Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 17:52   #4801
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
oj tam śliczna
najstarsza pewnie z Was wszystkich , światło dobre było to i zmarszczek nie widać , ale dziękuję

Dużo nas tu z trójmiasta?
śliczna
a ile masz lat?

hmm nie dużo, tylko Ty, Buahhot a ja to tak pół na pół
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:00   #4802
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
śliczna
a ile masz lat?
"zaledwie" 32

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hmm nie dużo, tylko Ty, Buahhot a ja to tak pół na pół
hehehe ja w sumie według rdzennych mieszkańców tego regionu też stałam się "obca" bo mimo iż mieszkałam w Gda ponad 10 lat to z mężem kupiliśmy mieszkanie w Pruszczu Gdańskim , ale że pracuję w Gda to czuję się "tutejsza" a ty dlaczego pół na pół ?
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:03   #4803
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
"zaledwie" 32



hehehe ja w sumie według rdzennych mieszkańców tego regionu też stałam się "obca" bo mimo iż mieszkałam w Gda ponad 10 lat to z mężem kupiliśmy mieszkanie w Pruszczu Gdańskim , ale że pracuję w Gda to czuję się "tutejsza" a ty dlaczego pół na pół ?
to młoda pupa z Ciebie!

pół na pół, bo nie urodziłam się w Gd, teraz już nawet tam nie mieszkam, ale mój TŻ jest stamtąd i ja tak z doskoku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:08   #4804
Green_Eyed_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Green_Eyed_Girl
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to młoda pupa z Ciebie!
no no

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pół na pół, bo nie urodziłam się w Gd, teraz już nawet tam nie mieszkam, ale mój TŻ jest stamtąd i ja tak z doskoku
wiesz ja to w ogóle jestem pokręcona bo tak...urodziłam się w Gda, całe życie mieszkałam w Tczewie po to by 13 lat temu przeprowadzić się i tu żyć i pracować. Gdyby nie to ,że to mieszkanie w Pruszczu strasznie mi się podobało i się uparłam to pewnie nadal mieszkalibyśmy w Gda, ale gorsza się broń boziu nie czuję

Przepraszam ,że zapytam ale jak logicznie wnioskuję czy skrót "TŻ" oznacza towarzysz życia? Czy jakoś inaczej?
A co do chłopaków z 3 city to widzisz, ja musiałam znaleźć sobie znaleźć "krawaciarza" jakby tu było ich mało
Green_Eyed_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:11   #4805
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
no no


wiesz ja to w ogóle jestem pokręcona bo tak...urodziłam się w Gda, całe życie mieszkałam w Tczewie po to by 13 lat temu przeprowadzić się i tu żyć i pracować. Gdyby nie to ,że to mieszkanie w Pruszczu strasznie mi się podobało i się uparłam to pewnie nadal mieszkalibyśmy w Gda, ale gorsza się broń boziu nie czuję

Przepraszam ,że zapytam ale jak logicznie wnioskuję czy skrót "TŻ" oznacza towarzysz życia? Czy jakoś inaczej?
A co do chłopaków z 3 city to widzisz, ja musiałam znaleźć sobie znaleźć "krawaciarza" jakby tu było ich mało
tak, dokładnie TŻ oznacza towarzysz życia zawsze mnie to na wizażu bawiło, ale niech już tak będzie

nie ważne gdzie mieszkacie, ważne, że razem i w szczęściu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:56   #4806
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej potrzebuję pomocy.

Mam włosy farbowane poprzednie 3 razy a10 a ostatnio 2 tygodnie temu alfą 11.11 pół na pół z 11.21 na wodzie 12% (odrost i na 3 minuty na długość) ale już lekko zżółkły. Chciałabym wrócić do natury a mam identyczny kolor jak Julia Rosnowska - jasny/średni popielaty blond ----> https://www.google.pl/search?q=julia...DInzsgb5xIHQAQ
Chcę pofarbowac włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do natury zeby nie musiec już farbować tak często.
I tu pytanie czym farbować? Czy mogę nałożyć popiel na poziomie 7? Nie będę mieć glona na włosach?
Za 2 tygodnie biorę ślub i chciałabym mieć włosy w kolorze który nie wystraszy przyszłego męża i gości

