kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 13:01   #4021
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jeżeli używałaś cashmere z amilie to light z lucy powinien ci podpasować zimą. robiłam porównanie na blogu w tej notce: http://puckowa.blogspot.com/2015/07/...rm-02-roz.html

co do tych odcieni na lato, to ciężko mi doradzić, sama używam cały rok tych samych kolorków, bo się nie opalam. jednak wrzucam link do swatchy z podkładami Lucy, może coś ci to pomoże - http://puckowa.blogspot.com/2015/06/...szystkich.html
Bardzo dziękuję za odpowiedź Zamówię sobie te 4 kolory i może uda mi się coś wybrać.
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 13:53   #4022
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ewa588 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź Zamówię sobie te 4 kolory i może uda mi się coś wybrać.
niestety wątek na wizażu z Lucy jeszcze nie jest mocno uczęszczany, więc nie wiem, czy ktoś się odezwie w twojej sprawie
a ja nie bardzo umiem pomóc na odległość (choć kilka razy się udało:P)

mam nadzieję, że trafisz z kolorem!
a te, które ci nie podpasują, możesz zużyć jako... baza pod cienie. lepiej się wtedy cienie trzymają na powiece
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:13   #4023
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
niestety wątek na wizażu z Lucy jeszcze nie jest mocno uczęszczany, więc nie wiem, czy ktoś się odezwie w twojej sprawie
a ja nie bardzo umiem pomóc na odległość (choć kilka razy się udało:P)

mam nadzieję, że trafisz z kolorem!
a te, które ci nie podpasują, możesz zużyć jako... baza pod cienie. lepiej się wtedy cienie trzymają na powiece
Wiadomo, że tak na odległość ciężko, a do tego jeszcze na każdej twarzy może to trochę inaczej wyglądać - najlepiej przetestować na żywo. Chciałam się tylko upewnić czy to dobry kierunek kolorystyczny. Zanim przerzuciłam się na minerały miałam zupełnie inne pojęcie o kolorze swojej cery i pierwsze zamówienie z Annabelle to była jakś porażka. Zamówiłam 6 próbek i żadna nie pasowała. Teraz już wiem, że muszę kierować się zawsze w stronę neutrali i oliwek i z tego coś wybierać. Do tego muszę mieć 2 odcienie bo dość mocno się latem opalam Chcę jeszcze przetestować Clare, ale tam już trochę łątwiej połapać się w kolorystyce.
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:34   #4024
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ewa588 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że tak na odległość ciężko, a do tego jeszcze na każdej twarzy może to trochę inaczej wyglądać - najlepiej przetestować na żywo. Chciałam się tylko upewnić czy to dobry kierunek kolorystyczny. Zanim przerzuciłam się na minerały miałam zupełnie inne pojęcie o kolorze swojej cery i pierwsze zamówienie z Annabelle to była jakś porażka. Zamówiłam 6 próbek i żadna nie pasowała. Teraz już wiem, że muszę kierować się zawsze w stronę neutrali i oliwek i z tego coś wybierać. Do tego muszę mieć 2 odcienie bo dość mocno się latem opalam Chcę jeszcze przetestować Clare, ale tam już trochę łątwiej połapać się w kolorystyce.
ja, zanim przerzuciłam się na minerały myślałam, że mam różową cerę (to przez naczynka pękające...) :P. później, że bardzo żółtą (żeby przykryć te naczynka ). później, że trafiłam cudnie w anabelki i golden fairest, bo był żółto-oliwkowy i myślałam, że to idealny kolor dla mnie - bo nie dość, że żółty, to przykrywa naczynka czerwone swoim oliwkowym pigmentem. dopiero później zauważyłam, że moja cera miała trochę niezdrowy kolor :P taki sinawy i odcinający się od szyi. a naczynka mogę przykryć korektorem jak się pojawią :P

a nie opalam się, bo skóra opalona to skóra niestety wysuszona. a jak wiadomo - skóra sucha szybciej się starzeje (na starość większość ludzi ma skórę dojrzałą i suchą, mimo, że wcześniej mieli np tłustą). sucha skóra to odwodniona skóra, dlatego szybciej widać na niej zmarszczki. na nawodnionej skórze już nie ma tak łatwo ze zmarszczkami i tak się zestarzeję, ale po co to przyśpieszać

