Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 17:54   #1561
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
snowhite i kotka 17 wlasnie dalam Wam po 5 w konkursie

mysia i cascada dzieki za wasze wczorajsze wypowiedzi na moje posty o pomysle powrotu do naturalek,dzieki Wam postanowilam zosatac dalej w blondzie i nie przejmowac sie opiniami,ze rozjasnianie niszy,mam dobra pielegnacje i fryzjerka mi mowi ze nie mam zniszczonych.dzieki,tak to mam konkretny kolorek a w ntauralnych bylabym szara
dziekuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:04   #1562
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
i czym w koncu bedziesz farbowac?

wspolczuje mojemu TZ'owi zmarl 2lata temu dziadek z ktorym byl w bardzo mocnych i bliskich stosunkach, co ja sie z nim wtedy mialam to tylko ja wiem
Mówią, że czas leczy rany.. więc pozostaje czekać..

A farbować będę lodowym blondem castinga - jutro bądź po jutrze - zależy kiedy włoski mi się przetłuszczą.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:06   #1563
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mówią, że czas leczy rany.. więc pozostaje czekać..

A farbować będę lodowym blondem castinga - jutro bądź po jutrze - zależy kiedy włoski mi się przetłuszczą.

czyli jednak a jedna z ostatnich opinii na watku o nowych castnigach niezbyt zacheca
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:23   #1564
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny nie no nie przesadzajcie moja sis jest ode mnie młodsza o rok i 3 mce. Jesteśmy trochę podobne ale bez przesady Ona jest ode mnie wyższa i tęższa. I mamy zupełnie inne charaktery- ona to taki dzieciak

Enchanted coś to farbowanie dziś lipnie idzie, ja chciałam wyrównać kolor, nalożyłam na całość na 10 min na zmniejszonej wodzie i znów mam smerfa na głowie OMG Trudno,zmyje się z czasem. Ale na andrzejki mam kolor że ho!

Yatta kochana współczuję, kup persen może przyniesie ci trochę ulgi. ja powiem szczerze że nie wiem jak to jest- jeszcze nigdy nikt bliski mi nie umarł na szczęście.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:33   #1565
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ok ja też już po, fotki niestety w sztucznym swietle, wiec dopiero jutro zobacze jak to bedzie w dziennym wygladac, poza tym robilam we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu i z żadnej fotki nie jestem zadowolona bo przeklamuja ;p odrost jest zółtawy, ale wydaje mi się, że lepiej niż po a10
#1 tuścioch przed farbowaniem, bez lampy przy oknie
#2,#3 farba której użyłam
#4, #5, #6 efekt po, w sztucznym świetle i z lampą

Enchanted ja po xxl miałam mega kurczaka, który zalatywał pomarańczem :P dopiero jak nałożyłam loreal excellence 10,21 i zrobiłam 2 płukanki srebrne deli, zrobił się ładny kolor
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:57   #1566
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
czyli jednak a jedna z ostatnich opinii na watku o nowych castnigach niezbyt zacheca

Nie załamuj mnie proszę
Cóż tam wyczytałaś ?

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
ok ja też już po, fotki niestety w sztucznym swietle, wiec dopiero jutro zobacze jak to bedzie w dziennym wygladac, poza tym robilam we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu i z żadnej fotki nie jestem zadowolona bo przeklamuja ;p odrost jest zółtawy, ale wydaje mi się, że lepiej niż po a10
#1 tuścioch przed farbowaniem, bez lampy przy oknie
#2,#3 farba której użyłam
#4, #5, #6 efekt po, w sztucznym świetle i z lampą

