Pure Control S.O.S, Antybakteryjny krem nawilżający przeciw pryszczom i śladom po nic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 10:23   #1
nowyoucanflyaway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 3

Pure Control S.O.S, Antybakteryjny krem nawilżający przeciw pryszczom i śladom po nic


Mam pewien problem... Otóż jakieś dwa tygodnie temu kupiłam sobie krem Pure Control S.O.S, Antybakteryjny krem nawilżający przeciw pryszczom i śladom po nich z Eveline. Po zakupieniu go nałożyłam go na policzki. Rano obudziłam z OGROMNYMI wypiekami na twarzy. Wyglądałam jakby mi ktoś podpalił skórę - dosłownie. Odstawiłam go i wszystko wróciło do normy. Chciałabym go jednak wypróbować na inne partie twarzy, głównie czoło. Myślicie że to bezpieczne? Bardzo chciałabym uniknąć tych zaczerwienień z powodu tego kremu. Miałyście taki problem jak ja?
nowyoucanflyaway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 11:51   #2
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pure Control S.O.S, Antybakteryjny krem nawilżający przeciw pryszczom i śladom

Ja nie używałam tego kremu, ale może ma coś w składzie co drażni naczynka-posmarowałaś policzki, może masz cerę naczynkową?Z drugiej strony nałożylaś go tylko na policzki, nie wiadomo czy ogólnie nie masz uczulenia na jakiś składnik.Spróbuj na czoło, jak będzie czerwone, to przestań używać tego kremuNajlepiej jakbyś wrzuciła skład
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 19:02   #3
nowyoucanflyaway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 3
Dot.: Pure Control S.O.S, Antybakteryjny krem nawilżający przeciw pryszczom i śladom

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja nie używałam tego kremu, ale może ma coś w składzie co drażni naczynka-posmarowałaś policzki, może masz cerę naczynkową?Z drugiej strony nałożylaś go tylko na policzki, nie wiadomo czy ogólnie nie masz uczulenia na jakiś składnik.Spróbuj na czoło, jak będzie czerwone, to przestań używać tego kremuNajlepiej jakbyś wrzuciła skład
Aqua/Water, Glycine Soya Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Arctium Lappa (Burdock Extract) / Calendula Officinails / Citrus Limonum (Lemon Extract / Humulus Lupulus (Hops Extract) / Hypericum Perforatum / Salvia Officinails (Sage Extract) / Saponaria Officinails, Methyl Polymethacrylate, Cucumis Sativus Fruit, Sodium Polyacrylate, Isopropyl Alcohol, Zinc PCA, Allantoin, Panthenol, Silica, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PEG-26, Lauramide DEA, Lactic Acid, Sulfur, Phenoxyethanol / Methylparaben / Butylparaben / Ethylparaben / Propylparaben, EDTA, DMDM Hyadantoin, Parfum, Butylpheryl Methylpropional (Lilial), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Counmarin, Linalool, Alpha-Isomethyl lonone
nowyoucanflyaway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.