Dodaję fotki:
1) a10
2) alfa pół na pół 11.11 i 11.21 z 12%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a10.jpg (17,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alfa 1111 i 1121.jpg (18,2 KB, 27 załadowań)
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 20:08   #4807
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

slicznie
mozesz mi przypomniec jakie masz naturalki?

ciemny blond chyba
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski chyba za dlugo trzymalam wlosy w plukance Delii mam fioletowe pasemka a Tż ma byc niedlugo u mnie......
och tez tego nie lubiałam dlatego zrezygnowałam z płukanek


szukałam jakiegoś przepisu na naturalne przyciemnienie( nadanie złotego odcienia) włosków tzn. bez użycia chemi i wyczytałam sposób z cebulą tzn. i wiecie, że spróbowałam i faktycznie przyciemnia właśnie siedze z tym na włosach tylko nie mogę znaleźć czy to się spłukuje czy ma samo wyschnąć na włosach
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-02 o 20:18
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 20:51   #4808
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
aaaa hahaha teraz dopiero załapałam ze czosnek i wampiry

milego obiadkowania ja tez czekam na mojego
ależ ja jestem niegrzeczna
o klawiaturze juz zapomiał

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ten poprzedni chłopak to totalny burak Dobrze że masz teraz prawdziwego mężczyznę



O super, czekamy



Też mam zielone oczy, które wokół źrenic są brązowe



Faktycznie, z klawiszami gorzej


To się nazywa SAMO ŻYCIE Ludzie są niemożliwi





---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Dzisiejszy wieczór spędzam z tż więc prawdopodobnie na wizażu będę dopiero jutro. Miłego popołudnia, wieczoru, nocy itp. pa
ja ma plamki
Miłego wieczorku

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Jeeeezu ale dużo piszecie
chciałam cytować posty ,ale wyszedł by mi z tego jakiś mega elaborat więc odpuściłam i napiszę ogólnie. Po pierwsze bardzo dziękuję za miłe powitanie i miłe słowa . Mnie się mój odcień baaardzo podoba

Tak po krótce bo widzę ,że większość z Was jeszcze "niemężata"
Ja mam męża i 3,5 letniego syneczka, mieszkam w trójmieście i blondyną jestem od zawsze. Co prawda kiedyś skusiłam się na jakieś brązy , ale to porażka była. na rudości nie odważyłam się nigdy. Tyle o mnie...wystarczy na razie

Kitko buciki cudne, gdyby nie to ,że mam całą flotę butów na obcasie to takie kopytka nabyłabym również. Jednak potrzebuję czegoś do pracy i poluję na fajne "motocyklówki" . Na razie nic w oko nie wpadło

Pytałyście o związki na odległość... heh mam coś do powiedzenia w tej sprawie bo z moim mężem poznaliśmy się "w internecie" . Dokładniej na fotka.pl , ale jeszcze takiej w miarę normalnej , teraz oboje już nie mamy tam profili bo jak zobaczyliśmy co się tam dzieje..brrr.
Wracając do związków to my jeździliśmy do siebie przez pół roku ( ja 3city a mąż Warszawa) jednak po tym czasie zdecydowaliśmy się na to by razem zamieszkać i M rzucił wszystko i przyjechał nad morze. Moim zdaniem da się taki związek utrzymać , ale nie za długo. No ale to moje zdanie

Perfekcyjną Panią domu lubię i czasem korzystam z jej rad o ile są rozsądne bo na przykład rada " sprzątaj w domu jeśli kochasz swojego męża " to jakaś porażka

Kylie .. gorset WOW! Twój mężczyzna padnie z wrażenia. Nie zapomnij mu się pokazać jak już wejdzie do domu bo jak padnie w drzwiach to będzie kłopot




Postaram się tu zaglądać częściej bo widzę ,że wystarczy opuścić jeden dzień i już nie nadąża się z nadrabianiem . Wybaczcie ,że tak mało i ,że nie do wszystkich ale dopiero odebrałam Młodego z przedszkola a teraz jakiś obiad na jutro trzeba przygotować i ogarnąć chatkę..aa no i z psem wyjść

Któraś z was prosiła o fotkę " z oczami". W sumie...co mi tam , mogę pokazać
buzie masz bardzo sympatyczna
Myśle, ze pokaze mu sie nawet dopiero w sypialni,bo ostatnio troszke mu sie przytyło i nawet z przedpokoju bym go nie zebrała

