Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 10:03   #331
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja wolę coś wlasnie w kapsułce bo drożdzy pić bym raczej nie mogła
Dlatego szukam suplementów z biotyną
a ja wole czysta postac wit b pic suplementy to nie tylko witaminy ale i dodatki rozne


no a te dziewczyny z tych demotywatorow wygladaja jak potwory wogole jak z burdelu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:06   #332
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

a ja tam lubię skórę lekko muśniętą słońce i ładnego frenchyka oko mocniej pokreślić również ale wtedy usta nude

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

te demoty to potwory jakieś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:10   #333
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitkulka fakt straszne
denerwuję mnie jednak nasze społeczeństwo bo to że kobieta ma jasne blond włosy chodzi na solarium i nosi tipsy i mocno oko pomaluje lubi się wyzywająco ubrać to nie znaczy że jest jakimś pustakiem
stereotypy stereotypy... ale na pocieszenie: brunetki też są głupie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale takie są stereotypy, utarte, dlatego ludzie tak myślą.
Media tak to kreują-Doda-najlepszy przykład solaryjnego pustaka.
Takie myślenie nie bierze się znikąd.
Zresztą włosy tu nie maja znaczenia-są też czarne lampu.ery
Wyobrażając sobie to co opisujesz nic innego nie przychodzi mi na mysl
Dziewczyny kiedyś pisały, białe kozaczki, białe usta i mega czarne oczy, pomaranczowy puder-no niestety stereotypy ale gdzie tu klasa i elegancja, gdzie subtelość, kobiecość?

Zresztą ja się nie znam-ja jestem za klasyką, prostotą i elegancja, dla mnie połączenie solarium tipsy mocny makeup i wyzywający strój to niestety ale
No i o tym można by dyskutować cały czas
każdy nosi się jak lubi, kto wie, może z tymi z demotów byłoby o czym pogadać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:11   #334
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
stereotypy stereotypy... ale na pocieszenie: brunetki też są głupie

każdy nosi się jak lubi, kto wie, może z tymi z demotów byłoby o czym pogadać
hahah
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:14   #335
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

kitkulka nie sadze zeby mialy cos ciekawego do powiedzenia nawet nie usiadly normalnie to pewnie jakies ruskie burdelki
czasem nieumiejetnie dobrany wyglad do calosci mowi juz wiele o danej osobie
tutaj pustka wieje na kilometr a nawet czyms gorszym
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:15   #336
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitkulka nie sadze zeby mialy cos ciekawego do powiedzenia nawet nie usiadly normalnie to pewnie jakies ruskie burdelki
czasem nieumiejetnie dobrany wyglad do calosci mowi juz wiele o danej osobie
tutaj pustka wieje na kilometr a nawet czyms gorszym
Niestety muszę potwierdzic, wyglad duzo o nas mówi
I tu nie chodzi o stereotypy, ale wygląd świadczy o człowieku-takie jest moje zdanie

A te z demotywatorow-do zadbania im daleko
Zastawiam się nawet czy to prawdziwe zdjęcie czy jakieś zmontowane, bo cięzko mi uwierzyć że można tak wygladac

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-11 o 10:21
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:21   #337
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

naturalne nie zawsze znaczy piękne np. faktem jest że każda z nas farbuje włosy wszystko jest dla ludzi jak dla mnie niech każdy wygląda jak chce i niech dobrze się czuje w swojej skórze najwyżej czasami się tylko w duchu zaśmieję idąc ulicą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 10:22   #338
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitkulka nie sadze zeby mialy cos ciekawego do powiedzenia nawet nie usiadly normalnie to pewnie jakies ruskie burdelki
czasem nieumiejetnie dobrany wyglad do calosci mowi juz wiele o danej osobie
tutaj pustka wieje na kilometr a nawet czyms gorszym
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Niestety muszę potwierdzic, wyglad duzo o nas mówi
I tu nie chodzi o stereotypy, ale wygląd świadczy o człowieku-takie jest moje zdanie
no przecież ja się śmieeeeję kto w ogóle by się odważył do takich podejść?

