Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 21:37   #1951
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmm myślę, że może tak być. Odcienie blond przy zmywaniu robią się zazwyczaj żółtawe..A te popielate, jaśnieją, tak przynajmniej zaobserwowałam u siebie Ja sama także bardzo chciałabym zafarbować na jednolity śliczny blondzik, jednak boję się bo mam refleksy robione rozjaśniaczem, resztę włosków jasnym złocistym blondem i po prostu obawiam się żółci pomieszanej z jasną marchewką..
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:46   #1952
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Skoro masz juz jasne wloski to napewno żadna marchewka nie wyjdzie. A po tej Safirze wloski miodzio bardzo mi sie podobają. Moje można obejrzeć na 61ej stronie po garnierze 100% xl1. Ładnie rozjaśniło ale te pasemka się dalej odznaczają, wrrr.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:04   #1953
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Skoro masz juz jasne wloski to napewno żadna marchewka nie wyjdzie. A po tej Safirze wloski miodzio bardzo mi sie podobają. Moje można obejrzeć na 61ej stronie po garnierze 100% xl1. Ładnie rozjaśniło ale te pasemka się dalej odznaczają, wrrr.

Śliczny masz kolorek naprawdę nie jest popielaty ale jednak chłodny prawda? I nic żółci rzeczywiście Ale moim zdaniem nie musisz już nakładać jeszcze jaśniejszej farby, teraz masz już bardzo jasne włoski. A powiedz mi farbowałaś już kiedyś tą farbą? Bo chodzi mi o to czy przy farbowaniu odrostów nie wychodzą trochę żółte? i na swoją dług włosków zużyłas 1 opakowanie? Przepraszam, że tak wypytuję ale widzę, że tak samo jak ja masz pasemka robione rozjaśniaczem, a ja się zawsze bałam jakie by mi one wyszły po nałożeniu farby A teraz mam najlepszy chyba przykład
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:20   #1954
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Safirą jeszcze nie robiłam ale o nie jest chyba farba bardzo rozjaśniająca( może się mylę). Po 100% pomimo że nie był popielaty to rzeczywiście zakolorowało mi poprzednie żółte włosy.
A z tymi odrostami jest tak że ja zawsze przeciągam po poprzedniej farbie żeby były ciut jaśniejsze i z kazdym farbowaniem własnie tak jest ( ale to jeszcze nie to)
Ciemny odrost zawsze ładnie się pokrywa z resztą tych już farbowanych więc nie ma różnicy.
A jeżeli chodzi o pasemka to nie nakładam na nie farby w ogóle ponieważ używam tych superrozjaśniających, wiec jedyne co robię to tak na 3 minuty przed spłukiwaniem farby przeciągam na całość i masuje.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:29   #1955
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Uważam, że jeśli podoba Ci się kolor po tym garnierze xl to już nie próbuj niczego innego, żeby go nie zepsuć bo naprawdę jest śliczny. Ja sama może się skuszę już mam trochę dość płacenia kupę kasy za zrobienie samych odrostów(niestety u mojej fryzjerki różnica pomiędzy nałożeniem farby a zrobienie odrostów to jest tylko 20-30 zł..) A tak jak bym sama sobie nakładała (jak kiedyś) to ile kasy bym zaoszczędziła no i wyrzeczeń

