kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 21:23   #61
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Ten, który masz, nie zaszkodzi, bo nadaje się w miejsca delikatne - np. pod oczy i na powieki jest idealny. Ale nałożony na całą twarz może wyglądać okropnie, ponieważ filtry mineralne z reguły mocno pobielają.
Avene oferuje też filtry chemiczne, które są, dla odróżnienia, w pomarańczowych tubkach. Ale o tej porze filtry Avene już ciężko dostać, natomiast innych firm - La Roche Posay, Vichy, Bioderma - jeszcze kupisz w internetowych aptekach lub na Allegro.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:33   #62
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ten, który masz, nie zaszkodzi, bo nadaje się w miejsca delikatne - np. pod oczy i na powieki jest idealny. Ale nałożony na całą twarz może wyglądać okropnie, ponieważ filtry mineralne z reguły mocno pobielają.
Avene oferuje też filtry chemiczne, które są, dla odróżnienia, w pomarańczowych tubkach. Ale o tej porze filtry Avene już ciężko dostać, natomiast innych firm - La Roche Posay, Vichy, Bioderma - jeszcze kupisz w internetowych aptekach lub na Allegro.
ten również kupiłam przez internet. mo cóż mój błąd, że nie skonsultowałam tego zakupu nie miałam pojęcia, że są filtry chemiczne i mineralne
mołabym go sprzedać na allegro i w zamian kupić nowy, ale zablokowali mi konto, bo nie zapłaciłam za wrześniowe wystawianie. można powiedzieć, że za tę kasę kupiłam filtr i okazał się nie trafiony
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:38   #63
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Spróbuj wrzucić tutaj w forum wymiankowym - może ktoś zechce.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:19   #64
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

jesli chodyi o micele maybelline,to w superpharm tey jest promocja y tuszami maybelline+kupiam wiec 2 tusze za 9,90 i dostalam 2 micele
wyszlo taniej niz na allegro o koszta wysylki.
tusze pewnie kiepskawe,ale co tam-micelki sa
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:36   #65
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

powiedzcie mi dziewczyny dlaczego tak ważne jest stosowanie filtrów przy kwasach? dlaczego nie mogę używać mocno nawilżającego kremu? bo rozumiem, że wy używacie filtrów po to by uniknąć starzenia się skóry, pojawianiu się przedwczesnych zmarszczek. ale jeśli mi zależy na tym aby pozbyć się niespodzianek na twarzy w postaci wyprysków itp. to gdybym zastąpiła filtr kremem zrobiłabym krzywdę swojej skórze?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:52   #66
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

alternatywa kwasy powodują zmniejszenie grubości naskórka a tym samym zwiększają jego wrażliwość na promieniowanie UV, i takie działanie wystepuje nie zaleznie od tego w jakim celu kwasy stosujemy.
Jeżeli zastąpisz filtry zwykłym nawilżającym kremem możesz nabawić sie przebarwien słonecznych na skórze, z którymi nie tak łatwo wygrać
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:59   #67
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
alternatywa kwasy powodują zmniejszenie grubości naskórka a tym samym zwiększają jego wrażliwość na promieniowanie UV, i takie działanie wystepuje nie zaleznie od tego w jakim celu kwasy stosujemy.
Jeżeli zastąpisz filtry zwykłym nawilżającym kremem możesz nabawić sie przebarwien słonecznych na skórze, z którymi nie tak łatwo wygrać
a kiedy siedzę w domu cały dzień, nie wychodząc na dwór mogę używać zwykłego kremu czy również musi być to filtr?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 17:08   #68
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

i jeszcze jedno pytanie, mam możliwość wymienienia tego mojego filtru z Avene na LRP, tylko nie wiem czy jest to filtr chemiczny:
La Roche Posay, Anthelios XL SPF 60+
Krem nadający delikatny odcień opalenizny.


czy któraś z was się orientuje?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 17:16   #69
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

alternatywa równiez w domu powinno używać się filtrów gdyż promieniowanie Uv przenika przez szyby.

tak ten filtr to filtr chemiczny
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 17:19   #70
-magdusia-
Raczkowanie
 
Avatar -magdusia-
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie, mam możliwość wymienienia tego mojego filtru z Avene na LRP, tylko nie wiem czy jest to filtr chemiczny:
La Roche Posay, Anthelios XL SPF 60+
Krem nadający delikatny odcień opalenizny.


czy któraś z was się orientuje?
Tak, jest to filtr chemiczny
Tylko nie wiem czy kolorystycznie będzie Ci pasował...