Jezuuuuuuu! Mój listonosz to głupek totalny
Zadzwonił mi do domofonu, ale coś było na łączach i był tylko krótki sygnał, no wyraźnie było słychać, że coś jest nie tak z tym dzwonkiem, a ten zamiast wziąć i nacisnąć guzik drugi raz - POSZEDŁ SOBIE! Jełop, jełop do potęgi N !!!
A mam niestety tak, że jak nie zadzwoni to drzwi mu nie mogę otworzyć, nawet nic nie słychać po drugiej stronie wtedy, więc sobie dzioba mogę drzeć do słuchawki, a i tak nikt nie usłyszy.
Matko... teraz będę czekać do wieczora, żeby pójść na pocztę z awizo ciągle coś odwala, ostatnio list polecony chyba podpisał sobie sam, bo zostawił w skrzynce
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:25   #339
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

niedawno w tvn bylo o klubie ktory zalozyly ruskie dziewczyny w rosji zeby walczyc z tym ze sa naiwne ze nadaja sie tylko do seksu ze kazdy je wykorzystuje ich walka polega na strajkach na ktore przychodza z golymi biustami i transparentami niestety moze chca dobrze ale jeszcze gorzej sie osmieszaja i zwracaja na siebie oczy innych...dwie byly w studiu w tvnie zeby opowiedziec o tym i na koniec jedna z nich podniosla bluzke ukazujac goly giust prze kamery a druga cos krzyczala trzymajac transparent SMIECH NA SALI ZENADA
pokazaly ze sa glupsze niz w rzeczywistosci
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:27   #340
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no przecież ja się śmieeeeję kto w ogóle by się odważył do takich podejść?

Jezuuuuuuu! Mój listonosz to głupek totalny
Zadzwonił mi do domofonu, ale coś było na łączach i był tylko krótki sygnał, no wyraźnie było słychać, że coś jest nie tak z tym dzwonkiem, a ten zamiast wziąć i nacisnąć guzik drugi raz - POSZEDŁ SOBIE! Jełop, jełop do potęgi N !!!
A mam niestety tak, że jak nie zadzwoni to drzwi mu nie mogę otworzyć, nawet nic nie słychać po drugiej stronie wtedy, więc sobie dzioba mogę drzeć do słuchawki, a i tak nikt nie usłyszy.
Matko... teraz będę czekać do wieczora, żeby pójść na pocztę z awizo ciągle coś odwala, ostatnio list polecony chyba podpisał sobie sam, bo zostawił w skrzynce
haha co z tymi listonoszami widzę że nie tylko mój jest dziwny ale my na niego już skargę złożyliśmy dwa razy nie chcieliśmy no ale zasłużył więc teraz lata jak w zegarku

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niedawno w tvn bylo o klubie ktory zalozyly ruskie dziewczyny w rosji zeby walczyc z tym ze sa naiwne ze nadaja sie tylko do seksu ze kazdy je wykorzystuje ich walka polega na strajkach na ktore przychodza z golymi biustami i transparentami niestety moze chca dobrze ale jeszcze gorzej sie osmieszaja i zwracaja na siebie oczy innych...dwie byly w studiu w tvnie zeby opowiedziec o tym i na koniec jedna z nich podniosla bluzke ukazujac goly giust prze kamery a druga cos krzyczala trzymajac transparent SMIECH NA SALI ZENADA
pokazaly ze sa glupsze niz w rzeczywistosci
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:29   #341
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niedawno w tvn bylo o klubie ktory zalozyly ruskie dziewczyny w rosji zeby walczyc z tym ze sa naiwne ze nadaja sie tylko do seksu ze kazdy je wykorzystuje ich walka polega na strajkach na ktore przychodza z golymi biustami i transparentami niestety moze chca dobrze ale jeszcze gorzej sie osmieszaja i zwracaja na siebie oczy innych...dwie byly w studiu w tvnie zeby opowiedziec o tym i na koniec jedna z nich podniosla bluzke ukazujac goly giust prze kamery a druga cos krzyczala trzymajac transparent SMIECH NA SALI ZENADA
pokazaly ze sa glupsze niz w rzeczywistosci
też to widziałam, nawet zdjęcia na necie były
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
haha co z tymi listonoszami widzę że nie tylko mój jest dziwny ale my na niego już skargę złożyliśmy dwa razy nie chcieliśmy no ale zasłużył więc teraz lata jak w zegarku
chyba też będę musiała donieść :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 10:32   #342
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

