Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 12:10   #3061
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

W Jastrzębiu w naturze w galerii Jastrzębie (obok Delimy) cała limitka, uszczuplona przeze mnie
Jestem mięczak i mimo iż przerzucam się na płynne róże, to ten tak ładnie na mnie patrzył, że go zgarnęłam, bo jest śliczny taki prezent z okazji obrony, będzie leżał i patrzył na mnie
Cienie ładne, ale jednak trochę kasy kosztują, zresztą teraz i tak n ie mam weny się malować więc nie skusiłam się
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:24   #3062
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam róże z różnych firm, ale nie mam wysokopółkowych (oprócz Coralisty z firmy Benefit, ale jest to raczej fake), bo nie potrzebuję wydawać 100 zł na jeden kosmetyk, kiedy róż w przedziale cenowym 15 - 30 zł utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień i ładnie wygląda
Ja przed zainteresowaniem się kosmetykami Essence nawet nie patrzyłam na róże nie wiedziałbym wtedy co z nimi począć, gdzie nakładać . Teraz jestem już trochę doedukowana, ale nadal prym wiodą u mnie lakiery do paznokci. I podobnie jak Ty z różami, nie potrzebuję tych drogich. Mam do pięciu takich za ok 30 zł (m.in. Isa dora), kilka takich do 20 zł (m.in. Rimmel), reszta to lakiery do 10 zł, a większość to te do 6 zł

I żeby nie było offtopu, duża część to lakiery Catrice, bardzo podobają mi się kolory, no i nazwy też mają świetne

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
W Jastrzębiu w naturze w galerii Jastrzębie (obok Delimy) cała limitka, uszczuplona przeze mnie
Jestem mięczak i mimo iż przerzucam się na płynne róże, to ten tak ładnie na mnie patrzył, że go zgarnęłam, bo jest śliczny taki prezent z okazji obrony, będzie leżał i patrzył na mnie
Cienie ładne, ale jednak trochę kasy kosztują, zresztą teraz i tak n ie mam weny się malować więc nie skusiłam się

Prawda, że ładnie spogląda?

Gratulacje
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:26   #3063
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ja przed zainteresowaniem się kosmetykami Essence nawet nie patrzyłam na róże nie wiedziałbym wtedy co z nimi począć, gdzie nakładać . Teraz jestem już trochę doedukowana, ale nadal prym wiodą u mnie lakiery do paznokci. I podobnie jak Ty z różami, nie potrzebuję tych drogich. Mam do pięciu takich za ok 30 zł (m.in. Isa dora), kilka takich do 20 zł (m.in. Rimmel), reszta to lakiery do 10 zł, a większość to te do 6 zł

I żeby nie było offtopu, duża część to lakiery Catrice, bardzo podobają mi się kolory, no i nazwy też mają świetne

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------




Prawda, że ładnie spogląda?

Gratulacje
Ja na niego spoglądam znacznie ładniej w ogóle to lubię catrice, niedługo osiągnę denko w tym ze stałej oferty, jakoś tak idealnie na dzień mi pasuje

Dziękuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:27   #3064
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Rodziewiczyłam limitkę Wzięłam róż, paletkę z różowym cieniem i pomadkę Colour bomb Dumałam jeszcze nad lakierami, ale ostatecznie sobie darowałam Zielony lakier jest identyczny jak 810 ze stałej kolekcji.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:12   #3065
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Colour Bomb

http://wszystkocomniezachwyca.blogsp...colour-01.html

jestem z niej bardzo zadowolona, zwłaszcza jeżeli chodzi o kolor. Mam też cielaka, ale w nim nie wyglądam najlepiej
czy ja dobrze widzę że ona chłodna jest ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:35   #3066
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja tez nabylam kilka rzeczy z Revoltaire - roz, cienie z koralowym cieniem i bezowa pomadke
Opakowania piekne!!!
Zdjecia na blogu
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:58   #3067
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nie kuście mnie różem i pomadką, bo NIE MOGĘ JUŻ NIC KUPOWAĆ
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 14:59   #3068
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie kuście mnie różem i pomadką, bo NIE MOGĘ JUŻ NIC KUPOWAĆ
Ale kiedy ten róż taki śliczny
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:00   #3069
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ale kiedy ten róż taki śliczny
dzollsik -
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:03   #3070
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny u których jest już R., powiedzcie mi proszę, ile pomadek z każdego rodzaju jest na standzie? Po 3? I ile pędzelków do ust?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 17:53   #3071
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
"Przejechałam" palcem po całości i ukazał się na mojej ręce kolor lekko różowy z delikatną złotą poświatą. Od razu przypomniał mi się kolor z Bourjois 34 Rose D'Or.
Ojej, czyli muszę mieć ten róż

