GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 13:00   #1621
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Jak dotąd Glossy milczy w związku z moim wczorajszym mailem.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:10   #1622
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Jak dotąd Glossy milczy w związku z moim wczorajszym mailem.
Wyślij jeszcze raz. Powinni odpisać, na kontakt ze strony GB nie mogę narzekać Zgłaszałam im reklamację, skontaktowano się ze mną w ciągu godziny. Wczoraj odpisali mi po czterech godzinach. Może zostali zasypani mailami?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:38   #1623
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
dzieki
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:45   #1624
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pewnie- dzisiaj na blogu będą zdjęcia.

A w pudełku znalazłam:
-L'oreal Professionnel Vitamino Color szampon przedłużający trwałość koloru pełen wymiar 250ml
-Pharmatheiss Cosmetic GRANATAPFEL ujędrniający krem na dzień 15ml
-Bioderma płyn micelarny do skóry wrażliwej 20ml
-Biogena Pharma multiwitaminowa odżywka do paznokci- pełen wymiar 10ml
-Rimmel połyskujący błyszczyk inyl Stars pełen wymiar 5ml

poza błyszczykiem wszystko mi się podoba
Całkiem niezły szampon, pomijając, ze swędziała mnie po nim głowa (ale mnie po prawie wszystkim swędzi) fajnie ożywia kolor ciemnych włosów.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:48   #1625
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Jak dotąd Glossy milczy w związku z moim wczorajszym mailem.
Dałaś im pewnie zagwozdkę, z której trudno wybrnąć
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:28   #1626
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Dałaś im pewnie zagwozdkę, z której trudno wybrnąć
Tak może być, bo jak dotąd na każdy mail odpowiadali mi w ciągu kilku godzin...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 19:36   #1627
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

To i ja się pożalę Czerwcowe pudełko jest, IMO, beznadziejne. Róż w kolorze cegły, który nijak pasuje do porcelanowej, chłodnej karnacji, próbka perfum, mydło i 30% rabatu do YR, jak zwykle wyłączając produkty z zielonym kółkiem- czyli większość Beznadzieja, jestem zła, że wciskają byle co i dumnie nazywają to luksusowymi produktami. Zrobili sobie żart z klientek i tyle.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 16:18   #1628
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

ja produkty chętnie zużyję jednak to nie jest to czego oczekiwałam. Takiego poziomu spodziewałam się po Kissbox'ie za 20 zeta. 50zł to już jest konkretna kwota, za którą sama mogę sobie kupić tego typu kosmetyki do testowania.

Odnośnie różu , to na początku kolor mi się nie podobał. Ba , w ogóle go nie widziałam na skórze. Ale teraz na spokojnie , uważam że jest fajny. Dodaje twarzy " witaminy".

Glossy ma u mnie ostatnią szansę w lipcu.
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:16   #1629
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
ja produkty chętnie zużyję jednak to nie jest to czego oczekiwałam. Takiego poziomu spodziewałam się po Kissbox'ie za 20 zeta. 50zł to już jest konkretna kwota, za którą sama mogę sobie kupić tego typu kosmetyki do testowania.

Odnośnie różu , to na początku kolor mi się nie podobał. Ba , w ogóle go nie widziałam na skórze. Ale teraz na spokojnie , uważam że jest fajny. Dodaje twarzy " witaminy".

