Patenty na bycie NAJ :) - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-05, 17:39   #4561
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Już nie pamiętam która z Was podała mi ten patent, ale serdecznie dziękuję! Picie małymi łyczkami naprawde pomaga w siusianiu, tzn nie siusianiu Baaaaardzo dziękuję

A możecie polecić mi jakiś żel pod prysznic (nie chcę mydła), który ma ładny skład i myje dobrze?. Aktualnie mam kokosowy z ziaji.... wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten przerazający skład
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 19:31   #4562
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam która z Was podała mi ten patent, ale serdecznie dziękuję! Picie małymi łyczkami naprawde pomaga w siusianiu, tzn nie siusianiu Baaaaardzo dziękuję

A możecie polecić mi jakiś żel pod prysznic (nie chcę mydła), który ma ładny skład i myje dobrze?. Aktualnie mam kokosowy z ziaji.... wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten przerazający skład
Ja przyznam się bez bicia, że lubię testować żele i nie zwracam uwagi na ich skład... Polecany jest często dziecięcy żel Babydream z Rosmana.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 20:15   #4563
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

paspartu widze że wciągneło Ciebie popijanie właśnie siedze sobie na wizażu z filiżaneczką herbaty z bratka, ale jeszcze mam dodatkowo pol kubka pokrzywy, kurcze bede miala wedrowki w nocy do łazienki ale picku mi sie chce i nie moge sie powstrzymac no

Co do żeli pod prysznic mam kilka sztuk stoją i czekaja az zuzyje, ale z tego co mam to skład nie zaciekawy wiec nie bede Ciebie faszerowac chemia, mam m.inn z ziaji kokos i algi morskie, solanke i olejek z bielendy, maja tylko zapach ładny, dobre dla skóry to one raczej nie są,
mam resztki babyreama z rossmana wydaje mi sie że on jest fajny, ale lepiej niech sie wypowie ktos kto bardziej sie zna na składach
Jak wyskocza mi pojedyńcze syfki czasami na ramionach to myje sie naturalnym mydłem Biały Jeleń z lnem i nast dnia ich nie mam
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 20:44   #4564
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

babydream ma prosty skład, ubogi raczej w szkodliwe składniki^^
popatrz zresztą w KWC na opinie (;
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:10   #4565
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Już nie pamiętam która z Was podała mi ten patent, ale serdecznie dziękuję! Picie małymi łyczkami naprawde pomaga w siusianiu, tzn nie siusianiu Baaaaardzo dziękuję

A możecie polecić mi jakiś żel pod prysznic (nie chcę mydła), który ma ładny skład i myje dobrze?. Aktualnie mam kokosowy z ziaji.... wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten przerazający skład
Skoro wszystko jest dobrze to nie panikuj! Jeżeli żel Ci nie szkodzi to stosuj go i się nie przejmuj tym, że ma jakiś składnik, który nie jest polecany z tego i innego powodu, bo co z tego jeśli akurat tobie ten składnik nie szkodzi? Poza tym żel to się zaraz zmywa ze skóry więc nie ma problemu z tym, że ogromne dawki parabenów wnikną Ci przez skórę i zniszczą wątrobę, wyrośnie ci trzecia pierś i ośle rogi
Dobrze jest poznać skład, jeśli coś cię uczula, podrażnia, zapycha, wysusza itp żeby wyeliminować delikwenta. Można też dla się trzymać dobrych składów dla zasady, bo się wyczytało na wizażu że to zło wcielone, żeby potem kupić coś o niby dobrym składzie po czym nasza skóra nie zauważy żadnej różnicy bo ani to ani tamto nie szkodziło, tylko czasem portfel kwiczy .
Można nauczyć się czytać składy, żeby być świadomym konsumentem, żeby móc sprawdzić, czy producent nie robi nas w konia pisząc, że coś zawiera jakiś znakomity olej po czym jest od 3 od końca na liście. Jednak wszędzie przydaje się umiar, zdrowy rozsądek i poznanie potrzeb swojej skóry.
Pozdrawiam
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-05, 22:42   #4566
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dzieki za odp
a moge prosić o linka do tego wątku
prosze:

