GUAM- preparat wart swojej ceny? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 20:23   #241
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dziewczyny ja się cieszę jak dziecko, że już skonczyłam swoje opakowanie Tego zimna nie wytrzymuję
Za jakiś czas postanowiłam (mimo wszytko) powtórzyć przygodę, ale na razie muszę się dogrzać

Rija, dzięki za ostrzeżenie!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 07:16   #242
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

wczoraj zrobiłam drugi zabieg Byłam nieco zmęczona, ale się zmobilizowałam Położyłam się pod kocykiem, nastawiłam alarm pobudkowy, żeby nie przeleżeć dłużej w tej folii niż 45 minut I całe szczęście, że nastawiłam ,bo przycięłam komara i bym tak spałaaa w tej folii hehe Skórka super naprężona, a to dopiero drugi zabieg
Jutro zrobię natępny a kolejny dopiero w poniedziałek chyba.
P.s co do kąpieli to na opakowaniu jest napisane (i na stronie o guam, np na www.cosmoline.pl) żeby przed nałożeniem wziąć tylko prysznic. Tak sobie właśnie myślałam, że kąpiel jest wykluczona ze względu na pootwieranie porów skórnych i zbyt inawzyjnego działania guamu.

A! i jeszcze mam pytanko: czy jeśli się opalę (bo już słonko opala ładnie a w ogródku lubię sobie poleżeć ) to czy smarowanie guamem opalonej skóry jakoś bedzie wpływało na stan tej opalenizny? tzn czy np osłabi kolorek?
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez cZaRnA_KiCiA
Czas edycji: 2008-05-14 o 13:29 Powód: dopisek o opalaniu
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 15:39   #243
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez Rija Pokaż wiadomość
BARDZO WAZNE !!!

Dzis przyszedl kolejny (juz czwatry dzien ) na zastosowanie Guam.
Wzielam dluga kapiel, polezalal, zrelaksowalam sie...
Wyszlam z wanny, wytarlam dokladnie, zawolalam meza (zawsze pomaga mi zawinac sie folia) i zaczelam nakladac Guam... no i coz... myslalam, ze umre z bolu !!!
Stopniowo zaczelo mnie piec, az poczulam tak mocne pieczenie jakby ktos mnie podpalal ogniem, wzielam natychmiast prysznic i zmylam to bloto z mojego ciala. To naprawde bylo straszne, mysle ze to zasluga kapieli, wszystkie pory byly pootwierane, i zbyt mocno zareagowala moja skora na preparat.

Takze zalecam nie brania dlugich i cieplych kapieli, przed nakladaniem GUAM.

Ps. Jutro sprobuje ponownie, ale bez kapieli
ktory guam posiadasz?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:38   #244
Rija
Raczkowanie
 
Avatar Rija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja mam GUAM - fanghi d'alga SEAWEED MUD - CELLULITE FORMULA
__________________
Rija
Rija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 20:48   #245
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

A ka dziewczyny dzisiaj zrobiłam sobie piling prze zabiegiem i wszystko było ok. Obawiałam się bo gdzies czytałam ze nie wolno, ale jak ostatnio była odebrać GUAM'a to Pani mi dała saszetke pilingu tej samej firmy i pow. ze mam sobie zrobic przed zabiegiem. No i zrobiła i było ok. Myśle że teraz tak zawsze bede robic no bo jak wiadomo to po pilingu lepiej sie preparaty wchłaniają itd.
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:51   #246
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja nigdy przed guamem peelingu nie robilam. Ale wlasnie mam zamiar zamowic mojego kochanego smierdziela , to zobacze, moze tez zrobie jak Tysia
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:19   #247
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
A ka dziewczyny dzisiaj zrobiłam sobie piling prze zabiegiem i wszystko było ok. Obawiałam się bo gdzies czytałam ze nie wolno, ale jak ostatnio była odebrać GUAM'a to Pani mi dała saszetke pilingu tej samej firmy i pow. ze mam sobie zrobic przed zabiegiem. No i zrobiła i było ok. Myśle że teraz tak zawsze bede robic no bo jak wiadomo to po pilingu lepiej sie preparaty wchłaniają itd.

też mi się wydaje, że po peelingu lepiej się preparaty wchłaniają, no ale może nie bez powodu jest wszędzie napisane, żeby nie stosować?

zamówiłam sobie guam klasyczny 1/2 kg u tego sprzedawcy na all, którego polecałyście, ale teraz nie mam za bardzo czasu się tym zająć. Póki co ćwicze, jestem na dietce i pije zieloną herbate (przy okazji zrzuciłam 4kilo ). Zakupiłam też sobie nowy masażer (taki z plastikowymi wypustkami) stwierdziłam, że wyjdzie mi taniej niż masażysta profesjonalny.. a do masowania zatrudnie tż'a mam jeszcze 2 miesiące do wyjazdu.. mam nadzieję, że zdąże!
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:39   #248
Beciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

