makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 13:58   #5041
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
ja również wybrałam ją ze względu na pozytywne komentarze i zdjęcia,

jutro idę na konsultacje, dam znać co i jak

I jak sprawa stoi ?

Ja dzis dzwonię i umawiam sie do Blanki, na wizycie porozmawiam z nią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 14:15   #5042
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny, poradzcie
Od paru tygodni jestem zapisana na brwi na dzisiaj, ale po poczytaniu watku bardzo sie waham
W zalaczniku moje brwi - chcialam tylko zeby zabieg je wyrownal, zeby obie byly takie same, przyciemnione i uzupelnione tam gdzie brak wloskow.
Teraz sie zastanawiam, czy na pewno isc, czy nie bede zalowac tak jak niektore z Was Zostalo mi pare godzin, i zastanawiam sie czy isc czy odwolac wizyte. Poszlybyscie na moim miejscu, czy moge wyjsc oszpecona?
Babka ma fajne zdjecia, ale jak widac po przykladach z tego watku nawet najbardziej polecane kobiety potrafia zepsuc robote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (15,2 KB, 131 załadowań)
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 14:41   #5043
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny a wam te babki regulowały brwi przed zabiegiem ?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 16:32   #5044
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Piękne. Idealne. To ostatnie zdjęcie jest bez makijażu?Woow, wszystkie prace tej pani mi się bardzo podobają. Cena rzeczywiście bardzo podejrzana. Oprócz tego widzę, że bardzo naturalnie powiększa usta.
Ostatnie zdjęcie w makijażu tylko w innym świetle jutro dam gołe bez makijażu wyglądają źle ale nauczyłam się je malować i mam ekstra palete
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 16:49   #5045
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Ostatnie zdjęcie w makijażu tylko w innym świetle jutro dam gołe bez makijażu wyglądają źle ale nauczyłam się je malować i mam ekstra palete
Fajnie ci to wychodzi, ja też sobie wyrównuje kształt kredką, żeby to jakoś wyglądało.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 20:14   #5046
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Używam tą paletę http://www.sephora.com/brow-pro-palette-P395726

Miałam ją już wcześniej przed permanentnym, brwi wyglądały ładnie nie wiem po co robiłam ten makijaż permanentny. Mam dobre kosmetyki do brwi i nie wiem co ja sobie myślałam. Zbyt dużo zdjęć w internecie się naoglądałam idealnych brwi i wydawało mi się że moje trzeba poprawić.

Zaraz idę się kąpać jak umyję twarz to wstawię zdjęcia brwi bez makijażu kolorowego.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Ogólnie nie polecam tej palety, jest bardzo droga a nie będziesz używała wszystkich kolorów nie ma takiej możliwości. To jest paleta dla makijażystek a ja ją kupiłam dlatego, że mi się bardzo podobała i wtedy nie myślałam o tym, że nie będę używała pewnych kolorów z niej. Teraz żałuję ale ogólnie paleta jest bardzo dobra.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

I wierzcie lub nie, ale od tej l'biotica odżywki idą brwi i ja ją polecam szczerze. Nie zainwestowałam w tą drogą Revitalash tylko kupiłam l'biotike w Hebe za około 10 złotych i naprawdę jestem z niej zadowolona, trzeba nakładać jak najczęściej nawet dwa razy dziennie rano i wieczorem. Wieczorem kładę grubo nie żałuję. Brwi mi rosną jeszcze mam prześwity na końcach dość spore i tam gdzie miałam tak wyjechane permanentnym nadal nie mam brwi ale to kamufluję tą paletą. Ogólnie miałam bardzo czarny ten kolor na skórze od tego permanentnego a teraz mam czarny ale już nie taki chamski więc da się to zakryć.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:10   #5047
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wstawiam zdjęcia po zmyciu makijażu, po zmyciu cienia do brwi. Mam teraz sam permanentny. Uważam że brwi z samym permanentnym są okropne, ale jakby minimalnie wypłowiał ten czarny grafit. I tak jak widać jest źle i bardzo się odznacza. Ratuje się paletą i jest nieźle jak jestem umalowana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png brqi bez.png (560,5 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi bez.jpg (68,1 KB, 138 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 21:14   #5048
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Teraz zestawiam zdjęcia z dnia dzisiejszego jedno z makijażem brwi z cieniem a drugie bez malowania cieniem z samym permanentnym.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:15   #5049
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Brwi z cieniem i bez cienia, umalowane i nieumalowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi bez.jpg (68,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: png brwi z .png (346,1 KB, 110 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:16   #5050
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To są zdjęcia zrobione tego samego dnia czyli dzisiaj.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:17   #5051
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia po zmyciu makijażu, po zmyciu cienia do brwi. Mam teraz sam permanentny. Uważam że brwi z samym permanentnym są okropne, ale jakby minimalnie wypłowiał ten czarny grafit. I tak jak widać jest źle i bardzo się odznacza. Ratuje się paletą i jest nieźle jak jestem umalowana.
Mnie się tam podoba, ale to na pewno nie jest brąz, a chyba miał być?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 21:23   #5052
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Brwi makijaż brwi bez makijażu inne ujęcie. Ogólnie wiadomo, makijaż permanentny zniszczył mi brwi i jest bardzo źle wykonany ale nauczyłam się go zakrywać i całkiem nieźle to wygląda. Mam nadzieję że ta paskudna czerń zejdzie jak najszybciej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png brqi bez.png (560,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: png brwi makijaz.png (720,8 KB, 68 załadowań)
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 21:27   #5053
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Mnie się tam podoba, ale to na pewno nie jest brąz, a chyba miał być?
Zdjęcie bez cienia Ci się podoba? Straszne jest