z clare blanc też polecam popróbować z podkładami, o ile masz zapas gotówki. bo wciągają...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:41   #4025
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
z clare blanc też polecam popróbować z podkładami, o ile masz zapas gotówki. bo wciągają...
Zdecydowanie wciągają, coś o tym wiem. Choć na razie polubiłam się z Amilie i teraz z Clair. Przetestowałam już Lilli Lolo, Annabelle, Neauty i Ecolore, ale nie podpasowały mi ani formuły ani kolory. Teraz testuję EDM i w kolejce czeka Lucy i Clare. Cały czas szukam alternatywy dla Amilie, skoro Clair które pokochałam ucieka z rynku. To chyba nie jest normalne, ale uwielbiam testować minerały
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:49   #4026
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez ewa588 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie wciągają, coś o tym wiem. Choć na razie polubiłam się z Amilie i teraz z Clair. Przetestowałam już Lilli Lolo, Annabelle, Neauty i Ecolore, ale nie podpasowały mi ani formuły ani kolory. Teraz testuję EDM i w kolejce czeka Lucy i Clare. Cały czas szukam alternatywy dla Amilie, skoro Clair które pokochałam ucieka z rynku. To chyba nie jest normalne, ale uwielbiam testować minerały
ja za każdym razem mówiłam sobie, że więcej mi nie trzeba.
i jakoś nigdy nie działało na długo... jeżeli np. jeden róż mineralny starcza na jakieś 3-4 lata ciągłego używania, to ja mam róży do końca życia. albo przynajmniej dla siebie, moich potencjalnych dzieci i wnuków. i prawnuków też :P
lubię zmieniać minerały, bo mi się wtedy cera nie przyzwyczaja.
z resztą to samo mam z pielęgnacją. mam dwa otwarte kremy pod oczy (właściwie to 3, ale trzeci jest specjalistyczny tylko na ciemne cienie pod oczami), plus 2 kremy z spfem na dzień, jeden lekki na dzień ot tak, jeden na noc wszystkie otwarte, wszystkich używam, codziennie sięgam po inny w zależności co potrzebuje moja skóra.
oczywiście nie pootwieram sobie 10 kremów do twarzy na raz, bo będzie mi szkoda wyrzucić jak się zepsują
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 14:58   #4027
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja za każdym razem mówiłam sobie, że więcej mi nie trzeba.
i jakoś nigdy nie działało na długo... jeżeli np. jeden róż mineralny starcza na jakieś 3-4 lata ciągłego używania, to ja mam róży do końca życia. albo przynajmniej dla siebie, moich potencjalnych dzieci i wnuków. i prawnuków też :P
lubię zmieniać minerały, bo mi się wtedy cera nie przyzwyczaja.
Róże póki co kupuję tylko testery, ale mam ich chyba koło 15 i oczywiście przy testach nowej firmy zawsze biorę kolejne 3-4 próbki Dobrze, że w całym tym szaleństwie nie jestem sama Jeszcze raz dziękuję za sugestie, uciakam
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 16:49   #4028
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Na stronie Lucy pojawił się odcien Cream i cała reszta. Troche szkoda bo wydałam na Clair i teraz mam minerałów do konca zycia.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:34   #4029
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
niestety wątek na wizażu z Lucy jeszcze nie jest mocno uczęszczany, więc nie wiem, czy ktoś się odezwie w twojej sprawie
a ja nie bardzo umiem pomóc na odległość (choć kilka razy się udało:P)

mam nadzieję, że trafisz z kolorem!
a te, które ci nie podpasują, możesz zużyć jako... baza pod cienie. lepiej się wtedy cienie trzymają na powiece
Oczywiscie, ze nie Wczesniej uzyskac tutaj jakiekolwiek informacje graniczylo z cudem Dlatego Dziewczyno z nieba nam tutaj spadlas

A co do mineralow z Lucy to jak najbardziej popieram - ja uzywam odcienia Light wlasnie jako baze i naprawde niezle sie sprawdzaja. A raz wymieszalam z Duraline z Inglota to w ogole jak plynna baza