A jeśli chodzi o siedzenie w domu i filtry: w skrócie to wygląda tak, że za przebarwienia głównie odpowiada promieniowanie UVA, które przedostaje się przez szyby w związku z tym w domu też się smarujemy filtrem
-magdusia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 17:28   #71
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

ach te promieniowanie UVA
co do koloru tego LRP to mam nadzieję, że się polubimy. muszę szybko zaopatrzyć się w nowy filtr, bo ten który mam to koszmar , a że mam okazję się wymienić to z chęcią się go pozbędę.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 14:43   #72
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

to ja mam jeszcze kilka pytań przepraszam, że was tak męczę, ale nie mam innego źródła informacji, więc dopóki jesteście tak kochane, że odpowieadacie na każde moje pytanie będę pytała
dlaczego tego filtru trzeba aż tyle nakładać? 2ml. to okropnie dużo, a skoro jest napisane, że filrt ma ochronę np. SPF 50 to w każdej ilości ma taką ochronę, czy nałożę 1ml. czy 5ml..co jest takiego magicznego w tych 2ml.?
czy mogę używać kremu z kwasem (SVR Lysanel Active) dwa dni pod rząd? chciałabym robić tak, że dwa dni (tzn. wieczory) używam kremu z kwasem, następnego wieczora krem nawilżający, potem znowu dwa wieczory kwas, następnie nawilżanie itd. moja skóra bardzo dobrze przyjęła kwas. nie było żadnych zaczerwienień, czy podrażnień. jedynie w miejscach gdzie mam jakieś wypryski przez małą chwilę popiekło i tyle.
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 14:47   #73
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

filtr nie chroni tak samo w każdej ilości, bo to byłoby bez sensu. wysokość ochrony jest wyznaczana przy 2 mg /cm2 skóry. to daje 1,8 ml na samą twarz lub 2,5 ml na twarz i szyję. jeśli zmniejszysz przepisową ilość filtra o połowę, to wysokość ochrony spada nawet 8 razy.

kwasów możesz używać tak często, jak skóra je toleruje.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 14:58   #74
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
filtr nie chroni tak samo w każdej ilości, bo to byłoby bez sensu. wysokość ochrony jest wyznaczana przy 2 mg /cm2 skóry. to daje 1,8 ml na samą twarz lub 2,5 ml na twarz i szyję. jeśli zmniejszysz przepisową ilość filtra o połowę, to wysokość ochrony spada nawet 8 razy.

kwasów możesz używać tak często, jak skóra je toleruje.
acha, to już rozmumiem.
i cieszę się, że mogę używać kwasów częściej, bo moja skóra naprawdę je polubiła.
zaczynając przygodę z kwasami i filtrami byłam przekonana, że skóra nie przyjmie dobrze kwasów, już widziałam obrazki w głowie jak będę wyglądała i jak będę się wściekała.
a tu proszę kwasy są jak najbardziej ok, za to filtry póki co mnie nie polubiły. wiem, wiem to dopiero początek, muszę znaleźć swój filtr, potrzeba cierpliwości...
no nic będę cierpliwa. dziś mamuśka ma zajść do kilku aptek po pracy i popytać o próbki. mam nadzieję, że coś znajdzie. ja póki co siedzę w pokoju i się nigdzie nie ruszam, bo wyglądam koszmarnie. jestem biało-różowa, wszystkie "suszki" wyszły na wierzch, filtr osadził się wokól nosa, zrolował się na powiekach, uwydatnił wypryski, generalnie wyglądam koszmarnie

mamusia była w każdej aptece w mieście i wróciła z jedną próbką IWOSTIN Solecrin SPF50+ dziś jej nie użyję, bo mi szkoda. muszę jakoś prztrwać do przesyłki od Basi39 co nastąpi najprawdopodobniej nie wcześniej niż we środę. jutro rano spróbuję Iwostina, mam nadzieję, że będzie lepszy od tej Avenki, którą mam
__________________