A ja jestem zawiedziona Wydałam 260 zł, zrobiłam juz 8 zabiegów a efektów nie ma... Ehhh... dokończę ten guam ale jak myślicie ? jeśli nie ma większych efektów do tej pory to chyba nie ma sensu ciągnąc kuracji dalej ? Juz chyba pozostało mi tylko pogodzić sie z tym paskudztwem
Beciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:28   #249
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja jednak też się rozczarowałam. Jestem po 10 zabiegach i cellulit jaki był taki jest. Poprawa, którą wcześniej obserwowałam była wyimaginowana. Zużyje puszkę do końca i wystawie komentarz. Za taką kasę jednak liczyłam na widoczną poprawę.
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:00   #250
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

no nie nie chcę się zniechęcić to tego kosmetyku bo planuję go kupić ale takie recenzje przynakmniej otworzą mi oczy. Myślę że i tak nie zrezydnuje. muszę się sama sparzyć bo u mnie to inaczej sie nie przetłumaczy czy ktoś jeszcze jest nie zdowolony z guamu?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:25   #251
KasiaDK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Czytam ten watek i coraz bardziej zastanawiam sie nad zakupem GUAM. Jestem 6 tyg po porodzie i za 2 tyg bede miala zielone swiatlo do cwiczen, mysle tez o elektrostymulacji a i ujedrnienie skory sie przyda, bo jeszcze "worek" mam zamiast brzucha . Dowiadywalam sie, ze mozna stosowac guam karmiac piersia wiec chyba sie skusze - jedyna moja obawa to czy znajde czas na to wszystko miedzy zmienianiem pieluch i karmieniem
KasiaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 11:38   #252
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

zrobiłam to kupiłam dzisiaj guam! nie wiem czy cos z tego bedzie ale musze sie przekonac na własnej skórze. trzymajcie kciuki wizazanki!!
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:21   #253
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Talking Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dziewczyny a gdzie można kupić guam w Krakowie?( tzn chodzi mi o jakiś tani i sprawdzony sklep...) Chciałam zamówić na internecie, ale ze względu na to że poczta teraz strajkuje a ja za miesiąc będę sie widziała z moim ex potrzebuje go jak najszybciej!
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 06:23   #254
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

o kurcze faktycznie! zapomnialam ze poczta strajkuje
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:42   #255
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

mysza88 a gdzie kupiłaś swój preparat guam? Może podasz adres strony na pw bo z tego co wywnioskowałam to kupiłaś przez neta
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:11   #256
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

tak zamówiłam przez internet. podałam ci link ale gdyby cos było nie tak to daj znać.
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:50   #257
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Guam - strasznie polecam! Tak samo preparaty jak i wszelkie zabiegi z tym specyfikiem.
świetnie ujędrnia i nawilża. Byłam raz na zabiegu ujędrniającym ciało właśnie z Guajaną, po nim kupiłam sobie zapasik żeby stosować to na codzień i chwale sobie do teraz.
W ośrodku polecali mi też specyfiki oparte na (trudne słowo) Uncaria Tomentosa - ponoć silnie niwelujący oznaki cellulitu...ale nie potrafilam znalezc tego na rynku.
A do Spa dopiero we wrzesniu.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 18:11   #258
myszka18lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

mogę z czystym sercem powiedzieć, że GUAM wart jest swojej ceny, np. na początkujący cellulit jest idealny, zwalcza go całkowicie, a zaawansowany znacznie zmniejsza, oczywiście nie od razu po jendym zabiegu, of course...
ale naprawdę polecam
__________________
if I don't have you...
myszka18lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:14   #259
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Polecam ściągnąć sobie plik z zabiegami i ich opisami ze strony w moim podpisie
Jest tam zabieg o którym mówi "Rzeczywiscie"
podany czas twania, koszt - wszystko
I tak jak cała reszta także przystaje przy tym, że specyfik ten jest idealny na zwalczanie cellulitu
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 16:16   #260
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

myszka18lala a jak ktoś ma taki bardzo mało widoczny celolit to myślisz ze po ilu zabiegach będzie już "widzialna" i "odczuwalna" różnica?

Ja od tygodnia czekam na moja przesyłek i już sie doczekać nie mogę! "Uwielbiam" pocztę polska...
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 06:40   #261
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

dostałam guam jakis czas temu ale dopiero niedawno go otworzyłam. fakt nie pachnie fiołkami ale nie jest tak zle jak myslalam narazie jestem po 3 zabiegach. pierwsze wrazenie to jak nakładam guam na uda to wydaje mi sie bardzo zimny chociaz stoi w temp. pokojowej. wsmarowuje, zawijam folia i na godzine pod koc. na poczatku dosc długo szczypie i tak jakby swedzi, mi to uczucie bardzo przeszkadzało po tych3 zabiegach rewelacji narazie nie ma ale skóra jest gładsza. fajne jest uczucia jak sie zmyje ten guam to skóra tak jakby gesia skórke miała i jest napieta, taka jak to mówie bardziej gesta bede relacjononac dalsze spostrzezenia
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:47   #262
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Ja jestem po 2 zabiegach i efektów "jako tako" nie widzę, chociaż dzisiaj jak chodziłam po mieszkaniu w majteczkach to mój chłopak stwierdził że naprawdę widać efekty i mam taka skore wygładzoną zastanawiam sie tylko czy to nie jest sila perswazji i czy ja sobie tego przypadkiem nie wmawiam... a najgorsze jest to że kupilam guam bo chcialam zwalczyc "poczatki" cellulitisu i tu sie za wczas mocno rozczarowalam bo jak sie przegladalam ostatnio w lusteru to okazalo sie ze "poczatki" to juz mam dawno za soba i trzeba bedzie popracowac nad kondycja moich nóg i tyłeczka...
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 17:25   #263
myszka18lala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
myszka18lala a jak ktoś ma taki bardzo mało widoczny celolit to myślisz ze po ilu zabiegach będzie już "widzialna" i "odczuwalna" różnica?