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Wiele rzeczy miało być, miało być idealnie naturalnie nikt miał nie zauważyć że to w ogóle nie moje brwi a teraz bez malowania tego wyglądam jak oskubany kurczak. Można idealnie do tego właśnie porównać do kury oskubanej, ja miałam dużo swoich brwi a teraz jestem wyliniała. Ratuję się cieniem.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 00:37   #5054
misiaDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

planujemy z siostrą i tatą złożyć się na urodzinowy prezent dla mamy, którym ma być makijaż permanentny brwi. Jestem w trakcie poszukiwań kogoś kto zrobi to dobrze. Jestem z Zabrza, możecie kogoś polecić z Zabrza lub okolic (Gliwice, Tarnowskie Góry, Katowice). Co sądzicie o pracach pani z tego salonu, ma dużo zdjęć, brwi wyglądają ok, ale cena podejrzanie niska https://www.facebook.com/zabiegi.upi...epszych.cenach ? Z góry dziękuję za odpowiedź
Pani Ilona robiła mi korektę po pewnej partaczce. Polecam z całego serca. Ceny niskie ale jakość pierwsza klasa.
misiaDG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 11:06   #5055
agucha87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Makijaż pernamentny?

Ja się cały czas boję- a jak wyjdzie nie tak jak powinno? I co potem? Ale jeśli miałabym pewność, że wyjdzie ok to bym się zdecydowała. Wygoda na pewno niesamowita!
agucha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 16:47   #5056
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

U mnie nie wyszło wypadły mi brwi gdybym mogła cofnąć czas nie zrobiłabym tego makijażu. Jak nie wyjdzie to musisz z tym się męczyć albo zapłacić za usunięcie. Oglądałam u znajomych makijaże permanentne i one też mi się nie podobają, żebym chociaż jedne brwi widziała ładne ale nie widziałam. W zdjęcia z profilu pań od tych makijaży nie wierzę. Są bardzo dobre kosmetyki do makijażu brwi tylko trzeba umieć się tym malować.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 17:51   #5057
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

AllureSensuelle no wlasnie Ja nie umiem sie malowac a jakich firm kosmetyki do brwi polecasz?
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 17:55   #5058
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wilczynska nie jest to za dobry pomysł ,aby zrobic makijaz i jechac bez korekty po 1 razie ( w najlepszym przypadku zejdzie Ci całość , gorzej jak odbarwią Ci sie np brwi i zrobią prześwity i bedziesz wygladac kiepsko albo kreska bedzie krzywo i jedno oko bedzie Ci lecialo bardziej w dół ,a drugie w góre )
Ciepło i słońce generalnie przy zastosowaniu filtra i ochrony w postaci okularów czy kapelusza nie beda takie straszne - w najgorszym przypadku może gorzej Ci sie goić lub przebarwić .Słonce też wpływa na blaknięcie,ale to dopiero po czasie.

