pokazuje latem nogi z cellulitem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 10:22   #1
okruszka5
Przyczajenie
 
Avatar okruszka5
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 12

pokazuje latem nogi z cellulitem?


nie mam wielkiego, ale taki delikatny. I nie wiem jak u was, ale u mnie dzisiaj ciepło i pogoda ładna. tylko, ze zastanawiam się nad tym, czy pokazywać te nogi, czy mogę założyć krótkie gatki bez zadziwienia otoczenia.
i niby dbam o siebie i dieta - owocki i ważywa, i wody piję sporo, i nawet biegam wieczorami, a jeszcze jakiś krem z firmy guam codziennie stosuję i nawet czasem na masaż chodzę, ale ten cellulit mam i nic więcej nie poradzę

Niby sie nie wstydzę, wiem, ze wiele kobiet go ma, ale no tak sie zastanawiam.
To jak Wy pokazujecie? Nie macie oporów?
okruszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 12:31   #2
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Jak się rozejrzysz to zobaczysz, że spora większość kobiet ma i to nie jest nic dziwnego. Więc bez sensu zmuszać się do zakrywania nóg w upały. Nikogo nie zdziwi widok cellulitu. Jeśli ogólnie o siebie dbasz to prawdopodobnie większość ludzi w ogóle nie zauważy tego cellulitu bo skupi się na twoim całościowym zadbanym wyglądzie.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 12:56   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Mam cellulit od 16 roku życia, czyli od momentu kiedy zaczęły mi pracować hormony kobiece i urósł tyłek, biodra.
Od momentu kiedy wielki świat nie wymyślił, że to problem. Najpierw, że problem estetyczny, potem, że to problem medyczny.
Teraz czekam na modę mówiącą, że problemem estetycznym, a potem medycznym jest męski penis w stanie spoczynku i na wymóg by wszyscy mężczyźni chodzili z permanentną erekcją.
Bo jak dla mnie nienaturalność cellulitu u kobiet to kwestia takiego samego kalibru.
A tak na poważnie, czasem człowiek nie ma nogi, ręki, ma blizny po oparzeniu. I co? Ma się nie chłodzić w upały odsłaniając trochę ciała bo mógłby urazić poczucie estetyki innych ludzi?
No błagam. Człowiek powinien dbać o elementarną higienę, schludność. Szczególnie w upały. Ale przekonanie, że mamy nie wiadomo jaki wpływ na nasz wygląd i nasze ciało jest błędne.
Oczywiście można przejść 100 operacji plastycznych tylko po co?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 15:38   #4
olaolaolenka
Przyczajenie
 
Avatar olaolaolenka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Powiedzmy sobie szczerze- każda z nas a przynajmniej zdecydowana większość ma cellulit i czasami nie ma to związku z tym czy jemy zdrowo itd. W żywności na chwilę obecną jest tyle chemii, ze trudno mówić o nieskażonych produktach. Trzeba nabrać trochę dystansu do siebie, nikt nie jest idealny
olaolaolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 13:27   #5
pdg82
Przyczajenie
 
Avatar pdg82
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 15
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

absolutnie nie możesz! do końca życia musisz je zakrywać niezależnie od pory roku, temperatury i innych czynników :P

a tak na poważnie to oczywiście, że tak
pdg82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 14:42   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez olaolaolenka Pokaż wiadomość
Powiedzmy sobie szczerze- każda z nas a przynajmniej zdecydowana większość ma cellulit i czasami nie ma to związku z tym czy jemy zdrowo itd. W żywności na chwilę obecną jest tyle chemii, ze trudno mówić o nieskażonych produktach. Trzeba nabrać trochę dystansu do siebie, nikt nie jest idealny
Bo to nie ma związku z dietą. To kwestia kobiecych hormonów płciowych. Mężczyźni po operacji zmiany płci też mają cellulit po tym jak np. na wzrost biustu poda im się kobiece hormony.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 18:58   #7
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Podejrzewam, że masz podobny do mojego czyli sztucznie rozdmuchany. Wszystko szczupłe, cellulit śladowy a Ty go gonisz, że jest. Szkoda życia na szukanie sobie wyimaginowanych kompleksów. Wskakuj w szorty i na spacer.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 22:53   #8
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Wg mnie nie ma potrzeby tak idealizować swój wygląd. Nawet kobieta z nadwagą potrafi wyglądać dobrze jak się ładnie ubierze i umaluje. Bardziej kwestia tego czy Autorce aż tak przeszkadza ten cellulit, bo wg mnie po co przejmować się opinią kogoś z otoczenia. Jeśli zachowujemy higienę osobistą i nosimy czyste ubrania to nie ma czym się przejmować. Nawet modelki mają cellulit, ale się go photoshopuje by zawrócić biednym kobietom w głowach dając im powód do kompleksów.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 19:24   #9
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Nie mam cellulitu, ale sądzę, że gdybym miała, czułabym się niekomfortowo w krótkich spódniczkach i wolałabym bardziej zakryć nogi. Lubię podkreślać atuty, a od wad odwracać uwagę .
Wszystko zależy od tego jak ty sama się czujesz - jeżeli tobie to nie przeszkadza, to noś krótkie ciuchy, wiele kobiey z cellulitem tak robi i raczej nikt nie zwraca na to uwagi. Ale jeśli przez całą drogę masz się zastanawiać "czy na pewno dobrze wyglądam? czy nikt się na mnie nie gapi? nie śmieją się?" to lepiej sobie odpuść.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 09:24   #10
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Dziewczyny już wszystko co mądre napisały.
Od siebie dodam tylko, że warto wprowadzić do ruchu ćwiczenia siłowe niż tylko bieganie. Na udach wtedy ładnie zarysowują się mięśnie i cellulit jest mniej widoczny.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 23:54   #11
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

