieprzyjemny moment pracy nauczycuielskiej. Poszukaj wzorów planów na necie, zawsze jakas podpowiedz a jest tego tam na pewno troche.
Katuniu wklej zdjęcia kołderki i falbanki jak uszyjesz

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Ale ładna dzis pogoda zaraz pędze do mojego domku, bo maja przywiesc sprzety
India gdzie Ty mieszkasz, u mnie wieczorem było bezchmurne niebo, a dziś chmura na chmurze
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:31   #56
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Aniu czyli czeka nas pracowity weekend
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:36   #57
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

myszka w cioazy niedokrwistos jest normą. Moja ginka mi to fajnie powiedziala porownujac do szklanki soku. Normlanie krwi jest tyle co pol szklanki soku - a w ciazy do tej pol szklanki soku dolewa sie pol szklanki wody - soku tyle samno ale objetosc wieksza.
Ja na moje wyniki- obnizona hemoglibine i hematokryt [stan przedanemiczny] dostalam tardyferon [zelazo] ale tylko na meisiac. w pon robie wyniki do innego lekarza na kontrole to zobacze ile urosly wyniki krwi
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:38   #58
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez myszka_maj Pokaż wiadomość
hej
wczoraj odebralam wyniki badania krwi i chyba mam lekka niedokrwistosć od czego?

no i cukier na czczo 90 a po wypiciu glukozy 75 g po 2 godiznach (no moze niecalych 2 bo weszlam na badanie nieco wczeniej ale tylko pare minut) 138 - chyba jeszcze nie jest tak zle...
Niedokrwistość to norma u ciężarówek wiec nie masz sie czym martwić. A co do glukozy to dobry wynik masz. Tez mialam to badania tylko w odstepie godziny.

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość

Katuniu wklej zdjęcia kołderki i falbanki jak uszyjesz
Wkleje jak odzyskam aparat, kolderka zwykła fioletowa ale moja własna uszyta

U mnie brak sloneczka, zachmurzone ale najważniejsze że nie pada i sie troche rozpogadza.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:39   #59
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
baja_86[/B] no i widzisz problem ze stażystką sam się rozwiązał Może sama zrezygnowała jak sie dowiedziała kogo będzie miała nad sobą
Taką myśl tez miałam w głowie

aaa tak w ogóle to cześć

Przede mną tez papierkowy weekend...ech
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 10:41   #60
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXII

Cytat:
Napisane przez aniaaa84 Pokaż wiadomość
[B
India gdzie Ty mieszkasz, u mnie wieczorem było bezchmurne niebo, a dziś chmura na chmurze
w Toruniu
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.