Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 08:28   #3361
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Wlosy prostowalam kiedys, pozniej przestalam i prostowalam tylko okazjonalnie przez co koncowki sa w fatalnym stanie, teraz mam wlosy wyprostowane na stale (japonskie prostowanie) i niedlugo ide do fryzjera zeby wlosy troszke podciac i pozbyc sie tych rozdwojonych koncowek
masz wyprostowane na stale nie wiedzialam niezly efekt w takim razie znam prostowanie keratynowe ale japonskie zielona jestem o co w nim biega
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 09:20   #3362
Paulina_Karon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
GG do Paulina_Karon
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

też jestem ciekawa, co to za metoda...
Paulina_Karon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 12:40   #3363
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

gracefulness i kaolinait piekne wlosy! zazdroszcze! i jakie dlugie ehhh

i rowniez z checia bym chciala sie dowiedziec, coz to za japonska metoda i naczym polega
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 12:54   #3364
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
masz wyprostowane na stale nie wiedzialam niezly efekt w takim razie znam prostowanie keratynowe ale japonskie zielona jestem o co w nim biega
ja tez jestem ciekawa
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 13:18   #3365
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Japonskie prostowanie to takie prostowanie na stale, czyli to sie nie zmywa, i zeby znow miec krecone wloski to trzeba czekac az odrosna, wlosy po tym sa blyszczace, miekkie i wydaja sie zdrowsze

to jest salon w ktorym ja robilam, na filmiku widac jak to sie robi http://www.youtube.com/watch?v=-qJoaP9RoBA

dodaje fotki po pierwszym myciu wloskow, nie robilam z nimi nic, wymylam i czekalam az wyschna, nie musialam uzywac prostownicy itp
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 13:27   #3366
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Japonskie prostowanie to takie prostowanie na stale, czyli to sie nie zmywa, i zeby znow miec krecone wloski to trzeba czekac az odrosna, wlosy po tym sa blyszczace, miekkie i wydaja sie zdrowsze

to jest salon w ktorym ja robilam, na filmiku widac jak to sie robi http://www.youtube.com/watch?v=-qJoaP9RoBA

dodaje fotki po pierwszym myciu wloskow, nie robilam z nimi nic, wymylam i czekalam az wyschna, nie musialam uzywac prostownicy itp
tak z ciekawosci, ile takie cudo kosztuje?
ja mialam prostowane keratynowo, dla mnie to lepiej, ze sie wyplukuje, lubie zmiany
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 15:36   #3367
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
tak z ciekawosci, ile takie cudo kosztuje?
ja mialam prostowane keratynowo, dla mnie to lepiej, ze sie wyplukuje, lubie zmiany
zaplacilam $150 wiec to grosze w porownaniu do cen w innych salonach, moglam zrobic tez brazylijskie (kreatynowe) ktore sie wyplukuje ale kosztuje $190 i stwierdzilam ze to bezsensu bo wole miec na stale
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 08:30   #3368
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Poczytałam w necie na ten temat. Otóz ta metoda nie jest dostepna w Polsce. Wymyslono ją w Japonii. Wykonuje się ją w Londynie oraz USA. Koszt to ok 400-500 funtów brytyjskich. Na włosy nakłada się substację neutralizująca ph włosów, potem produkt ochronny prostujący i wprasowuje go prostownicą, myje włosy, suszy i juz pozostają proste az odrosną. Nie nadaje sie do włosów rozjasnianych lub farbowanych, najlepiej zdaje egzamin na naturalnych, ajesli farbowanie to minimum 2 miesiące po zabiegu! Firmy przodujące w tym zabiegu to Juko i Liscio.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 08:41   #3369
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Jejku dziewczyny jak tak was czytam, to nie moge normalnie... Najpiękniejsze są nasze naturalne włosy i w takich najlepiej wyglądamy... nie wiem po co wam te wszystkie prostowania, niszczenie włosów itp. przeciez włosy sa tak zniszczone ze pewnie wypadaja garsciami, a pozniej chodzic w takiej malutkiej kitce to jeszcze gorzej... ja mam z natury proste jak drut włosy i zawsze chcialam miec loki, ale nigdy bym ich nie zrobila na stałe... Z pwenoscia wiele dziewczyn by wam zazdroscilo tych naturalnych lokow ktorych juz nie macie
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:27   #3370
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

