Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 13:33   #3091
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Podliczyłam, ile mnie wyniesie przesyłka za zestaw 6 produktów, najtańsza 8,6 a następna za jakieś 24$... Nie podoba mi się to, bo z jednej strony, trochę strach brać najtańszą, ale wydawać taki majątek...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:37   #3092
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Podliczyłam, ile mnie wyniesie przesyłka za zestaw 6 produktów, najtańsza 8,6 a następna za jakieś 24$... Nie podoba mi się to, bo z jednej strony, trochę strach brać najtańszą, ale wydawać taki majątek...
Ja zawsze bralam najtansza, roznica jest bardzo duza, szczegolnie teraz.

Mam nadzieje, ze nia zaczeli uwazaniej sprawdzać paczek z EDM jak sie zwiekszyla ich ilosc.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:38   #3093
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
To moze napisz do nich bo ja mialam zamawiałam 2 stycznia a 9 dni pozniej mialam przesylke w domu.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:50   #3094
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
Świetnie Cię rozumiem. Również bardzo się zawiodłam.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
rzeczywiście najwyższy czas, zeby sie pojawiły, pisz do nich! Zamawiałam 2 stycznia i przyszły w zeszłym tygodniu ale ja mało co biorę teraz na adres wrocławski
Jeszcze nie można zgłosić. Musi minąć 25 dni roboczych. Ja zamawiałam 27.12 (podobnie jak Frantic) i będę mogła zgłosić brak przesyłki dopiero pod koniec tego tygodnia. Tobie, margaretko, dopiero w przyszły wtorek (03.02) mija 25 dzień . Najgorsze właśnie, że trzeba czekać do tego czasu.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:07   #3095
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki Iustitia za fotki - odnalazłam i porównałam sobie mniej więcej z moim Salon Fun - są dosyć podobne więc chyba zaryzykuję i spróbuję wziąć Shortcake (z opisu na EDM wynika, że powinien być raczej chłodniejszy).

A jak z Apple lub Walkee Talkee?? Używała któraś i może coś o nich powiedzieć??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:09   #3096
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja zawsze bralam najtansza, roznica jest bardzo duza, szczegolnie teraz.

Mam nadzieje, ze nia zaczeli uwazaniej sprawdzać paczek z EDM jak sie zwiekszyla ich ilosc.
Ne boję się urzędu celnego, mogę nawet zabulić ale boję się, że mi gdzieś zginie, ktoś z poczty się połakomi a przecież nikogo nie będę mogła obarczyć z EDM odpowiedzialnością, skoro sama wybieram najtańszą przesyłkę, bez ubezpieczenia czy rejestracji...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:10   #3097
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jeszcze nie można zgłosić. Musi minąć 25 dni roboczych. Ja zamawiałam 27.12 (podobnie jak Frantic) i będę mogła zgłosić brak przesyłki dopiero pod koniec tego tygodnia.
Ach, dni robocze, nie wiedziałam


Iustitia, widze ze Ty tez z Wro Ja przestałam brać cokolwiek nierejestrowanego do siebie do domu bo mam dość przygód z pocztą. Doszło do tego, ze miałam wizytę komisji z poczty po tym, jak złapali swojego pracownika (w magazynie) na dobieraniu się do jednej z pzesyłek męża. Pisma wyjasniające, komisyjne badanie paczki,sprawa na policji itp.
Dlatego teraz wszystko biorę na Rodziców, poza Wrocław i jest nieźle
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-26 o 15:12
majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 15:14   #3098
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ne boję się urzędu celnego, mogę nawet zabulić ale boję się, że mi gdzieś zginie, ktoś z poczty się połakomi a przecież nikogo nie będę mogła obarczyć z EDM odpowiedzialnością, skoro sama wybieram najtańszą przesyłkę, bez ubezpieczenia czy rejestracji...
To mnie teraz wystraszyłaś.To moje pierwsze zakupy na EDM (przedtem robiła za mnie znajoma wizażanka)i nie przyszło mi do głowy żeby zapłacić więcej za przesyłke.W dodatku troche tego było
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:22   #3099
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Szukam delikatnie różowego różu na co dzień, który podkreśli naturalnie i ociepli twarz i nie mogę się zdecydować - proszę o radę bardziej doświadczone dziewczyny, które takich używały, bo na różnych zdjęciach, które przeglądałam te same odcienie nieraz wyglądają baaardzo różnie
Zamówiłam sobie Salon Fun - ładny, naturalnie różowy, ale na co dzień nieco zbyt intensywny, więc muszę szukać dalej.