Enchanted ja po xxl miałam mega kurczaka, który zalatywał pomarańczem :P dopiero jak nałożyłam loreal excellence 10,21 i zrobiłam 2 płukanki srebrne deli, zrobił się ładny kolor
Całkiem ładnie, chociaż pewnie w świetle dziennym będzie bardziej widać ten odrost. Ale włoski lśnią na potęgę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:59   #1567
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

londa 12/69 + 8/1 woda 9
3 przed zołte ok 3cm odrost widac
1-2 po farbowaniu
mój kolor wreszcie trafiłam jupi koszt 40zł +godzinka w salonie
dosc nie farbuje sama! bo nerwicy sie nabawie, teraz bede farbowac odrosty
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:09
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:11   #1568
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam

Powiem wam ,ze naszl mnie ochota na zmiane
tzn. z platyny nie zejde
,ale myslalam zeby rozjsnic caly odrost do takiego zoltego 9ktory sie wyplucze i zostanie slomkowy/miodowy) i potem zrobic syossem pasemka ,ktore wyjda biale
Bo wszedzie widac moja biala glowe i jeszcze ten snieg omg

Czy uzywa ktos odywki joanna ultra blond?
bo po 2 tyg. od farbowania zoltkna mi wlosy i mysle czy by nie uzywac na 5 min co 2 tyg. czy jednak bardzo wysuszy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:28   #1569
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie no nie przesadzajcie moja sis jest ode mnie młodsza o rok i 3 mce. Jesteśmy trochę podobne ale bez przesady Ona jest ode mnie wyższa i tęższa. I mamy zupełnie inne charaktery- ona to taki dzieciak

Enchanted coś to farbowanie dziś lipnie idzie, ja chciałam wyrównać kolor, nalożyłam na całość na 10 min na zmniejszonej wodzie i znów mam smerfa na głowie OMG Trudno,zmyje się z czasem. Ale na andrzejki mam kolor że ho!

Yatta kochana współczuję, kup persen może przyniesie ci trochę ulgi. ja powiem szczerze że nie wiem jak to jest- jeszcze nigdy nikt bliski mi nie umarł na szczęście.
Troche podobne? Ja byłam pewna, że to Ty dopóki podpisu na dole nie zobaczyłam Ale może tylko na zdjęciu tak wyszła

Smerfciu, co Ty mówisz, że lipnie idzie?

Ja już jestem ready i powiem Wam: jest żółtko, ale jak na podkład to miodzio-lepiej niż deluxe. Powiem wiecej: lepiej niż rozjaśniacz!!!
Ale nie skacze do niebios, bo po 1) to tylko w sztucznym świetle tak przyzwoicie wygląda, a po 2) już XXLki nigdzie nie dostane Obym jutro nie upadła z wrażenia

Chciałyście, żebym blond została, to teraz pomóżcie mi wybrac farbke na piątek

Proszę, oto zdjęcia
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:34   #1570
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
ok ja też już po, fotki niestety w sztucznym swietle, wiec dopiero jutro zobacze jak to bedzie w dziennym wygladac, poza tym robilam we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu i z żadnej fotki nie jestem zadowolona bo przeklamuja ;p odrost jest zółtawy, ale wydaje mi się, że lepiej niż po a10
#1 tuścioch przed farbowaniem, bez lampy przy oknie
#2,#3 farba której użyłam
#4, #5, #6 efekt po, w sztucznym świetle i z lampą

Enchanted ja po xxl miałam mega kurczaka, który zalatywał pomarańczem :P dopiero jak nałożyłam loreal excellence 10,21 i zrobiłam 2 płukanki srebrne deli, zrobił się ładny kolor
No i ładnie Odrost wzięło dośc ciepławo, ale myślę, że coś fioletowego ochłodzi troszke kolor
Fajnie ta farbka wygląda, tylko u nas jej nie dostaniemy

Ja też planuje w piątek coś położyc na tą XXLkę, jak troche tłuszczyku się nagromadzi ale co to będzie, na razie pojęcia nie mam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:43   #1571
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
No i ładnie Odrost wzięło dośc ciepławo, ale myślę, że coś fioletowego ochłodzi troszke kolor
Fajnie ta farbka wygląda, tylko u nas jej nie dostaniemy