chociaz podobaja mi sie proste blyszczace wlosy to jednak na stale nie chcialabym miec nie powiem wyglada to ciekawie ale ja lubie zmiany wiec odpada u mnie no i rozjasniam wlosy
pixelka to twoj naturalny kolor wlosow??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:38   #3371
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
chociaz podobaja mi sie proste blyszczace wlosy to jednak na stale nie chcialabym miec nie powiem wyglada to ciekawie ale ja lubie zmiany wiec odpada u mnie no i rozjasniam wlosy
pixelka to twoj naturalny kolor wlosow??
Ja też lubię zmiany chociaż na moich włosach raczej niczego nie da się robić, ale mimo wszystko

Tak to jest mój naturalny kolor, gdzieś tutaj na wątku są też zdjęcia jak miałam farbowane
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:46   #3372
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Ja też lubię zmiany chociaż na moich włosach raczej niczego nie da się robić, ale mimo wszystko

Tak to jest mój naturalny kolor, gdzieś tutaj na wątku są też zdjęcia jak miałam farbowane
o mamo nie widzialam tak pieknego naturalnego blondu w zyciu....normalnie piekny kolor zadna farba takiego nie da ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:47 Powód: pomyleczka:)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:51   #3373
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak tak was czytam, to nie moge normalnie... Najpiękniejsze są nasze naturalne włosy i w takich najlepiej wyglądamy... nie wiem po co wam te wszystkie prostowania, niszczenie włosów itp. przeciez włosy sa tak zniszczone ze pewnie wypadaja garsciami, a pozniej chodzic w takiej malutkiej kitce to jeszcze gorzej... ja mam z natury proste jak drut włosy i zawsze chcialam miec loki, ale nigdy bym ich nie zrobila na stałe... Z pwenoscia wiele dziewczyn by wam zazdroscilo tych naturalnych lokow ktorych juz nie macie
mimo, ze nie mialam lokow,wypowiem sie.
mnie do keratynowego prostowania zachecilo odbudowanie wlosa(wczesniej mialam farbowane) mam po nim mega blyszczace, gładke, a ze proste to druga sprawa.
teraz wysusze wlosy i fryzura do wyjscia, oszczedza mi to czas i nie musze uzywac prostownicy, wiec to lepiej dla wlosow.
a keratyna sie wyplukuje, wiec zawsze mam mozliwosc do powrotu do dawnego wyglądu, wystarczy szampon z SLS i sola, odzywki z sylikonami.

a dziewczyny z lokami w sumie rozumiem, inna struktura wlosow, trzeba innej pielegnacji ,dobranej,nie kazda wie i umie, prostowanie to wybawienie, nie trzeba sie meczyc. przynajmniej ja tak to widze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:01   #3374
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
o mamo nie widzialam tak pieknego naturalnego blondu w zyciu....normalnie piekny kolor zadna farba takiego nie da ...
dziękuje mi to bardziej rude przypomina niż blond nie no może na zdjęciu tego nie widać, ale teraz jak jest słońce, to te włosy takie złotawo miedziane sie zrobiły szczególnie na górze na grzywce mam nadzieje ze to chwilowe

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mimo, ze nie mialam lokow,wypowiem sie.
mnie do keratynowego prostowania zachecilo odbudowanie wlosa(wczesniej mialam farbowane) mam po nim mega blyszczace, gładke, a ze proste to druga sprawa.
teraz wysusze wlosy i fryzura do wyjscia, oszczedza mi to czas i nie musze uzywac prostownicy, wiec to lepiej dla wlosow.
a keratyna sie wyplukuje, wiec zawsze mam mozliwosc do powrotu do dawnego wyglądu, wystarczy szampon z SLS i sola, odzywki z sylikonami.