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ciemny blond chyba

och tez tego nie lubiałam dlatego zrezygnowałam z płukanek


szukałam jakiegoś przepisu na naturalne przyciemnienie( nadanie złotego odcienia) włosków tzn. bez użycia chemi i wyczytałam sposób z cebulą tzn. i wiecie, że spróbowałam i faktycznie przyciemnia właśnie siedze z tym na włosach tylko nie mogę znaleźć czy to się spłukuje czy ma samo wyschnąć na włosach
Moja babcia długie lata, po myciu głowy maczała wlosy w łupinach po cebuli.
Fakt ładnie to nie pachniało ale nie miała w ogole siwych włosow tylko taki blond, w sumie nawet balejaż jej sie robił. Duzo refleksow ciemniejszych i jaśniejszych.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 21:12   #4809
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ciemny blond chyba

och tez tego nie lubiałam dlatego zrezygnowałam z płukanek


szukałam jakiegoś przepisu na naturalne przyciemnienie( nadanie złotego odcienia) włosków tzn. bez użycia chemi i wyczytałam sposób z cebulą tzn. i wiecie, że spróbowałam i faktycznie przyciemnia właśnie siedze z tym na włosach tylko nie mogę znaleźć czy to się spłukuje czy ma samo wyschnąć na włosach
ciekawe z tą cebulą a w jaki sposób to robisz? przygotowujesz jakąś mieszankę? i to z takiej zwykłej białej cebuli? mogłabyś więcej o tym napisać?
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 21:54   #4810
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Jeeeezu ale dużo piszecie
chciałam cytować posty ,ale wyszedł by mi z tego jakiś mega elaborat więc odpuściłam i napiszę ogólnie. Po pierwsze bardzo dziękuję za miłe powitanie i miłe słowa . Mnie się mój odcień baaardzo podoba

Tak po krótce bo widzę ,że większość z Was jeszcze "niemężata"
Ja mam męża i 3,5 letniego syneczka, mieszkam w trójmieście i blondyną jestem od zawsze. Co prawda kiedyś skusiłam się na jakieś brązy , ale to porażka była. na rudości nie odważyłam się nigdy. Tyle o mnie...wystarczy na razie

Kitko buciki cudne, gdyby nie to ,że mam całą flotę butów na obcasie to takie kopytka nabyłabym również. Jednak potrzebuję czegoś do pracy i poluję na fajne "motocyklówki" . Na razie nic w oko nie wpadło

Pytałyście o związki na odległość... heh mam coś do powiedzenia w tej sprawie bo z moim mężem poznaliśmy się "w internecie" . Dokładniej na fotka.pl , ale jeszcze takiej w miarę normalnej , teraz oboje już nie mamy tam profili bo jak zobaczyliśmy co się tam dzieje..brrr.
Wracając do związków to my jeździliśmy do siebie przez pół roku ( ja 3city a mąż Warszawa) jednak po tym czasie zdecydowaliśmy się na to by razem zamieszkać i M rzucił wszystko i przyjechał nad morze. Moim zdaniem da się taki związek utrzymać , ale nie za długo. No ale to moje zdanie

Perfekcyjną Panią domu lubię i czasem korzystam z jej rad o ile są rozsądne bo na przykład rada " sprzątaj w domu jeśli kochasz swojego męża " to jakaś porażka

Kylie .. gorset WOW! Twój mężczyzna padnie z wrażenia. Nie zapomnij mu się pokazać jak już wejdzie do domu bo jak padnie w drzwiach to będzie kłopot




Postaram się tu zaglądać częściej bo widzę ,że wystarczy opuścić jeden dzień i już nie nadąża się z nadrabianiem . Wybaczcie ,że tak mało i ,że nie do wszystkich ale dopiero odebrałam Młodego z przedszkola a teraz jakiś obiad na jutro trzeba przygotować i ogarnąć chatkę..aa no i z psem wyjść