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Na stronie Lucy pojawił się odcien Cream i cała reszta. Troche szkoda bo wydałam na Clair i teraz mam minerałów do konca zycia.
A tam szkoda Te ktore Ci nie pasuja zawsze mozesz opchnac w wymiance, a te ktore Ci pasuja to wiadomo, ze zuzyjesz Mineraly nie maja jako takiego terminu waznosci, wiec jak bedziesz je dobrze przechowywac to moga Ci posluzyc kilka lat.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-08-24 o 17:23
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:56   #4030
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze nie Wczesniej uzyskac tutaj jakiekolwiek informacje graniczylo z cudem Dlatego Dziewczyno z nieba nam tutaj spadlas

A co do mineralow z Lucy to jak najbardziej popieram - ja uzywam odcienia Light wlasnie jako baze i naprawde niezle sie sprawdzaja. A raz wymieszalam z Duraline z Inglota to w ogole jak plynna baza

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



A tam szkoda Te ktore Ci nie pasuja zawsze mozesz opchnac w wymiance, a te ktore Ci pasuja to wiadomo, ze zuzyjesz Mineraly nie maja jako takiego terminu waznosci, wiec jak bedziesz je dobrze przechowywac to moga Ci posluzyc kilka lat.
Tak ale nie każdy ma łącznie 11 słoiczków
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:05   #4031
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, ze nie Wczesniej uzyskac tutaj jakiekolwiek informacje graniczylo z cudem Dlatego Dziewczyno z nieba nam tutaj spadlas
najśmieszniejsze jest to, że ja tu przyszłam na ten wątek, żeby się coś dowiedzieć o Lucy a skończyło się na odwrót
przeszukałam pół internetu, ogarnęłam temat sama hehe


ps. ja nie zliczę ile mam próbek podkładów, które mi nie pasują. myślę, że jest ich spokojnie ze 20...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 19:37   #4032
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
najśmieszniejsze jest to, że ja tu przyszłam na ten wątek, żeby się coś dowiedzieć o Lucy a skończyło się na odwrót
przeszukałam pół internetu, ogarnęłam temat sama hehe


ps. ja nie zliczę ile mam próbek podkładów, które mi nie pasują. myślę, że jest ich spokojnie ze 20...
Jesteś teraz naszą skarbnicą wiedzy
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 19:58   #4033
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez avciaxt Pokaż wiadomość
Jesteś teraz naszą skarbnicą wiedzy
wciąż za dużo jeszcze nie wiem o Lucy.
jeszcze nie przerobiłam całego asortymentu
ale cieszę się, że to co mam, podpasowało mi. nie lubię jak coś się marnuje.

no i zawsze wolę wykorzystać produkt zgodnie z przeznaczeniem niż kombinować ^^

edit: faktycznie weszły małe nowości na lucyminerals.net!
na razie widzę uzupełnienie podkładów (nie wiem czy wszystkie już) nowe bronzery i róże. oczywiście na grafikach większość róży wygląda jak bronzery, więc ciężko ocenić...

za to dużo czytałam o różu hyacinth i widziałam na swatchach, no i podoba mi się jego chłodo-lawendowe zabarwienie jak komuś petal był "ciepły" (choć wg mnie nie jest taki) to hyacinth będzie lepszą alternatywą pewnie znajdzie się jeszcze kilka ładnych róży, ale po grafikach znowu jest problem.

fajnie, że jest też snow white z podkładów - bo on służy do rozjaśniania zbyt ciemnych podkładów. czyli jest duża szansa, że więcej osób znajdzie w Lucy ideał podkładowy