Co sądzicie o Apple albo Walkee Talkee, jak się sprawują przy jasnej/średniej karnacji??

Natomiast na specjalne okazje chciałabym spróbować czegoś intensywniejszego - czy któraś z Was używała DVR Saturday albo Shortcake, bo najbardziej kuszą??

Dodam jeszcze tylko, że jako podkład najlepiej sprawuję się, jak na razie, ciepły Soft Butter Peach.
nie mam dużego doświadczenia z różami EDM, ale też szukałam czegoś naturalnego i zamówiłam Back to School. jestem bardzo zadowolona, delikatny, naturalny rumieniec.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:28   #3100
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko a jak tam testy minerałów z glicerynowym Mixing Medium? jestem bardzo ciekawa Twojej opinii
myślicie, że gliceryna nie zapcha?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:36   #3101
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

własnie napisałamm do EDM czy zamierzaja przywrócic korektor LIGHT...zobaczymy jaka bedzie odpowiedz..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 15:48   #3102
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Świetnie Cię rozumiem. Również bardzo się zawiodłam.



Jeszcze nie można zgłosić. Musi minąć 25 dni roboczych. Ja zamawiałam 27.12 (podobnie jak Frantic) i będę mogła zgłosić brak przesyłki dopiero pod koniec tego tygodnia. Tobie, margaretko, dopiero w przyszły wtorek (03.02) mija 25 dzień . Najgorsze właśnie, że trzeba czekać do tego czasu.
Dziewczyny dzisiaj przyszła moja paczka z EDM zamawiana 27 grudnia. Byłam totalnie zszokowana jak zobaczyłam z jakiej to firmy, bo już dawno przekreśliłam to zamówienie i odliczałam 25 dni roboczych żeby do nich pisać.
Potwierdza to, że jak nic trzeba swoje odczekać, chociaż przyznam że tak długi czas to spore przegięcie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:48   #3103
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Iustitia, widze ze Ty tez z Wro Ja przestałam brać cokolwiek nierejestrowanego do siebie do domu bo mam dość przygód z pocztą. Doszło do tego, ze miałam wizytę komisji z poczty po tym, jak złapali swojego pracownika (w magazynie) na dobieraniu się do jednej z pzesyłek męża. Pisma wyjasniające, komisyjne badanie paczki,sprawa na policji itp.
Dlatego teraz wszystko biorę na Rodziców, poza Wrocław i jest nieźle
U mnie raczej nie ma problemów z pocztą, moja osiedlowa działa dobrze, z listonoszem mama się zaznajomiła i wszystko jest ok Ale nigdy nie wiadomo, co się może dzieć na tych wszystkich rozdzielniach...