Ja od tygodnia czekam na moja przesyłek i już sie doczekać nie mogę! "Uwielbiam" pocztę polska...

ja też miałam mało widoczny i po 7 zabiegach zszedł mi całkowicie
__________________
if I don't have you...
myszka18lala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:55   #264
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Czy jest sens kupować tylko błoto lub krem na biust? Czy będą jakieś efekty? Czy któraś z was stosowała osobno te kosmetyki czy niestety trzeba dla lepszego efektu kupić błoto i krem?
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 14:10   #265
beatka880509
Raczkowanie
 
Avatar beatka880509
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

czesc dziewczyny.wlasnie leze w dresie pod koldra. mam na sobie guam i folie fajnie poszczypuje, glownie pod posladkami. buziaki, napisze jak efekty. kto robil/ robi dzis ten zabieg?
beatka880509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 00:49   #266
beatka880509
Raczkowanie
 
Avatar beatka880509
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

wart swej ceny, juz po tym jednym zabiegu zciska rozstepy- to nie jest sila sugestii kupujcie, nie zastanawiajcie sie!! mam kilo, juz czatuje na nastepne
beatka880509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:19   #267
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Witam Wizażanki
Mam BARDZO głupie pytanie jaka to ma być folia? Taka przezroczysta, śliska czy srebrna


zawsze mam z tym problem
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 18:39   #268
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

ja mam taka przeźroczystą jak zawijają szynki u rzeźnika, ja sobie takie 2 rolki http://www.allegro.pl/item398650505_..._na_cialo.html kupiłam i powiem, że klei się dobrze tylko trochę cienka jest


i otóż tak kupiłam sobie kg guam fredo czyli ten chłodzący i jestem po zabiegach dzień po dniu i jakoś szału nie ma jeśli chodzi o zredukowanie cellulitu a na tym mi najbardziej zależało ja robię sobie kurację dzień po dniu bo u mnie cellulit jest widoczny gołym okiem i to dość dobrze.Jeśli chodzi o o skórę to trochę się pojędrniła. Ostatnio pytałam koleżankę kosmetyczkę i powiedziała, że guam działa ale jak u mnie nic się nie ruszy to mam iść do niej na masaże więc jak skończę ten guam i szału nie będzie to pójdę do niej na te masaże i zdam relacje czy jest coś lepiej.
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 09:58   #269
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

No to może i ja sie podzielę z wami swoimi spostrzeżeniami nt. Guamu. 2 dni temu skończyłam puszkę kilogramowa. Efekty są, chociaż nie tak spektakularne na jakie liczyłam, ale być może jest to spowodowane tym ze nie ćwiczyłam i robiłam zabiegi bardzo nieregularnie. Zabiegi robiłam niechętnie, ponieważ były dla mnie bolesne. Niestety na dzień dzisiejszy nie widzę lepszej metody niż GUAM i dlatego już czaję sie na kolejną puszkę, tym razem pół kg- ze względu na dołek finansowy.
Aha dużym minusem tej metody ( poza cena i bólem podczas zabiegów) jest mała wydajność- kilogramowa puszka zeszła mi po 7 zabiegach! Pozdrawiam dziewczyny i powodzenia w walce z cellulitem
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...

Edytowane przez camm
Czas edycji: 2008-08-31 o 20:04
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 15:06   #270
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: GUAM- preparat wart swojej ceny?

Dziewczyny czy Guam można stosować podczas karmienia piersią???

KasiaDK Ty pisałaś że tak - możesz powiedzieć skąd zaczerpnełaś tę informacje i czy wypróbowałaś już błotko?
Ja co prawda jeszcze nawet nie urodziłam ale na dniach to nastąpi. Tyłek mam masakryczny - przed ciążą musiałam mocno napiąć pośladki i bardzo dokładnie się przyjrzeć żeby ujrzeć maleńki cellulit a teraz pupa wygląda jak gigantyczna pomarańcza Do tego cellulit powędrował przez cale nogi aż do kostek - hehe mam go nawet na łydkach... Mam nadzieję że to raczej nagromadzona przez ciążę woda i część mi zejdzie sama ale pupę to będę musiała wspomóc no i zastanawiam sie nad błotkiem...
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-02 20:16:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.