Figura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-17, 12:13   #1
znajoma
Raczkowanie
 
Avatar znajoma
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50

Figura


Witam.Od zawsze miałam problemy z metabolizmem,i uważałam,że to włąsnie przez niego gromadzi mi sie tłuszczyk.Od jakiegos miesiaca piję FIGURĘ 1.piję ją 2-3 razy dziennie,1 nie pomagała.Odkąd piję ją 2-3 razy systematycznie się wyprózniam,jednak wiadomo nie jest to naturalne...nie mam boleści brzucha,ani nadmiernych biegunek,jednak przynajmniej 3 razy dziennie chodze do WC tym celu;]zastanawiam się czy "takie" wypróznianie spowoduje jakieś efekty uboczne?i czy pozbęde się tego tluszczyku ...?
znajoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 12:32   #2
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Figura

tluszczyku pozbedziesz sie poprzez cwiczenia
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:57   #3
maaraa
Przyczajenie
 
Avatar maaraa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Figura

Takich ziolek nie powinno pic cały czas poniewać można się do nich syzbko przyzwyczaić co prowadzi do'rozleniwienia' jelit i poźniej już nie będa wstanie same pracować. Raz na jakiś czas gdy masz zatwardzenie tak, ale nie codziennie. Pozatym to że np robisz kope co 3 dni nie oznacza że musisz odrazu pić ziołka
maaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:04   #4
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: Figura

to uczucie "lekkosci" po figurze to wynik odwodnienia, a nie utraty tluszczyku. na tluszczyk dziala tylko odpowiednia dieta redukcyjna plus cwiczenia. a jesli masz problemy z wyproznianiem, poczytaj sobie o naturalnych sposobach na zaparcia ; otreby, warzywa bogate w blonnik, ciemne pieczywo, len, sliweczki, ciepla woda na czczo...jest tego naprawde sporo, a na kazdego dziala co innego, poszukaj, na wizazu jest sporo watkow o zaparciach, nie ma sensu rozlegulowywac sobie jelit senesem czy kruszyna. jak juz to z herbatek dziewczyny polecaja czerwona, bo ponoc przyspiesza spalanie tluszczu wlasnie.
a jesli masz spowolniony metabolizm, musisz zastanowic sie nad przyczyna: za duzo nieskutecznego dietowania badz problemy z tarczyca...jak bedziesz wiedziec co, znajdzie sie na to rada
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 16:09   #5
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Figura

Cytat:
Napisane przez znajoma
Witam.Od zawsze miałam problemy z metabolizmem,i uważałam,że to włąsnie przez niego gromadzi mi sie tłuszczyk.Od jakiegos miesiaca piję FIGURĘ 1.piję ją 2-3 razy dziennie,1 nie pomagała.Odkąd piję ją 2-3 razy systematycznie się wyprózniam,jednak wiadomo nie jest to naturalne...nie mam boleści brzucha,ani nadmiernych biegunek,jednak przynajmniej 3 razy dziennie chodze do WC tym celu;]zastanawiam się czy "takie" wypróznianie spowoduje jakieś efekty uboczne?i czy pozbęde się tego tluszczyku ...?
Pijąc takie "codowne środki" odchudzające na pewno nie pozbędziesz się tłuszczyku. Po pierwsze takich herbatek nie powinno się pić zbyt czesto i długo. W sposób drażniący działają one na przewód pokarmowy - poprostu przeczyszczają go nienaturalnie. Nie rozumię dziewczyn, które chcąc się pozbyć tłuszczu liczą na takie cudowne środki. Moim zdaniem sport i odpowiednia dieta jest receptą na Twój problem, a nie przeczyszczająca herbatka

Edytowane przez Milka19
Czas edycji: 2006-06-17 o 16:32
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 22:51   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Figura

Przez picie Figury-wypłukujesz z organizmu wszystkie najważniejsze minerały - a co gorsza-możesz nabawić się hemoroidów
Polecam czerwoną, liściastą herbatę , która reguluje przemiany materii- bez osłabiania organizmu i bez działania przeczyszczającego.
Pozdrawiam
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 09:27   #7
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: Figura

tez kiedys pilam figura ale nie polecam, fakt dziala zgodnie ze swoim przeznaczeniem ale jak juz dizewczyny wspomnialy nie jest zdrowa ja przezucilam sie na herbate zielona i raz dziennie xenne fix jest zdrowsza bo ziolowa
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.