ja wciąż czekam na cienie! może się na dniach pojawią
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-24 o 20:05
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:37   #4034
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no i stało się! z tego co widzę (i dostałam taką wiadomość na fb też), są już chyba wszystkie nowości na www.lucyminerals.net z tego wszystkiego, że pogoda brzydka, światła na dworze nie ma, bo ciągle pada, siadam i wybieram byle by nie zbankrutować...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 17:44   #4035
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie kusi podkład Pale Olive. Dziewczyny macie porównanie tego odcienia do któregoś z AM np? Blisko mu do Golden Fairest z AM?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:04   #4036
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mnie kusi podkład Pale Olive. Dziewczyny macie porównanie tego odcienia do któregoś z AM np? Blisko mu do Golden Fairest z AM?
jeżeli nie jest ci to potrzebne już na teraz, to chyba w ciągu 2 tygodni będę miała do porównania i wrzucę tu swatche (mam golden fairest z AM więc będzie porównanie ;P)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:25   #4037
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jeżeli nie jest ci to potrzebne już na teraz, to chyba w ciągu 2 tygodni będę miała do porównania i wrzucę tu swatche (mam golden fairest z AM więc będzie porównanie ;P)
O to ja tez chetnie poczekam Wydaje mi sie ze z LM pasowalby mi Cream ale na niektorych zdjeciach wyglada na zbyt pomaranczowy. Zrob tez prosze porownanie z Clair
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:28   #4038
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
O to ja tez chetnie poczekam Wydaje mi sie ze z LM pasowalby mi Cream ale na niektorych zdjeciach wyglada na zbyt pomaranczowy. Zrob tez prosze porownanie z Clair
Jeżeli tylko dostanę w próbkach te odcienie to wrzucę swatche porównawcze z tym co mam
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:51   #4039
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mnie kusi podkład Pale Olive. Dziewczyny macie porównanie tego odcienia do któregoś z AM np? Blisko mu do Golden Fairest z AM?
Szkoda, ze wczorajnie napisalas, bo wywalilam resztke probki wlasnie tego odcienia, bym Ci zrobila zdjecie podgladowe.

Pale Olive jest jednym z najjasniejszym podkladow. Dla mnie jest na takim samym poziomie kolorystycznym co Light tylko Light idzie w kierunku zolci (u mnie nawet rozowe tony wybijaly) natomiast Pale Olive idzie w kierunku jasnej oliwki.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
O to ja tez chetnie poczekam Wydaje mi sie ze z LM pasowalby mi Cream ale na niektorych zdjeciach wyglada na zbyt pomaranczowy. Zrob tez prosze porownanie z Clair
Moim zdaniem z LM tez pasowalby Ci Cream. Ja niedlugo w drodze wymianki bede miala te probke, zobacze jak u mnie sie sprawdzi, jezeli bedzie za jasna, to u Ciebie na pewno bedzie dobra
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 19:10   #4040
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pale Olive jest jednym z najjasniejszym podkladow. Dla mnie jest na takim samym poziomie kolorystycznym co Light tylko Light idzie w kierunku zolci (u mnie nawet rozowe tony wybijaly) natomiast Pale Olive idzie w kierunku jasnej oliwki.
wetnę się w dyskusję, bo light faktycznie ma tony delikatnie żółte i trochę brzoskwiniowo-beżowe. być może te brzoskwinki u ciebie wybijają na róż
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 19:41   #4041
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Szkoda, ze wczorajnie napisalas, bo wywalilam resztke probki wlasnie tego odcienia, bym Ci zrobila zdjecie podgladowe.

Pale Olive jest jednym z najjasniejszym podkladow. Dla mnie jest na takim samym poziomie kolorystycznym co Light tylko Light idzie w kierunku zolci (u mnie nawet rozowe tony wybijaly) natomiast Pale Olive idzie w kierunku jasnej oliwki.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



Moim zdaniem z LM tez pasowalby Ci Cream. Ja niedlugo w drodze wymianki bede miala te probke, zobacze jak u mnie sie sprawdzi, jezeli bedzie za jasna, to u Ciebie na pewno bedzie dobra
To będę śledzić wymiankowy wątek
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 23:27   #4042
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mnie kusi podkład Pale Olive. Dziewczyny macie porównanie tego odcienia do któregoś z AM np? Blisko mu do Golden Fairest z AM?
Bliżej mu do Golden Fair. Golden Fairest jest na mnie o wiele za jasny, natomiast Pale Olive używałam bezproblemowo, podobnie jak w tej chwili Golden Fair z AM.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:03   #4043
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Używałam swego czasu Lucy w odcieniach Pale Olive, Creamy Olive i Medium Olive, a także Bisque, Creamy Bisque i Golden Medium. We wszystkich 3 formułach, przy czym najdłuzej i najwięcej Medium Olive (teraz już zdecydowanie wzięłabym niższe odcienie). jak komuś mogę się na coś przydać, to pytajcie.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 20:15   #4044
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Używałam swego czasu Lucy w odcieniach Pale Olive, Creamy Olive i Medium Olive, a także Bisque, Creamy Bisque i Golden Medium. We wszystkich 3 formułach, przy czym najdłuzej i najwięcej Medium Olive (teraz już zdecydowanie wzięłabym niższe odcienie). jak komuś mogę się na coś przydać, to pytajcie.
Mam Creamy Olive, który zimą idealnie pasuje do mojej szyi, ale dużo osób mówi mi że wyglądam blado. Dlatego zastanawiam się nad Medium Olive; czy jest sporo ciemniejszy?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 23:37   #4045
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Mam Creamy Olive, który zimą idealnie pasuje do mojej szyi, ale dużo osób mówi mi że wyglądam blado. Dlatego zastanawiam się nad Medium Olive; czy jest sporo ciemniejszy?
Widoczna jest ta różnica na starym swatchu Cathy. Ale nie jest wielka. W sumie jeśli masz Creamy Olive, a kupisz ciemniejszy, to zawsze możesz się bawić w jakieś mieszanie.
https://mineralne.wordpress.com/2011...ponownie-lucy/