Ja też planuje w piątek coś położyc na tą XXLkę, jak troche tłuszczyku się nagromadzi ale co to będzie, na razie pojęcia nie mam
a w jakim koloerze bys chciala farbke?? Ja kiedys odrosty rozjasnialam rozjasniaczem (mialam jeszcze gorsze zoltko niz Ty teraz) i zawsze ratowalam sie farba garnier bell color 11. Ona wychodzila mi o wiele jasniej niz na opakowaniu. Jak chcesz to poszukam fotki i wrzuce
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:58   #1572
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja już jestem ready i powiem Wam: jest żółtko, ale jak na podkład to miodzio-lepiej niż deluxe. Powiem wiecej: lepiej niż rozjaśniacz!!!
Ale nie skacze do niebios, bo po 1) to tylko w sztucznym świetle tak przyzwoicie wygląda, a po 2) już XXLki nigdzie nie dostane Obym jutro nie upadła z wrażenia

Chciałyście, żebym blond została, to teraz pomóżcie mi wybrac farbke na piątek

Proszę, oto zdjęcia
Mówiłam że jest mocna Wyszło bardzo przyzwoicie. Światło z lampy pewnie troche przekłamuje, zresztą w świetle dziennym zawsze bardziej odrosty są widoczne. Może jednak XXL-ki wrócą, zobaczymy. A próbowałaś skandynawskim? Nim też robiłam - nie wyszło mi co prawda biało ale tak jasno waniliowo. XXL rozjaśniało od 5-7 tonów, a Skandynawski rozjaśnia od 4 -6 tonów.. Oba mają wodę 9% i proszek rozjaśniający - być może mogłabyś użyć go w zastępstwie?

A co do tego co teraz położyć, no to jak wiesz praktykowane są n&e 522 i syoss 9-5. Ale tak jak Bunny bodajże mówiła - na podkład można położyć już docelowy kolor jaki chcesz osiągnąć i powinno być ok.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:59   #1573
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie załamuj mnie proszę
Cóż tam wyczytałaś ?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=339
nadal nie rozumiem Twego parcia na ten casting Masz ladne zadbane wloski, nic by sie nie stalo jakbys sprobowala polozyc jakas "normalna" farbe nie podobalo Ci sie po stockhomie z woda 12%? Lub no nie wiem cokolwiek innego , jest tyle mozliwosci

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
ok ja też już po, fotki niestety w sztucznym swietle, wiec dopiero jutro zobacze jak to bedzie w dziennym wygladac, poza tym robilam we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu i z żadnej fotki nie jestem zadowolona bo przeklamuja ;p odrost jest zółtawy, ale wydaje mi się, że lepiej niż po a10
#1 tuścioch przed farbowaniem, bez lampy przy oknie
#2,#3 farba której użyłam
#4, #5, #6 efekt po, w sztucznym świetle i z lampą

Enchanted ja po xxl miałam mega kurczaka, który zalatywał pomarańczem :P dopiero jak nałożyłam loreal excellence 10,21 i zrobiłam 2 płukanki srebrne deli, zrobił się ładny kolor
troszke cieplawo na odroscie ale jak wlosy blyszcza chcialabym ,zeby te farbki u nas sie pojawily a wiadomo jaka maja wode?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
londa 12/69 + 8/1 woda 9
3 przed zołte ok 3cm odrost widac
1-2 po farbowaniu
mój kolor wreszcie trafiłam jupi koszt 40zł +godzinka w salonie
dosc nie farbuje sama! bo nerwicy sie nabawie, teraz bede farbowac odrosty
no wychlodzilo i to bardzo - caly kolorek bardzo ladnie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Troche podobne? Ja byłam pewna, że to Ty dopóki podpisu na dole nie zobaczyłam Ale może tylko na zdjęciu tak wyszła

Smerfciu, co Ty mówisz, że lipnie idzie?