a dziewczyny z lokami w sumie rozumiem, inna struktura wlosow, trzeba innej pielegnacji ,dobranej,nie kazda wie i umie, prostowanie to wybawienie, nie trzeba sie meczyc. przynajmniej ja tak to widze
Ja sie nie znam na tych rodzajach prostowania i w ogole, ale wydaje mi sie ze tak czy siak to niszczy wlosy, bo kazdy zabieg na wlosach czy to farbowanie, czy korzystanie z lokowki, prostownicy... niszczy wlosy, wiec slowa pogrubione to troche mijają się z prawdą... może wlosy wygladaja na zdrowe, ale wygladać a być to dwie różne sprawy. Nie zrozum mnie zle, bo nie mam nic do Ciebie po prostu ja nie poddałabym sie nigdy trwałej ani innemu takiemu zabiegowi. Każdy ma swoje zdanie i zachcianki mi tylko chodziło o to, że szkoda loczków tych dziewczyn, które chcą mieć koniecznie proste włosy bo loki są na prawde śliczne (moim zdaniem).
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:12   #3375
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------


Ja sie nie znam na tych rodzajach prostowania i w ogole, ale wydaje mi sie ze tak czy siak to niszczy wlosy, bo kazdy zabieg na wlosach czy to farbowanie, czy korzystanie z lokowki, prostownicy... niszczy wlosy, wiec slowa pogrubione to troche mijają się z prawdą... może wlosy wygladaja na zdrowe, ale wygladać a być to dwie różne sprawy. Nie zrozum mnie zle, bo nie mam nic do Ciebie po prostu ja nie poddałabym sie nigdy trwałej ani innemu takiemu zabiegowi. Każdy ma swoje zdanie i zachcianki mi tylko chodziło o to, że szkoda loczków tych dziewczyn, które chcą mieć koniecznie proste włosy bo loki są na prawde śliczne (moim zdaniem).
odsylam Cie do watku o prostowaniu, tak z ciekawosci, zajrzyj
z tego co wiem, keratyna podczas prostowania wbudowuje sie we wlosy i stad ten efekt.
przy Twoich pieknych wlosach nie dziwie sie, ze boisz sie eksperymentow
a loki sa sliczne, zgadzam sie, tylko trzeba umiec o nie zadbac
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:25   #3376
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
odsylam Cie do watku o prostowaniu, tak z ciekawosci, zajrzyj
z tego co wiem, keratyna podczas prostowania wbudowuje sie we wlosy i stad ten efekt.
przy Twoich pieknych wlosach nie dziwie sie, ze boisz sie eksperymentow
a loki sa sliczne, zgadzam sie, tylko trzeba umiec o nie zadbac
Jak znajde chwilke to zajrze
Ja sie nie boje eksperymentow na moich wlosach bo czasem korzystam z lokowki choc efekt jest mierny jakos tak pozostawiam te wlosy same sobie, nie susze ich nawet i niech sobie sa jakie sa, ostatnio nawet z odzywek przestalam korzystac bo nie mam czasu
Z lokami tez uwazam ze trzeba o nie dbac i wiedziec przede wszystkim jak... ale jak komus zalezy i ma czas na pielegnacje to wszystko mozna zrobic tylko nie zawsze sie chce...
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:58   #3377
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

wiecie z lokami to jest tak ze maja inna strukture mniej odbijaja swiatlo i trzeba naprawde sie napracowac zeby bylo widac jakis efekt zadbania..loki maja tendencje do puszenia sie trzeba uwazac na alkohol w pielegnacji....
dlatego ladne sa proste blyszczace gladkie i wiele osob sie decyduje na prostowanie zeby w koncu miec spokoj w ciaglej walce o ladny wyglad lokow
sama niedawno rozwazalam mozliwosc prostowania keratynowego ale rozmyslilam sie poniewaz po wyprostowaniu moje wlosy wygladaja na cienkie i sprawiaja wrazenie ze jest ich malo

pixelka mi to wyglada na sloneczny blond mozliwe ze slonce robi swoje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:35   #3378
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

