farba BioKap® - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 11:20   #151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Widziałam boski!!! Ale według mnie to bardziej Tycjan z miedzią pomieszany.
Mam na myśli :
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=85458
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:20   #152
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

hm ... błędny album
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 16:29   #153
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: farba BioKap®

Mam pytanie, czy te farby są na bazie henny? Znaczy, czy po użyciu Biokapu mogę wrócić do zwykłej chemicznej farby?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 17:16   #154
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: farba BioKap®

Witam! 2 tygodnie temu nałożyłam farbę biokap kolor 2.9 ciemny czekoladowy kasztan seria delicato i kolor jest tak samo intensywny i piękny jak na początku, zaznaczam, że myję włosy codziennie!Wcześniej raz farbowałam sanotint classic kolor naturalny brąz ale po 3 tygodniach musiałam sięgnąć po farbę ponieważ mi się bardzo wypłukał. Po Sanotint nałożyłam właśnie Biokap i pozostanę jej wierna tym bardziej, że jest dostępna w niektórych aptekach. Ciekawe jakie są Wasze opinie?
Pozdrawiam
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:34   #155
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy te farby są na bazie henny? Znaczy, czy po użyciu Biokapu mogę wrócić do zwykłej chemicznej farby?
nie ma tam henny więc spokojnie możesz wrócić do zwykłej farby.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
Witam! 2 tygodnie temu nałożyłam farbę biokap kolor 2.9 ciemny czekoladowy kasztan seria delicato i kolor jest tak samo intensywny i piękny jak na początku, zaznaczam, że myję włosy codziennie!Wcześniej raz farbowałam sanotint classic kolor naturalny brąz ale po 3 tygodniach musiałam sięgnąć po farbę ponieważ mi się bardzo wypłukał. Po Sanotint nałożyłam właśnie Biokap i pozostanę jej wierna tym bardziej, że jest dostępna w niektórych aptekach. Ciekawe jakie są Wasze opinie?
Pozdrawiam
Super ciesze się coraz bardziej jestem przekonana do zakupu.
Dziewczyny Pharmaceris wycofał mój szampon jestem w rozpaczy, czy któraś stosowała szampony Biokapu?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:05   #156
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: farba BioKap®

Hej,
Mam włosy malowane henna, jednak odcień mi nie odpowiada.
Chciałabym wypróbować jakaś naturalna farbę, ale wyczytałam ze biokapu ani sanotintu nie można kłaść na włosy wczesniej potraktowane henna?
Dlaczego nie? Wyjaśni mi ktoś?
Dodam ze to naturalna henna, bez chemicznych dodatków, jednak z dodatkami innych ziół. Henna Khadi orzechowy brąz.
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:22   #157
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