Ja już jestem ready i powiem Wam: jest żółtko, ale jak na podkład to miodzio-lepiej niż deluxe. Powiem wiecej: lepiej niż rozjaśniacz!!!
Ale nie skacze do niebios, bo po 1) to tylko w sztucznym świetle tak przyzwoicie wygląda, a po 2) już XXLki nigdzie nie dostane Obym jutro nie upadła z wrażenia

Chciałyście, żebym blond została, to teraz pomóżcie mi wybrac farbke na piątek

Proszę, oto zdjęcia
uhuhuh no marcheweczka jak sie patrzy i co teraz moja droga blondino? a moze n&e 532?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:00   #1574
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
a w jakim koloerze bys chciala farbke?? Ja kiedys odrosty rozjasnialam rozjasniaczem (mialam jeszcze gorsze zoltko niz Ty teraz) i zawsze ratowalam sie farba garnier bell color 11. Ona wychodzila mi o wiele jasniej niz na opakowaniu. Jak chcesz to poszukam fotki i wrzuce
Czyli XXLka lepsza niż rozjaśniacz
Wczoraj w nocy wrzuciłam tu kilka fotek farb, które biore pod uwagę.
M.in belle color 11 (jej teraz akurat pod uwage nie brałam, ale jeżeli spodoba mi się jak wychodzi, to może dołączy do reszty)
Jak znajdziesz fotki to prosze o wrzucenie ich do nas na wątek
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:06   #1575
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

wrzucam fotke odrostu po rozjasniczu, i dwie po bell color 11. Fotki troche slabej jakosci ale sa ja rozjasniacza juz dlugi czas nie uzywam, przezucilam sie na palette 100 i pozniej garnier nutrisse 89.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:18   #1576
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mówiłam że jest mocna Wyszło bardzo przyzwoicie. Światło z lampy pewnie troche przekłamuje, zresztą w świetle dziennym zawsze bardziej odrosty są widoczne. Może jednak XXL-ki wrócą, zobaczymy. A próbowałaś skandynawskim? Nim też robiłam - nie wyszło mi co prawda biało ale tak jasno waniliowo. XXL rozjaśniało od 5-7 tonów, a Skandynawski rozjaśnia od 4 -6 tonów.. Oba mają wodę 9% i proszek rozjaśniający - być może mogłabyś użyć go w zastępstwie?

A co do tego co teraz położyć, no to jak wiesz praktykowane są n&e 522 i syoss 9-5. Ale tak jak Bunny bodajże mówiła - na podkład można położyć już docelowy kolor jaki chcesz osiągnąć i powinno być ok.
Jutro wkleje Wam kolor ze światła dziennego. Aż się boje
Nie no tak szczerze jestem bardzo zadowolona, czego chciec więcej od podkładu? Wiadomo, żółto musiało wyjśc, zbyt ciemne mam naturale, żeby oczekiwac czegoś więcej. Także jestem usatysfakcjonowana
Skandynawskiego nie próbowałam, więc chyba przed Świętami nim spróbuje-dzięki Na podkład dawałam jeszcze deluxa 100, ale wyszedł gorzej niż XXLka..oj teraz to bym dużo dała, żeby te LIVE pojawiły się u nas w PL..

n&e 522 i syoss 9-5 nie chce, bo za jaśniutkie są. Chce chłodny kolor, ale jednak coś ciemniejszego. Myślę nad L'Orealem 8.1 wbis, L'Orealem P01 (ale to chyba odcień rozjaśniający) nad L'Orealem 8.13 i nad L'Orealem 92 coś mi te L'Orealki w głowie siedzą.
Musze sie do Ross wybrac i pooglądac testerki. Miałam dzisiaj jechac, ale powietrze z oponki mi uszło, a później to już włosy malowałam i tak wieczór nastał
Jak wezme coś w popielem to nie będzie zielono?


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uhuhuh no marchewnika jak sie patrzy i co teraz moja droga blondino? a moze n&e 532?
Zobaczę tą 532 A nie wiecie czy robiła już któraś tą farbką?