Czytałam też kiedyś, że loreal preference ma ładne odcienie blondu, szczególnie hollywood i scandinavia chyba
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:43   #1956
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dopiero co niedawno farbowałam tym xl1 więc zobaczę czy nie zżółkną, jeżeli tak to spróbuje tego popielatego co Ty
Też przez tyle lat płaciłam za pasemka i doszłam do wniosku że skoro jestem blondynką( ciemną) to nie będzie strasznego problemu dojść do ładnego blondu , i tak małymi kroczkami już prawie mam. Nie bój się , platynki sobie nie zrobię wiem ile to kosztuje moje włosy. Jeżeli już coś to parę jaśniejszych refleksów.
To Ty teraz nie masz takich włosków jak na zdjęciach? a szkoda. W sumie trochę to dziwne że sama farbowałaś i zamieniłaś to na fryzjera( zazwyczaj właśnie dziewczyny robią na odwrót)
Te odcienie loreal są farbami na włosy już rozjaśnione, więc odrostów z tego ładnych nie będzie. Do Loreala się trochę uprzedziłam bo po 2 tygodniach miałam już nie żółte -tylko rude.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:58   #1957
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Dopiero co niedawno farbowałam tym xl1 więc zobaczę czy nie zżółkną, jeżeli tak to spróbuje tego popielatego co Ty
Też przez tyle lat płaciłam za pasemka i doszłam do wniosku że skoro jestem blondynką( ciemną) to nie będzie strasznego problemu dojść do ładnego blondu , i tak małymi kroczkami już prawie mam. Nie bój się , platynki sobie nie zrobię wiem ile to kosztuje moje włosy. Jeżeli już coś to parę jaśniejszych refleksów.
To Ty teraz nie masz takich włosków jak na zdjęciach? a szkoda. W sumie trochę to dziwne że sama farbowałaś i zamieniłaś to na fryzjera( zazwyczaj właśnie dziewczyny robią na odwrót)
Te odcienie loreal są farbami na włosy już rozjaśnione, więc odrostów z tego ładnych nie będzie. Do Loreala się trochę uprzedziłam bo po 2 tygodniach miałam już nie żółte -tylko rude.
Moja historia jest baaardzo długa z prawie czarnych farbowanych włosów wróciłam z powrotem do blondu, oczywiście nie bylo to takie łatwe, najpierw próbowałam sama zdjąć kolor dekoloryzatorem, kupiłam w naturze l'oreala, efekt był powalający do połowy marchewkowe, przez żółte, jakieś brązowe ogólnie nic ciekawego poleciałam do fryzjera, położył mi farbę aby jakoś to ujednolicić. po jakimś tyg znów poszłam tym razem na baleyage i tak właśnie baleyagem wróciłam do blondu. ale trwało to naprawdę długo prawie pół roku, aż odzyskałam znowu swój jasny blondzik W tej chwili włosy mam jak na załączonym zdjęciu na str 64
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 23:07   #1958
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Piękne O schodzeniu z koloru czarnego też coś wiem trwało to około pól roku. Co mnie wtedy pokusiło to nie wiem
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 06:58   #1959
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee śliczny blondzik 1 i 3 zdjęcie i jakie błyszczące włoski. czy ta safira rozjaśnia odrosty? czy przed nałożeniem jej musisz używać rozjaśniacza?? Bo naprawdę super ten kolor oj jak mi się taki marzy.