Glossy ma u mnie ostatnią szansę w lipcu.
Zgadzam się, ideą glossyboxa miało być testowanie kosmetyków luksusowych, a póki co są drogeryjne, apteczne ogólnie dostępne, które mogłabym sama sobie kupić. 50zł to wcale nie jest mało i do czegoś zobowiązuje. Moim zdaniem glossybox minął się z powołaniem i to bardzo.
Również zaczekam na lipcowe pudełko i pewnie zrezygnuję, a szkoda bo zapowiadało się dobrze.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:28   #1630
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Glossy nadal milczy, chyba już nie mają zamiaru odpowiedzieć na mojego maila... Trochę nieładnie z ich strony - zwróciłam się z konkretami, napisałam, jakie mam zastrzezenia, dałam nawet link do wizażu, żeby poczytali wypowiedzi ich własnych klientek. A tu cisza jak makiem zasiał. 2 dni to chyba dość czasu na jakąś odpowiedź i odniesienie się do mojego listu. Lipiec będzie prawodpodobnie moim ostatnim miesiącem z Glossy, tak jak u Was.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 22:42   #1631
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Glossy nadal milczy, chyba już nie mają zamiaru odpowiedzieć na mojego maila... Trochę nieładnie z ich strony - zwróciłam się z konkretami, napisałam, jakie mam zastrzezenia, dałam nawet link do wizażu, żeby poczytali wypowiedzi ich własnych klientek. A tu cisza jak makiem zasiał. 2 dni to chyba dość czasu na jakąś odpowiedź i odniesienie się do mojego listu. Lipiec będzie prawodpodobnie moim ostatnim miesiącem z Glossy, tak jak u Was.
Miałam pytać czy w końcu odpisali, ale widzę że to zlekceważyli, widać im słabo zależy. Pewnie 3/4 klientek jest zadowolona i uznali że nie ma się co bardziej starać, w końcu brak konkurencji sprawia że nie czują się zagrożeni.
Przyznaję że ja jestem wybredną konsumentką i jak coś mi nie odpowiada to z tego rezygnuję.
Mam tylko nadzieję że niebawem pojawi się jakieś inne pudełko godne uwagi, ja najbardziej bym się ucieszyła z eco boxa ale najważniejsze żeby firma trzymała poziom i nie nabijała ludzi w butelkę.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 22:53   #1632
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Masz rację. Ale przyznaję, jestem zaskoczona - dotąd Glossy zawsze szybko odpowiadało na wszelkie maile, zresztą innej Wizażance odpowiedzieli od razu, jak wspominała parę postów wyzej...Czuję się średnio, kiedy mnie ktoś w ten sposób lekceważy. Nawet głupiej formułki w typie "dziękujemy za pani uwagi i postaramy się, aby była pani zadowolona..." - NIC. Oj, słabo...

Z ciekawości powłaziłam sobie na strony Glossyboxa w Niemczech i UK i to, co ja tam widzę, to jest jakiś Olimp w porównaniu z produktami, które my dostałyśmy... w większosci pudełek miniatura zapachu, albo po kilka próbek fabrycznych z atomizerem, lakiery do paznokci, tusze do rzęs typu YSL, Armani, Lancome... są też marki niszowe, ale dobre i górnopółkowe, z kolorówki mini paletki do makijażu, linery, trafiają się też sera do rzęs itp. Oj... kolejny raz załuję, że nie mieszkam na stałe w UK. Polskie klientki nadal traktowane są niestety gorzej.

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-06-13 o 23:39
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 23:55   #1633
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dla pewności możesz do nich napisać i zapytać kiedy otrzymasz odpowiedź, ewentualnie wysłać jeszcze raz list, może gdzieś się zawieruszył. Wtedy będzie pewność czy to zignorowali czy tylko przeoczyli.

Co do zagranicznych boxów to niestety nie ma co porównywać, jesteśmy na szarym końcu.
Nie mówiąc jak ceny boxów mają się do zarobków. W UK pudełko kosztuje 10 funtów, i pracując tam te 10 funtów to jest Twoja stawka za godzinę.
U nas żeby zarobić 50zł to trzeba pracować koło 8h czyli cały dzień.
Czasem mam wrażenie że żyjemy w trzecim świecie.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 08:16   #1634
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Dla pewności możesz do nich napisać i zapytać kiedy otrzymasz odpowiedź, ewentualnie wysłać jeszcze raz list, może gdzieś się zawieruszył. Wtedy będzie pewność czy to zignorowali czy tylko przeoczyli.

Co do zagranicznych boxów to niestety nie ma co porównywać, jesteśmy na szarym końcu.
Nie mówiąc jak ceny boxów mają się do zarobków. W UK pudełko kosztuje 10 funtów, i pracując tam te 10 funtów to jest Twoja stawka za godzinę.
U nas żeby zarobić 50zł to trzeba pracować koło 8h czyli cały dzień.
Czasem mam wrażenie że żyjemy w trzecim świecie.
Zgadzam się! Ujęłam ten aspekt w swoim mailu, dość dosadnie. Ekipa GB odwróciła kota ogonem i napisała, że na zachodzie często dostają mini zapach jako produkt, element boxa, a ja otrzymałam jako gratis więc powinnam być zadowolona Na tej teorii oparli cały swój przekaz, eh szkoda gadac!
Może faktycznie tak się zdarzyło w zagranicznych boxach, ale inne produkty są pełnowymiarowe i górnopółkowe, luksusowe wręcz, a nie tak jak u nas