Dziewczyny, a jak z trwałością tego różu z Revoltaire?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 18:32   #3072
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Czy ten róż ma w sobie więcej różu, czy brzoskwini?
Ładna figura stylistyczna mi wyszła
Bo jak jest ogólnie bardziej różowy, to nie pojadę po niego na koniec miasta ...co swatch, to inny odcień...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 18:34   #3073
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny u których jest już R., powiedzcie mi proszę, ile pomadek z każdego rodzaju jest na standzie? Po 3? I ile pędzelków do ust?
Są po 4 pomadki i chyba z 4-5 pędzelków
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 18:43   #3074
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Czy ten róż ma w sobie więcej różu, czy brzoskwini?
Ładna figura stylistyczna mi wyszła
Bo jak jest ogólnie bardziej różowy, to nie pojadę po niego na koniec miasta ...co swatch, to inny odcień...
zdecydowanie brzoskwini
waaarto jechać
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 18:51   #3075
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
zdecydowanie brzoskwini
waaarto jechać
Dla mnie jest bardziej różowy niż brzoskwiniowy, ale nie będę się kłóciła, bo przecież testowałam go tylko w sklepie i po jednym maźnięciu nie można nic sensownego stwierdzić
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:15   #3076
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Ja tez nabylam kilka rzeczy z Revoltaire - roz, cienie z koralowym cieniem i bezowa pomadke
Opakowania piekne!!!
Zdjecia na blogu
Też chcę!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:21   #3077
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na róż ( ) i pędzelek do ust. Róż wygląda przepięknie, nie zastanawiałam się nad nim ani minuty Skusiłam się też na pędzelek - przyda mi się do torebki, zarówno do ust jak i do korektora. Chyba jeszcze jeden taki przygarnę, naprawdę ładnie, solidnie wygląda i jest praktyczny.

Cienie, które były na mojej liście zakupów, bardzo mnie rozczarowały. Słabo napigmentowane, kolory niezbyt przypadły mi do gustu. Śliczny jest jedynie cień w prawym górnym rogu palety z różowym cieniem. Paletka jest bardzo ładna, ale mała. Wydać 20 złotych dla samego opakowania, to lekka przesada, tym bardziej, że aktualnie nie szastam forsą.
.
Pędzelki mam dwa i mam do nich mieszane uczucia- nie do każdej pomadki się nadają, ale jako wersja torebkowa są ok

Ja się skusiłam na cienie- zielone chociaż o koralowych też myślałam. Uważam, że będą fajne na wyjazdy i ich pigmentacja po macaniu testera mnie bardzo zadowoliła, jutro będę je testować na oczach. 20 zł to po 5 zł za cień- w ładnej, małej kasetce to nie jest źle. Zwłaszcza, że lubię cienie catrice.


Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
"Przejechałam" palcem po całości i ukazał się na mojej ręce kolor lekko różowy z delikatną złotą poświatą. Od razu przypomniał mi się kolor z Bourjois 34 Rose D'Or. Bardzo podobny choć może bardziej brzoskwiniowy, jest róż z firmy Elf z tego duo razem z brązerem. Kolejne podobieństwo znalazłam w różu z firmy Pupa, którego nazwy niestety nie znam, bo dostałam go w formie sypkiej (pierwotnie była to forma prasowana). Pewnie jeszcze znalazłabym jakiś podobny odcień, ale już mi się nie chcę szukać
Znając mnie i moje "różowe" zamiłowanie, to jak będę miała jakąś "wolne" pieniądze i róż będzie dostępny, to pewnie i tak go kupię, bo ja po prostu lubię kolekcjonować kosmetyki
No tak, cała Klusia
p.s. jak tam z pracą lub praktykami- znalazłaś coś fajnego?

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy aż taka imponująca? Mi jest ciągle mało róży i kupuję, chociaż wiem iż nie powinnam tego robić Zrobię taki mały off - nabyłam ostatnio brązer z firmy Revlon wypiekany o z serii Colorstay o nazwie Mineral Finishing Powder w odcieniu 020 Suntan Matte. Po przeczytaniu tych wszystkich wspaniałych opinii na KWC nie mogłam go nie kupić Czy któraś z Was go ma? Musiałam się pochwalić, bo nie wiem czy w wątku poświęconym pudrom brązującym ktoś się jeszcze udziela
Nie mam, bo od czasu zakupu mac harmony i bahama mama the balm mam dwa swoje ideały i więcej mi do szczęścia nie trzeba. Oba kocham szalenie i wiem, że więcej szukać w tej dziedzinie nie muszę (a na poszukiwania wydałam więcej niż na zakup jednego z nich).