Reasumując- kreska na oku goi sie szybko ( 7 dni max), na brwiach do 10 dni- jak jest bez komplikacji i prawidłowo nawilżane/natłuszczane/niezdrapywane.
Wybór nalezy do Ciebie

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2015-12-15 o 17:56
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 20:21   #5059
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wam te babki regulowały brwi przed zabiegiem ?

po narysowaniu kształtu mi regulowala
duzo wyrwala od dołu bo ja sporo podniosłam brwii



ja tydz korekta
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 21:32   #5060
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

planujemy z siostrą i tatą złożyć się na urodzinowy prezent dla mamy, którym ma być makijaż permanentny brwi. Jestem w trakcie poszukiwań kogoś kto zrobi to dobrze. Jestem z Zabrza, możecie kogoś polecić z Zabrza lub okolic (Gliwice, Tarnowskie Góry, Katowice). Co sądzicie o pracach pani z tego salonu, ma dużo zdjęć, brwi wyglądają ok, ale cena podejrzanie niska https://www.facebook.com/zabiegi.upi...epszych.cenach ? Z góry dziękuję za odpowiedź
Mi się wydaje, ze wszystkie te brwi schodzą się za bardzo do środka. Z tego co mi się wydaje to idealne brwi powinny zaczynac się równo ze środkowym kącikiem oka, a te mocno wychodzą poza.

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradzcie
Od paru tygodni jestem zapisana na brwi na dzisiaj, ale po poczytaniu watku bardzo sie waham
W zalaczniku moje brwi - chcialam tylko zeby zabieg je wyrownal, zeby obie byly takie same, przyciemnione i uzupelnione tam gdzie brak wloskow.
Teraz sie zastanawiam, czy na pewno isc, czy nie bede zalowac tak jak niektore z Was Zostalo mi pare godzin, i zastanawiam sie czy isc czy odwolac wizyte. Poszlybyscie na moim miejscu, czy moge wyjsc oszpecona?
Babka ma fajne zdjecia, ale jak widac po przykladach z tego watku nawet najbardziej polecane kobiety potrafia zepsuc robote
Dla mnie jeśli masz babeczkę co dobrze robi to idź. Szkoda, ze wstawiłaś tylko brwi, ale wydaje mi się, ze powinnaś swoje trochę podnieść.
I co byłaś? Ja też bardzo się bałam.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wam te babki regulowały brwi przed zabiegiem ?
Po narysowaniu rysunku już takiego końcowego dopiero była regulacja (tych kilku włosków co miałam).

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Brwi z cieniem i bez cienia, umalowane i nieumalowane.
Powiem Ci, że z cieniem są prześliczne, aż zazdroszczę. A bez cienia - no cóż ... rzeczywiście lekki dramat. W ogóle masz jakieś grube te kreseczki. Moje są cieniutkie, jak naturalne włoski.

Dziś pierwszy raz po permanentnym trochę wyretuszowałam sobie brwi. Kupiłam sobie paletkę firmy FM i jestem bardzo zadowolona. Nie widać moich małych ubytków (które uzupełnię na korekcie). Zrobiłam to, bo Pani co mi robiła zaproponowała mi, aby przy korekcie dodać cień, bo nie mam swoich brwi. Co myślicie? Wiem, ze mogłyby być trochę bardziej uniesione, ale jak mam jedno oko (lewe) opadające (wypadek w dzieciństwie) i zrobiłaby się duża asymetria. Jak je dobrze umaluję to tego tak nie widać, ale ogólnie jedno oko mam mniejsze i łuk brwiowy opada. Kurde jak Kwazimodo
Pierwsze zdjęcie po bez domalowania, drugie po domalowaniu. [ATTACH]12386624_516730388481763_909825277_n.jpg[/ATTACH]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12399011_517839928370809_1690355869_n.jpg (34,0 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez JoannaP81
Czas edycji: 2015-12-15 o 21:35
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 22:39   #5061
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mi wogole nic nie regulowala, to mnie mocno zdziwiło. Dowiem sie ile bedzie kosztowało usunięcie tego laserem i powiem zeby mi za to pieniądze oddała jak rownież za spartolony zabieg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 23:24   #5062
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
po narysowaniu kształtu mi regulowala
duzo wyrwala od dołu bo ja sporo podniosłam brwii