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
wrzucam fotke odrostu po rozjasniczu, i dwie po bell color 11. Fotki troche slabej jakosci ale sa ja rozjasniacza juz dlugi czas nie uzywam, przezucilam sie na palette 100 i pozniej garnier nutrisse 89.
No faktycznie, troszke słaba jakośc tych fotek i mało widac.
U mnie to wygląda na taki kolor? gołębi?
Może masz jeszcze jakieś wyraźniejsze zdjęcia?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:21   #1577
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość



Zobaczę tą 532 A nie wiecie czy robiła już któraś tą farbką?

no wlasnie niestety nie a sama jakis czas temu nad nia dumalam Adzi miala sie kiedys skusic ale nic z tego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:29   #1578
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted zrób albo refleksy N&E 522, ale refleksy-nie całość.
Albo naloz Loreala 9,13-Excella lub Preferenca (jeśli ma taki odcien).
A moze Stockholm 10,21?
Ładnie wyszło jak na sam podkład

Dziewczyny co myślicie o sztucznych rzesach na stałe, robionych u kosmetyczki?

blond bunny a Ty już po farbowaniu?

snowhitee a Ty teraz bedziesz dawała znowu Excelka czy Stockholm? Jak piszesz ze masz prawie 1 cm odrostu to juz widać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:37   #1579
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jest ciepławo ale jak na moje naturalki to jak narazie zadowolona jestem, zobaczymy co będzie jutro w świetle dziennym
Enchanted mnie najbardziej z tych co wymieniłaś podoba się garnier 11 i loreal 8,13
Snow no własnie nie było napisane na buteleczce ile % całe opakowanie tęz przeglądnęłam i nigdzie nie ma informacji, ale wydaje mi się, że 9-12% bo trochę mnie szczypało przy trzymaniu tak jak przy a10, która ma 12%. Sczerze to dziwię się, że nie wprowadzili tych farb jeszcze w PL bo w UK są bardzo popularne, a przecież kosmetyki clairol'a wPL są dostępne, ale coś za coś, u mnie np z schwarzkopf'a tylko xxl i palette deluxe od niedawna
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 20:50   #1580
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=339
nadal nie rozumiem Twego parcia na ten casting Masz ladne zadbane wloski, nic by sie nie stalo jakbys sprobowala polozyc jakas "normalna" farbe nie podobalo Ci sie po stockhomie z woda 12%? Lub no nie wiem cokolwiek innego , jest tyle mozliwosci

Ten kolor mnie zachwyca, taki chciałabym mieć; jasny ale niezbyt biały i chłodny. Widziałam na tym wątku zdjęcia po lodowym i jestem nim oczarowana..
No a co do możliwości to faktycznie.. jest ich tyle.. aż chyba za wiele I nie wiem co ze sobą zrobić ;(



Agatko, ja myślałam już kilka krotnie o tych rzęsach, ale troche dużo kasy jak na m-c, dwa trwałości. Poza tym mam wrażliwe oczy i trochę sie boje czy to na nie negatywnie nie wpłynie. Może kiedyś się skuszę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:04   #1581
michalinafist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 39
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kupiłam dzisiaj catinga nr 1013 ( jasny piaskowy blond) za 2 tygodnie nakładam go na włosy, mam nadzieję, ze nadal pozostaną jasne, tylko, że nabiorą takie ślicznego koloru jak na opakowaniu ( teraz mam platynę)
michalinafist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:11   #1582
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

jutro poszukam lepszych fotek to wrzuce
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:33   #1583
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no wlasnie niestety nie a sama jakis czas temu nad nia dumalam Adzi miala sie kiedys skusic ale nic z tego
Szkoda, fajnie widziec wcześniej jak komuś dana farbka wyszła
ale na testerek sobie zerknę
A właśnie, gdzie Adzi i Ewcia się podziewają?