kaolinait rewelacyjne włosy i genialna metoda prostowania Nie słyszałam wcześniej o japońskim prostowaniu, tak więc dziękuję za informację. Ja mam z natury włosy proste, ale niesforne, wywijające się zwłaszcza na końcach, bardzo mnie to denerwuje i w ogóle mi się nie podoba. Myślę, że jak tylko odrosną mi moje naturalne pierwsze co zrobię to wybieram się na ten zabieg [jeszcze długa droga przede mną ] ^^ Te Twoje włosy to po prostu rewelacja! Bez suszenia i prostowania, a taka gładź i połysk, po prostu cudo! Ja kocham proste włosy i tylko takie dlatego jestem zachwycona efektem
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:47   #3379
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Jak znajde chwilke to zajrze
Ja sie nie boje eksperymentow na moich wlosach bo czasem korzystam z lokowki choc efekt jest mierny jakos tak pozostawiam te wlosy same sobie, nie susze ich nawet i niech sobie sa jakie sa, ostatnio nawet z odzywek przestalam korzystac bo nie mam czasu
Z lokami tez uwazam ze trzeba o nie dbac i wiedziec przede wszystkim jak... ale jak komus zalezy i ma czas na pielegnacje to wszystko mozna zrobic tylko nie zawsze sie chce...
Wow. Jakie Ty masz piękne włosy Na zdjęciu są prostowane czy takie z natury?
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 15:00   #3380
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Pixelko Ty jesteś moim guru i co do koloru, pomimo, że jestem brunetką i do wyglądu włosów, cudo! ja niestety zostałam obdarzona zwichrowanymi włosami i ni to loki, ni to fale, a już na pewno nie mają nic wspólnego z prostymi włosami ale że nie chcę ich męczyć, to chodzę non stop w spiętych i to jest najlepsze póki co wyjście

co do tych metod prostowania, co do keratynowego, nie jestem ani na tak ani na nie, nie znam aż tak dobrze tej metody i nie wiem w jakim stopniu może szkodzić, ale, że się wypłukuje, to już jest plus. to prostowanie japońskie, na stałe, kojarzy mi się z trwałą, czyli niczym dobrym dla włosów.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:44   #3381
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak tak was czytam, to nie moge normalnie... Najpiękniejsze są nasze naturalne włosy i w takich najlepiej wyglądamy... nie wiem po co wam te wszystkie prostowania, niszczenie włosów itp. przeciez włosy sa tak zniszczone ze pewnie wypadaja garsciami, a pozniej chodzic w takiej malutkiej kitce to jeszcze gorzej... ja mam z natury proste jak drut włosy i zawsze chcialam miec loki, ale nigdy bym ich nie zrobila na stałe... Z pwenoscia wiele dziewczyn by wam zazdroscilo tych naturalnych lokow ktorych juz nie macie
Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
dziękuje mi to bardziej rude przypomina niż blond nie no może na zdjęciu tego nie widać, ale teraz jak jest słońce, to te włosy takie złotawo miedziane sie zrobiły szczególnie na górze na grzywce mam nadzieje ze to chwilowe

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



Ja sie nie znam na tych rodzajach prostowania i w ogole, ale wydaje mi sie ze tak czy siak to niszczy wlosy, bo kazdy zabieg na wlosach czy to farbowanie, czy korzystanie z lokowki, prostownicy... niszczy wlosy, wiec slowa pogrubione to troche mijają się z prawdą... może wlosy wygladaja na zdrowe, ale wygladać a być to dwie różne sprawy. Nie zrozum mnie zle, bo nie mam nic do Ciebie po prostu ja nie poddałabym sie nigdy trwałej ani innemu takiemu zabiegowi. Każdy ma swoje zdanie i zachcianki mi tylko chodziło o to, że szkoda loczków tych dziewczyn, które chcą mieć koniecznie proste włosy bo loki są na prawde śliczne (moim zdaniem).
ciekawe co by bylo, jakbys sie urodzila z szopa na glowie ? tez bys byla wtedy anty-trwala?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 15:45   #3382
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Aktualizuję zdjęcia swoich włosów . Chociaż przy większości waszych to nie ma się czym chwalić .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:26   #3383
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez wiosenka84 Pokaż wiadomość
Wow. Jakie Ty masz piękne włosy Na zdjęciu są prostowane czy takie z natury?
moje włosy nie widziały jeszcze prostownicy może dlatego że właśnie jej nie potrzebuje mam takie proste z natury...