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam róże z różnych firm, ale nie mam wysokopółkowych (oprócz Coralisty z firmy Benefit, ale jest to raczej fake), bo nie potrzebuję wydawać 100 zł na jeden kosmetyk, kiedy róż w przedziale cenowym 15 - 30 zł utrzymuje się na mojej twarzy cały dzień i ładnie wygląda
Zazdroszczę. Ja na sobie widzę dużą różnicę przy essence, sleek czy mac lub the balm
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
W Jastrzębiu w naturze w galerii Jastrzębie (obok Delimy) cała limitka, uszczuplona przeze mnie
Jestem mięczak i mimo iż przerzucam się na płynne róże, to ten tak ładnie na mnie patrzył, że go zgarnęłam, bo jest śliczny taki prezent z okazji obrony, będzie leżał i patrzył na mnie
Cienie ładne, ale jednak trochę kasy kosztują, zresztą teraz i tak n ie mam weny się malować więc nie skusiłam się
I dobrze :P

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ja przed zainteresowaniem się kosmetykami Essence nawet nie patrzyłam na róże nie wiedziałbym wtedy co z nimi począć, gdzie nakładać . Teraz jestem już trochę doedukowana, ale nadal prym wiodą u mnie lakiery do paznokci. I podobnie jak Ty z różami, nie potrzebuję tych drogich. Mam do pięciu takich za ok 30 zł (m.in. Isa dora), kilka takich do 20 zł (m.in. Rimmel), reszta to lakiery do 10 zł, a większość to te do 6 zł

I żeby nie było offtopu, duża część to lakiery Catrice, bardzo podobają mi się kolory, no i nazwy też mają świetne
.
Też lubię catrice lakiery i essence. Ale ostatnio jestem zachwycona trwałością Colour Alike- tylko, że dziadom niezbędny jest top, aby zagięć nie było. Z tym, że noszą się tydzień bez żadnego uszczerbku! Wyglądają jak świeżo malowane
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
czy ja dobrze widzę że ona chłodna jest ?
Eee, nie wiem- jestem kiepska w te określanie :P Ale zdjecia dobrze oddają jej kolor (dlatego są takie małe, bo na większych nie wychodziła prawdziwie). A próbowałam wielokrotnie
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
dzollsik -
Proszę nie bić mi tu Dzollsa!
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny u których jest już R., powiedzcie mi proszę, ile pomadek z każdego rodzaju jest na standzie? Po 3? I ile pędzelków do ust?
Dużo jakoś mi się ich wydawało :P Pomadek, bo na pyndzle nie patrzyłam
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:29   #3078
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

No tak, cała Klusia
p.s. jak tam z pracą lub praktykami- znalazłaś coś fajnego?

Nie mam, bo od czasu zakupu mac harmony i bahama mama the balm mam dwa swoje ideały i więcej mi do szczęścia nie trzeba. Oba kocham szalenie i wiem, że więcej szukać w tej dziedzinie nie muszę (a na poszukiwania wydałam więcej niż na zakup jednego z nich).


Zazdroszczę. Ja na sobie widzę dużą różnicę przy essence, sleek czy mac lub the balm
I dobrze :P


Proszę nie bić mi tu Dzollsa!
Odpowiadam na wszystko hurtowo - niestety nie udało mi się nic znaleźć i bardzo nad tym ubloewam Praktyki i staż już miałam.
Co do brązera - ja kiedyś też myślałam, że znalazłam swój ideał (KOBO Ideal Cover Makeup w najciemniejszym kolorze), ale jednak ciągle szukam jednak czegoś innego i może ten Revlon okaże się TYM JEDYNYM?
Co do róży i ich trwałości - no mam takie szczęście, że większość trzyma się na mojej twarzy cały dzień. Nieważne czy jest to róż za 5 czy za 50 zł
Ostatnia kwestia - co Ty tak bronisz Dzollsika, co? Jesteście w jakiejś zmowie żebym jednak kupiła ten róż z Revoltaire?
Jeszcze jedna sprawa o której prawie bym zapomniała - zajrzyjcie na wątek pomadkowy, bo zadałam tam pytanie, ale wątek "umiera" i trzeba go jak najszybciej reanimować
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)

Edytowane przez Kluska20
Czas edycji: 2012-06-21 o 19:31
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 19:38   #3079
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Ojej, czyli muszę mieć ten róż