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted zrób albo refleksy N&E 522, ale refleksy-nie całość.
Albo naloz Loreala 9,13-Excella lub Preferenca (jeśli ma taki odcien).
A moze Stockholm 10,21?
Ładnie wyszło jak na sam podkład
Agatko, refleksów nie chce, bo to żółtko jednak gdzieniegdzie będzie widoczne. Położe coś na całość.
Excellka 9.13 jaśniutko wychodzi, a ja bym wolała coś ciemniejszego, jak już to Excellka 8.13, ale Mamcia raczej nie da rady mi tak szybko jej nałożyć..Dzisiaj same odrosty malowałyśmy 15 minut
Stockholm też jest jaśniutki..jejjj tyle tych farb do wyboru a człowiek nie potrafi na nic się zdecydować..


w TAP odpadła Kasia..SZOK!
i teraz widzowie głosują

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
jutro poszukam lepszych fotek to wrzuce
Super Czekam do jutra w takim razie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:33   #1584
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

enchanted widzowie głosują-raczej juz głosowali! A najlepsze jak Krupa mowi "tyle mcy razem w tym domu", tak na pewno-te dziewczyny siedzialyby w domu kilka mcy, a maja rodziny dzieci itd Siedza kilka dni, codziennie sesja i już

Excela nałożysz na całość, także 2 min i już, spokojnie zdązysz.

Yatamanka dziękuję za opinię o rzesach, mi się marzą, ale jedyne co mnie zniechęca to efekt kiedy część ich wypadnie-bo co wtedy, czesc rzes sie ma, część nie-taki dziwny efekt.
Moze ktoras z Was ma albo miała sztuczne rzesy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 21:37   #1585
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
w TAP odpadła Kasia..SZOK!
i teraz widzowie głosują

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Super Czekam do jutra w takim razie
Można było się spodziewać. Jest ładna ale ma non stop to samo jedno spojrzenie.. nie jest amatorką modelką więc skoro do tej pory się tego nie wyzbyła to już nie da rady, a Paula może się douczyć tego angielskiego.
Szkoda, że później będą głosować widzowie, bo jak to zawsze w takich programach najczęściej odpadają osoby które nie zasłużyły :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:09   #1586
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja sie dziś ucze, tylko na chwilke wpadłam zobaczyć jak tam enchanted odroscik wziął
no kochana żółciutko jak na święta wielkanocneale rozjaśniło pierwsza klasa
to co teraz..dylemat widze
ja bym chyba zrobiła 8,13 excell -na całość 10 min i już albo 8,13 excellence
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:13   #1587
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted widzowie głosują-raczej juz głosowali! A najlepsze jak Krupa mowi "tyle mcy razem w tym domu", tak na pewno-te dziewczyny siedzialyby w domu kilka mcy, a maja rodziny dzieci itd Siedza kilka dni, codziennie sesja i już

Excela nałożysz na całość, także 2 min i już, spokojnie zdązysz.

Yatamanka dziękuję za opinię o rzesach, mi się marzą, ale jedyne co mnie zniechęca to efekt kiedy część ich wypadnie-bo co wtedy, czesc rzes sie ma, część nie-taki dziwny efekt.
Moze ktoras z Was ma albo miała sztuczne rzesy?
Może i już jest wybrana zwycieżczyni zobaczymy kto wygra
A Kasia i tak sobie poradzi..

W takim razie zobacze i tą Excellke

Z rzęskami Ci nie pomoge, nigdy nie miałam nawet doklejonych całosciowo tuszu używam z Wibo i długaśne nawet są, więc szczerze to o tym nawet nie myślałam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:42   #1588
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
enchanted zrób albo refleksy N&E 522, ale refleksy-nie całość.
Albo naloz Loreala 9,13-Excella lub Preferenca (jeśli ma taki odcien).
A moze Stockholm 10,21?
Ładnie wyszło jak na sam podkład

Dziewczyny co myślicie o sztucznych rzesach na stałe, robionych u kosmetyczki?

blond bunny a Ty już po farbowaniu?