mam ten sam problem
po hennie włosy mogą nie złapać dobrze farby a jeśli nawet złapią, trzeba liczyć się z tym, że szybciej się będzie ta farba wypłukiwać
mój plan jest taki : poczekać jak najdłużej się da - w moim przypadku pewnie jakieś 5-6 tygodni i nałożyć biokap na początek jednak w rudawym odcieniu, żeby , w razie "nie chwycenia" nie było zbyt dużej różnicy między odrostem a resztą włosów
dam znać co mi wyjdzie , ale to za jakieś 2 tygodnie najwcześniej
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 19:37   #158
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
mam ten sam problem
po hennie włosy mogą nie złapać dobrze farby a jeśli nawet złapią, trzeba liczyć się z tym, że szybciej się będzie ta farba wypłukiwać
mój plan jest taki : poczekać jak najdłużej się da - w moim przypadku pewnie jakieś 5-6 tygodni i nałożyć biokap na początek jednak w rudawym odcieniu, żeby , w razie "nie chwycenia" nie było zbyt dużej różnicy między odrostem a resztą włosów
dam znać co mi wyjdzie , ale to za jakieś 2 tygodnie najwcześniej
Daj znac, nawet na pw jestem bardzo ciekawa czy henne da sie jakos zmyc. chcialabym jednak uniknac powrotu do castinga.
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 19:59   #159
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez magdaavon Pokaż wiadomość
Hej,
Mam włosy malowane henna, jednak odcień mi nie odpowiada.
Chciałabym wypróbować jakaś naturalna farbę, ale wyczytałam ze biokapu ani sanotintu nie można kłaść na włosy wczesniej potraktowane henna?
Dlaczego nie? Wyjaśni mi ktoś?
Dodam ze to naturalna henna, bez chemicznych dodatków, jednak z dodatkami innych ziół. Henna Khadi orzechowy brąz.
Henna to tak paskudna farba że jedyne pozbycie się jej aż wypłucze się.
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:47   #160
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Zgadzam się. Właśnie dziewczyny idę po farbę biokapu do apteki oby był ten kolor co tak skrupulatnie wybierałam przez weekend majowy.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 16:31   #161
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Właśnie dziewczyny idę po farbę biokapu do apteki oby był ten kolor co tak skrupulatnie wybierałam przez weekend majowy.
a w jakiej aptece ją kupujesz?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 09:34   #162
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Właśnie dziewczyny idę po farbę biokapu do apteki oby był ten kolor co tak skrupulatnie wybierałam przez weekend majowy.
i jaki kolor wybrałaś ?
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:50   #163
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a w jakiej aptece ją kupujesz?
na moim osiedlu jest cały asortyment farb Biokapu i szampony więc mam szczęście , ale gdzieś w internetowej widziałam taniej ale przesyłka jak dojdzie bo to na to samo wyjdzie.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 10:52   #164
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
i jaki kolor wybrałaś ?
bo chciałam z tych kolorów, ale niestety okazały się zbyt popularne więc muszę poczekać na dostawę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.33-pozlacany-blond.jpg (28,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.3-zloty-blond-thumb.jpg (10,5 KB, 52 załadowań)
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 11:54   #165
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
na moim osiedlu jest cały asortyment farb Biokapu i szampony więc mam szczęście , ale gdzieś w internetowej widziałam taniej ale przesyłka jak dojdzie bo to na to samo wyjdzie.

o no to fajnie, zazdroszcze a to jakas apteka nieznana czy typu "dbam o zdrowie" "Euroapteka". jak sie nazywa? moze u siebie tez znajde taka
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 09:00   #166
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Smile Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
o no to fajnie, zazdroszcze a to jakas apteka nieznana czy typu "dbam o zdrowie" "Euroapteka". jak sie nazywa? moze u siebie tez znajde taka
wejdź sobie na stronę farby biokap i u góry jest ikonka jak kupić farby, dalej wyświetlą Ci się apteki w poszczególnych miastach , które mają biokap, sprawdź czy w Twoim mieście jest taka apteka, ja w Krakowie mam ich aż 12
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 20:12   #167
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
o no to fajnie, zazdroszcze a to jakas apteka nieznana czy typu "dbam o zdrowie" "Euroapteka". jak sie nazywa? moze u siebie tez znajde taka
wiesz co to taka osiedlowa Apteka ale tam jest bardzo dużo tych farb, powiem tak że kiedyś nie zastanawiałam się nad kupnem Aptecznych farb więc nawet nie widziałam Biokap czy Sanontin tą drugą nie kupię dla tego że jest droga i w Warszawie tylko w jednym miejscu do kupienia a skład przejrzałam wcale nie lepszy od Biokap więc po co przepłacać ( to moje zdanie może ktoś uważa inaczej).
Kupię w tygodniu Biokap pod warunkiem że będzie odpowiedni kolor i może cykne wam foto. Liczę na cudowne działanie bo przez to tak chciałam mieć platynowy blond włosy nadają się d............ ech ale każdy musi zapłacić za swoją głupotę.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 23:17   #168
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

dzięki dziewczyny za informacje
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 07:52   #169
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