zreszta wiecie co u mnie tutaj jest taka ulica troche syfiasto na niej i w oknach witrynach stoja takie dziwaczki w perukach wiadomo czym sie zajmuja a wiekszosc to ruskie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:33   #343
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zreszta wiecie co u mnie tutaj jest taka ulica troche syfiasto na niej i w oknach witrynach stoja takie dziwaczki w perukach wiadomo czym sie zajmuja a wiekszosc to ruskie
w perukach dodatkowo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:34   #344
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w perukach dodatkowo
bo czasem sa to murzynki lyse a czasem ruskie maja wyniszczone wlosy juz zastanawiam sie od czegoi te peruki takie lalkowate maja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:36   #345
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

narodowość to tu nie ma znaczenia polki to też dobre ziółka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:39   #346
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo czasem sa to murzynki lyse a czasem ruskie maja wyniszczone wlosy juz zastanawiam sie od czegoi te peruki takie lalkowate maja
o maaaaaaatko
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
narodowość to tu nie ma znaczenia polki to też dobre ziółka
no są są
tylko zastanawia mnie jedno... facet to żeby pójść do takiej to albo musi być chory albo nieźle zdesperowany... bo jaki jeszcze może być powód?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:44   #347
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kitkulka racja przecież mógłby sobie znaleźć "porządną kochankę" no chyba że lubi płacić za sex

ja nie rozumiem tych kobiet co stoją przy szosie nie lepiej iść do burdelu w ciepełku przynajmniej albo znaleźć sobie sponsora
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:47   #348
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
narodowość to tu nie ma znaczenia polki to też dobre ziółka
podobno staly tez w tych oknach ale wiekszosc to murzynki ruskie i zoltewidocznie taka orginalnosc przyciaga

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitkulka racja przecież mógłby sobie znaleźć "porządną kochankę" no chyba że lubi płacić za sex

ja nie rozumiem tych kobiet co stoją przy szosie nie lepiej iść do burdelu w ciepełku przynajmniej albo znaleźć sobie sponsora
wiekszosc co stoi przy szosie to na czarno i to co zarobi ma odrazu w kieszen bo w burdelach trzeba oddac jakis procent szefowi albo jak sie ma przydroznego szefa to jemu tez sie odpala cos
wogole wiecie co ja to sie dziwie tym facetom ktorzy z tego korzystaja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:49   #349
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiekszosc co stoi przy szosie to na czarno i to co zarobi ma odrazu w kieszen bo w burdelach trzeba oddac jakis procent szefowi albo jak sie ma przydroznego szefa to jemu tez sie odpala cos
wogole wiecie co ja to sie dziwie tym facetom ktorzy z tego korzystaja
no właśnie ja tak samo się dziwię, przecież syf, zarazić się można, obrzydliwe to... już bym wolała zadowalać się ręką :P

lecę dziewczyny, do później

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-11 o 10:58
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 11:23   #350
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez julia_18 Pokaż wiadomość
Niedawno rozjasnilam wlosy.. wyszly mi zółto - pomarańczowe..obecnie sa w takim stanie jak na zalaczonych zdjęciach... juz tydzien niegdzie nie wychodze tylko plucze je plukanka aby zniwelowac tą żółć.. Jak sądzicie tylko szczerze? czy nadaja sie by wyjsc do ludzi? ciagle mam wrazenie ze są zółte. Prosze o opinie.
Możesz
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja brałam Vitapil 60 dni i od mca mam przerwe.
Teraz chyba kupię jakiś inny suplement i zacznę łykać ale nie wiem jeszcze jaki.
Ja sie czaje na jakiś Humavit. Ten Z plus ma chyba taki całkiem sensowny skład Narazie tran łykam po 3 kapsułki i pije zieloną herbate bo uwielbiam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziendoberek mam troche pracy dzis na kompie jakies *******y porobic

a wiecie na wlosy skore i paznokcie to najlepiej dziaja wit z grupy B w tym biotyna dlatego ja pije drozdze juz kilka ms ...pokrzywa jest zbyt uboga jak dla mnie wczesniej pilam i jedyne co robi to wzmacnia wlosy
Cynk jeszcze swietnie działa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no przecież ja się śmieeeeję kto w ogóle by się odważył do takich podejść?