A cz da się w 100 % pozbyć cellulitu? Staram się zdrowo odżywiać i ćwiczyć... słyszałam że cellulit często robi się też od słodyczy, czy to prawda?
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 12:48   #12
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez oliwka34 Pokaż wiadomość
A cz da się w 100 % pozbyć cellulitu? Staram się zdrowo odżywiać i ćwiczyć... słyszałam że cellulit często robi się też od słodyczy, czy to prawda?
Da się. U mnie potrzebna była zmiana diety, ćwiczenia i codzienny masaż pod prysznicem taka gumową rękawicą z wypustkami, jest do kupienia w rossmanie. Miałam naprawdę duzy cellulit na udach i pośladkach, teraz nie mam w ogóle, ale zajęło mi to ponad 3 miesiące, jednak warto było

Wysłano z Tapatalk
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:11   #13
ramonarka
Przyczajenie
 
Avatar ramonarka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez okruszka5 Pokaż wiadomość
nie mam wielkiego, ale taki delikatny. I nie wiem jak u was, ale u mnie dzisiaj ciepło i pogoda ładna. tylko, ze zastanawiam się nad tym, czy pokazywać te nogi, czy mogę założyć krótkie gatki bez zadziwienia otoczenia.
i niby dbam o siebie i dieta - owocki i ważywa, i wody piję sporo, i nawet biegam wieczorami, a jeszcze jakiś krem z firmy guam codziennie stosuję i nawet czasem na masaż chodzę, ale ten cellulit mam i nic więcej nie poradzę

Niby sie nie wstydzę, wiem, ze wiele kobiet go ma, ale no tak sie zastanawiam.
To jak Wy pokazujecie? Nie macie oporów?
uważam, że nie powinnaś sobie w ogóle tym głowy zaprzątać. Życie jest po to by z niego korzystać i nim się cieszyć a nie cąły czas rzucać sobie kłody pod nogi, czasem sztucznie wyimaginowane.
Cellulit to nie jest wielki problem w porównaniu z innymi tragediami ludzkiego ciała, jakie ludzie mają i musza z nimi żyć. Ty masz jeszcze dobrze, bo z cellulitem można walczyć, a na przykład z deformacją ciała czy poparzeniami nie o czym pisano już wyżej.

Polecam w gorącu i upalny dzień założyć długie portki i iść na miasto, to sama zdecydujesz czy zakładać krótkie gacie czy nie.

PS. jeżeli założysz spódnice, taką na przykład w kolano, to chyba cellulitu nie widać a i przewiew lepszy.
ramonarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:33   #14
blackandwhite73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 14
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
Ale jeśli przez całą drogę masz się zastanawiać "czy na pewno dobrze wyglądam? czy nikt się na mnie nie gapi? nie śmieją się?" to lepiej sobie odpuść.
Nie zgadzam się. Lepiej zmienić swoje nastawienie, bo jeżeli ktoś nałogowo przejmuje się opinią innych to będzie się nią przejmował i analizował ich zachowanie przy każdej sytuacji, nie tylko przy odsłoniętych nogach i cellulicie.