Jak często farbujesz włoski (odrosty) ??Pytam bo masz takie zdrowe.
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:20   #1960
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam takie pytanie czy farbe garnier 111 mozna uzywac jesli za kazdym razem trzeba traktowac odrost rozjasniaczem? Ktora farba jest lagodniejsza belle color 111 czy nutrisse 111 .Juz mam popielaty odcien z tym ze uzywam po rozjasnianiu garnier 9.1 lub joanne golebi popiel na 10 minut ta joanna daje najladniejszy odcien popielu na moich wlosach tylko chodzi mi o to by byl jeszcze jasniejszy dlatego zastanawiam sie nad tym 111 garnierem wiem ze to odcien superrozjasniajacy i boje sie co sie stanie jak bede go uzywala na rozjasniane wloski prosze o rade
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:42   #1961
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie czy farbe garnier 111 mozna uzywac jesli za kazdym razem trzeba traktowac odrost rozjasniaczem? Ktora farba jest lagodniejsza belle color 111 czy nutrisse 111 .Juz mam popielaty odcien z tym ze uzywam po rozjasnianiu garnier 9.1 lub joanne golebi popiel na 10 minut ta joanna daje najladniejszy odcien popielu na moich wlosach tylko chodzi mi o to by byl jeszcze jasniejszy dlatego zastanawiam sie nad tym 111 garnierem wiem ze to odcien superrozjasniajacy i boje sie co sie stanie jak bede go uzywala na rozjasniane wloski prosze o rade
Z tego co dziewczyny tu piszą to rozjaśniane włosy może na niebiesko wziąć ale podobno po kilku myciach ( najlepiej szamponem przeciwłupieżowym) to się wymywa. Piszę to co tu z wątku wyczytałam
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 08:48   #1962
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziekuje tak pewnie tak jest joanna tez najpierw na niebiesko barwi ja musze sie na takie farbki decydowac bo mam duzo ciemnego pigmentu i ciezko mi uzyskac ladny odcien chodzi mi o to czy ta 111 jak ja naloze na wlosy po rozjasniaczu ( i tak za co miesiac) to czy mi wkoncu sie wlosy nie wykrusza bo z tego co wiem to to odcien superrozjasniajacy...
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:58   #1963
jackieczan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mam ciemne włosy,a dokładniej ciemny brąz kilkakrotnie farbowane szamponem,po którym i tak nie było większych efektów.ostatnio zmierzam w kierunku blondu.kupiłam szampon karmelowy blond z Joanny.czego mogę się spodziewać?przeraża mnie utleniasz 9%.
jackieczan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:36   #1964
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Słuchajcie byłam wczoraj u mojej fryzjerki i zdradziła mi sekret by farby o odcieniach rozjaśniające i te w popiel nie robiły fioletowych końców należy rozjaśnione jasne włosy posmarować je olejkiem rycynowym przed farbowaniem lub jeśli nie masz jakąś maseczką, odżywką o gęstej konsystencji. Wtedy ponoć ten zazwyczaj najjaśniejszy (przesuszony, wytrawiony włos) nie wchłania tyle farby co suchy przez co nie łapie utleniaczy i nie rozjaśnia się tak szybko.....ciekawe na pewno spróbuje.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:46   #1965
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Słuchajcie byłam wczoraj u mojej fryzjerki i zdradziła mi sekret by farby o odcieniach rozjaśniające i te w popiel nie robiły fioletowych końców należy rozjaśnione jasne włosy posmarować je olejkiem rycynowym przed farbowaniem lub jeśli nie masz jakąś maseczką, odżywką o gęstej konsystencji. Wtedy ponoć ten zazwyczaj najjaśniejszy (przesuszony, wytrawiony włos) nie wchłania tyle farby co suchy przez co nie łapie utleniaczy i nie rozjaśnia się tak szybko.....ciekawe na pewno spróbuje.
To i ja będę musiała spróbować. Z tym olejkiem zawsze coś słyszałam ale nie wiedziałam po co i na co on jest.
Słuchaj Superedzia jedna z wizażanek napisała wcześniej że palette c12 mroźny blond zawiera wode 12%. Myślisz, że to taka sama woda jak te profesjonalne sprzedawane w sklepach fryzjerskich? Bo jeśli tak to nie będę musiała takowej kupować. I pytałam ale nikt mi nie doradził czy taką wode można dodać do farb bez amoniaku, można?