W lipcu muszą się bardzo postarać! Czekam na jakiś konkurencyjny box!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:46   #1635
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Niestety, jak dotąd jedyna konkurencja to Shiny, który zajmuje się chyba kolekcjonowaniem danych osobowych klientów, bo ich pudełka zamówić nie można w normalny sposób, tak jak już tu było wspominane...
Rybko - cóż, Glossy jakoś musiało wybrnąć z tego, co napisałaś (mogli jeszcze tylko zignorować, tak jak mnie), więc wykręcili się "dołożeniem próbki perfum gratis", ale to dla mnie żadne usprawiedliwienie - w pudełkach w innych krajach zazwyczaj jeżeli dają próbki, to kilka. A umieszczanie miniatur zapachów jako jednego z 5 produktów w pudełku to jak najbardziej ok i ja byłabym zadowolona. Z takiej miniatury więcej pożytku i wygląda ładniej, niż fabryczna próbka, jaką mogę dostać w każdej perfumerii.
Poza tym co to za podejscie - "dostałaś gratis, więc masz się cieszyć" - żenujące! Płacimy za to, płacimy niemało i nic tu nie ma gratis, pudełko, które kosztuje 50zł powinno być pełne jednorazowych próbek, poza tymi 5-cioma produktami... W dzisiejszych czasach firmy powinny bić się o klienta i mu dogadzać, a nie traktować polskie konsumentki jak kobiety, dla których szczytem luksusu jest marka Yves Rocher.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:04   #1636
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Faktycznie trochę porażka. To pudełko nie jest warte 50 złotych.
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:26   #1637
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Można wywnioskować, ze polityka polskiego GB jest taka: mydło, masło i powidło, byle co wrzucić do pudełka, zawiązać wstążeczką, zabójcza cena 50zł- dniówka przeciętnego Polaka, marki drogeryjne lub to co zalega na magazynach z napisem "tester", a i tak będą nas chwalić na fb i pisać peany na naszą cześć
Okropność! Jak napisałam przykładowo, że taki tusz dostałam gratis od konsultantki YR (co jest prawdą), to odpisali mi, że musiałam coś kupić A przepraszam GB to jest darmowy? I kółko się zamyka. Wydaje mi się, że dochodzą do wniosku, że przeciętna Polka nie jest zbytnio wymagająca i będzie zadowolona ochłapami, elegancko zapakowanymi! I w sumie mają potwierdzenie swojej teorii, czytając komentarze na fb Nie muszą się starać! Śmieszne było to (raczej smiech przez łzy) jak musiałam kopać w tych farfoclach szukając moich "ekskluzywnych" produktów!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 10:35   #1638
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No właśnie, nie ma to wszystko sensu, traktują klientów niepoważnie w związku z czym wczoraj odsubskrybowałam to pudełko.
Może dla nastolatek to jest jakieś halo, ja już za stara jestem żeby sikać po nogach na widok YR czy fiolki z próbką perfum. Nie o to chodziło - jak dla mnie.
Już na początku tego wątku przewidywałyśmy zresztą, że polska wersja tych pudełek będzie gorsza niż zagranicznych i proszę - oto dowód.
Ten śmieszny Lady Box wysiadł po kilku miesiacach, w Glossy mijają się z ideą, za to Shiny to jakiś przekręt. Bosko
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 11:29   #1639
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pierwsze pudełko GB dotarło i zgadzam się, że efekt niestety bez szału. Wykorzystam te produkty ale to nie górna luksusowa półka o której miała być mowa.. 50 złotych to już konkretna kwota i miło byłoby wydobyć z siebie małe „Ach” w momencie rozpakowania pudełka. Tym bardziej, że chociażby spray Toni&Guy obecnie jest w Rossmanie na przecenie za 10 zeta.., że o kuponie do YR nie wspomnę.. – to nie takich marek się spodziewamy! Dam szansę jeszcze kilku pudełkom ale jak na razie .. jestem trochę zawiedziona..
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 12:49   #1640
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Przesłałam mojego maila do Glossy po raz drugi, żeby nie było, że go nie dostali albo nie zauważyli. Jeśli nie odpowiedzą w zaden sposób, poczuję się naprawdę solidnie zlekceważona.
Macie rację, Dziewczyny -przeciętna polska klientka nadal jest uważana za osobę, która kupuje Niveę, Dove, Yves Rocher, a od wielkiego święta L'Oreal'a i czuje się usatysfakcjonowana. Tyle, że branie przez Glossy pod uwagę badań rynku, w których faktycznie L'Oreal jest pozycjonowany w naszym kraju jako "marka luksusowa" jest błędem juz w samym założeniu. Klientka Glossybox to nie jest przeciętna klientka. Chyba sami, wprowadzajac firmę na polski rynek, przyjmowali (przynajmniej na piśmie) takie załozenie - wszak miał to być box luksusowy, dla wymagajacych i świadomych kobiet, które orientują się w nowosciach, znają choć trochę na rzeczy i nie zadowoli się ich byle ochłapem.
Pierwszy box przygotowali rzeczywiscie w zgodzie z załozeniem, ale to miał być chyba tylko wabik na kolejne subskrypcje, do następnych pudełek wkładają już cokolwiek, co uda im się dostać od firm.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 15:55   #1641
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny - dostałam odpowiedź od Glossy, bardzo ogólnikową i w sumie nie wiem, jak mogłabym się do tego odnieść. Nie zrozumieli mnie i widać, ze się po prostu wykręcają jak mogą. Wkleję Wam fragmenty, bo streścić to trudno.

