Sun Flower professional - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 17:51   #331
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

podejrzewam, ze zrobiono Cie w lolo.
Skoro mówisz, ze nie tylko Tobie tak sie zdarzyło to chyba masz rację- mogły byc przeterminowane... musisz sie dowiedziec, czy tamte dziewczyny kupowały u tego samego sprzedawcy...
możliwe też że cos innego zrobiłaś źle...(powiedz, czy dałas primer i czy nie zalałas skórek?)
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:09   #332
magdus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok\Ełk
Wiadomości: 271
GG do magdus89
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
podejrzewam, ze zrobiono Cie w lolo.
Skoro mówisz, ze nie tylko Tobie tak sie zdarzyło to chyba masz rację- mogły byc przeterminowane... musisz sie dowiedziec, czy tamte dziewczyny kupowały u tego samego sprzedawcy...
możliwe też że cos innego zrobiłaś źle...(powiedz, czy dałas primer i czy nie zalałas skórek?)
Kupowałam tak jak zwykle na stronie Sf, primer dałam tak jak zawsze a skórki nie były zalane Jak narazie wolę go nie używać aby nie powtórzło się to znowu ;/
magdus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:09   #333
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: żele sun flower

magdus89 to jest data produkcji wiem, bo na innym forum dziewczyny też miały takie żele z datą na opakowaniu i jedna z nich zadzwoniła do sunflower i odpowiedzieli jej że teraz nowa partia żeli będzie tak właśnie zabezpieczana- folią z datą produkcji
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:14   #334
magdus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok\Ełk
Wiadomości: 271
GG do magdus89
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez unghie Pokaż wiadomość
magdus89 to jest data produkcji wiem, bo na innym forum dziewczyny też miały takie żele z datą na opakowaniu i jedna z nich zadzwoniła do sunflower i odpowiedzieli jej że teraz nowa partia żeli będzie tak właśnie zabezpieczana- folią z datą produkcji
Dziękuję bardzo ;* Teraz będę mogła wkońcu otworzyć żel bo wcześniej nie chciałam bo się bałam że jakby to jednak była data ważności to że nie przyjmą reklamacji ;] Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz
magdus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 20:39   #335
gosiaAng
Raczkowanie
 
Avatar gosiaAng
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 60
GG do gosiaAng
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo własnie moja znajoma co ukonczyła kurs w SF powiedziała mi że najpierw Nail Prep, potem primer, potem jednofazowy, nastepnie końcówka lub jakies ozdoby, budujący i sylikon.... I co jaj mam zrobić?
Ja klade primer na naturalna plytke, nail prep na nowego tipsika, czekam az wszystko wyparuje(trwa to kilkanascie sekund), bonder, lampka clear2 na niego ozdoby, lampka, jednfazowym rozowym buduje azurka, utwardzam 2 min, nadaje ostateczny ksztalt, nablyszczam tez clearem2 i gotowe
__________________
GosiaAng
gosiaAng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 16:29   #336
anus85
Przyczajenie
 
Avatar anus85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: żele sun flower

Cześć dziewczyny
Jestem nowicjuszem na forum ,mam pewien problem z żelami i chciałabym podzielić się z Wami może któraś się z tym spotkała.Pracuję na trójfazówce SF. Pierwszy problem to taki ,że w ostatniej fazie kiedy używam żelu nabłyszczającego niektóre pazurki po przetarciu ładnie się błyszczą a inne są matowe,zawsze nakładam tę samą ilość żelu na każdy i każdy paluszek jest w lampce tyle samo minut.....zupełnie pojęcia nie mam od czego to zależy .Drugi problem mam w momencie kiedy odrosną mi naturalki....zaobserwował am to i u siebie i u kilku klientek....kiedy odrośnie tips albo żelowa końcówka po formie naturalny pazurek zaczyna oddzielać się przy wolnym brzegu od żelu no i wtedy katastrofa bo wchodzi powietrze,w rutynowych czynnościach woda żłobi i możecie sobie wyobrazić.Używam primera,zawsze uważam żeby dobrze odtłuścić płytkę.Tak jak wspomniałam pracuję na żelach trzy fazowych....jako pierwszą warstwę stosuję bonder w pędzelku.Czy któraś z Was się z tym spotkała?Proszę o pomoc....