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziekuje tak pewnie tak jest joanna tez najpierw na niebiesko barwi ja musze sie na takie farbki decydowac bo mam duzo ciemnego pigmentu i ciezko mi uzyskac ladny odcien chodzi mi o to czy ta 111 jak ja naloze na wlosy po rozjasniaczu ( i tak za co miesiac) to czy mi wkoncu sie wlosy nie wykrusza bo z tego co wiem to to odcien superrozjasniajacy...
Zobacz sobie na stronie 56 tego wątku posty wizażanki: daria8805
Wstawiła zdjęcie po 111 i napisała jak odrosty robiła i robi. Może to tez Ci pomoże.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:46   #1966
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To byl garnier color naturals 111 super rozjaśniający popielaty blond. Mój naturalny kolor to tzw mysi a co do kolorków jakie robiłam to nie tylko popielate, rownież beże i platyne ale w tej chwili już nie pamiętam nazw tych innych farb, pamiętam tylko ze jak kiedyś zafarbowałam Londą kolor platyna, to także kolor był bardzo ładny i pozbawiony żółci tyle, że szybko się zmywał. A i jeszcze pamiętam, jak raz zafarbowałam Safirą, kwiat wanilii i też kolor był niczego sobie zresztą mam chyba nawet foto, jak znajdę to dodam na pewno.

Dodaję foto tak jak obiecałam po safirze kwiat wanilii

Łądnie wyszedl ten kwiat wanilii a powiedz mi czy Safira rozjasnia odrosty?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:03   #1967
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziekuje i jeszcze mam jedno pytanko czym sie rozni farba garnier nutrisse 111 od naturals 111..?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:22   #1968
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziekuje i jeszcze mam jedno pytanko czym sie rozni farba garnier nutrisse 111 od naturals 111..?
hej ja robiłam tymi farbami,nutrisse kładłam na mój ciemny blond wyszły rude,kiedyś garnier color naturals 111 kładłam na rozjaśnione żółtko i wyszło super,tydzień temu kładłam garnier color nturals na takie zółtawe ale po farbie a nie po rozjasniaczu to wyszło tak szaro zdjęcie poniżej...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:45   #1969
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzieki.Ładnie takie pasemka
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 12:50   #1970
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To i ja będę musiała spróbować. Z tym olejkiem zawsze coś słyszałam ale nie wiedziałam po co i na co on jest.
Słuchaj Superedzia jedna z wizażanek napisała wcześniej że palette c12 mroźny blond zawiera wode 12%. Myślisz, że to taka sama woda jak te profesjonalne sprzedawane w sklepach fryzjerskich? Bo jeśli tak to nie będę musiała takowej kupować. I pytałam ale nikt mi nie doradził czy taką wode można dodać do farb bez amoniaku, można?



Zobacz sobie na stronie 56 tego wątku posty wizażanki: daria8805
Wstawiła zdjęcie po 111 i napisała jak odrosty robiła i robi. Może to tez Ci pomoże.
nie to nie jest taka woda jest różnica między tym co w pudle a tym co kupuje w fryzjerskim ja zawsze jak już kupuje wodę to mocną tylko krócej farbuje ale efekt rozjaśnienia murowany chyba najmocniejsza to 19 chyba
a wracając do tematu palette czy któraś z was widziała w jakieś sieciowej drogerii tą farbkę (fot. r 1) bo zamierzam już zakupić lubię mieć na zapas jak mnie najdzie
Czytam, że to jest szampon ciekawe...czy złapie coś kolorku
Szampon już wiem że nie...to ma być odpowiedź firmy Schwarzkopfna rynek dupereli be amoniaku. wypuścili już 2..stosowałam takie i farbują jak farby tyle że łagodniej takie jak poniżej...naturalnie inne odcienie

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-26 o 13:10
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:38   #1971
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No właśnie ja tez szukam tej farby z ciekawości i nigdzie nie widziałam.