Edytowane przez justa79
Czas edycji: 2006-10-19 o 16:07 Powód: post pod postem
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:12   #75
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

dziewczyny, a co sądzicie o tym:
http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=5096
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 18:38   #76
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co sądzicie o tym:
http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=5096

Filtry dermadic są niestabilne .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 18:47   #77
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Filtry dermadic są niestabilne .
tzn. że trzeba je aplikować kilka razy dziennie?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:00   #78
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
tzn. że trzeba je aplikować kilka razy dziennie?
tzn. co dzie godziny, nie wiem czy ktos potrafiłby normalnie funkcjonowac jesli co dwie godziny musinalby nalzyc 2 ml na twarz .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:21   #79
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
tzn. co dzie godziny, nie wiem czy ktos potrafiłby normalnie funkcjonowac jesli co dwie godziny musinalby nalzyc 2 ml na twarz .
o rety, to faktycznie, a gdzie tu czas na normalne życie
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 19:22   #80
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

właśnie zamówiłam na allegro LRP
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=132615835

powiedzcie dziewczyny czy decydując się na filtry można prowadzić normalne życie? bo ja mam teraz takie wyobrażenie, że używając filtry cały czas się porównuje, szuka odpowiedniego, lepszego. ja zawsze nakładałam krem, owszem przystosowany do mojej skóry, ale nigdy nie musiałam martwić się tym czy podkład będzie z nim "grał", czy mogę ten produkt połączyć z innym.
kiedy czytam posty na forum widzę, że właściwie wszystkie przyznajecie, że nie ma idealnego filtru, że każdy się świeci, inny "włazi", kolejny wałkuje się. można mnożyć te opinie bez końca.
to chyba okropnie męczące...
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:08   #81
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

wiesz co, ja zamówiłam dokładnie tego samego antka, u dokładnie tego samego sprzedawcy:moje wrażenia:uważam że jest bardzo dobry, łatwo się wchłania, nie wałkuje, nie bieli, aż tak mocno się nie świecisz, jak po innych, nie wywołuje nowych wyprysków itp, polecam, ale pamietaj, że destabilizuje go wiele podkładów, tu masz liste tych co nie gryzą się z nim http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134 , ja tez od niedawna stosuję filtry i antek FE, poza zużytymi próbakmi, jest moim pierwszym, jestem zadowolona
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:19   #82
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość

powiedzcie dziewczyny czy decydując się na filtry można prowadzić normalne życie? bo ja mam teraz takie wyobrażenie, że używając filtry cały czas się porównuje, szuka odpowiedniego, lepszego. ja zawsze nakładałam krem, owszem przystosowany do mojej skóry, ale nigdy nie musiałam martwić się tym czy podkład będzie z nim "grał", czy mogę ten produkt połączyć z innym.
kiedy czytam posty na forum widzę, że właściwie wszystkie przyznajecie, że nie ma idealnego filtru, że każdy się świeci, inny "włazi", kolejny wałkuje się. można mnożyć te opinie bez końca.
to chyba okropnie męczące...
Jasne ze mozna prowadzić normalne zycie w koncu jakos sobie radzimy... filtrowanie się to kwestia przyzwyczajenia i wyrobiena w sobie nawyku.
Ja codziennie na rano śmigam do pracy,a nałożenie filtru zajmuje mi tyle samo czasu co kiedys makijaż i stało się poprostu częscią codziennej higieny porannej.
a to, że czasem tak mocno narzekamy (tak mi sie wydaję) to nie to ze naprawde z filtrami jest tak źle.. ale kazdy ma gorsze dni i musi się wygadać...ponarzekać sobie bo to pomaga, a raczej o tym ze ktoś ładnie sie umalował po filtrze nie pisze się... bo co w takiej sytuacji radzic.. stad więcej tych negatywów... koncze pisać bo coś dziś z gramatyką u mnie nie tak
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:30   #83
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wiesz co, ja zamówiłam dokładnie tego samego antka, u dokładnie tego samego sprzedawcy:moje wrażenia:uważam że jest bardzo dobry, łatwo się wchłania, nie wałkuje, nie bieli, aż tak mocno się nie świecisz, jak po innych, nie wywołuje nowych wyprysków itp, polecam, ale pamietaj, że destabilizuje go wiele podkładów, tu masz liste tych co nie gryzą się z nim http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134 , ja tez od niedawna stosuję filtry i antek FE, poza zużytymi próbakmi, jest moim pierwszym, jestem zadowolona
to bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona taka opinia na kiepski humor spowodowany perspektywą poszukiwania idealnego filtru mocno mnie ucieszyła. choć jak już wiadomo (po lekturze różnych wątków) to co dobre dla jednej nie musi być dobre dla drugiej
ale zobaczymy za kilka dni
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:32   #84
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Jasne ze mozna prowadzić normalne zycie w koncu jakos sobie radzimy... filtrowanie się to kwestia przyzwyczajenia i wyrobiena w sobie nawyku.
Ja codziennie na rano śmigam do pracy,a nałożenie filtru zajmuje mi tyle samo czasu co kiedys makijaż i stało się poprostu częscią codziennej higieny porannej.
a to, że czasem tak mocno narzekamy (tak mi sie wydaję) to nie to ze naprawde z filtrami jest tak źle.. ale kazdy ma gorsze dni i musi się wygadać...ponarzekać sobie bo to pomaga, a raczej o tym ze ktoś ładnie sie umalował po filtrze nie pisze się... bo co w takiej sytuacji radzic.. stad więcej tych negatywów... koncze pisać bo coś dziś z gramatyką u mnie nie tak
mam nadzieję, że znajdę z czasem swój filtr i dojdę do takiego stanu, że filtrowała się będę z zamkniętymi oczami i przejdzie mi to wszystko w nawyk
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:40   #85
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