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
To mnie teraz wystraszyłaś.To moje pierwsze zakupy na EDM (przedtem robiła za mnie znajoma wizażanka)i nie przyszło mi do głowy żeby zapłacić więcej za przesyłke.W dodatku troche tego było
Ejj ja nie chcę straszyć, to tylko takie moje pesymistyczne rozmyślania. Poza tym, dla mnie zapłacić np. 24$ za samą przesyłkę to jest przegięcie, pewnie jeszcze to nie daje żadnej gwarancji, że się to dostanie, bo wiadomo, jak się poczta postara to potrafi...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:56   #3104
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj przyszła moja paczka z EDM zamawiana 27 grudnia. Byłam totalnie zszokowana jak zobaczyłam z jakiej to firmy, bo już dawno przekreśliłam to zamówienie i odliczałam 25 dni roboczych żeby do nich pisać.
Potwierdza to, że jak nic trzeba swoje odczekać, chociaż przyznam że tak długi czas to spore przegięcie.
Powiew optymizmu .
Ja nie tracę nadziei, że i moja dojdzie. Tobie już się to chyba drugi raz zdarzyło z EDM, na pierwszą paczkę też czekałaś miesiąc.
Mam duże opory przed zamawianiem ze Stanów. Wzięłam surowce z Conservatorie, ale tam zapłaciłam niecałe 12$ za przesyłkę ubezpieczoną. Pędzle i podkłady w przyszłości będę brała już tylko z Kanady (lub z Allegro ).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-26 o 15:57
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:02   #3105
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Powiew optymizmu .
Ja nie tracę nadziei, że i moja dojdzie. Tobie już się to chyba drugi raz zdarzyło z EDM, na pierwszą paczkę też czekałaś miesiąc.
Mam duże opory przed zamawianiem ze Stanów. Wzięłam surowce z Conservatorie, ale tam zapłaciłam niecałe 12$ za przesyłkę ubezpieczoną. Pędzle i podkłady w przyszłości będę brała już tylko z Kanady (lub z Allegro ).
To prawda, tylko że przy pierwszy długim oczekiwaniu paczka przeszła przez Urząd Celny, gdzie naliczyli mi VAT i tam pewnie tak długo leżała. Teraz brałam tylko próbki, cena na kopercie 2,02$, więc ja się pytam sama nie wiem kogo - gdzie ta paczka tak długo leżała?? Z innych firm dochodziły w tydzień, półtora, rekordowo szybko paczka ze Stanów doszła do mnie w 4 dni. Więc o co tu chodzi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:22   #3106
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dzięki Iustitia za fotki - odnalazłam i porównałam sobie mniej więcej z moim Salon Fun - są dosyć podobne więc chyba zaryzykuję i spróbuję wziąć Shortcake (z opisu na EDM wynika, że powinien być raczej chłodniejszy).

A jak z Apple lub Walkee Talkee?? Używała któraś i może coś o nich powiedzieć??
http://pl.youtube.com/watch?v=YeIlrkb_YdI <-- luknij tutaj, jeśli Ci to pomoże, ta dziewczyna używa Apple.
Swoją drogą też się na niego łaszę :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:28   #3107
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj przyszła moja paczka z EDM zamawiana 27 grudnia. Byłam totalnie zszokowana jak zobaczyłam z jakiej to firmy, bo już dawno przekreśliłam to zamówienie i odliczałam 25 dni roboczych żeby do nich pisać.
Potwierdza to, że jak nic trzeba swoje odczekać, chociaż przyznam że tak długi czas to spore przegięcie.
ciekawe gdzie tak zabałaganiła..
tak czy inaczej cieszę się frantic że jednak doszła!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 16:31   #3108
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jeśli chodzi o przesyłki to nie zalezy od firm wysyłających, ale od poszczegolnych oddzialow pocztowych i okręgów, mojej Przyjaciolce z drugiego konca Krakowa potrafią tydzień trzymac nim zawiadomią, na niektorych pocztach tez zadziwiająco często giną przesyłki, ja mam szczescie na jakies 50 paczek zagranicznych w ubieglym roku zaginęła mi jedna z cieniami z edm a jedną ukradli listonoszowi ( policja juz umozyla postepowanie) Zatem jesli sa prawidlowo opisane (np z edm) to ida dosc szybko, ostatnio z clem paczkę lezakowali w Bytomiu zaledwie 4 dni. Jeśli na Waszej poczcie cos ginie to lepiej zamowic na adres cioci, kuzynki itd.
Ja mam fajną pocztę
(te 50 to nie z edm hehe)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:04   #3109
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ne boję się urzędu celnego, mogę nawet zabulić ale boję się, że mi gdzieś zginie, ktoś z poczty się połakomi a przecież nikogo nie będę mogła obarczyć z EDM odpowiedzialnością, skoro sama wybieram najtańszą przesyłkę, bez ubezpieczenia czy rejestracji...
Miałam na myśli to, że przez to dłużej ida do nas, bo urząd się bardziej może interesuje.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 17:16   #3110
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Na mojej poczcie jeszcze nic mi nie zginęło, a trochę już zamawiałam z różnych miejsc świata, ale na swoją pierwszą EDM'ową przesyłkę z próbkami też czekałam miesiąc, jak Frantic. Jednak ponieważ to była moja pierwsza z USA to nawet nie wiedziałam, że jest coś nie tak
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:18   #3111
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o przesyłki to nie zalezy od firm wysyłających, ale od poszczegolnych oddzialow pocztowych i okręgów, mojej Przyjaciolce z drugiego konca Krakowa potrafią tydzień trzymac nim zawiadomią, na niektorych pocztach tez zadziwiająco często giną przesyłki, ja mam szczescie na jakies 50 paczek zagranicznych w ubieglym roku zaginęła mi jedna z cieniami z edm a jedną ukradli listonoszowi ( policja juz umozyla postepowanie) Zatem jesli sa prawidlowo opisane (np z edm) to ida dosc szybko, ostatnio z clem paczkę lezakowali w Bytomiu zaledwie 4 dni. Jeśli na Waszej poczcie cos ginie to lepiej zamowic na adres cioci, kuzynki itd.
Ja mam fajną pocztę
(te 50 to nie z edm hehe)
Wszystko się zgadza z tym przetrzymywaniem paczek w niektórych oddziałach pocztowych, tylko w moim przypadku jest trochę inaczej - bardzo długo idą TYLKO przesyłki z EDM.
Nie posądzam pań z poczty o to, że specjalnie zatrzymują mi dłużej paczki, bo napisane jest na nich Everyday Minerals.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:27   #3112
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza z tym przetrzymywaniem paczek w niektórych oddziałach pocztowych, tylko w moim przypadku jest trochę inaczej - bardzo długo idą TYLKO przesyłki z EDM.
Nie posądzam pań z poczty o to, że specjalnie zatrzymują mi dłużej paczki, bo napisane jest na nich Everyday Minerals.
W sumie rzeczywiście jest to dziwne, że np z Buff'd, Joppa czy Truskawy przesyłki idą ok. tygodnia, a te z EDM nawet miesiąc. Może to jednak jest wina EDM - w sensie wyboru dostawcy usług transportowych oczywiście
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:32   #3113
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
W sumie rzeczywiście jest to dziwne, że np z Buff'd, Joppa czy Truskawy przesyłki idą ok. tygodnia, a te z EDM nawet miesiąc. Może to jednak jest wina EDM - w sensie wyboru dostawcy usług transportowych oczywiście
No to ja powiem, że wiele firm ze Stanów wysyła przez USPS (EDM, Cherry Culture, Coastal Scents, Joppa chyba też) czyli to jeszcze nie w dostawcy tkwi problem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:34   #3114
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to ja powiem, że wiele firm ze Stanów wysyła przez USPS (EDM, Cherry Culture, Coastal Scents, Joppa chyba też) czyli to jeszcze nie w dostawcy tkwi problem.
ale na paczkach są daty wysyłki o ile dobrze pamiętam- u mnie zawsze był to 1. dzień roboczy po zamówieniu
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:39   #3115
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki Konopia za link do Apple
Przekonałam się do niego, daje ładny, ciepły wykończeniowy efekt na jakim mi zależy.