Ej i ja się doczytałam że to szampon
Ale na stronie oficjalnej napisali:
"Zaledwie w 15 minut odcień 9-1 redukuje żółty odcień Twoich włosów i nadaje im lśniący perłowy ton". Dobre więc na odświeżanie jak już się uzyska wymarzony blond.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-26 o 13:54
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:54   #1972
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość

nie to nie jest taka woda jest różnica między tym co w pudle a tym co kupuje w fryzjerskim ja zawsze jak już kupuje wodę to mocną tylko krócej farbuje ale efekt rozjaśnienia murowany chyba najmocniejsza to 19 chyba
a wracając do tematu palette czy któraś z was widziała w jakieś sieciowej drogerii tą farbkę (fot. r 1) bo zamierzam już zakupić lubię mieć na zapas jak mnie najdzie
Czytam, że to jest szampon ciekawe...czy złapie coś kolorku
Szampon już wiem że nie...to ma być odpowiedź firmy Schwarzkopfna rynek dupereli be amoniaku. wypuścili już 2..stosowałam takie i farbują jak farby tyle że łagodniej takie jak poniżej...naturalnie inne odcienie
ja widziałam w rossmanie po 10,99 zł były
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:06   #1973
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madzinke19 Pokaż wiadomość
ja widziałam w rossmanie po 10,99 zł były
To ja chyba mam dziwnego rossmanna bo mówią mi, że nic takiego nie widzieli i nic nie słyszeli
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:11   #1974
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

madzinke19 i co wymyśliłaś w związku z swoimi włosami....?????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:19   #1975
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najlepsze farby BLOND

sledze ten watek juz od dluzszego czasu. raz dawalam w zalaczniku farby z uk bo tu akurat jestem ale bez odbioru..widocznie zadna z Was sie z nimi nie spotkala. a teraz sprawdzilam oferte farb garniera w uk i sa takie ( oczywiscie blondy) i teraz trudno bedzie mi sie zdecydowac bo skad mam wiedziec ktory jaki efekt daje
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:28   #1976
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja uzywałam dwóch z nich garniera nutrisse 111 i garniera colors naturals 111 ale to jest ta sama co belle color 111....wszystko zalezy od koloru na jaki chcesz nałożyć....???może fotka?albo krótki opis włosków...!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:36   #1977
madzinke19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jeszcze do końca nie wiem ale chyba bede robić takim mixem garnier naturals 8.0 i 9.13 bo widziałam zdjęcie jednej wizażanki i mi się spodobało nie był jasny ale ogólnie fajny

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To ja chyba mam dziwnego rossmanna bo mówią mi, że nic takiego nie widzieli i nic nie słyszeli
a skąd jestes bo ja byłam w sobote w rossmanie w rzeszowie i były
madzinke19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:05   #1978
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tak wiec moj naturalny kolor to mysi blond i taki mam odrost ok 3 cm a reszta to wyplukany loral (jakis z cieplych blondow) ktory teraz podchodzi pod rudawy ale nie jest to jednolite takie pasemka mam gdzie iegdzie jasniejsze.. czyli jednym slowem niezly cyrk. zdjecie zrobie jak umyje glowe czyli jutro
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:19   #1979
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny ma któraś ulotkę od Joanny color naturia? Bo chcę położyć na żółte odrosty na chwilę i nie wiem ile ją przytrzymać? A ulotka mi się zapodziała
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:57   #1980
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Nimffy i Milki

Powiem szczerze, że to zdjęcie po safirze jest z ponad roku czasu temu. Wtedy jeszcze nie rozjaśniałam włosów (ani baleyagem ani pasemkami) i kolor jaki wyszedl był położony na jakiś wcześniejszy farbowany odcień blondu, ale jaki on mógł być i co za firma to za cholere sobie teraz nie przypomnę Sądzę tylko, że nie był to żaden rozjaśniający blond, najprawdopodniej jakaś platyna ale głowy nie daje sobie uciąć I pamiętam, że odrost po safirze przynajmniej w moim przypadku nie wychodził żółty. W tej chwili włosy robię u fryzjera i na odrosty chodzę co 2 miesiące. Aż sama w szoku jestem, że moje włosy są w takiej w sumie nawet dobrej kondycji bo naprawdę za bardzo to ich nie oszczędzam Mam na myśli chociażby prostowanie, które u mnie odbywa się co 2-gi dzień(po umyciu włosów).

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-01-26 o 18:07
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.