dziewczyny jestem ruda! trochę nie równy kolor ale dla tego że połowę miałam spaloną platinium blond ?Nie wiem jak to się stało ale mam w lasnie ten kolor odzyskałam twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.64-tycjanowska-czerwien-thumb.jpg (11,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez leosia80
Czas edycji: 2011-05-13 o 07:53
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 08:23   #170
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem ruda! trochę nie równy kolor ale dla tego że połowę miałam spaloną platinium blond ?Nie wiem jak to się stało ale mam w lasnie ten kolor odzyskałam twarz
no to fajnie ja się czjae na czerń, niedlugo bede malować jakie włosy są po tej farbie? lśniące, miekkie??
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:12   #171
Adrienne92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: farba BioKap®

Ja też zamówiłam czerń
Adrienne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:21   #172
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Smile Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
no to fajnie ja się czjae na czerń, niedlugo bede malować jakie włosy są po tej farbie? lśniące, miekkie??
4 tygodnie temu farbowałam biokapem i włosy nadal są lśniące i miękkie, kolor też jest nadal taki sam, nie zmywa mi się , 100% zadowolenia w moim przypadku
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 11:34   #173
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
no to fajnie ja się czjae na czerń, niedlugo bede malować jakie włosy są po tej farbie? lśniące, miekkie??
ja miałam spalone strasznie i właśnie nawet na tych końcówkach są miękkie i bardzo błyszczą!!!! Jestem w 100% zadowolona no i zdaje sobie sprawę że u mnie będą się spłukiwać szybciej bo na tlenione włosy ale za 3 razem pewnie będzie się trzymać jak u dziewczyn!

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrienne92 Pokaż wiadomość
Ja też zamówiłam czerń
pokażesz zdjęcia? moja koleżanka się czai na czerń po tym jak ja zrobiłam się na rudzielca!

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
4 tygodnie temu farbowałam biokapem i włosy nadal są lśniące i miękkie, kolor też jest nadal taki sam, nie zmywa mi się , 100% zadowolenia w moim przypadku
SUPER!!!! Ciesze się bardzo!!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 10:19   #174
kasioch
Przyczajenie
 
Avatar kasioch
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: farba BioKap®

A ja mam pytanko. Mam już zakupiony Biokap jasny blond. Muszę jeszcze zrobić próbę uczuleniową i będę farbować.
W tej chwili mam na głowie włosy naturalne (ciemny blond), pasemka (średni blond) i tak z 2-3 cm odrostów. W instrukcji Biokapu jest napisane, że należy nanieść część mieszanki na podstawę włosów i pozostawić na około 20 minut; następnie nanieść pozostałą część mieszanki na pozostałe włosy. Zastanawiam się czy mam nakładać farbę na te odrosty faktycznie aż na 20 minut??? Nie wystarczy z 10? Różnica w kolorystyce między między odrostami a włosami z pasemkami nie jest bardzo drastyczna. Nie chciałabym, by włosy wyszły u góry jaśniejsze.
A jak mam później farbować odrosty po biokapie? Nałożyć na nie farbę na 30 min. i później na 5 min. rozciągnąć farbę na całe włosy?
Bardzo proszę o informacje te, które miały już doświadczenia z Biokapem.
kasioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 14:12   #175
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