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
Pixelko Ty jesteś moim guru i co do koloru, pomimo, że jestem brunetką i do wyglądu włosów, cudo! ja niestety zostałam obdarzona zwichrowanymi włosami i ni to loki, ni to fale, a już na pewno nie mają nic wspólnego z prostymi włosami ale że nie chcę ich męczyć, to chodzę non stop w spiętych i to jest najlepsze póki co wyjście

co do tych metod prostowania, co do keratynowego, nie jestem ani na tak ani na nie, nie znam aż tak dobrze tej metody i nie wiem w jakim stopniu może szkodzić, ale, że się wypłukuje, to już jest plus. to prostowanie japońskie, na stałe, kojarzy mi się z trwałą, czyli niczym dobrym dla włosów.
dziękuje dobrze że chodzisz w spiętych, włosy sobie odpoczywają a z czasem poprawia się ich kondycja i wtedy można cudować i robić różne kombinacje na głowie

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2065100 9]ciekawe co by bylo, jakbys sie urodzila z szopa na glowie ? tez bys byla wtedy anty-trwala? [/QUOTE]

dbałabym o włosy i to wystarczy. Nikt się nie rodzi z szopa na głowie, jeśli w odpowiednim momencie zacznie sie stosowac pielegnacje wlosow to wszystko da sie zrobic. Wystarczy czas i chęć. Każde włosy potrzebuja innej pielegnacji ale to jest do zrobienia. Ja tez nie od razu urodzilam sie z wlosami takimi jakie mam, przeszly one juz farbowanie, rozjasnianie, ale teraz sa naturalne i zadbane, bo poswiecalam sporo czasu zeby doprowadzic je do takiego stanu. I tez duzo czasu zajelo mi znalezienie odpowednich preparatow. Więc szopa na glowie to akurat tworzy sie chyba tylko u osob ktore na prawde nie dbaja o wlosy...
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:53   #3384
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2065100 9]ciekawe co by bylo, jakbys sie urodzila z szopa na glowie ? tez bys byla wtedy anty-trwala? [/QUOTE]

Właśnie bez obrazy, ale też mnie naszła taka myśl. Jak widzimy masz z natury proste włosy i nie jesteś zbyt obiektywna . To samo widzę u z natury chudziutkich dziewczyn, które nie rozumieją czemu ich koleżanki się odchudzają i zarzekają się, że same by tego nigdy nie zrobiły.
Tak się składa, że niektórzy nie mają ani kręconych/falowanych ani prostych włosów, tylko takie niesforne. Czemu nie dać sobie szansy wyglądać lepiej? To nie tatuaż, który zostaje teoretycznie na całe życie. Widziałam kiedyś nawet tlenione, zdrowe włosy, także jeśli się chce, to można. Sama mam naturalne i ich nie stylizuje, ale rozumiem osoby czyniące takie kroki jak np. wymienione wyżej prostowanie keratynowe, japońskie.

Podsumowując - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
__________________


Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2010-07-13 o 18:55
Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:05   #3385
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Aktualizuję zdjęcia swoich włosów . Chociaż przy większości waszych to nie ma się czym chwalić .
co to za kolor? jaka farba? ale chyba raczej odcień jest ciepły, tak?