lista zanalizowanych juz kosmetykow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181149

tu mozna zapytac o sklad (tzn wkleic taki ktory nas interesuje i dziewczyny zanalizuja):
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192278

pomocne linki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193357
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:04   #4567
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez oczko1205 Pokaż wiadomość
paspartu widze że wciągneło Ciebie popijanie właśnie siedze sobie na wizażu z filiżaneczką herbaty z bratka, ale jeszcze mam dodatkowo pol kubka pokrzywy, kurcze bede miala wedrowki w nocy do łazienki ale picku mi sie chce i nie moge sie powstrzymac no

Co do żeli pod prysznic mam kilka sztuk stoją i czekaja az zuzyje, ale z tego co mam to skład nie zaciekawy wiec nie bede Ciebie faszerowac chemia, mam m.inn z ziaji kokos i algi morskie, solanke i olejek z bielendy, maja tylko zapach ładny, dobre dla skóry to one raczej nie są,
mam resztki babyreama z rossmana wydaje mi sie że on jest fajny, ale lepiej niech sie wypowie ktos kto bardziej sie zna na składach
Jak wyskocza mi pojedyńcze syfki czasami na ramionach to myje sie naturalnym mydłem Biały Jeleń z lnem i nast dnia ich nie mam
Gdzie kupiłaś?
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 10:17   #4568
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mam żel babydream, ale używam go głównie do twarzy. Do ciała wolę ładniej rozprowadzające się i pachnące żele, zwłaszcza, że tak jak pisała Dronf- moja skóra nie czuje rożnicy.

Od kilku dni stosuję Cevikap pod oczy i stwierdzam, że wspaniale nawilża, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne. Cholerka, nie wiem jak to jest, jestem młoda a już mam zmarszczki pod oczami . Jako nastolatka byłam pewna, że zmarszki pojawią mi się po 25 roku życia a tu taka niespodzianka.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:19   #4569
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

mój nowy patent na włosy czyli płukanie ich w wodzie z octem
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:32   #4570
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mój nowy patent na włosy czyli płukanie ich w wodzie z octem
nie śmierdzą potem octem?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:35   #4571
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie śmierdzą potem octem?
płukałam jakieś 30min temu i wysuszyłam, nie czuję zapachu octu
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 11:05   #4572
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
prosze:

lista zanalizowanych juz kosmetykow:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181149

tu mozna zapytac o sklad (tzn wkleic taki ktory nas interesuje i dziewczyny zanalizuja):
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192278

pomocne linki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193357
dzięki kochana jesteś
czyli ogórkowy ma duzo konserwantów ja już nie wiem czy istnieje jakiś w miare tani dobry krem do cery mieszanej
w sumie niedawno mnie oświeciło że powinno sie patrzec na składy i na nic innego ;p
nie to ja juz chyba z kremu zrezygnuje skoro w każdym jest jakiś szkodliwy składnik nic dziwnego że mnie wysypuje i zauważyłam zaskórniki a na drogi mnie nie stać ;/
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2009-12-06 o 12:07
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 12:54   #4573
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Ja przyznam się bez bicia, że lubię testować żele i nie zwracam uwagi na ich skład... Polecany jest często dziecięcy żel Babydream z Rosmana.
mam babydream i szczerze mówiąc nie wiem czy jestem zadowolona..
+dobrze nawilża, nie trzeba stosowac balsamu po nim
+prosty skład, nieszkodliwy
-nie pieni się
-jest rzadki, więc nieekonomiczny, trudny w użyciu
-ciężko się spłukuje
-szczypie jak mam jakieś ranki.. (np po depilacji miejsc intymnych, czy skórki wokół paznokci jak są podrażnione po wycinaniu itp.) - nie wiem czemu, przecież ma prosty skład, powinien byc niedrażniący!
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:09   #4574
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie lubię serii bebydream, więc i tak bym go nie kupiła.
a jak wg was dove? może być?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:40   #4575
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś?

