Prace pseudostylistek. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 20:23   #361
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

juz pisze moje wyjasnienie:
przyznaje ze tekst shut up byl troche mocny, ale ataki ze strony kasik uwazam ze byly troche hmmm ... dziwne?? jak ktos pisze "nie sikaj" to jest ok?
prace madziareczki uwazam za niedopracowane pod wzgledem: grubosci paznokci, tym ze sa nie rowne, nie mam na mysli tylko zdobien chociaz sadze ze to tez jest wazne w pracy stylistki, wiele prac ma bardzo ladnych ale niestety te ktore znalazlam nie podobaja mi sie, sa niedopracowane(nie wiem czy prawdziwa stylistka robi cos tak "na odwal"?)
dlatego wkleilam jej zdjecia, no coz, jest dla mnie pseudostylistka , tak uwazam, byc moze za to tez dostane ostrzezenie(trudno).
czy tylko moga sie tu wypowiadac osoby ktore ją uwielbiaja?
a juz zupelnie nie na miejscu uwazam umieszczanie ogloszenia zeby zrobic antyreklame innej osobie z tego samego miasta.
jesli chodzi o moje doswiadczenie, to tak jak napisalam nie jestem stylistka paznokci, ale jestem z zawodu kosmetyczka, przeszlam kursy zdobienia i przedluzania paznokci(tylko w celu robienia paznokci dla siebie), wiec mysle ze wyczucie estetyki posiadam oraz podstawy znam.
postaram sie na przyszlosc nie unosic oraz nie dac sprowokowac
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:27   #362
patiszon
Przyczajenie
 
Avatar patiszon
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 20
Question Dot.: Prace pseudostylistek.

dziewczyny ostatnie pazury -mam na mysli madziareczki , to jakas pomyłka.
estetyczne wykonanie i ogólie nie do tego wątku. madziareczka walcz o dobre imię bo zapewne wiele wizażanek w tym wykfalifikowanych stylistek jest z tobą.a takie wredoty to by trzeba
patiszon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:34   #363
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
juz pisze moje wyjasnienie:
przyznaje ze tekst shut up byl troche mocny, ale ataki ze strony kasik uwazam ze byly troche hmmm ... dziwne?? jak ktos pisze "nie sikaj" to jest ok?
prace madziareczki uwazam za niedopracowane pod wzgledem: grubosci paznokci, tym ze sa nie rowne, nie mam na mysli tylko zdobien chociaz sadze ze to tez jest wazne w pracy stylistki, wiele prac ma bardzo ladnych ale niestety te ktore znalazlam nie podobaja mi sie, sa niedopracowane(nie wiem czy prawdziwa stylistka robi cos tak "na odwal"?)
dlatego wkleilam jej zdjecia, no coz, jest dla mnie pseudostylistka , tak uwazam, byc moze za to tez dostane ostrzezenie(trudno).
czy tylko moga sie tu wypowiadac osoby ktore ją uwielbiaja?
a juz zupelnie nie na miejscu uwazam umieszczanie ogloszenia zeby zrobic antyreklame innej osobie z tego samego miasta.
jesli chodzi o moje doswiadczenie, to tak jak napisalam nie jestem stylistka paznokci, ale jestem z zawodu kosmetyczka, przeszlam kursy zdobienia i przedluzania paznokci(tylko w celu robienia paznokci dla siebie), wiec mysle ze wyczucie estetyki posiadam oraz podstawy znam.
postaram sie na przyszlosc nie unosic oraz nie dac sprowokowac
No kochana...coś ci się chyba pomyliło...ataki to były z twojej strony...my tu jedynie bronimy madziareczki na którą się uwzięłaś niewiadomo czemu...zresztą nie będę już z tobą dyskutować...nie ma sensu
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:39   #364
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

ojej co sie dzieje na tym watku,, i wszystko moja wina...
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:39   #365
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez patiszon Pokaż wiadomość
dziewczyny ostatnie pazury -mam na mysli madziareczki , to jakas pomyłka.
estetyczne wykonanie i ogólie nie do tego wątku. madziareczka walcz o dobre imię bo zapewne wiele wizażanek w tym wykfalifikowanych stylistek jest z tobą.a takie wredoty to by trzeba

z tymi podkreslonymi slowami zgadzam sie calkowicie.
i Madziareczka-ja tez z Toba trzymam!

i przyznam,ze z tej nagonki nic nie rozumiem
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:40   #366
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
prace madziareczki uwazam za niedopracowane pod wzgledem: grubosci paznokci, tym ze sa nie rowne,
Ale to nie jest profesjonalne wytłumaczenie Jakiej grubości ? Czego grubości? Nierówne ? Ale gdzie w jakim punkcie ? Na krawędziach ?
To nie jest dobra argumentacja Twojej krytyki.

