Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-29, 13:49   #1411
olivvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 157
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
O kurczaki ja od niedawna używam toniku Ziaji tin tin a okazuję się ze on jest z glicerynąMam tłustą cerę a przy okazji trochę mi powyskakiwało czerwonych krostek, myśliscie ze to od tego?
Myślę, że to od tego, gliceryna w dużych stężeniach (a w tym toniku jest na 2 miejscu) może podrażniać tłustą cerę. Może też to robić inny składnik, również wysoko w składzie - propylen glycol. Jak masz tłustą cerę, staraj się unikać kremów i toników z wysoką zawartością tych składników, w małych stężeniach nie robią "szkody"
olivvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:10   #1412
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Myślę, że to od tego, gliceryna w dużych stężeniach (a w tym toniku jest na 2 miejscu) może podrażniać tłustą cerę. Może też to robić inny składnik, również wysoko w składzie - propylen glycol. Jak masz tłustą cerę, staraj się unikać kremów i toników z wysoką zawartością tych składników, w małych stężeniach nie robią "szkody"
tin tin zrobił mi takie szkody jakich żaden kosmetyk mi nie zrobił. Żel plus płyn do zmywania makijażu ten uniwersalny. Wiem, ostatnio uprzedziłam się do Ziaji- ale uprzedziłam się bo kilka kosmetyków sprawiło mi dużo problemów.
Właśnie przez to o czym pisze Olivvka- ja bym uważała, choć wiele osób sobie go chwali więc może jestem w mniejszości ale ta mniejszość istnieje. Glycol popalił mi twarz, widać jest w znacznej ilości. Na początku nie przywiązywałam do tego uwagi, a potem było gorzej i gorzej aż trafiłam do dermatologa ze skórą do leczenia...
taka ludzka naiwność, że pozornie nic się nie może stać. a jednak. Od tej pory bardzo uważam z glycolem i nie mam problemu <nie piszę tego żeby kogoś nastraszyć, ale ostrzegam że czasem występują reakcje na ten składnik wysoko w składzie>
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:52   #1413
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

mleczka do demakijażu z ogórka także nie polecam. Szczypały i łzawiły mi oczy po nim. Ale może dlatego, że mam bardzo wrażliwe oczy.
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 15:49   #1414
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
mleczka do demakijażu z ogórka także nie polecam. Szczypały i łzawiły mi oczy po nim. Ale może dlatego, że mam bardzo wrażliwe oczy.
Ja mam tonik z ogorka (mleczkami oczu nie przecieram, bo od tego tluszczu to potem nie moge oczu nawet otworzyc) i jest lepszy niz nawet plyn do demakijazu oczu Ziaji (mnie mniej szczypie). A mam mega wrazliwe oczy i syndrom oka suchego na dodatek.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:18   #1415
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez olivvka Pokaż wiadomość
Myślę, że to od tego, gliceryna w dużych stężeniach (a w tym toniku jest na 2 miejscu) może podrażniać tłustą cerę. Może też to robić inny składnik, również wysoko w składzie - propylen glycol. Jak masz tłustą cerę, staraj się unikać kremów i toników z wysoką zawartością tych składników, w małych stężeniach nie robią "szkody"
o, to chyba zmienię na ogorkowy, dobrze dopiero zaczęłam go używać tylko (tego tin tin)
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:39   #1416
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

a czy moze ktoraz z wizazanek mieszkajacych w swidniku albo w okolicach moze mi podac nazwe ulicy na ktorej znajduje sie sklep firmowy ziaja? bylam wlasnie w swidniku w weekend i nie moglam znalesc;p szczerze mowiac to myslalam ze to miasto jest mniejsze xD


juz w sumie nieaktualne moje pytanie xD znalazlam w lublinie a dokladnie w "leklerku" praktycznie wszystkie produkty jakie mnie interesowaly;p

kupilam soie wlasnie peeling ogorkowy dawno poszukiwany, nawet nie uzywalam, ale juz go luibie tylko nadal nie moge zlaesc kremu z tej serii.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm



Edytowane przez sheerx
Czas edycji: 2008-06-30 o 18:56
sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:06   #1417
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez sheerx Pokaż wiadomość
a czy moze ktoraz z wizazanek mieszkajacych w swidniku albo w okolicach moze mi podac nazwe ulicy na ktorej znajduje sie sklep firmowy ziaja? bylam wlasnie w swidniku w weekend i nie moglam znalesc;p szczerze mowiac to myslalam ze to miasto jest mniejsze xD


juz w sumie nieaktualne moje pytanie xD znalazlam w lublinie a dokladnie w "leklerku" praktycznie wszystkie produkty jakie mnie interesowaly;p

kupilam soie wlasnie peeling ogorkowy dawno poszukiwany, nawet nie uzywalam, ale juz go luibie tylko nadal nie moge zlaesc kremu z tej serii.
Szkoda ze wcześniej nie napisałaś do mnie na privie-to ja jestem ze świdnika
Sklep Ziaji znajduje sie w samym centrum miasta przy placu konstytucji 3 Maja, przy fontannie...nie sposób tam nie trafićjesli kiedyś jeszcze tu przyjedziesz to na pewno kupisz tam kremik ogórkowytylko daj znać wcześniej na privie to Cię szczegółowo pokieruje
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 14:21   #1418
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Szkoda ze wcześniej nie napisałaś do mnie na privie-to ja jestem ze świdnika
Sklep Ziaji znajduje sie w samym centrum miasta przy placu konstytucji 3 Maja, przy fontannie...nie sposób tam nie trafićjesli kiedyś jeszcze tu przyjedziesz to na pewno kupisz tam kremik ogórkowytylko daj znać wcześniej na privie to Cię szczegółowo pokieruje

dziekuje bardzo;* napewno sie do ciebie zglosze jak bede tam jechac
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 17:36   #1419
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Kusząca ta nowa seria SopotSpa. I pomimo, że ja już grubo po 30 to zakupię w planie minimum płyn miclearny, a w planie lekkoduch dorzucę kremik nawilżający na dzień Generalnie przy płynach miclearnych i tonikach i mleczkach nie przejmowałabym się barierą wiekową, bo te kosmetyki albo z twarzy zmywamy, alobo dość krótko na niej działają. Z kremami to warto się bardziej dopasować.

Ostatnio rozpakowałam sobie krem tonujący z serii anno doro - super sprawa. Ładnie nawilża, wyrównuje koloryt skóry, mało kryjący, ale nie taka jego rola. Czy przeciwzmarszczkowy i ujędrniający - chyba raczej nie, albo przy bardzo długim stosowaniu. Jak dla mnie leciutki, ale na letni czas bardzo komfortowy kremik zastępujący ciężkie podkłady i pozostałe kosmetyki rozpływające sie w upale. Szczerze polecam, tym bardziej że cenowo jest rozkoszny również