I jeszcze jedna sprawa - czy to prawda, że minerały się "utleniają" i kolor na twarzy po iluś tam godzinach staje się ciemniejszy?? Nie chcę zrobić wtopy i wybrać zbyt ciemnych, które jeszcze i tak zmienią kolor.

Edytowane przez chilipepper
Czas edycji: 2009-01-26 o 17:45
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:40   #3116
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to ja powiem, że wiele firm ze Stanów wysyła przez USPS (EDM, Cherry Culture, Coastal Scents, Joppa chyba też) czyli to jeszcze nie w dostawcy tkwi problem.
To normalnie jakaś teoria spisku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:41   #3117
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

tak Frantic, o to mi chodzi, tez sam operator pocztowy i nie ociągają się z przesyką
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:44   #3118
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A może oni się mieszczą w Stanach, ale w jakiejś zapyziałej mieścinie i dyliżansem to wożą. A potem tym pontonem, co to już mowa o nim była. Taki żarcik
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:47   #3119
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez dominkab Pokaż wiadomość
a może oni się mieszczą w stanach, ale w jakiejś zapyziałej mieścinie i dyliżansem to wożą:d. A potem tym pontonem, co to już mowa o nim była. Taki żarcik
:d
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:54   #3120
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Mnie coś zaraz trafi Zamówiłam 31 grudnia i do tej pory nie mam przesyłki. Pędzle też tam zamówiłam i nie mam innych, żeby nakładać minerały. Taki długi czas przesyłki mnie tak zniechęca do zamawiania tam minerałów i reszty. Grrrr........
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
:d

To pisz koniecznie Ja dzisiaj dostałam paczuszkę zamawianą 12 stycznia UC jej nie złapał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.