Cytat:
te ktore znalazlam nie podobaja mi sie, sa niedopracowane
A co to znaczy wg Ciebie, że są niedopracowane ? Pytam po raz kolejny.


Cytat:
czy tylko moga sie tu wypowiadac osoby ktore ją uwielbiaja?
Nikt tutaj czegoś takiego nie napisał.


Cytat:
jesli chodzi o moje doswiadczenie, to tak jak napisalam nie jestem stylistka paznokci, ale jestem z zawodu kosmetyczka, przeszlam kursy zdobienia i przedluzania paznokci(tylko w celu robienia paznokci dla siebie), wiec mysle ze wyczucie estetyki posiadam oraz podstawy znam.
Jakie podstawy ? Nie ma kursów z "podstaw zdobienia paznokci" Nie zauważyłam żebyś choć raz użyła profesjonalnego słownictwa z zakresu stylizacji paznokci. Poza tym, skoro znasz podstawy to dlaczego nie potrafisz wskazać rzekomych błędów w paznokciach Madziareczki ?

Nie zawsze wszystkie prace są rewelacyjne i bezbłędne. Każdy ma prawo popełniać jakieś błędy... Ja osobiście uważam, że prace Madziareczki są na dobrym poziomie i na pewno nigdy nie zaliczyłabym ich do prac "pseudostylistek".


Kończmy tą bezsensowną dyskusję.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:45   #367
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
ojej co sie dzieje na tym watku,, i wszystko moja wina...
nie Twoja!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 20:54   #368
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ale to nie jest profesjonalne wytłumaczenie Jakiej grubości ? Czego grubości? Nierówne ? Ale gdzie w jakim punkcie ? Na krawędziach ?

ok, spokojnie, grubosc paznokcia oczywiscie, czy musze dodawac ze sa one za grube? nierowne, przy bokach, niektore wypilowane za bardzo, innym troche wiecej pracy pilnika by sie przydalo.

To nie jest dobra argumentacja Twojej krytyki.

A co to znaczy wg Ciebie, że są niedopracowane ? Pytam po raz kolejny.

niedopracowane, tzn, ze nie wszystkie wygladaja tak samo, po raz kolejny napisze ze zdobienie tez sie liczy, wbrew pozorom, wiec zdobienia duzo pozostawiaja do zyczenia. krzywe kreseczki zrobione linerem, nie wystarczy tylko przyjkeic siateczki zeby bylo ladnie, raczej podstawy sie licza, linia usmiechu jest najwazniejsza we frenchu.



Nikt tutaj czegoś takiego nie napisał.


Jakie podstawy ? Nie ma kursów z "podstaw zdobienia paznokci" Nie zauważyłam żebyś choć raz użyła profesjonalnego słownictwa z zakresu stylizacji paznokci. Poza tym, skoro znasz podstawy to dlaczego nie potrafisz wskazać rzekomych błędów w paznokciach Madziareczki ?

oczywiscie ze nie ma takiego kursu, mam szkolenie z przedluzania, co za tym idzie ze zdobienia(to tez jest na kursach-tak, tak),

Nie zawsze wszystkie prace są rewelacyjne i bezbłędne. Każdy ma prawo popełniać jakieś błędy... Ja osobiście uważam, że prace Madziareczki są na dobrym poziomie i na pewno nigdy nie zaliczyłabym ich do prac "pseudostylistek".
wiem , ze nie zawsze wszystko super wychodzi, to tez napisalam, ze madziareczka ma wiele ladnych prac, ale tak jak ona szuka po necie paznokci z ktorych mozna sie posmiac(nie patrzy przeciez na date zrobienia , wiec moze akurat tez trafila na poczatek tworczosci danej osoby), zaraz pewnie napisze ze te paznokcie byly za czasow kiedy sie uczyla je robic, ok, ja wklejam fotki paznokci ktore mi sie nie podobaja z w/w wzgledow, nie wazna kiedy byly robione.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gh.jpg (54,5 KB, 203 załadowań)
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 20:59   #369
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Prace pseudostylistek.