A miałyście może styczność z tonikiem Ziajki płatki róży? Uwielbiam różane aromaty i wyciągam łapki po wszystko co mi tą różę obiecuje Szkoda że nie ma do tego masełek i żeli pod prysznic
Maat, ten tonik różany jest bardzo dobry, jeden z moich ulubionych. Pachnie różą , delikatnie ale prawdziwą różą.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 18:39   #1420
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, ten tonik różany jest bardzo dobry, jeden z moich ulubionych. Pachnie różą , delikatnie ale prawdziwą różą.
Jak pachnie różami to będzie mój Szkoda tylko że mleczka nie ma do kompletu ...
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 18:51   #1421
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Jak pachnie różami to będzie mój Szkoda tylko że mleczka nie ma do kompletu ...
W ogóle to sam tonik jest. A ja bym chętnie przygarnęła serię różaną. Ale idę stąd, bo ktoś mnie znów na terapię wyśle
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 20:25   #1422
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
W ogóle to sam tonik jest. A ja bym chętnie przygarnęła serię różaną. Ale idę stąd, bo ktoś mnie znów na terapię wyśle
ja wlasnie zaczęłam drugie opakowanie tego toniku fajny jest i kosztowal 5zł
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:26   #1423
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja wlasnie zaczęłam drugie opakowanie tego toniku fajny jest i kosztowal 5zł
No ja sobie go pewnie jeszcze zamówię następnym razem, on jest naprawdę fajny. A że ja używam hektolitrów toników to muszą być tanie i dobre.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:29   #1424
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No ja sobie go pewnie jeszcze zamówię następnym razem, on jest naprawdę fajny. A że ja używam hektolitrów toników to muszą być tanie i dobre.
ja jeszcze bardzo lubie lirene z zielona herbatą. rewelacyjny. ale teraz sie czaje na ten z nowej serii lirene-to jest chyba tonik w żelu ale jak go widzialam w sklepie to nie jest żelowy tylko ciut bardziej gęsty od normalnego
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:33   #1425
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja jeszcze bardzo lubie lirene z zielona herbatą. rewelacyjny. ale teraz sie czaje na ten z nowej serii lirene-to jest chyba tonik w żelu ale jak go widzialam w sklepie to nie jest żelowy tylko ciut bardziej gęsty od normalnego
Wiem który, wiem. Mam piankę, jest świetna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:38   #1426
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wiem który, wiem. Mam piankę, jest świetna.
pianke tez mam zamiar kupic wczoraj mi sie skonczyl odwyk

dobra, koncze offtopa
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 20:40   #1427
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
pianke tez mam zamiar kupic wczoraj mi sie skonczyl odwyk

dobra, koncze offtopa
Ja tylko dodam, że na 95% kupię maseczkę ujędrniającą PRO z tych nowych w wiaderkach. Dostałam ekstra-kasę za nadgodziny i trzeba sobie to jakoś wykorzystać. Ciekawe kiedy ta nowa seria, ktoś ma wieści z firmowych? Wiem, że na I wiedzą, że będzie ale jeszcze nie wiadomo kiedy...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:22   #1428
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kupiłam ostatnio Calme- mleczko do demikajażu.Dzisiaj użyłam pierwszy raz i jestem pod wrażeniem

Oczy zmyłam szybciutko...a np. z Ziają do naczynkowej musiałam się trochę pomęczyć
No i ma fajną gęstą konsystencje ! Cieżko się "wyciska" z opakowania, ale to malutki minusik
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 08:42   #1429
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie


ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..

Dziala ten przyspieszacz?

__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 11:21   #1430
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja tylko dodam, że na 95% kupię maseczkę ujędrniającą PRO z tych nowych w wiaderkach. Dostałam ekstra-kasę za nadgodziny i trzeba sobie to jakoś wykorzystać. Ciekawe kiedy ta nowa seria, ktoś ma wieści z firmowych? Wiem, że na I wiedzą, że będzie ale jeszcze nie wiadomo kiedy...
Ukrycior zaglądam do mojego firmowego częstoale nowej Ziaji SPA cały czas brak...Wczoraj pytałam panią kiedy mogę sie spodziewać, ale niestety nie wiedziała...muszę byc cierpliwa

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie
ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..
Dziala ten przyspieszacz?
Recenzje ma dobre-ale ja nie lubię takich tłuściochów. Miałam i mam tam go gdzieś jeszcze, ale nie używam...było mi z nim za tłusto
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:26   #1431
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie


ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..

Dziala ten przyspieszacz?

Kupiłam w tamtym roku. Zapach fajny - jak zresztą w całej tej serii. I to chyba byłoby na tyle z plusów. Minusy: bardzo tłusty. Co do przyspieszania opalania - nie zauważyłam takiego efektu - ani na słońcu ani w solarium
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 12:20   #1432
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie


ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..