Jezuuuuuuu! Mój listonosz to głupek totalny
Zadzwonił mi do domofonu, ale coś było na łączach i był tylko krótki sygnał, no wyraźnie było słychać, że coś jest nie tak z tym dzwonkiem, a ten zamiast wziąć i nacisnąć guzik drugi raz - POSZEDŁ SOBIE! Jełop, jełop do potęgi N !!!
A mam niestety tak, że jak nie zadzwoni to drzwi mu nie mogę otworzyć, nawet nic nie słychać po drugiej stronie wtedy, więc sobie dzioba mogę drzeć do słuchawki, a i tak nikt nie usłyszy.
Matko... teraz będę czekać do wieczora, żeby pójść na pocztę z awizo ciągle coś odwala, ostatnio list polecony chyba podpisał sobie sam, bo zostawił w skrzynce
Eh o tych listonoszach to juz historie krążą Mojemu to sie czasem nie chce wejsc na góre i jak sie zmiesci cos w skrzynce to sie zmiesci, a jak nie to awizo zostawia mimo że ktos jest w domu
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niedawno w tvn bylo o klubie ktory zalozyly ruskie dziewczyny w rosji zeby walczyc z tym ze sa naiwne ze nadaja sie tylko do seksu ze kazdy je wykorzystuje ich walka polega na strajkach na ktore przychodza z golymi biustami i transparentami niestety moze chca dobrze ale jeszcze gorzej sie osmieszaja i zwracaja na siebie oczy innych...dwie byly w studiu w tvnie zeby opowiedziec o tym i na koniec jedna z nich podniosla bluzke ukazujac goly giust prze kamery a druga cos krzyczala trzymajac transparent SMIECH NA SALI ZENADA
pokazaly ze sa glupsze niz w rzeczywistosci
One są dobre U mojej znajomej na uczelnie w tym roku sporo Ukrainek i Rosjanek przyszło to mówi że one takie cyrki odwalają żeeee 3 ma w grupie takie co zawsze mówią że sie odwdzięczą za pomoc Na imprezach to generalnie cuda na kiju odwalają. Wiadomo że nie wszystkie ale znajdzie sie pare takich i stereotyp idzie. A najsmieszniejsze jest to ze one po 17 lat mają A do Polaków ciągną strasznie bo wiadomo... usidli jakiegoś to będzie ustawiona

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie ja tak samo się dziwię, przecież syf, zarazić się można, obrzydliwe to... już bym wolała zadowalać się ręką :P

lecę dziewczyny, do później
Ja tam tez ich nie rozumiem Chorób pełno, no masakra.



Wklejam moje włoski Dużo sie nie rozjaśniły, leciutko ale te najciemniejsze pasma sie wtopiły w reszte i jakoś ładniej i płynniej ten kolor przechodzi. Troche jak pasemka to bedzie wyglądać. Troche krzywe ale to nic Ważne ze juz moge głową w prawo i w lewo ruszac Oczywiscie tata mnie od rana zdenerwował że tyle pracy a efektu zero bo nic nie rozjasnilo i jest tak samo jak bylo A mi sie wydaje ze jednak jest ciut lepiej... jak myslicie??

Zdjęcia w dziennym świetle, to ostatnie jest robione przy oknie bez lampy, reszta z lampą bo inaczej nie mogłam koloru juz uchwycić.

1 - ta prawa strona która była ciemniejsza
2 - lewa strona
3- przy oknie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kapiel2.jpg (31,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapiel4.jpg (22,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapiel5.jpg (38,1 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-02-11 o 11:24
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:28   #351
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Możesz

Ja sie czaje na jakiś Humavit. Ten Z plus ma chyba taki całkiem sensowny skład Narazie tran łykam po 3 kapsułki i pije zieloną herbate bo uwielbiam


Cynk jeszcze swietnie działa


Eh o tych listonoszach to juz historie krążą Mojemu to sie czasem nie chce wejsc na góre i jak sie zmiesci cos w skrzynce to sie zmiesci, a jak nie to awizo zostawia mimo że ktos jest w domu