mydło biały jeleń z lnem kupuje w tesco, w rossmanie, kiedys chyba było tez w realu, bo zwykly bialy jelen jest w wiekszosci supermarketów typu real, tesco itp oraz na pewnow naturze bo widzialam

kasia9513 jakim octem płuczesz włoski? takim zwykłym? (chyba takim to nie!) czy owocowym np, jabłkowym?? i w jakich proporcjach?
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:52   #4576
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja uwielbiam mydło Dove. To w płynie jest nieziemskie! Ma pikny zapach (to klasyczne jest moim ulubionym ), dobrze nawilża i ma świetną konsystencję, jest takie gęste i nie trzeba go dużo. Poza tym jest moim patentem na golenie nóg - już od ponad roku nie kupuję żadnego żelu do golenia, tylko właśnie zamiast żelu używam tego mydełka - efekt genialny, nogi mam gładkie jak nigdy wcześniej! (a stosowałam już wiele żeli, kremów itd.) Także gorąco polecam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 13:54   #4577
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny w Super-Pharm dostanę Humektan ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:27   #4578
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Sniezka - nie poddawaj sie, ja nadal szukam idealnego kremu dla mnie, jak juz go znajde to zostane przy nim na razie mam nivea fluid beztluszczowy ale on zawiera glin... wiec niedobrze... ale nie robi mi zadnych niespodzianek na twarzy... tylko nie nawilza wybitnie :/


czy ktos wie moze czy oleje (migdalowy, kokosowy itp) bylyby dobre na skore pod oczami? zaszkodza czy pomoga? sa dosyc ciezkie wiec waham sie czy uzyc... moze ktos juz to przerabial... nadal nie mam tez faworyta wsrod kremow pod oczy
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 14:44   #4579
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość

czy ktos wie moze czy oleje (migdalowy, kokosowy itp) bylyby dobre na skore pod oczami? zaszkodza czy pomoga? sa dosyc ciezkie wiec waham sie czy uzyc... moze ktos juz to przerabial... nadal nie mam tez faworyta wsrod kremow pod oczy

nie uzywałam ale tak sobie mysle jak by dodac do olejku HA i zrobic taki dwufazowe mazidło pod oczy zawsze bedzie lzejsze od samego olejku, w dniach najbliższych robie zamowienie olekow i wyprobuje tenpatent

jesli chodzi o Dove to do tej pory mialam uraz do mycia sie mydłem ale od niedawna zaczelam uzywac czasami mydla bialy jelen z lnem i podkradam tez dove w kostce siostrze ktora caly czas uzywa do mycia mydelek dove od bardzo dawna i sobie je chwali

ja nigdy nie kupuje zelu/kremu do depilacji, zawsze uzywam żelu pod prysznic i nic mi sie nie dzieje, skóra gładka, bez zaczerwienien,podraznien itp
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 16:18   #4580
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

oczko1205 - ja niestety jestem na poziomie zerowym w kwestii mazidel, krecenia kremow itp, nawet nie wiem jeszcze co to jest olejek HA musze doczytac troche na stronkach mazidel, bu itp moze tam maja jakies fajne gotowe kremy pod oczy....

tymczasem dzis na noc wyprobuje olej kokosowy pod oczy i maseczke z miodu na policzki


co do golenia sie to ja tez nie uzywam specjalnych zeli, wrecz wole zwykle pod prysznic, przerabialam juz Gilette i Venus i wcale nie bylam zadowolona, wrecz zacinalam sie wiele razy (tzn w miejscu wlosa i powstawaly mi takie czerwone kropki)
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 16:35   #4581
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dzięki kochana jesteś
czyli ogórkowy ma duzo konserwantów ja już nie wiem czy istnieje jakiś w miare tani dobry krem do cery mieszanej
w sumie niedawno mnie oświeciło że powinno sie patrzec na składy i na nic innego ;p
nie to ja juz chyba z kremu zrezygnuje skoro w każdym jest jakiś szkodliwy składnik nic dziwnego że mnie wysypuje i zauważyłam zaskórniki a na drogi mnie nie stać ;/
Może Hipp by Cię zadowolił?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:44   #4582
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Może Hipp by Cię zadowolił?
krem hipp?dla dzieci? no moze ;p
a wczoraj dałam oliwke babydream na twarz na noc i dzisiaj mam taka gładka i w ogole
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 17:47   #4583
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny polećcie mi coś na schodzącą skórę tylko żeby nie pozapychało
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 18:54   #4584
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