Dziewczyny, a jak z trwałością tego różu z Revoltaire?
u mnie wytrzymuje cały dzień
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Czy ten róż ma w sobie więcej różu, czy brzoskwini?
Ładna figura stylistyczna mi wyszła
Bo jak jest ogólnie bardziej różowy, to nie pojadę po niego na koniec miasta ...co swatch, to inny odcień...
jak dla mnie to on jest bardziej koralowy niż brzoskwiniowy - ciemniejsza część i pomieszane to taki różowo- czerwonawy koral
typowej brzoskwinii mi to nie przypomina, ale różowy to on na pewno nie jest
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 20:51   #3080
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Lublin, Nowy Olimp - wystawiona Revoltaire, jak robiłam zakupy była niemal nietknięta, brakowało chyba lakieru tylko.
Zabrałam róż , paletkę, a oprócz tego nieplanowaną pomadkę koralową [nie mogłam się oprzeć temu kolorowi] i pędzelek.

Do starej części nie zaglądałam z braku czasu.

Na Świętoduskiej ma się pojawić razem z gazetką. Co prawda już przyszła [zrobiłam wywiad ], ale lakiery się potłukły, zalały pomadki, więc zostanie wystawiona z brakami.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:57   #3081
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Są po 4 pomadki i chyba z 4-5 pędzelków

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Dużo jakoś mi się ich wydawało :P Pomadek, bo na pyndzle nie patrzyłam

Też dziękuję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:08   #3082
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez wnika Pokaż wiadomość
W Sferze i w Gemini dalej zalegają resztki Nymphelii
dzieki za odpowiedź a nie wiesz przypadkiem kiedy ma się pojawić w bielskich Naturach nowa limitka? to uzależnienie mnie wykończy mnie i mój portfel..
iga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:45   #3083
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
W Gdańsku Głównym też jest limitka - rozdziewiczyłam ją biorąc pomadkę, zieloną paletkę oraz róż
dziś byłam i różu niet
chciałam tą pomarańczową pomadkę, ale się wkurzyłam na brak różu i nic nie wzięłam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:46   #3084
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wczoraj rano trafiłam na nietknięte Revoltaire - kupiłam róż Niczego więcej do szczęścia z tej limitki ani z fruity essence mi nie potrzeba
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:49   #3085
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Wczoraj rano trafiłam na nietknięte Revoltaire - kupiłam róż Niczego więcej do szczęścia z tej limitki ani z fruity essence mi nie potrzeba
ja chcę róż
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:59   #3086
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
u mnie wytrzymuje cały dzień
Ojej, czyli jutro na 100% będzie mój

Dziewczyny, macie może porównanie tej pomadki z R do szminki KOBO Orange Juice? Czy to jest podobny kolor? Jeśli tak, to nie opłaca mi się kupować, bo ta pomadka z KOBO jest strasznie wydajna
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 22:01   #3087
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja chcę róż
Ja też chcę róż i zdenerwuję się jak jutro już go nie będzie Apel do Torunianek - proszę mi zostawić jedną sztukę
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 22:02   #3088
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kurde, przez Was też chcę róż
Lecę jutro po pracy sprawdzić czy u mnie jeszcze coś zostało
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 22:04   #3089
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Czy ten róż ma w sobie więcej różu, czy brzoskwini?
Ładna figura stylistyczna mi wyszła
Bo jak jest ogólnie bardziej różowy, to nie pojadę po niego na koniec miasta ...co swatch, to inny odcień...
W porównaniu z brzoskwinią ze stałej oferty, jest brzoskwiniowy ale jednak ciutkę bardziej różowy niż brzoskwinka
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na cienie- zielone chociaż o koralowych też myślałam. Uważam, że będą fajne na wyjazdy i ich pigmentacja po macaniu testera mnie bardzo zadowoliła, jutro będę je testować na oczach. 20 zł to po 5 zł za cień- w ładnej, małej kasetce to nie jest źle. Zwłaszcza, że lubię cienie catrice.

I dobrze :P

Proszę nie bić mi tu Dzollsa!
Biję się z myślami, ale w obliczu dziś otrzymanej sleek paraguaya chyba wystarczy mi ciepłych kolorów na oczach i skończyłam zakupy z obecnych limitek

Wiem, tym bardziej, że mieszczę się w limicie na ten miesiąc i na dodatek zrobiłam sobie kolejną przyjemność w tym tygodniu


Moja kochana Leluś
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ostatnia kwestia - co Ty tak bronisz Dzollsika, co? Jesteście w jakiejś zmowie żebym jednak kupiła ten róż z Revoltaire?
Ona mnie broni bo my mamy wspólne sprawy
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja chcę róż
Kupić Ci jutro i ewentualnie od razu wysłać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 22:08   #3090
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ona mnie broni bo my mamy wspólne sprawy
Ok. To ja już się nie wtrącam
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.