Pozdrawiam serdecznie
anus85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:45   #337
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

hmmm... może spróbuj uzywac do nabłyszczania BŁYSKU z SF...jego nie trzeba przecierac, bo po wyjęciu z lapmy juz jest suchy i pięknie się błyszczy...

a odwarstwianie? nie przecierasz cleanerem poszczególnych warstw?
jeśli nie, to dokładnie kladź żel przy wolnym brzegu i powinno byc ok
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 13:11   #338
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Witajcie drogie pomocnice!
Mam gorącą prośbę, zakupiłam żele Sun Flower i mam następujące pytania:
1. mam bonder ten wyciskany, rozumiem,że wyciskam kropelkę na paznokieć i rozsmarowuję?
2. czy przy UZUPEŁNIANIU żelu daję primer na odrost i na cały paznokieć bonder czy nie trzeba?
3. czy żelem silikonowym gęstym ( nie ten w pędzelku) mogę normalnie zrobić białą końcówkę tzn. po bonderze biały żel na końcówkę, potem ten silikonowy i ewentualnie ozdoby? No i czy nabłyszczyć mogę kryształkiem na silikonowy lub kruształek pod spód a na wierzch silikonowy?
4. czy przed primerem odtłuszczacie paznokieć, i po opiłowaniu żelu też?
5. jak zalewacie ten wolny brzeg paznokcia bo mi ciągle odłazi i nie wiem czy żel do kitu (nail design) czy ja coś robię nie tak. Którą warstwą zalewacie?
Wiem że tych pytań jest sporo, a przed świętami trochę roboty, ale jeśli któraś z Was znajdzie minutkę niech odpisze. Z góry wielkie dzięki. A forum - rewelacja. Pa.
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:15   #339
unghie
Raczkowanie
 
Avatar unghie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lbn/UK
Wiadomości: 46
GG do unghie Wyślij wiadomość przez MSN do unghie
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez magdus89 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo ;* Teraz będę mogła wkońcu otworzyć żel bo wcześniej nie chciałam bo się bałam że jakby to jednak była data ważności to że nie przyjmą reklamacji ;] Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz
nie ma za co, służę pomocą

migotta ja pracuję na żelu 1fazowym gęstym i nie stosuję do niego bondera- pięknie się trzyma, nie zapowietrza.

nigdy nie używałam bondera, żelu silikonowego i kryształka więc Ci w tym nie pomogę
__________________
------ Stylizacja paznokci moją pasją -------

Edytowane przez unghie
Czas edycji: 2008-12-22 o 22:20
unghie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:32   #340
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Dzięki unghie!
Mam jeszcze pytanko, może odpowiesz, a mianowicie czy tą jednofazówką pzrezroczystą ,,2" pracujesz na formie? i jak robisz wtedy białą końcówkę? nakładasz biały na jednofazowy?
A co do poprzednich moich pytań to może znajdzie się inna znawczyni tematu i mi podpowie? Stokrotne dzięki!

Edytowane przez migotta
Czas edycji: 2008-12-23 o 21:34 Powód: uzupełnienie
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 08:43   #341
darcia109
Przyczajenie
 
Avatar darcia109
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 16
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez migotta Pokaż wiadomość
Dzięki unghie!
Mam jeszcze pytanko, może odpowiesz, a mianowicie czy tą jednofazówką pzrezroczystą ,,2" pracujesz na formie? i jak robisz wtedy białą końcówkę? nakładasz biały na jednofazowy?
A co do poprzednich moich pytań to może znajdzie się inna znawczyni tematu i mi podpowie? Stokrotne dzięki!
ja osobiście na forme polecam żele budujące, a jeśli chodzi o koncówke french to albo jednofazowym ją budujesz, a na to french biały, albo białym budującym ją budujesz a na to już albo budujący albo jednofazowy.pozdrawiam
darcia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 13:18   #342
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Kurcze, a co z tym silikonowym w pudełku? chcę nim zrobić kolezance paznokcie, ale nadal nie wiem czy białym mogę zrobić pod silikonowy i czy to będzie trzymało, bo ona pracuje w takich trochę ekstremalnych warunkach (dużo wody) i boję się ze jej zlezie po kilku dniach. POMOCY!
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:22   #343
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

ja miałam go jakiś czas na wlasnych naturalkach, a że związana jestem z gastronomią to ręce praktycznie ciągle mam w wodzie i powiem Ci, ze się ładnie trzymało... ale nie próbowałam z białym... wydaje mi się, że brokat pod silikonowym bedzie si dobrze trzymał, bo biały żel ...to nie mam pojęcia...