Poza tym nikt nie jest wróżką, żeby przewidzieć co kto sobie o nas myśli. Każdemu podoba się/ nie podoba się co innego , piękno to pojęcie względne.
blackandwhite73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 00:30   #15
Cassonade
Raczkowanie
 
Avatar Cassonade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 187
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Da się. U mnie potrzebna była zmiana diety, ćwiczenia i codzienny masaż pod prysznicem taka gumową rękawicą z wypustkami, jest do kupienia w rossmanie. Miałam naprawdę duzy cellulit na udach i pośladkach, teraz nie mam w ogóle, ale zajęło mi to ponad 3 miesiące, jednak warto było

Wysłano z Tapatalk
O tej rękawicy wspominałaś?
http://www.rossnet.pl/Produkt/Ewa-Sc...8988,3374,5369
Cassonade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 00:58   #16
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez Cassonade Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie o tej. Najpierw masowałam tą stroną z większymi, potem tą z małymi wypustkami. Bolało na początku, później było ok
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 12:08   #17
olaolaolenka
Przyczajenie
 
Avatar olaolaolenka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Bo to nie ma związku z dietą. To kwestia kobiecych hormonów płciowych. Mężczyźni po operacji zmiany płci też mają cellulit po tym jak np. na wzrost biustu poda im się kobiece hormony.
nie zgodzę się z Tobą. Uwierz mi, że dieta ma wpływ i znam kilka osób, które z uwagi na alergię pokarmową mają ograniczone menu, czyli zero cukru itp i cellulitu w ogóle nie mają.
olaolaolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 11:32   #18
angelosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Da się zdecydowanie, ja się pozbyłam za pomocą zabiegu Venus Legacy. To polega na jeżdżeniu głowicą urządzenia po miejscach z cellulitem. Ładnie ujędrnia skórę i jest przyjemny. Jeden minus, że mało gdzie go robią, więc musiałam specjalnie do Wrocławia do Dermamedu jeździć.
angelosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 13:06   #19
_Mikser_
Przyczajenie
 
Avatar _Mikser_
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Pełno nóg w krótkich gatkach.
Na każdych widać cellulit. Większy, mniejszy ale jest wszechobecny.
Ja nigdy nie nosiłam aż tak krótkich gatek Czułabym się niepewnie.
Masz ładne nogi, noś gatki. Nie masz ładnych nóg nie noś gatek.

Komentarze że wszystkim wolno, XXI wiek itd dla mnie z dupy.
Lubisz patrzyć na panią ważącą 90kg w gatkach? Ja nie lubię.
Bezkrytycyzm tez powinien mieć granice.
_Mikser_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 20:48   #20
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez _Mikser_ Pokaż wiadomość
Pełno nóg w krótkich gatkach.
Na każdych widać cellulit. Większy, mniejszy ale jest wszechobecny.
Ja nigdy nie nosiłam aż tak krótkich gatek Czułabym się niepewnie.
Masz ładne nogi, noś gatki. Nie masz ładnych nóg nie noś gatek.

Komentarze że wszystkim wolno, XXI wiek itd dla mnie z dupy.
Lubisz patrzyć na panią ważącą 90kg w gatkach? Ja nie lubię.
Bezkrytycyzm tez powinien mieć granice.
To nie patrz.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 02:54   #21
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Jak miałam, to pokazywałam. Pozbyłam się i teraz zerkam czasem na uda innych kobiet - faktycznie, nawet bardzo szczupłe dziewczyny mają, grubsze też - nie ma znaczenia. Gdybym miała się przejmować tym, czy ktoś widzi, to chodziłabym kiedyś w worku jutowym. Noś śmiało i się nie wstydź.

(a dla zainteresowanych jak się pozbyć cellulitu w 2-3 miesiące: dużo białka+warzyw, bez chipsów i mało słodyczy, regularne ćwiczenia siłowe na nogi, min. 3x tygodniu, codzienne marsze i przy prysznicu naprzemienne natryski lodowatą i bardzo gorącą wodą, 3l wody dziennie i masowanie. Fakt, uda się trochę rozbudowują ale warto mieć więcej mięśni w zamian za jędrne ciało. A jak na szybko potrzebujesz ukryć trochę, to delikatny samoopalacz)
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:13   #22
neftydalia
Przyczajenie
 
Avatar neftydalia
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Ja też mam cellulit... Niektórym to szybko schodzi, wystarczy dieta i basenik, a ja mam problem. trochesie wstydze, szczególnie kiedy jest jakiś zjazd rodzinny, bo kuzynki w moim wieku mają ładne zgrabne nogi, a ja... ech... szkoda gadac.

w każdym razie teraz na blogu aliny rose jest do wygrania vela shape III na usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu. chcialabym wziąć udział, tylko trochę mi daleko do krakowa. No i nie wiem, czy rzeczywiscie będą efekty. Wie ktoś coś o tejk klinice Vesuna? znalzłam opis tego na blogu http://vesuna.pl/blog/dietetyka/diet...yszczuplajace/ ale niewiele mi to owi
neftydalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 17:05   #23
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Pokazuję, bo nie mam kompleksów. Nie mam grubych nóg, cellulit mi nie przeszkadza, nikt nie jest idealny, jak jest gorąco, noszę krótkie gatki.
Gorzej z żylakami i pajączkami, cellulit to pestka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 17:29   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez _Mikser_ Pokaż wiadomość
Pełno nóg w krótkich gatkach.
Na każdych widać cellulit. Większy, mniejszy ale jest wszechobecny.
Ja nigdy nie nosiłam aż tak krótkich gatek Czułabym się niepewnie.
Masz ładne nogi, noś gatki. Nie masz ładnych nóg nie noś gatek.