laski przeczytałam gdzieś tu że na suchą skórę jest dobra oliwka i kupiłam sobie, zaraz po wyjściu z wanny jeszcze na mokro biorę jej troche i smaruję się cała potem dopiero wycieram się ręcznikiem, efekty są skóra wygląda na bardziej nawilżona,
jak to jest jak sie potem nałoży balsam jakiś? nie zmniejsza przypadkiem ta oliwka przepuszczalność do ciała składników balsamu?
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:21   #4585
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
laski przeczytałam gdzieś tu że na suchą skórę jest dobra oliwka i kupiłam sobie, zaraz po wyjściu z wanny jeszcze na mokro biorę jej troche i smaruję się cała potem dopiero wycieram się ręcznikiem, efekty są skóra wygląda na bardziej nawilżona,
jak to jest jak sie potem nałoży balsam jakiś? nie zmniejsza przypadkiem ta oliwka przepuszczalność do ciała składników balsamu?
Wydaję mi się, że już nie ma potrzeby nakładać balsamu. Tylko uważaj, żeby całej oliwki nie wytrzeć ręcznikiem, bo u mnie np. bardzo wolno się wchłania i muszę minimalną ilość wcierać dość długo. A w odp. na twoje pytanie to nie mam pojęcia, ale chyba nie.

Edytowane przez tusia13pl
Czas edycji: 2009-12-06 o 20:23
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 22:39   #4586
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mój nowy patent na włosy czyli płukanie ich w wodzie z octem
a jakie to daje efekty??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 23:10   #4587
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że już nie ma potrzeby nakładać balsamu. Tylko uważaj, żeby całej oliwki nie wytrzeć ręcznikiem, bo u mnie np. bardzo wolno się wchłania i muszę minimalną ilość wcierać dość długo. A w odp. na twoje pytanie to nie mam pojęcia, ale chyba nie.
no ja sobie tak na dłonie naleje i potem wcieram, oliwka jest taka tłusta i gęsta, zatrzymuje wilgoć i tak mnie zastanawialo jak to jest potem po nałożeniu tego balsamu


dziewczyny macie jakieś sprawdzone odżywki na włosy domowej roboty oprócz tego octu?
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 06:31   #4588
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a jakie to daje efekty??
włosy są bardziej błyszczące, lepiej się układają i są takie sypkie
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 07:59   #4589
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
carmexy można teraz dostać w rossmanie
Cooo Tyyy? Nigdy nie widziałam,
muszę się rozejrzeć.

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
A ja jakoś na wizażu rzadziej, mało czasu, więcej czytam niż piszę jak już mam czas. Studia, praca i taka zabiegana.
Ja teraz też pracuję i studiuję
masakraaaa!
nie sprzyja to urodzie, niestety

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
a wy jakich używacie?
Ja teraz humektanu

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
ja postanowilam sobie uczyc sie skladow i rozpracowywania ich...
Ja też, tylko czasu brak


Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
A możecie polecić mi jakiś żel pod prysznic (nie chcę mydła), który ma ładny skład i myje dobrze?. Aktualnie mam kokosowy z ziaji.... wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten przerazający skład
Dostałam od mamy pomarańczowy YVES ROCHER,
pachnie pięknie

ale od lat jestem wierna kostce dove.



Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam mydło Dove.
j.w Tylko że kostkę uwielbiam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:10   #4590
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakieś sprawdzone odżywki na włosy domowej roboty oprócz tego octu?
to z octem to jest płukanka.
z masek bardzo przyjazna jest z żółtka, nafty i rycyny.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.