Dziala ten przyspieszacz?

Ja mam i jestem bardzo zadowolona. Moja opalenizna po tym spryyu jest brązowiutka, włąściwie ja zawsze opalam się raczej na brązowo ale moim zdaniem spray w tym pomaga, szybciej robi się ładny kolorek a do tego opalenizna długo ładnie się utrzymuje. Ja kupiłam ten spray w tamtym roku, moim zadniem jest wydajny, ładnie pachnie, jest tłusty ale za to skóra jest nawilżona. Pomalutku mój spray się kończy i robię polowanie na następny Polecam

Ciekawa jestem kiedy pojawi sie u mnie seria kakaowa bo już się ślinie na krem lekka furmuła, mleczko do demakijażu i kremik do rąk

Nowa seria spa też wyglada interesująco
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:26   #1433
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie


ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..

Dziala ten przyspieszacz?

Cała seria kakaowa jest boska - szczególnie ten spray i balsam. Smaruje nim szczegolnie nogi i są bosko opalone Do tego niska cena, boski zapach, nie zapycha, opalenizna ładna, ciałko sie ładnie apetycznie błyszczy Boski!
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 15:10   #1434
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dzisiaj kupiłam dwufazowy płyn do demakijażu z Ziaji Chciałam też kupić krem Calma , ale stwierdziłam , że mam jeszcze dużo z serii oliwkowej . Mydło w płynie z serii kakaowej pięknie pachnie , jak mi się skończy żel pod prysznic to na pewno zakupie
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 15:34   #1435
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Masło kakaowe - Spray przyspieszający opalanie


ktoś używał?
Kusi mnie ten z ziaji..
uwielbiam zapach tego masła kakaowego, mam balsam, mydlo i krem do twarzy z tej seriii..

Dziala ten przyspieszacz?

a nie lepiej poczytatc w KWC? ma bardzo duzo opinii

OT do ukrycior: kupiłam wczoraj te nową serie Lirene, tonik śmierdzi strasznie szkoda, że nie powąchałam w sklepie... teraz będe sie z nim męczyć...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 18:14   #1436
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Od dłuższego czasu poszukuje w Poznaniu kokosowego balsamu do ust Ziaja.. szukałam w wielu miejscach ale nigdzie nie mają.. czy ktoś orientuje się gdzie moge go dostać? może któraś z was zakupiła ten balsam w Poznaniu? z góry dziekuje za odp Nie obraże się jesli bedzie to prywatna waidmość:P
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:01   #1437
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A przyspiesza sporo opalanie?
Ja się opalam naturalnie na brazowo, ale nie lubie się smarzyc po 2/3/4 godziny...
chcialabym troche szybciej uzyskac opalenizne mocną.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:32   #1438
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a nie lepiej poczytatc w KWC? ma bardzo duzo opinii

OT do ukrycior: kupiłam wczoraj te nową serie Lirene, tonik śmierdzi strasznie szkoda, że nie powąchałam w sklepie... teraz będe sie z nim męczyć...
Paulinko, no to żal. Ale pianka pachnie mi czystym przetartym jabłkiem więc co oni z tym tonikiem... Chociaż ja wąchałam w sklepie i nie wydawał się śmierdziuchem... No ale może tak być.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:34   #1439
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Paulinko, no to żal. Ale pianka pachnie mi czystym przetartym jabłkiem więc co oni z tym tonikiem... Chociaż ja wąchałam w sklepie i nie wydawał się śmierdziuchem... No ale może tak być.
aha, tonik pachnie jak pianka dla mnie to śmierdziuchy straszne syntetyczne zielone jabluszko, bleee
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 19:39   #1440
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
aha, tonik pachnie jak pianka dla mnie to śmierdziuchy straszne syntetyczne zielone jabluszko, bleee
No nie wątpię, że masz wyczulony nos. Dla mnie do przyjęcia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.