One są dobre U mojej znajomej na uczelnie w tym roku sporo Ukrainek i Rosjanek przyszło to mówi że one takie cyrki odwalają żeeee 3 ma w grupie takie co zawsze mówią że sie odwdzięczą za pomoc Na imprezach to generalnie cuda na kiju odwalają. Wiadomo że nie wszystkie ale znajdzie sie pare takich i stereotyp idzie. A najsmieszniejsze jest to ze one po 17 lat mają A do Polaków ciągną strasznie bo wiadomo... usidli jakiegoś to będzie ustawiona



Ja tam tez ich nie rozumiem Chorób pełno, no masakra.



Wklejam moje włoski Dużo sie nie rozjaśniły, leciutko ale te najciemniejsze pasma sie wtopiły w reszte i jakoś ładniej i płynniej ten kolor przechodzi. Troche jak pasemka to bedzie wyglądać. Troche krzywe ale to nic Ważne ze juz moge głową w prawo i w lewo ruszac Oczywiscie tata mnie od rana zdenerwował że tyle pracy a efektu zero bo nic nie rozjasnilo i jest tak samo jak bylo A mi sie wydaje ze jednak jest ciut lepiej... jak myslicie??

Zdjęcia w dziennym świetle, to ostatnie jest robione przy oknie bez lampy, reszta z lampą bo inaczej nie mogłam koloru juz uchwycić.

1 - ta prawa strona która była ciemniejsza
2 - lewa strona
3- przy oknie.
Jak dla mnie to teraz wygląda bardzo dobrze- zupełnie jakbyś farbowała na zloty blond
I jest duża różnica- juz nie ma plam.

Dziewczyny ale macie tematy od rana
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:28   #352
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

infatuated
zrobiłam zdjęcia o które prosiłas
1-bez lampy
2-z lampą
Dziś jest pochmurno więc średnio widać ale coś tam dojrzysz

czekoladowo
no mocno Ci złapało jest dobrze

caskada
fajny musiał być ten program na tvnie, szkoda że nie widzialam

blond bunny
jak byś kochana określiła moj poziom bazowy i poziom refleksów?
Chodzi mi o numerki, ew.odcienie te po przecinku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8634.jpg (25,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN8635.jpg (28,7 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-02-11 o 11:31
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:30   #353
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitkulka fakt straszne
denerwuję mnie jednak nasze społeczeństwo bo to że kobieta ma jasne blond włosy chodzi na solarium i nosi tipsy i mocno oko pomaluje lubi się wyzywająco ubrać to nie znaczy że jest jakimś pustakiem
zgadzam sie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:32   #354
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja sie czaje na jakiś Humavit. Ten Z plus ma chyba taki całkiem sensowny skład Narazie tran łykam po 3 kapsułki i pije zieloną herbate bo uwielbiam


Cynk jeszcze swietnie działa

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o skład to bogatszy ma Vitapil, np. 600% zalecanego dziennego spożycia biotyny a ten Humavit tylko 99%.

A włoski wyglądają super - cieplutki słoneczny blondzik, ja tam żadnych rudych nie widzę
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:37   #355
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

blond bunny
tak w ogóle Twoj blog jest super. Wg mnie liczy się nie tylko sama wiedza bo niektórzy nie umieją jej przekazać, Ty nie dość że wiesz to jeszcze wiesz jak to przekazać, tak zrozumiale, rzeczowo, konkretnie, no jestem w szoku
Wszystko jest takie czytelne.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:41   #356
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

agatko ale fajny kolor na drugim foto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:42   #357
martyska74
Raczkowanie
 
Avatar martyska74
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie|UK
Wiadomości: 74
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Witam dziewczyny!

Wklejam obiecaną fotkę na razie tylko jedna. Wlosy farbowane safira- blask ksiezyca. moj naturalny kolor to mysi blond.

Caskada

Jesz surowe drozdze czy zalewasz goraca woda badz mlekiem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0173T.jpg (71,8 KB, 59 załadowań)
__________________

...................


Idzie ulicą blondynka ładna,
porusza się z gracją,
jest bardzo zgrabna.
Jest uwodzicielska...
Uśmiecha się kusząco.

