Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-Silica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 20:18   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-Silica


Dziewczyny czy znalazlyscie juz nastepce- sobowtora, tak drogiego pudru do twarzy firmy Make Up For Ever HD ( jego sklad to tylko:bardzo drobniutko zmielona krzemionka-100% Silica) on bardzo dobrze matuje jak zaden inny,a stosowalam juz ryzowy,jedwabny,skrobie ziemniaczana i nic nie robily,albo zbyt zabielal i byl widoczny na twarzy,albo sprawialy ze twarz wyglada zbyt plasko,tepo zbyt sino,szarawo..
albo wchodzily w niedoskonalosci w zmarszczki,pory ,jeszcze bardziej je uwydatniajac niz sa ...albo wysuszaly skore ,albo matowily bardzo krotko..albo uczulal moja wrazliwa skore.. albo nie dawaly efektu miekkiej skory.jaki daje sama bardzo drobniutko zmielona krzemionka

Sekret tkwi ze jest to bardzooo drobiutko zmialona krzemionka
tylko 100% krzemionka ,czyli jak najbrdziej dla skory wrazliwej

Dlaczego np firma INGLOT nie zrobi takiego samego sobowtora?,sklad tylko :krzemionka drobiutko zmielona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg make-up-for-ever-hd-definition-powder.jpg (16,5 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-18 o 20:37
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:43   #2
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

odsyłam na kolorówka.com.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:55   #3
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
odsyłam na kolorówka.com.
ale niewiadomo czy ta krzemionka z kolorowka.com jest tak samo drobniutko zmielona i takiej samej jakosci jak ta z firmy Make Up For Ever HD ??
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 21:01   #4
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Napewno jest drobno zmielona ale czy bardzo drobno nie mam pojęcia, nie mam porównania
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:01   #5
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Napewno jest drobno zmielona ale czy bardzo drobno nie mam pojęcia, nie mam porównania
no wlasnie i to moze byc ta zasadnicza roznica..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 22:37   #6
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Tez uwielbiam MUFE HD. Robi cudawianki z buzia Dziś do porównania zamowilam krzemionke z Kolorowki. Bardzo jestem jej ciekawa. Po cichu liczę, ze będzie równie dobra.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 01:13   #7
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Tez uwielbiam MUFE HD. Robi cudawianki z buzia Dziś do porównania zamowilam krzemionke z Kolorowki. Bardzo jestem jej ciekawa. Po cichu liczę, ze będzie równie dobra.
to daj znac ,czy jest roznica

no wlasnie zadzwiajace jest to ze tylko jeden skladnik ,a zdziala takie rzeczy kazdy puder powinien tak dzialac,ja mam skore: bardzo wrazliwa+ bardzo tlusta strefa + lubi czasami sie wysuszyc..

Dziewczyny tu jest recnzja tego pudru na wizazu : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on-powder.html


"Należy tylko uważać, żeby nakładać oszczędnie, bo w przeciwnym przypadku będziemy wyglądać, jak dziecko, które bawiło się mąką Twarz będzie pobielona i "płaska".
Ślicznie wykańcza makijaż, matuje buzię, wygładza skórę, leciutko ją rozświetla "


""Wspaniale wspolpracuje z najtanszymi podkaldami (ja uzywam wibo!) i dodaje im wszystkich cech wysokopolkowych. ""

"mozna ten puder stosowac jako ,zamiast baze na powieki "

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-19 o 01:41
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 12:25   #8
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Taki zamiennik znajdziesz na Coastal Scents-Silica powder spheres.
Super drobno zmielona 100% krzemionka.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:37   #9
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
to daj znac ,czy jest roznica

no wlasnie zadzwiajace jest to ze tylko jeden skladnik ,a zdziala takie rzeczy kazdy puder powinien tak dzialac,ja mam skore: bardzo wrazliwa+ bardzo tlusta strefa + lubi czasami sie wysuszyc..

Dziewczyny tu jest recnzja tego pudru na wizazu : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on-powder.html


"Należy tylko uważać, żeby nakładać oszczędnie, bo w przeciwnym przypadku będziemy wyglądać, jak dziecko, które bawiło się mąką Twarz będzie pobielona i "płaska".
Ślicznie wykańcza makijaż, matuje buzię, wygładza skórę, leciutko ją rozświetla "


""Wspaniale wspolpracuje z najtanszymi podkaldami (ja uzywam wibo!) i dodaje im wszystkich cech wysokopolkowych. ""

"mozna ten puder stosowac jako ,zamiast baze na powieki "
Jasne, ze zdam relację. MUFE jest świetny, ale miłoby było znaleźć coś w niższej cenie i dodatkowo tak samo dobre. Używam MUFE namiętnie, to będę mieć dobre porównanie.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:50   #10
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

używam czystej krzemionki z kolorówka.com i jest to najdrobniej zmielona substancja jaką w życiu widziałam puder MUFE tylko macałam i moim zdaniem nie ma absolutnie żadnej różnicy, prócz ceny oczywiście
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:30   #11
karoqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

Hej,
Cucuma: daj znać, którą krzemionkę kupujesz - Krzemionka Spherica P-1500, czy zwykłą?
karoqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 16:38   #12
sdhmdhfldhk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

I jak tam? Któraś próbowała? Działa?
sdhmdhfldhk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 18:14   #13
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Poszukuje sobowtora pudru HD Make Up F E czyli puder100% drobniutka krzemionka-

używałam krzemionki spherica P-1500 i polecam tylko nie mam porównania z MUFE dla lepszego efektu polecam wymłócić w moździerzu Sphericę z mikrosferami silikonowymi i odrobinką azotku boru
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 19:14:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.