Daj juz spokoj dziewczyno,bo to az rzĘzi w plucach.

po prostu odpusc i tyle.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:02   #370
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość


Daj juz spokoj dziewczyno,bo to az rzĘzi w plucach.

po prostu odpusc i tyle.
ale namolna..ale co zrobić..to miał być fajny wątek..ale już nie jest
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:06   #371
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dalej nie uzyskałam profesjonalnej odpowiedzi co w nich jest nie tak wg Ciebie blondi



Dziewczyny wracamy do tematu wątku.
Zakończmy te dywagacje, bo jak widać do niczego to nie prowadzi.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 21:09   #372
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość


Dziewczyny wracamy do tematu wątku.
Zakończmy te dywagacje, bo jak widać do niczego to nie prowadzi.

jestem za
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:11   #373
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Pojęć typu linia włosa, stresu czy krzywa C nawet można się z wizażu nauczyć. Nie trzeba do tego specjalnych kursów.

No także, na czym to skończyłyśmy? Na złotych wachlarzo- grabkach? Czy było jeszcze coś później?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:13   #374
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Najpierw piszesz "dlatego wkleilam jej zdjecia, no coz, jest dla mnie pseudostylistka , tak uwazam, byc moze za to tez dostane ostrzezenie(trudno)."

a potem
"Ja osobiście uważam, że prace Madziareczki są na dobrym poziomie i na pewno nigdy nie zaliczyłabym ich do prac "pseudostylistek"."



Sama sobie przeczysz dziewczyno...odpuść już sobie
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:14   #375
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ok....ja też jestem za...już nic nie piszę obiecuję
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:25   #376
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Najpierw piszesz "dlatego wkleilam jej zdjecia, no coz, jest dla mnie pseudostylistka , tak uwazam, byc moze za to tez dostane ostrzezenie(trudno)."

a potem
"Ja osobiście uważam, że prace Madziareczki są na dobrym poziomie i na pewno nigdy nie zaliczyłabym ich do prac "pseudostylistek"."



Sama sobie przeczysz dziewczyno...odpuść już sobie
to drugie stwierdzenie nie jest moje, jak juz to uzylam tych slow jako cytat, i jesli nie chcesz wiecej mnie zaczepiac to tego nie riob i tyle, dopoki ktos bedzie sie mnie o cos pytal to bede odpowiadac, i dopoki ktos bedzie mnie atakowac to bede ataki odpierac,
wiem ze wszystkiego mozna sie dowiedziec z wizazu, jak rowniez z kursu czy licencjatu kosmetologii, tylko nie wiem czy o to chodzi ze teraz kazdy kazdego bedzie sprawdzal jakie ma wyksztalcenie...?
wytlumaczylam juz pani moderator co mi sie nie podoba w paznokciach madziareczki, mysle ze nie ma sensu sie powtarzac.
zreszta na fotce kazdy widzi jak jest
ja tez juz chce zakonczyc ten spor, jednak nie moge obiecac ze za chwile ktos nie napisze znow jakis pytan do mnie..
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:25   #377
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

kasikk źle odczytałaś posta

Dziewczyny
Uważam, iż ten wątek powinien być pomocny dla tych Dziewczyn które dopiero zaczynają robić paznokcie, aby wiedziały jak nie powinny one wyglądać A nie w celu wyśmiewania i szydzenia z czyichś prac (i nie piję tu do Blondi tylko piszę ogólnie), bo to nie ma sensu i w niczym to nie pomoże gdy napisze się, że "te i te paznokcie są brzydkie i mi sie nie podobają" nie uzasadniając swojej wypowiedzi. Powinno się nakreślać co w nich jest źle i ewentualnie co można poprawić. A to już jest pomocne.
I chciałabym aby tak to wyglądało

