Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 19:05   #1
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Red face

Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)


Dziewczyny, mam takie pytanko: stosuje acne derm na buzke, bo mam przebarwienia (niestety) i juz mi sie konczy (tez niestety). Acne derm jest do kupienia tylko w PL, natomiast jego "zachodnim" odpowiednikiem jest Skinoren. Czy orientujecie sie czy Skinoren jest do kupienia w Holandii albo w NIemczech? A jesli nie, czy znacie jakies tutejsze srodki (destepne w aptece czy drogerii, obojetenie ) na przebarwienia? Najchetnie z kwasami....Prosze was bardzo o pomoc i jesli tylko cos wiecei dajcie mi prosze znac co, jak sie nazywa i gdzie mozna kupic, bo walcze z tymi cholernymi przebarwieniami i juz widze po poprawe....ale co z tego, jak acne derm mi sie konczy...moze sa tu dostepne kosmtyki Pauli Begon (czy jakos tak?) No po prostu zupelnie nie orientuje sie w temacie jak to tu wyglada...
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 22:31   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)

Cytat:
Napisane przez Doni79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko: stosuje acne derm na buzke, bo mam przebarwienia (niestety) i juz mi sie konczy (tez niestety). Acne derm jest do kupienia tylko w PL, natomiast jego "zachodnim" odpowiednikiem jest Skinoren. Czy orientujecie sie czy Skinoren jest do kupienia w Holandii albo w NIemczech? A jesli nie, czy znacie jakies tutejsze srodki (destepne w aptece czy drogerii, obojetenie ) na przebarwienia? Najchetnie z kwasami....Prosze was bardzo o pomoc i jesli tylko cos wiecei dajcie mi prosze znac co, jak sie nazywa i gdzie mozna kupic, bo walcze z tymi cholernymi przebarwieniami i juz widze po poprawe....ale co z tego, jak acne derm mi sie konczy...moze sa tu dostepne kosmtyki Pauli Begon (czy jakos tak?) No po prostu zupelnie nie orientuje sie w temacie jak to tu wyglada...
Doni,w Holandii nie ma kremów z kwasem azelainowym (nie wiem,jak w Niemczech).Kosmetyki Pauli są w Holandii tylko tutaj:

http://manager.paulaschoice-eu.com/s...ory&showcat=48

Ja mam Differin,równiez nadaje się na przebarwienia,kosztuje w aptekach 20 euro (na ubezpieczenie jest za darmo),tylko na receptę.
Możesz również sobie zamówić takie rzeczy z polskiej apteki internetowej np.tej:

http://www.aptekarodzinna.pl/

Koszt wysyłki do holandii to tylko 8 euro .To tyle,ciężka sprawa,miałam kiedyś podobny problem by coś tu kupić,przywożę kwasy z Polski .Aha.W aptekach jest jeszcze Effaclar K LRP,ale słabiutki.

Edit:W Niemczech możesz kupić Glyco A.Wydaje mi się,że i Skinoren jest dostępny.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:03   #3
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)

skinoren w niemczech jest na tylko na recepte i kosztuje ok 22 euro
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 07:55   #4
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)

Dzieki bardzo dziewczynki

Hm, kurcze, szkoda, ze tu nic nie ma z kwasem azelainowym. A z kwasami AHA lub BHA (oprocz pauli) cos innego maja??

Ja tez zawsze przywoze duzo rzeczy z Polski, miedzy innymi wlasnie kosmetyki apteczne, bo tu z tym krucho

Effaclar u mnie w ogole nie dziala...wiec on odpada...
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:42   #5
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)

Cytat:
Napisane przez Doni79 Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo dziewczynki

Hm, kurcze, szkoda, ze tu nic nie ma z kwasem azelainowym. A z kwasami AHA lub BHA (oprocz pauli) cos innego maja??

Ja tez zawsze przywoze duzo rzeczy z Polski, miedzy innymi wlasnie kosmetyki apteczne, bo tu z tym krucho

Effaclar u mnie w ogole nie dziala...wiec on odpada...



Apotheek Broekheurne
Wesselernering 1d, (NL) 7544 JA Enschede

W tej aptece podobno są kosmetyki Louis Widmer.

Jest tam taki kremik z kwasami AHA i BHA:

http://www.louis-widmer.be/004lwd_030110_nl.htm

Albo,tylko na receptę,krem Acid A Creme,czyli retinoidy.Jak mi się coś jeszcze przypomni to dam znać .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 11:56   #6
joana67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 37
Dot.: Pytanko do holenderskich i niemieckich wizazanek:-)

Czy znacie krem do cery tradzikowej,z przebarwieniami TRIAMGALEN dostepny w aptece?Czy go stosowalyscie i jakie byly efekty?

Edytowane przez joana67
Czas edycji: 2010-02-20 o 15:07
joana67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.