Piękne oczy mienią się błękitem,
mężczyźni patrzą na nią z zachwytem,
patrzą też na nią zazdrosne kobiety,
zazdrość przejawia się w zawiść...niestety.




martyska74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:44   #358
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko ale fajny kolor na drugim foto
Fajne te Richeski, dziekuje
Jestem dość zadowolona, taka mała odmiana, ale nie kosztem włosow bo sa w dość dobrym stanie
A i tak sie zmyje więc jak mi się spodoba nałoże jeszcze raz ten szampon

blond bunny
jak byś kochana określiła moj poziom bazowy i poziom refleksów?
Chodzi mi o numerki, ew.odcienie te po przecinku

Cytat:
Napisane przez martyska74 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!

Wklejam obiecaną fotkę na razie tylko jedna. Wlosy farbowane safira- blask ksiezyca. moj naturalny kolor to mysi blond.

Caskada

Jesz surowe drozdze czy zalewasz goraca woda badz mlekiem?
Bardzo jasno Ci wychodzi, tam mlecznie, ładnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:50   #359
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

martyska odlamuje kawalek drozdzy zalewam wrzatkiem czyli prawie gotujaca woda i po ostygnieciu pije nie dodaje mlek ani zadnych kostek rosolowych w czystej postaci sa najlepsze


a cynk owszem lykam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:52   #360
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to teraz wygląda bardzo dobrze- zupełnie jakbyś farbowała na zloty blond
I jest duża różnica- juz nie ma plam.

Dziewczyny ale macie tematy od rana
No to kamień z serca
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated
zrobiłam zdjęcia o które prosiłas
1-bez lampy
2-z lampą
Dziś jest pochmurno więc średnio widać ale coś tam dojrzysz

czekoladowo
no mocno Ci złapało jest dobrze

caskada
fajny musiał być ten program na tvnie, szkoda że nie widzialam

blond bunny
jak byś kochana określiła moj poziom bazowy i poziom refleksów?
Chodzi mi o numerki, ew.odcienie te po przecinku
Super ten twój kolorek Bardzo mi sie podoba. To jest ten 9.13 tak? Dobrze pamiętam? ;>

Co do TVNu to ja wczoraj uwage oglądałam i po prostu serce mi pękało Jak któraś oglądała to zapewne wie o co chodzi...
[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25015559]Wydaje mi się, że jeśli chodzi o skład to bogatszy ma Vitapil, np. 600% zalecanego dziennego spożycia biotyny a ten Humavit tylko 99%.

A włoski wyglądają super - cieplutki słoneczny blondzik, ja tam żadnych rudych nie widzę[/QUOTE]

Hmmm no jeśli chodzi o Biotyne to na pewno tak Ale reszta to wydaje mi sie że różnie. Wklejam ten Humavit Z plus:
Przeciętna zawartość składników w porcji dziennej (2 tabletki):
Drożdże piwne 526 mg
Skrzyp polne (ekstrakt) 27 mg
Pokrzywa (ekstrakt) 27 mg
D-biotyna 0,148 mg (99%RDA)
Kompleks białek serwatkowych 135 mg

Vitapil:
1 tabletka zawiera 1 tabletka
Dwuwinian choliny 125 mg**
Kwaspantotenowy (D-pantotenian wapnia) 100 mg (1666,7%)*
Proteiny sojowe 100 mg**
Inozytol 50 mg**
Niacyna (amid kwasu nikotynowego) 35 mg (218,8%)*
PABA (kwas paraaminobenzoesowy) 30 mg**
Żelazo (fumaran żelaza(II)) 15 mg (107,1%)*
Cynk (glukonian cynku) 15 mg (150%)*
Mangan (glukonian manganu) 5 mg (250%)*
Drożdże 5 mg**
Miedź (glukonian miedzi) 2 mg (200%)*
Kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy) 400 µg (200%)*
Biotyna (D-biotyna) 300 µg (600%)*
Jod (jodek potasu) 150 µg (100%)*
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 6 µg (240%)*

Vitapil niby więcej tego ma, ale nie ma pokrzywy, skrzypu, i ma mniej drożdży. No i droższy jest Ja sie chyba na ten Humavit zdecyduje bo skrzyp i pokrzywa na mnie dobrze działają
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.