ja tydz korekta

Mi regulowała , przy korekcie tez


Wysłane z aplikacji , za błędy przepraszam
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 08:56   #5063
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Dla mnie jeśli masz babeczkę co dobrze robi to idź. Szkoda, ze wstawiłaś tylko brwi, ale wydaje mi się, ze powinnaś swoje trochę podnieść.
I co byłaś? Ja też bardzo się bałam.
Bylam, i jestem mega zadowolona. Mam brwi czarne, ale przez te przeswity wydawaly sie takie nijakie. Podniosla je troche, wyrownala, i teraz sa sliczne. Na razie dla mnie zbyt ciemne, czekam na zagojenie sie ich i finalny efekt
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 15:12   #5064
iza__1986_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny mam kolejny problem. jestem po korekcie brwi pierwsze dwa dni wyglądało ok ale teraz zaczeły strupki odpadać i już widzę ze zaczyna to źle wyglądać czy stosowałyscie dodatkowo hennę na makijarz permanentny? ja w styczniu dopiero na III korektę a do tego czasu muszę jakoś wyglądać a denerwuje mnie to ze jakieś prześwity się robią i ogołnie nie widać tych kresek na brwiach ( metoda piorkowa była).
iza__1986_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 16:38   #5065
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kolejny problem. jestem po korekcie brwi pierwsze dwa dni wyglądało ok ale teraz zaczeły strupki odpadać i już widzę ze zaczyna to źle wyglądać czy stosowałyscie dodatkowo hennę na makijarz permanentny? ja w styczniu dopiero na III korektę a do tego czasu muszę jakoś wyglądać a denerwuje mnie to ze jakieś prześwity się robią i ogołnie nie widać tych kresek na brwiach ( metoda piorkowa była).

Ja te prześwity podmalowywalam kredka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 18:26   #5066
Marcela_83
Raczkowanie
 
Avatar Marcela_83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 52
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja też się zastanawiam nad permanentym brwi tylko boję się, że będą blakły na odcień fioletu..widziałam u kilku osób, taki wypłowiały fiolet. Myślicie, że jak zrobię sobie czarne lub brąz to też po jakimś czasie będzie się odcień fioletu pojawiał?czy raczej wypłowiały czarny lub wypłowiały brąz?
Marcela_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 22:34   #5067
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze wszystkie te brwi schodzą się za bardzo do środka. Z tego co mi się wydaje to idealne brwi powinny zaczynac się równo ze środkowym kącikiem oka, a te mocno wychodzą poza.


Dla mnie jeśli masz babeczkę co dobrze robi to idź. Szkoda, ze wstawiłaś tylko brwi, ale wydaje mi się, ze powinnaś swoje trochę podnieść.
I co byłaś? Ja też bardzo się bałam.


Po narysowaniu rysunku już takiego końcowego dopiero była regulacja (tych kilku włosków co miałam).


Powiem Ci, że z cieniem są prześliczne, aż zazdroszczę. A bez cienia - no cóż ... rzeczywiście lekki dramat. W ogóle masz jakieś grube te kreseczki. Moje są cieniutkie, jak naturalne włoski.

Dziś pierwszy raz po permanentnym trochę wyretuszowałam sobie brwi. Kupiłam sobie paletkę firmy FM i jestem bardzo zadowolona. Nie widać moich małych ubytków (które uzupełnię na korekcie). Zrobiłam to, bo Pani co mi robiła zaproponowała mi, aby przy korekcie dodać cień, bo nie mam swoich brwi. Co myślicie? Wiem, ze mogłyby być trochę bardziej uniesione, ale jak mam jedno oko (lewe) opadające (wypadek w dzieciństwie) i zrobiłaby się duża asymetria. Jak je dobrze umaluję to tego tak nie widać, ale ogólnie jedno oko mam mniejsze i łuk brwiowy opada. Kurde jak Kwazimodo
Pierwsze zdjęcie po bez domalowania, drugie po domalowaniu. [ATTACH]Załącznik 6105675[/ATTACH]
Dokładnie ona mi te krechy takie grube namalowała że to jest tak wulgarne, wyryła mi włosy które mi wypadły i to w ogóle nie powinno tak wyglądać, powinno być cieniutko kreseczki jak włoski a nie krecha grubości milimetra

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Wstawię zaraz zdjęcie tej mojej palety do brwi którą używam

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Piękne. Idealne. To ostatnie zdjęcie jest bez makijażu?Woow, wszystkie prace tej pani mi się bardzo podobają. Cena rzeczywiście bardzo podejrzana. Oprócz tego widzę, że bardzo naturalnie powiększa usta.
Tutaj wszystkie zdjęcia są w makijażu tylko w innym świetle to ostatnie przy lampce
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 23:16   #5068
lukrecja890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragicznie.
lukrecja890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:47   #5069
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Marcela_83 Pokaż wiadomość
ja też się zastanawiam nad permanentym brwi tylko boję się, że będą blakły na odcień fioletu..widziałam u kilku osób, taki wypłowiały fiolet. Myślicie, że jak zrobię sobie czarne lub brąz to też po jakimś czasie będzie się odcień fioletu pojawiał?czy raczej wypłowiały czarny lub wypłowiały brąz?