alternatywa to tylko kwestia czasu wyobraź sobie ze ja pod filtr ładuje jeszcze oliwkę do ciała i wszystko ładnie mi się trzyma na twarzy.
Najważniejsze jest poprostu dobre ustawienie sobie rannego czasu, ja juz mam to opanowane .
Wstaje i przemywam twarz hydrolatem i daję oliwkę, wyprowadzam psa na dwór, wraca, i daję filtr, jem śniadanko, ubieram się do pracy, matowie twarz i juz gotowa jestem
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:51   #86
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
alternatywa to tylko kwestia czasu wyobraź sobie ze ja pod filtr ładuje jeszcze oliwkę do ciała i wszystko ładnie mi się trzyma na twarzy.
Najważniejsze jest poprostu dobre ustawienie sobie rannego czasu, ja juz mam to opanowane .
Wstaje i przemywam twarz hydrolatem i daję oliwkę, wyprowadzam psa na dwór, wraca, i daję filtr, jem śniadanko, ubieram się do pracy, matowie twarz i juz gotowa jestem
ja mam narazie ten komfort, że uczę się zaocznie więc tylko w weekendy (i to też nie co tydzień) więc mam czas na eksperymenty choć niedługo planuję pożądnie rozejrzeć się za pracą, bo nudno w domu.
kwestia tylko znalezienia dobrego filtra, bo ten który mam aktualnie jest po prostu okropny! cały czas czuję go na twarzy i myślę tylko o tym kiedy nadejdzie pora żeby go zmyć i nałożyć kwas.
mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. jak pisałam wyżej mam próbkę Iwostin Solecrin SPF50+ może będzie lżejszy...
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:25   #87
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

zobaczysz przyjdzie jeszxze taki czas po kwasach ze Twoja skóra wszytsko będzie wchłaniać a ty nie będziesz sie mogła doczekać nałożenia filtru jako nawilżacza _
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:38   #88
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
zobaczysz przyjdzie jeszxze taki czas po kwasach ze Twoja skóra wszytsko będzie wchłaniać a ty nie będziesz sie mogła doczekać nałożenia filtru jako nawilżacza _
w takim razie będę cierpliwie czekała
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:46   #89
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

Nikito-v powiedz co to jest ten hydrolat? jakie ma działanie?
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:02   #90
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: kompletnie się w tym wszystkim zgubiłam!! pomóżcie mi to ogarnąć, proszę!!

O hydrolatach: http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
Świetne rano, zamiast toniku do przemywania twarzy.
Polecam oczarowy. Oczarował mnie.

Pisałaś, że dostałaś próbkę hydrolatu lawendowego. Wypróbuj go sama, jeśli go jeszcze nie wymieniłaś z kimś, to się przekonasz na własnej skórze o jego działaniu.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.