snowhitee a Ty teraz bedziesz dawała znowu Excelka czy Stockholm? Jak piszesz ze masz prawie 1 cm odrostu to juz widać
excellka i to przydalobyby sie juz w ten weekend bo odrost duzy i mnie razi musze sobie to poobliczac zebym jeszcze pozniej na swieta zdazyla zrobic

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ten kolor mnie zachwyca, taki chciałabym mieć; jasny ale niezbyt biały i chłodny. Widziałam na tym wątku zdjęcia po lodowym i jestem nim oczarowana..
No a co do możliwości to faktycznie.. jest ich tyle.. aż chyba za wiele I nie wiem co ze sobą zrobić ;(



Agatko, ja myślałam już kilka krotnie o tych rzęsach, ale troche dużo kasy jak na m-c, dwa trwałości. Poza tym mam wrażliwe oczy i trochę sie boje czy to na nie negatywnie nie wpłynie. Może kiedyś się skuszę
to juz Ci nie motam, moze faktycznie wyjdzie Ci tak ladnie jak innym i bedziesz zadowolona tego Ci zycze a myslalas nad podmiana wody z 4,5% na chociaz 6%? Albo zrobic odrost na 6% a reszte na 4,5%? Zeby to jakos rowno wygladalo

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Szkoda, fajnie widziec wcześniej jak komuś dana farbka wyszła
ale na testerek sobie zerknę
A właśnie, gdzie Adzi i Ewcia się podziewają?




Agatko, refleksów nie chce, bo to żółtko jednak gdzieniegdzie będzie widoczne. Położe coś na całość.
Excellka 9.13 jaśniutko wychodzi, a ja bym wolała coś ciemniejszego, jak już to Excellka 8.13, ale Mamcia raczej nie da rady mi tak szybko jej nałożyć..Dzisiaj same odrosty malowałyśmy 15 minut
Stockholm też jest jaśniutki..jejjj tyle tych farb do wyboru a człowiek nie potrafi na nic się zdecydować..


w TAP odpadła Kasia..SZOK!
i teraz widzowie głosują

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------



Super Czekam do jutra w takim razie
Adzi pracuje a Ewcia sie uczy

Jezuuu jak dobrze, ze Kasia odpadla nie trawilam tej dziewczyny


Bylam dzis na podcieciu koncowek ale doslownie 0,5cm Nic nie widac ze stracilam z dlugosci a wloski jadniejsze No i poplotkowac mi sie chcialo a mam bardzo mila i gadatliwa fryzjerke juz mnie na refleksy z powrotem namawiala i na inoe ale nieee, bylam twarda powiedzialam ze sama sobie radze
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:45   #1589
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja sie dziś ucze, tylko na chwilke wpadłam zobaczyć jak tam enchanted odroscik wziął
no kochana żółciutko jak na święta wielkanocneale rozjaśniło pierwsza klasa
to co teraz..dylemat widze
ja bym chyba zrobiła 8,13 excell -na całość 10 min i już albo 8,13 excellence
Dzięki kochana chyba sie odrostowi Święta pomyliły, bo powinno być bialutko jak na zime przystało ale jest ok
Teraz mam dylemat i pooglądam sobie te L'Orealki, narazie do piątku tak pochodze, a jutro wkleję Wam zdjecia z dnia
Ukaj się pilnie i powodzenia na kolosie czy co to tam masz
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:52   #1590
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

to juz Ci nie motam, moze faktycznie wyjdzie Ci tak ladnie jak innym i bedziesz zadowolona tego Ci zycze a myslalas nad podmiana wody z 4,5% na chociaz 6%? Albo zrobic odrost na 6% a reszte na 4,5%? Zeby to jakos rowno wygladalo
Nie no dobrze, o to chodzi byśmy swoje opinie pisały.
Tylko, że ja nie rozumiem jak woda 4,5% może tak niszczyć włosy, że się kruszą wypadają i w ogóle kaplica, że jednym się niszczą włosy a innym nie .. Sama już nie wiem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.