"Pragne Pania poinformowac, że realna wartosc kosmetykow, ktore Pani otrzymala w GlossyBox przekracza 100 PLN. W zagranicznych edycjach Klienci otrzymują miniprodukty o najróżniejszych pojemnościach, także zapachy o pojemności 2ml – gdzie są one regularną zawartością boxa, podczas kiedy w Pl boxie 2ml zapachu były produktem 6-gratisowym. Kosmetyki, które Panstwo otrzymują są dostępne w drogeriach bądź salonach kosmetycznych dopiero po zrobieniu zakupów na konkretną kwote. Idea Glossybox polega na testowaniu kosmetykow, dlatego znajduja się w nim pojemności wystarczające do testowania. W tym boxie jednak umieściliśmy dwa pełnowymiarowe produkty."

No i oczywiscie poza tym standardowe formułki o tym, jak ważna jest dla nich opinia klientek.
To, co zaznaczyłam grubiej w tekście - po pierwsze - realna wartosć kosmetyków z czerwcowego box'a to około 85zł, jak liczyłam, nie 100zł.
Po drugie - w edycjach zagranicznych, jeśli klientki dostają próbki po 2ml, to jest ich kilka - jako jeden produkt. Tak przynajmniej zaobserwowałam.
Po trzecie - podpowiedzcie mi, które to produkty sa pełnowymiarowe? Rozumiem, że Mydło Kibica (za kilkanaście złotych, niska półka drogeryjna) i spray do włosów? Spray występuje w regularnej pojemności 200ml bodajże, a 75ml też w sprzedaży jest, ale kosztuje malutko.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 15:58   #1642
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Aha, ja też napisałam do Glossy i mi odpisali mniej więcej to samo, co Wam - znaczy nie konkretnie na mojego maila, tylko takie ogólniki bez ładu i składu.

Ciekawa jestem, co wymyślą w lipcu.

I też mi się wydaje, że przeciętna klientka Glossy to na pewno nie jest wyedukowana wizażanka, dlatego my narzekamy, a większość dziewczyn na FB jest zadowolona.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:15   #1643
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Czyli można uznać że nasze sugestie totalnie zignorowali i uważają że ich produkt jest cudowny i powinnyśmy być wdzięczne,a nie narzekać.
Teraz to jestem poirytowana ich postawą i nie dam się nabijać w butelkę.
Lipcowe pudełko jest moim ostatnim, gdybym mogła bym z niego już zrezygnowała, ale niestety zapłaciłam za 3 z góry i teraz żałuję.
Widać nie mają zamiaru dotrzymać słowa z luksusowymi produktami i myślę że przez to stracą sporo klientek i dobrze, jak się nie potrafi zabiegać o klienta to się na tym traci.
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:23   #1644
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dostałam odpowiedź od Glossy, bardzo ogólnikową i w sumie nie wiem, jak mogłabym się do tego odnieść. Nie zrozumieli mnie i widać, ze się po prostu wykręcają jak mogą. Wkleję Wam fragmenty, bo streścić to trudno.

"Pragne Pania poinformowac, że realna wartosc kosmetykow, ktore Pani otrzymala w GlossyBox przekracza 100 PLN. W zagranicznych edycjach Klienci otrzymują miniprodukty o najróżniejszych pojemnościach, także zapachy o pojemności 2ml – gdzie są one regularną zawartością boxa, podczas kiedy w Pl boxie 2ml zapachu były produktem 6-gratisowym. Kosmetyki, które Panstwo otrzymują są dostępne w drogeriach bądź salonach kosmetycznych dopiero po zrobieniu zakupów na konkretną kwote. Idea Glossybox polega na testowaniu kosmetykow, dlatego znajduja się w nim pojemności wystarczające do testowania. W tym boxie jednak umieściliśmy dwa pełnowymiarowe produkty."