a taki silikon bardziej niz na wode, wrażliwy jest na detergenty...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 15:34   #344
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
ja miałam go jakiś czas na wlasnych naturalkach, a że związana jestem z gastronomią to ręce praktycznie ciągle mam w wodzie i powiem Ci, ze się ładnie trzymało... ale nie próbowałam z białym... wydaje mi się, że brokat pod silikonowym bedzie si dobrze trzymał, bo biały żel ...to nie mam pojęcia...

a taki silikon bardziej niz na wode, wrażliwy jest na detergenty...


Oj, stokrotne dzięki. Jeszcze tylko powiedz czy pod spód dałaś bonder, bo gdziesz czytałam że się daje.
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:43   #345
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

ja używam silikonowego SF do żelowania naturalnych paznokci i wszystko trzyma się świetnie bez względu czy paznokcie brokatowe czy frencz dodatkowo używam primera i bondera
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:21   #346
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Laracrow, zrobiłam brokat pod silikonowy, wyszlo całkiem dobrze. zobaczymy jak bedzie trzymało.
Olencjaaa dzięki za podpowiedź. Silikonowy położyłam na primer i bonder wiec trzymajcie kciuki, bo jak odpadnie to załamka
Powiedzcie jeszcze czy ktoś robił clarem 2 jednofazowym na szablonie? błagam...
Dla mnie to troszkę żadkie te żele jak na szablon
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:17   #347
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

robiłam... oj, robiłam... ale wyszło fatalnie... na sobie jeszcze potrafiłam to jakos kontrolowac, ale na klientce- fatalnie się pracowało... nie polecam... już lepiej budujący...

może gdybym spróbowała z minutowym przymrożeniem i zaciśnięciem tuneliku wyszloby lepiej... bo tak, to on się tylko rozlewał na boki...

...na forme osobiście wolę akryl...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:11   #348
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
robiłam... oj, robiłam... ale wyszło fatalnie... na sobie jeszcze potrafiłam to jakos kontrolowac, ale na klientce- fatalnie się pracowało... nie polecam... już lepiej budujący...

może gdybym spróbowała z minutowym przymrożeniem i zaciśnięciem tuneliku wyszloby lepiej... bo tak, to on się tylko rozlewał na boki...

...na forme osobiście wolę akryl...

Popieram.Jednofazowka 2 rowniez ma ten defekt ,ze poprostu pęka i nie to zeby gdzies porządnie przygrzmocic paznokciem.Budujący zdecydowanie lepszy.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:31   #349
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

No to jeszcze powiedzcie moje drogie który ten budujący bo słyszałam że róz przezroczysty galaretka się nadaje. Czy wtedy białą końcówkę też muszę budującym czy wystarczy biały do frencha? nabłyszczyć mogę np. kryształkiem?
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 19:49   #350
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: żele sun flower

budujący 2(gęsty)
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:33   #351
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez migotta Pokaż wiadomość
Laracrow, zrobiłam brokat pod silikonowy, wyszlo całkiem dobrze. zobaczymy jak bedzie trzymało.
Olencjaaa dzięki za podpowiedź. Silikonowy położyłam na primer i bonder wiec trzymajcie kciuki, bo jak odpadnie to załamka
Powiedzcie jeszcze czy ktoś robił clarem 2 jednofazowym na szablonie? błagam...
Dla mnie to troszkę żadkie te żele jak na szablon
jeżeli dobrze zabezpieczyłaś wolny brzeg to o nic się nie martw pazurki będą się trzymać do odnowy
a masz może zdjęcie tych pazurków?
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:41   #352
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez migotta Pokaż wiadomość
No to jeszcze powiedzcie moje drogie który ten budujący bo słyszałam że róz przezroczysty galaretka się nadaje. Czy wtedy białą końcówkę też muszę budującym czy wystarczy biały do frencha? nabłyszczyć mogę np. kryształkiem?
oj... nie polecam wybryków natury rypu galaretka i mus brzoskwiniowy... bardzo gęste-to prawda... ale szybko sie zapowietrza... kupiłam całe pudełeczko i po 3 klientkach okazało się ze jest do wyrzucenia... leży na półce teraz i słuzy mi do wzorków na patyczkach...