mi zrobilam ciemny braz z domieszka popielatego , dlatego wlasnie aby po wyłuszczeniu nie wyszedl jakis filoet czy granat


mi sie ladnie złuszczyly , bez zadnych dziur

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja890 Pokaż wiadomość
Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragicznie.

pokaz foto ocenimy
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 22:22   #5070
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Mi wogole nic nie regulowala, to mnie mocno zdziwiło. Dowiem sie ile bedzie kosztowało usunięcie tego laserem i powiem zeby mi za to pieniądze oddała jak rownież za spartolony zabieg.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki, aby Ci się udało. A nic nie podpisywałaś? Bo z tego co wiem to jest taka praktyka, że podpisuje się zgodę na wykonanie makijażu, a potem po rysunku akceptację kształtu i wyglądu brwi. Ja tak podpisywałam. wypełniałam też taką ankietę o chorobach, uczuleniach, itp.

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Bylam, i jestem mega zadowolona. Mam brwi czarne, ale przez te przeswity wydawaly sie takie nijakie. Podniosla je troche, wyrownala, i teraz sa sliczne. Na razie dla mnie zbyt ciemne, czekam na zagojenie sie ich i finalny efekt
Będą na pewno jaśniejsze, chociaż niby mówią, że o 50 %, moje są jaśniejsze tak o 20 %, ale jestem z tego faktu bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kolejny problem. jestem po korekcie brwi pierwsze dwa dni wyglądało ok ale teraz zaczeły strupki odpadać i już widzę ze zaczyna to źle wyglądać czy stosowałyscie dodatkowo hennę na makijarz permanentny? ja w styczniu dopiero na III korektę a do tego czasu muszę jakoś wyglądać a denerwuje mnie to ze jakieś prześwity się robią i ogołnie nie widać tych kresek na brwiach ( metoda piorkowa była).
Pierwszy raz słyszę o III korekcie. Jak dobrze zrobione to jedna wystarczy.

Cytat:
Napisane przez Marcela_83 Pokaż wiadomość
ja też się zastanawiam nad permanentym brwi tylko boję się, że będą blakły na odcień fioletu..widziałam u kilku osób, taki wypłowiały fiolet. Myślicie, że jak zrobię sobie czarne lub brąz to też po jakimś czasie będzie się odcień fioletu pojawiał?czy raczej wypłowiały czarny lub wypłowiały brąz?
Ja mam kolor cappuccino z jasnym brązem + coś tam, idealnie dobrany do koloru moich odrostów. Normalnie jakby to moje były.
Moja przyjaciółka ma czarne (grafit chyba) i właśnie tak jej dziwnie blakną na niebiesko. Może to ma do siebie ten kolor.

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Dokładnie ona mi te krechy takie grube namalowała że to jest tak wulgarne, wyryła mi włosy które mi wypadły i to w ogóle nie powinno tak wyglądać, powinno być cieniutko kreseczki jak włoski a nie krecha grubości milimetra[COLOR="Silver"]
Teraz już wiem czemu Ci te brwi wypadły. Ona po prostu uszkodziła Ci cebulki, bo za głęboko zrobiła permanentny. Dobrze, ze to znika za jakiś czas. Tylko zastanawiam się czy ci zniknie skoro masz tak głęboko?

Cytat:
Napisane przez lukrecja890 Pokaż wiadomość
Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragicznie.
Wstaw zdjęcie.
Kurde co za baba, jak można robić brwi nie mając palety kolorów. Pani Ula Ifkowicz miała dosłownie całą szufladę różnych kolorów. Jak mi wybierała kolor to wyciągała karty innych klientek, porównywała moją karnację z ich i jak im się to zagoiło.

Musze Wam się pochwalić, bo dziś miałam dwie śmieszne sytuacje odnośnie moich brwi. Wpadł do mnie do biura kolega z pracy, którego nie widziałam z miesiąc i mówi do mnie, że zastanawia się jak to kobiety robią, ze potrafią się tak zmieniać. Mówił, że wyglądam inaczej, promiennie, pytał się jak to zrobiłam. Oczywiście nie powiedziałam, że mam NOWE brwi. Potem spotkałam moją serdeczną koleżankę na wigilii w pracy, której też jakiś czas nie widziałam i pyta mnie się co zrobiłam, że jakoś tak inaczej wyglądam, młodziej. Pytała się czy liftingu nie robiłam, bo wyglądam młodziej i weselej. Dopiero jak jej powiedziałam, że brwi zrobiłam to zauważyła i mówi, że są zarąbiste, że pięknie wyglądam. Kurcze, ale jest zadowolona, że zrobiłam te brwi!!!
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.