No i oczywiscie poza tym standardowe formułki o tym, jak ważna jest dla nich opinia klientek.
To, co zaznaczyłam grubiej w tekście - po pierwsze - realna wartosć kosmetyków z czerwcowego box'a to około 85zł, jak liczyłam, nie 100zł.
Po drugie - w edycjach zagranicznych, jeśli klientki dostają próbki po 2ml, to jest ich kilka - jako jeden produkt. Tak przynajmniej zaobserwowałam.
Po trzecie - podpowiedzcie mi, które to produkty sa pełnowymiarowe? Rozumiem, że Mydło Kibica (za kilkanaście złotych, niska półka drogeryjna) i spray do włosów? Spray występuje w regularnej pojemności 200ml bodajże, a 75ml też w sprzedaży jest, ale kosztuje malutko.
PADŁAM! I nie mogę wstać Wysłali Ci dokładnie taką samą odpowiedź jak mi, na zasadzie kopiuj- wklej! Koszmar jakiś. Gratuluję indywidualnego podejścia do klienta Brak słów... Widać zachłysnęli się fejsbukowymi peanami! No tak przeciętna Polka może i zachwyci się tyci tuszem YR, ale targetem GB raczej nie miała być przeciętna Polka? Gdzie ten luksus?
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-06-14 o 16:29
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:26   #1645
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

No widzisz Rybko... szczerze, to tak podejrzewałam - tylko przeklejenie tekstu i wysłanie go do mnie zajęło im 2 dni... No po prostu porażka. I na wątek wizażowy nasz nawet nie zerknęli zapewne, choć usilnie ich namawiałam. Lipiec to będzie mój ostatni raz z nimi. Mam w nosie taką firmę, która olewa klienta i traktuje go jak zło konieczne.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 16:33   #1646
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
No widzisz Rybko... szczerze, to tak podejrzewałam - tylko przeklejenie tekstu i wysłanie go do mnie zajęło im 2 dni... No po prostu porażka. I na wątek wizażowy nasz nawet nie zerknęli zapewne, choć usilnie ich namawiałam. Lipiec to będzie mój ostatni raz z nimi. Mam w nosie taką firmę, która olewa klienta i traktuje go jak zło konieczne.
Ja również w lipcu kończę przygodę z pseudoluksusowym GB. Szkoda, bo ciekawie się zapowiadało Pierwsze pudełko było atrakcyjne, kolejne to niestety równia pochyła. Czerwcowe pudełko mnie dobiło
Powinni wziąć sobie do serca nasze uwagi, bo inaczej skończą jak Kissbox Z tego co obserwowałam sporo blogerek zrezygnowało z subskrypcji.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:12   #1647
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mi jeszcze nie odpisali, obstawiam, że wszyscy siedzą i się głowią nad tym, który produkt jest luksusowy - bo o to m.in. zapytałam w mailu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:17   #1648
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 558
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie odpisali, obstawiam, że wszyscy siedzą i się głowią nad tym, który produkt jest luksusowy - bo o to m.in. zapytałam w mailu
hehe, to teraz im zgotowałaś niezłą zagwozdkę.
__________________
Z brzytwą na poziomki wybiegam co rano.
weela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:52   #1649
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mi jeszcze nie odpisali, obstawiam, że wszyscy siedzą i się głowią nad tym, który produkt jest luksusowy - bo o to m.in. zapytałam w mailu
Obstawiam mydło Jak w reklamie Luksji (?): "Podaruj sobie odrobinę luksusu", a tu nie dość, że glicerynowe, to z flagą. Nic, tylko bić pianę z radości. A my tu bijemy pianę z innych powodów, a to niewdzięczne klientki
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 17:59   #1650
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Obstawiam mydło Jak w reklamie Luksji (?): "Podaruj sobie odrobinę luksusu", a tu nie dość, że glicerynowe, to z flagą. Nic, tylko bić pianę z radości. A my tu bijemy pianę z innych powodów, a to niewdzięczne klientki
to mydło jest żałosne eh kolorowe jarmarki! i jeszcze śmierdzi!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.