najlepsze chyba tradycyjne budujące...

nie musisz budujacego białego do frencha wystarczy zbudowac sobie szkielecik na formie przezroczysty,(zacisnąc tunelik też), zdjąc formę i malowac i kamuflażem i białym...

kryształkiem można... ale mało się blyszczy, a tego pyłku to jest tyle, co kot napłakał... polecam silikonowy lub błysk...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:49   #353
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: żele sun flower

Oj a ja z musu brzoskwiniowego byłam bardzo, ale to bardzo zadowolona. Bardzo fajnie się go rozprowadzało i nie bylo zapowietrzeń.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:23   #354
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

to może trafiłam na jakiś felerny... bo raz mi sie to zdarzyło z kamuflarzem... a kupowałam je jednego dnia... ale uraz pozostał :P
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:31   #355
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
jeżeli dobrze zabezpieczyłaś wolny brzeg to o nic się nie martw pazurki będą się trzymać do odnowy
a masz może zdjęcie tych pazurków?
Owszem mam tylko muszę przerzucić w wolnej chwili z aparatu. brzeg dobrze zabezpieczylam.

Laracrow; chyba w takim razie kupię ten budujący,i nie będę robić doświadczeń z innymi żelami. Kryształek faktycznie kiepski, więcej się po nim spodziewałam. za to silikonowy w pędzelku- marzenie...
powiedzcie jeszcze kochane czy przy uzupełnianiu dajecie primer na odrost paznokcia? albo bonder?
no i oczywiście stokrotne dzięki wszystkim którzy mi pomagają, bez was pewnie bym coś skopała. a zdjęcia postaram się dołaczyć jak najszybciej.Pozdrawiam, no i wszystkiego naj w Nowym Roku!
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 11:24   #356
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: żele sun flower

Ja zawsze daje primer na odrost tak dla pewności i jest dobrze. Raz pamiętam jednej klientce zapomniałam dać ale nic się nie działo.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:14   #357
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

ja też primer na odrost i bonder na całośc... nie wiem, czy tak treba ale odkąd pamietam, to tak robie i jest ok :P ale bez też powinno byc dobrze...tylko masa musi byc chropowata, to zwieksza przyczepnośc żelu...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 13:20   #358
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: żele sun flower

ja tak samo jak poprzedniczki daje primer na odrost i bonder na całość
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:10   #359
migotta
Raczkowanie
 
Avatar migotta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: żele sun flower

Jezu ale ja natrętna jestem
Kochane kobitki! tak sobie latałam po allegro i znalazłam taki żel
http://www.allegro.pl/item516272832_..._promocja.html
Podobno żele basic są dobre, więc czy mogę na szablonie z niego zbudować pazura i połączyć z żelem sun flower? No i sam primer pod niego wystarczy?
A to te pazurki zrobione silikonowym, takie sylwestrowe,nic specjalnego
migotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:37   #360
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: żele sun flower

wiesz co? 10 minut gapiłam sie w tą aukcje... i doszłam do wniosku, że to jest jakieś dziwne...
nie wiem jak z tą firmą, ale zwykle rozróżniamy żele jednofaowe i 3 fazowe...
jednofazowe polegają na tym, ze z reguły wystarczy jeden żel i jako baza i jako faza budująca i jako nabłyszczacz...
system trójfazowy jednak jest taki, że osobno mamy bonder (podkład, bazę-różnie sie to to nazywa), osobno żel budujący gęsty i osobno nabłyszczacz (gloss itp...)

...tutaj jednak jest żel, który jest żelem budującym gęstym i jednocześnie jednofazowym... do tego jest za tani jak na dobry żel (taka sama gramówka w SF kosztuje około 50zł, a SF nie należy do drogich żeli)
do tego sprzedawca sprzedaje dużo żeli róznych kiepskich i średnich firm...czyli najprawdopodobniej nie jest to pewne źródło...

pozatym, lepiej nie łączyc żeli różnych firm w poszczególnych warstwach ( żel french czy gloss się nie liczy)

także... hmmm... zostań przy sun flowerze w całości... drogi nie jest, a sprawdzony przez tysiace stylistek... jedna warstwa do drugiej pięknie przylega (jeszcze mi sie nie zdarzyło, żeby się rozwarstwił)-a gdybyś użyła tego basic-mógłby...

...tak mi się wydaje...

PS. Fajne pazurkitylko króciutkie
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.