Komentarze że wszystkim wolno, XXI wiek itd dla mnie z dupy.
Lubisz patrzyć na panią ważącą 90kg w gatkach? Ja nie lubię.
Bezkrytycyzm tez powinien mieć granice.
Jak nie lubisz, to nie patrz. Ja nie lubię patrzeć na różowy kolor i stopy ubrane w szpilki. Też mam powiedzieć, że zezwolenie na taką odzież jest z dupy, bo mi się nie podoba? Twój gust nie jest ograniczeniem dla innych ludzi, a ładne nogi to rzecz względna.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 19:37   #25
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Ja jestem zdania że jeśli ktoś się czuje komfortowo to niech odsłania cellulit, rozstępy i co tam jeszcze chce ale... w granicach dobrego smaku. Nie tak dawno widziałam młodą dziewczynę z bardzo dużym cellulitem którego zapewne nie zauważyłabym gdyby nie spodenki odkrywające pół pośladka. Niech sobie dziewczę chodzi w czym chce ale w ten sposób tylko zwraca uwagę na swoje niedoskonałości. Ja mam bardzo dużo siniaków i blizn na nogach z racji uprawianego sportu i nie odmawiam sobie krótkich spodenek ale jeśli (tak jak teraz) mam rozlanego zielonego krwiaka na udzie to staram się oszczędzić innym przykrych widoków i noszę spodnie do kolana/za kolano.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 19:46   #26
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Dla mnie większość kompleksów jest sztucznych. Cellulit jest naturalną sprawą i nie widze powodu aby się tego wstydzić. A na pewno nie na tyle aby zakładać burki, czy jeansy w te upały.

Któraś wspomniała o spodenkach odsłaniających tyłek - jak dla mnie żadna kobieta nie powinna nosić czegoś takiego niezależnie od stopnia cellulitu, ale jeśli jakąś widzę, to jej nie oceniam. Niech nosi co chce. Nigdy nie przyszło mi do głowy aby oceniać pomarańczową skórkę.

Jak się komuś nie podoba to niech nie patrzy. Tak serio to podejrzewam, że mężczyźni nie widzą drobnego cellulitu. To kobiety doszukują się problemów tam gdzie ich nie ma.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 20:26   #27
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja jestem zdania że jeśli ktoś się czuje komfortowo to niech odsłania cellulit, rozstępy i co tam jeszcze chce ale... w granicach dobrego smaku. Nie tak dawno widziałam młodą dziewczynę z bardzo dużym cellulitem którego zapewne nie zauważyłabym gdyby nie spodenki odkrywające pół pośladka. Niech sobie dziewczę chodzi w czym chce ale w ten sposób tylko zwraca uwagę na swoje niedoskonałości. Ja mam bardzo dużo siniaków i blizn na nogach z racji uprawianego sportu i nie odmawiam sobie krótkich spodenek ale jeśli (tak jak teraz) mam rozlanego zielonego krwiaka na udzie to staram się oszczędzić innym przykrych widoków i noszę spodnie do kolana/za kolano.
Ale twój dobry smak nie jest uniwersalny. Ja na przykład siniaków w ogóle nie oceniam w kategoriach dobrego smaku i swoje własne odsłaniam bez problemu.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 21:05   #28
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;52357816]Ale twój dobry smak nie jest uniwersalny. Ja na przykład siniaków w ogóle nie oceniam w kategoriach dobrego smaku i swoje własne odsłaniam bez problemu.[/QUOTE]
I prawidłowo. Gdyby każdy zakrywał każdą plamkę, czy inną niedoskonałość, to wszystkie by chodziły zakryte.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 09:10   #29
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;52357816]Ale twój dobry smak nie jest uniwersalny. Ja na przykład siniaków w ogóle nie oceniam w kategoriach dobrego smaku i swoje własne odsłaniam bez problemu.[/QUOTE]

I właśnie o to chodzi Ja nie czułabym się komfortowo gdyby ktoś oglądał mojego krwiaka wielkości talerza deserowego dlatego go zasłaniam
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 09:28   #30
sendi83
Przyczajenie
 
Avatar sendi83
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: pokazuje latem nogi z cellulitem?

ja po odchudzaniu mam nogi trochę galaretowate, też miałam obiekcje czy chodzić w krótkich spodenkach, ale upały, które obecnie nam towarzyszą zdecydowały za mnie:P
sendi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 00:14:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.