EDIT:
Przykładowo.
Wpisałam w Grafice Google "brzydkie tipsy"
I wyskoczyło mi np takie oto zdjęcie (w załączniku).
Owszem, są nieprawidłowo wykonane.
A co jest źle ?
- źle naklejony tips (za wysoko)
- brak stresu
- wolny brzeg jest fatalnie opracowany: krawędzie boczne opiłowane są bardzo nieumiejętnie, co bierze się ze złego trzymania pilnika podczas ich opiłowywania. Widać, iż środek nacisku pilnika jest tutaj na środku wolnego brzegu a nie na całej jego długości, przez co powstała "dziura" na wolnym brzegu.
- kształt ogólny paznokci jest ....hym w zasadzie to go nie ma. Nie jest w ogóle opracowany.

Poprzez taki opis Dziewczyny wiedzą co jest źle i czegoś się z tego nauczą.
Nie podaję adresu strony na jakiej to znalazłam, żeby nikogo nie urazić.

Czarno widzę przyszłość tego wątku Dziewczyny Zresztą, podobny został już kiedyś zamknięty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg picture_63.jpg (19,9 KB, 319 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:26   #378
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Najpierw piszesz "dlatego wkleilam jej zdjecia, no coz, jest dla mnie pseudostylistka , tak uwazam, byc moze za to tez dostane ostrzezenie(trudno)."

a potem
"Ja osobiście uważam, że prace Madziareczki są na dobrym poziomie i na pewno nigdy nie zaliczyłabym ich do prac "pseudostylistek"."



Sama sobie przeczysz dziewczyno...odpuść już sobie
to drugie to Monia pisała... blondi tylko zapomniała cytatu pogrubic czy jakkolwiek inaczej zaznaczyc...


a tu foto z mojego dysku... zapisałam kiedys bo zdobienie mi sie spodobało... choc wykonanie pozostawie wiele do zyczenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz_255.jpg (24,0 KB, 467 załadowań)
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:32   #379
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ups
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 21:33   #380
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

No to może to sie nada pazurki po kilku dniach (zdj zaczerpnięte z blogu stylistki, do kótrej przyszła klientka z tym czymś)

Isis zdobienie ok, ale ta biedna płyteczka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113b.jpg (43,4 KB, 853 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:36   #381
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
No to może to sie nada pazurki po kilku dniach (zdj zaczerpnięte z blogu stylistki, do kótrej przyszła klientka z tym czymś)

Isis zdobienie ok, ale ta biedna płyteczka.
Tragedia!!! I to nawet nie jest śmieszne...jestem w szoku
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:38   #382
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Tragedia!!! I to nawet nie jest śmieszne...jestem w szoku
Absolutnie nie jest śmieszne, zadaje sobie pytanie kto to zrobił i czy ma jakieś poczucie estetyki Wie co to pilnik?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:42   #383
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1224790239 - przepiłowana płytka od razu rzuca się w oczy. I widać że uzupełnienie zostało źle wykonane. Zdobienie niestaranne.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1224790333 - te paznokcie były już powielane tysiąc razy tutaj na wizażu
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:42   #384
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: Prace pseudostylistek.

widziałam wiele ale to już przekracza granicę WSZYSTKIEGO!!!!!!! Zabiłabym jakby mi ktoś takie zrobił. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:44   #385
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1224790333 - te paznokcie były już powielane tysiąc razy tutaj na wizażu
To przepraszam, ja je pierwszy raz widziałam na blogu.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:51   #386
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Prace pseudostylistek.

Co nie znaczy, że nie są źle wykonane. Są tak fatalnie zrobione, że nawet nie chce mi się wymieniać błędów, bo zawierają je wszystkie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 22:44   #387
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (13,8 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowe2.jpg (8,6 KB, 279 załadowań)
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 22:53   #388
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ten french ostatni okropny
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:02   #389
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

Gorzej mnie bolą te przepiłowane pazurki na pierwszym zdjęciu...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 23:04   #390
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
Gorzej mnie bolą te przepiłowane pazurki na pierwszym zdjęciu...
W sumie masz rację ale pod względem estetycznym są straszne
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.