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
moje włosy nie widziały jeszcze prostownicy może dlatego że właśnie jej nie potrzebuje mam takie proste z natury...



dziękuje dobrze że chodzisz w spiętych, włosy sobie odpoczywają a z czasem poprawia się ich kondycja i wtedy można cudować i robić różne kombinacje na głowie



dbałabym o włosy i to wystarczy. Nikt się nie rodzi z szopa na głowie, jeśli w odpowiednim momencie zacznie sie stosowac pielegnacje wlosow to wszystko da sie zrobic. Wystarczy czas i chęć. Każde włosy potrzebuja innej pielegnacji ale to jest do zrobienia. Ja tez nie od razu urodzilam sie z wlosami takimi jakie mam, przeszly one juz farbowanie, rozjasnianie, ale teraz sa naturalne i zadbane, bo poswiecalam sporo czasu zeby doprowadzic je do takiego stanu. I tez duzo czasu zajelo mi znalezienie odpowednich preparatow. Więc szopa na glowie to akurat tworzy sie chyba tylko u osob ktore na prawde nie dbaja o wlosy...
może i Pixelka nie jest obiektywna, ale się z nią zgodzę i co jak co, ale ja akurat problem z ułożeniem mam.
jak byłam mała, włosy miałam tak samo jak ona proste jak drut. dlaczego? bo nie było żadnego kombinowania, mama myła mi włosy szamponem johnson&johnson (tym żółtym) albo innymi delikatnymi, nie suszyła suszarką, schły same. jak zaczęłam dorastać, zaczęły się kombinacje, prostowania, farbowania, pasemka i od wtedy zaczął powstawać problem z włosami. i taka jest prawda im więcej się kombinuje, nie daje włosom spokoju, tym więcej z nimi problemów.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:14   #3386
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość

może i Pixelka nie jest obiektywna, ale się z nią zgodzę i co jak co, ale ja akurat problem z ułożeniem mam.
jak byłam mała, włosy miałam tak samo jak ona proste jak drut. dlaczego? bo nie było żadnego kombinowania, mama myła mi włosy szamponem johnson&johnson (tym żółtym) albo innymi delikatnymi, nie suszyła suszarką, schły same. jak zaczęłam dorastać, zaczęły się kombinacje, prostowania, farbowania, pasemka i od wtedy zaczął powstawać problem z włosami. i taka jest prawda im więcej się kombinuje, nie daje włosom spokoju, tym więcej z nimi problemów.
otóż to dzieki za poparcie

ja tez byłam mała to mama myła mi wlosy szamponami j&j i wtedy problemow nie mialam, później jak zaczelam dorastac zaczelo sie farbowanie, rozjasnianie i rozne inne kombinacje w efekcie zaczely sie tez problemy... ale doroslam do tego i stwierdzilam ze nie ma co kombinowac i pozostawic wlosy samym sobie. Po farbowaniach itd. mialam wlosy strasznie suche, puszace. Ale wystarczylo przestac farbowac, a zaczac pielegnowac i juz wlosy odzyly. Teraz sa jakie sa i to moze wlasnie dzieki temu.
Jeśli macie aż tak straszne problemy z układaniem włosów to najlepiej wziac umyc wlosy, dac odzywke, zawinac w kucyk i po sprawie, przeciez nie musicie nosic rozpuszczonych wlosow... a w kucyku to chyba kazde wlosy wygladaja normalnie a nie jak jeden wielki 'busz'... po kilku dniach nawet idzie wtedy zauwazyc poprawe

Poza tym ja też mam problemy z układaniem... bo na moich wlosach po prostu nic sie nie da zrobic... Jak zrobie loki lokowka o najmocniejszym stopniu nagrzania to i tak po 3 godzinach po lokach nie ma sladu... Poza tym sa starsznie oklaple, zero puszystosci... wiec jak same widzicie problemy z ulozeniem tez mam ale mimo to nie robie zabiegow typu trwala... (choc bardzo bym chciala).
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki



Edytowane przez pixelka
Czas edycji: 2010-07-13 o 19:18
pixelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:56   #3387
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

moim zdaniem trwala i prostowanie na stale jest okropnie niszczace na wlosy i do tego pozniej trzeba czekac na jakies odrastanie
narzekaja tylko ci ktorzy albo nic nie robia w kierunku zeby poprawic swoje wlosy albo ci co juz je zniszczyli
podziwiam wlosy dziewczyn ktore o nie dbaja (tu na wizazu) stosuja rozne naturalne zabiegi typu olejowanie.....jestem pelna podziwu dla nich
pozniej efekty ich staran mozna podziwiac i krzyczec "wow jak to zrobilas?"
sama mam rozjasniane i krecone wlosy czyli dwa najgorsze polaczenia dla zdrowia wlosow jednak robie wszystko co moge aby je odzywic i nie niszczyc bardziej gdybym teraz zrobila sobie trwala badz jakies prostowanie na stale niewiem w jakim stanie "wynioslabym" swoje wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:09   #3388
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

To moje rudzinki ostatnio są coraz bardziej zdyscyplinowane, chociaż z przodu trochę mi się puszą. Mimo wszystko jestem z nich dumna. Podcięłam je trochę bo właśnie ta długość mi najbardziej odpowiada
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:13   #3389
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
To moje rudzinki ostatnio są coraz bardziej zdyscyplinowane, chociaż z przodu trochę mi się puszą. Mimo wszystko jestem z nich dumna. Podcięłam je trochę bo właśnie ta długość mi najbardziej odpowiada

świetne włosy i kolor! układasz jakoś specjalnie włosy czy same ci się robią te "ruloniki"??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:14   #3390
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Poczytałam w necie na ten temat. Otóz ta metoda nie jest dostepna w Polsce. Wymyslono ją w Japonii. Wykonuje się ją w Londynie oraz USA. Koszt to ok 400-500 funtów brytyjskich. Na włosy nakłada się substację neutralizująca ph włosów, potem produkt ochronny prostujący i wprasowuje go prostownicą, myje włosy, suszy i juz pozostają proste az odrosną. Nie nadaje sie do włosów rozjasnianych lub farbowanych, najlepiej zdaje egzamin na naturalnych, ajesli farbowanie to minimum 2 miesiące po zabiegu! Firmy przodujące w tym zabiegu to Juko i Liscio.
dokladnie, Yoko i Liscio sa najlepsze. Ja mialam robione Liscio. Tyle ze ta metoda nadaje sie do farbowanych wlosow, i juz 2 tygodnie po tym mozna je znow farbowac ja jednak dluzej poczekam zeby ich tak nie meczyc

Cytat:
Napisane przez pixelka Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny jak tak was czytam, to nie moge normalnie... Najpiękniejsze są nasze naturalne włosy i w takich najlepiej wyglądamy... nie wiem po co wam te wszystkie prostowania, niszczenie włosów itp. przeciez włosy sa tak zniszczone ze pewnie wypadaja garsciami, a pozniej chodzic w takiej malutkiej kitce to jeszcze gorzej... ja mam z natury proste jak drut włosy i zawsze chcialam miec loki, ale nigdy bym ich nie zrobila na stałe... Z pwenoscia wiele dziewczyn by wam zazdroscilo tych naturalnych lokow ktorych juz nie macie
jesli nigdy nie mialas kreconych wlosow to nie wiesz jak to jest jak dla mnie to byla meczarnia, a ze nie chcialam katowac wlosow prostownica ani meczyc sie z puszacymi lokami , zrobilam prostowanie.



Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
kaolinait rewelacyjne włosy i genialna metoda prostowania Nie słyszałam wcześniej o japońskim prostowaniu, tak więc dziękuję za informację. Ja mam z natury włosy proste, ale niesforne, wywijające się zwłaszcza na końcach, bardzo mnie to denerwuje i w ogóle mi się nie podoba. Myślę, że jak tylko odrosną mi moje naturalne pierwsze co zrobię to wybieram się na ten zabieg [jeszcze długa droga przede mną ] ^^ Te Twoje włosy to po prostu rewelacja! Bez suszenia i prostowania, a taka gładź i połysk, po prostu cudo! Ja kocham proste włosy i tylko takie dlatego jestem zachwycona efektem
Moja kolezanka ma proste ale rozjasniane wlosy co wyklucza robienie japonskiego i robila dzis brazylijskie (efekt prostych wlosow na ok 6 miesiecy) i jest tez zachwycona
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:21
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.