Kiedyś zamówiłam cały starter Lucy, kiedy jeszcze była taka możliwość za 200$. Dla mnie dobre były oliwki, więc rzetelnie przetestowałam wszystkie. Ogólnie dla mojej cery (MAC NC10-15, ColorStay 150 Buff) najlepszy był podkład Creamy Olive, Medium to przy opaleniźnie, a Pale Olive zimą. Tan Olive jest za to wściekle ciemny.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2015-08-27 o 23:41
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 06:39   #4046
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
Widoczna jest ta różnica na starym swatchu Cathy. Ale nie jest wielka. W sumie jeśli masz Creamy Olive, a kupisz ciemniejszy, to zawsze możesz się bawić w jakieś mieszanie.
https://mineralne.wordpress.com/2011...ponownie-lucy/

Kiedyś zamówiłam cały starter Lucy, kiedy jeszcze była taka możliwość za 200$. Dla mnie dobre były oliwki, więc rzetelnie przetestowałam wszystkie. Ogólnie dla mojej cery (MAC NC10-15, ColorStay 150 Buff) najlepszy był podkład Creamy Olive, Medium to przy opaleniźnie, a Pale Olive zimą. Tan Olive jest za to wściekle ciemny.
Dziękuję za odpowiedź
Mieszania się nie boję, właśnie przerobiłam sobie zbyt żółty podkład Joppy na lekko opalony z małą domieszką zieleni :-D
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 06:54   #4047
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Mieszania się nie boję, właśnie przerobiłam sobie zbyt żółty podkład Joppy na lekko opalony z małą domieszką zieleni :-D
Czego dodałaś, żeby uzyskać tą domieszkę zieleni ?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 09:32   #4048
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Używałam swego czasu Lucy w odcieniach Pale Olive, Creamy Olive i Medium Olive, a także Bisque, Creamy Bisque i Golden Medium. We wszystkich 3 formułach, przy czym najdłuzej i najwięcej Medium Olive (teraz już zdecydowanie wzięłabym niższe odcienie). jak komuś mogę się na coś przydać, to pytajcie.
Skoro wyrazasz chec do pomocy, to ja mam pytnie odnosnie odcienia Creamy Bisque to jest z gamy tych jasniejszych czy ciemniejszych? Bo w sumie Cream moze byc za jasny, Bisque jest dobry latem, gdy sie opale. Wiec myslalam, ze Creamy Bisque bedzie idealny, ale na zdjeciach wychodzi jakis ciemny. I juz sama nie wiem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:04   #4049
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;52566539]Czego dodałaś, żeby uzyskać tą domieszkę zieleni ?[/QUOTE]

Color Blend Green z kolorowka.com, bardzo łatwa w użyciu, bo wystarczy 'wymiętolić' ją w woreczku z półproduktami lub z podkładem.
Próbkę 5 ml mam już ponad rok i nie zużyłam nawet połowy choć dość często po nią sięgałam
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 11:22   #4050
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Color Blend Green z kolorowka.com, bardzo łatwa w użyciu, bo wystarczy 'wymiętolić' ją w woreczku z półproduktami lub z podkładem.
Próbkę 5 ml mam już ponad rok i nie zużyłam nawet połowy choć dość często po nią sięgałam
Dziękuję . Brzmi jak coś bardzo dla mnie . W większości podkładów o żółtym odcieniu brakuje mi odrobiny zieleni.
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.