a ja dziś zaszłam do apteki spytać czy mają farby biokap
a kobieta do mnie: proszę pani, to nie drogeria tylko apteka....
haha.. ja mówię, że te farby tylko w aptekach akurat są i pytam czy je mają a ona mi gada, że pierwszy raz o czymś takim słyszy, co za baba :P
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 08:29   #176
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez kasioch Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko. Mam już zakupiony Biokap jasny blond. Muszę jeszcze zrobić próbę uczuleniową i będę farbować.
W tej chwili mam na głowie włosy naturalne (ciemny blond), pasemka (średni blond) i tak z 2-3 cm odrostów. W instrukcji Biokapu jest napisane, że należy nanieść część mieszanki na podstawę włosów i pozostawić na około 20 minut; następnie nanieść pozostałą część mieszanki na pozostałe włosy. Zastanawiam się czy mam nakładać farbę na te odrosty faktycznie aż na 20 minut??? Nie wystarczy z 10? Różnica w kolorystyce między między odrostami a włosami z pasemkami nie jest bardzo drastyczna. Nie chciałabym, by włosy wyszły u góry jaśniejsze.
A jak mam później farbować odrosty po biokapie? Nałożyć na nie farbę na 30 min. i później na 5 min. rozciągnąć farbę na całe włosy?
Bardzo proszę o informacje te, które miały już doświadczenia z Biokapem.
wiesz zależy jakie masz kolor włosów i jakie odrosty, może nałóż na 10 min później sprawdź czy wszystko dobrze w razie czego potrzymaj jeszcze 10 min jak zalecają. Bo farby Biokapu delikatniejsze niż drogeryjne. Ja farbowałam na rudy więc nie tleniłam ale może któraś z dziewczyn farbowała podaj numer koloru. A na ulotce chyba podane jak farbować odrosty myślę że trzeba zastosować się ale ty też lepiej wiesz jak twoje włosy reagują na farbę. Ja np muszę 30 minut trzymać na odrostach żeby rozjaśniło się ale dla niektórych może 10 min wystarczyć. No i pamiętaj że przy skórze głowy proces farbowania szybciej trwa, bo skóra emanuje ciepłem.

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a ja dziś zaszłam do apteki spytać czy mają farby biokap
a kobieta do mnie: proszę pani, to nie drogeria tylko apteka....
haha.. ja mówię, że te farby tylko w aptekach akurat są i pytam czy je mają a ona mi gada, że pierwszy raz o czymś takim słyszy, co za baba :P
no bo nie każda apteka ma ochotę zaopatrywać się w farbę nasza to nawet plakat powiesiła na drzwiach wchodzisz i widzisz!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 06:47   #177
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

właśnie idzie do mnie farba biokap, wysłali ją wczoraj, więc mam nadzieję, że do pt dojdzie, jak pofarbuje włosy to wstawię fotkę
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:31   #178
marudka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: farba BioKap®

ja 2 dni temu robi kolor naturalny szatym.wyszedł bardzo ładnie. Jedno opakowanie ledwo mi starczyło na odrosty i całość bo mam włosy do połowy pleców ale pokryło ładnie. trzymałam według ulotki 20 na odrostach 15 na całosci i nie widać zadnej różnicy miedzy odrostem a reszta włosów.
Wszyscy mnie pytaja co robiłam z włosami bo bardzo ładnie się błyszczą. Faktycznie przyznam ze farbuje włosy od dawna srednio co 3 miesiące i efekt po tej farbie jest świetny. Ładnie kryje, włosy są błyszczące. Teraz bede obserwować jak szybko bedzie się zmywał.

zostaje fanką Biokapu i nie zmieniam na inną
marudka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:34   #179
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
właśnie idzie do mnie farba biokap, wysłali ją wczoraj, więc mam nadzieję, że do pt dojdzie, jak pofarbuje włosy to wstawię fotkę
jaki kolor?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez marudka88 Pokaż wiadomość
ja 2 dni temu robi kolor naturalny szatym.wyszedł bardzo ładnie. Jedno opakowanie ledwo mi starczyło na odrosty i całość bo mam włosy do połowy pleców ale pokryło ładnie. trzymałam według ulotki 20 na odrostach 15 na całosci i nie widać zadnej różnicy miedzy odrostem a reszta włosów.
Wszyscy mnie pytaja co robiłam z włosami bo bardzo ładnie się błyszczą. Faktycznie przyznam ze farbuje włosy od dawna srednio co 3 miesiące i efekt po tej farbie jest świetny. Ładnie kryje, włosy są błyszczące. Teraz bede obserwować jak szybko bedzie się zmywał.

zostaje fanką Biokapu i nie zmieniam na inną
uuu pokaż zdjęcie!!!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:18   #180
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
jaki kolor?[COLOR="Silver"]!
czarny, dziś farba doszła, jutro farbuję
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.