Któraś z was prosiła o fotkę " z oczami". W sumie...co mi tam , mogę pokazać

ale piekna kobietka z Ciebie duzo mniej latek bym ci dala


Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-10-02 o 22:05
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 22:48   #4811
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Moja babcia długie lata, po myciu głowy maczała wlosy w łupinach po cebuli.
Fakt ładnie to nie pachniało ale nie miała w ogole siwych włosow tylko taki blond, w sumie nawet balejaż jej sie robił. Duzo refleksow ciemniejszych i jaśniejszych.
no dokładnie to tylko ja nie maczałam a całe nasmarowałam i zostawiłam tak na ok 40min.co do zapachu to nic a nic nie śmierdział bo zrobiłam ten wywar rano ,a dopiero teraz nałożyłam go na włosy
ale efekt jest super
Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
ciekawe z tą cebulą a w jaki sposób to robisz? przygotowujesz jakąś mieszankę? i to z takiej zwykłej białej cebuli? mogłabyś więcej o tym napisać?
garść łupin z cebuli zalewa się 300ml wody i gotuje 20min .im więcej się da łupin tym efekt przyciemnienia mocniejszy .potem trzeba odczekać ,aż ostygnie ,przecedzić i do wywaru dodać łyżkę gliceryny.wymieszać i nakładać na włosy.wywar można nakładać codziennie ,zalezy jaki intensywny efekt się chce uzysakać na włosach.niepisało tylko czy to trzeba zmyć czy nie ,ale zmyłam bo włoski jakieś takie jak obciążone się wydawały i efekt jest świetny niejedna szamponetka się kryje przy tym ,a próbowałam juz kilkoma wyrównać róznice między końcami a górą i efekt był zerowy .a tu taka prosta ,tania i niechemiczna farba do włosów jaką jest cebula
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ale piekna kobietka z Ciebie duzo mniej latek bym ci dala


Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
kiecka boska, ale faktycznie przykrótkawa troche

Bunny myślę że mogłabyś zrobić o tym notke na swoim blogu
wrzucam stronke dla zainteresowanych http://www.snobka.pl/artykul/tajemni...ow-blond-10595
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-02 o 22:51
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 06:50   #4812
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ale piekna kobietka z Ciebie duzo mniej latek bym ci dala


Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
no widzisz jaki kochany Tż
chce dac Ci cos naprawde super, nie byle co, byle po sprawie.
Także uzbroj sie w cierpliwosc, a wszystko napewno pojdzie po Twojej mysli
Suknia piekna
Ale ja mam za krotkie i za grube nozki do takiego fasonu


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no dokładnie to tylko ja nie maczałam a całe nasmarowałam i zostawiłam tak na ok 40min.co do zapachu to nic a nic nie śmierdział bo zrobiłam ten wywar rano ,a dopiero teraz nałożyłam go na włosy
ale efekt jest super

garść łupin z cebuli zalewa się 300ml wody i gotuje 20min .im więcej się da łupin tym efekt przyciemnienia mocniejszy .potem trzeba odczekać ,aż ostygnie ,przecedzić i do wywaru dodać łyżkę gliceryny.wymieszać i nakładać na włosy.wywar można nakładać codziennie ,zalezy jaki intensywny efekt się chce uzysakać na włosach.niepisało tylko czy to trzeba zmyć czy nie ,ale zmyłam bo włoski jakieś takie jak obciążone się wydawały i efekt jest świetny niejedna szamponetka się kryje przy tym ,a próbowałam juz kilkoma wyrównać róznice między końcami a górą i efekt był zerowy .a tu taka prosta ,tania i niechemiczna farba do włosów jaką jest cebula


kiecka boska, ale faktycznie przykrótkawa troche

Bunny myślę że mogłabyś zrobić o tym notke na swoim blogu
wrzucam stronke dla zainteresowanych http://www.snobka.pl/artykul/tajemni...ow-blond-10595
Dokładnie tak wyglada przepis, tylko babcia gliceryny nie dawała

Witam sie i żegnam do wieczora odrazu
Dzisiaj 12 w pracy...
No nic trudno, do wieczora
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 06:57   #4813
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam się i ja z rana,:d

matko z pęcherzem mam coraz gorzej Co 10 minut biegam do łazienki a dzisiaj ciąg dalszy szkolenia więc do 17 nie mam co, liczyć na lekarza i furagine. Buu ratunku!
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 06:58   #4814
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no dokładnie to tylko ja nie maczałam a całe nasmarowałam i zostawiłam tak na ok 40min.co do zapachu to nic a nic nie śmierdział bo zrobiłam ten wywar rano ,a dopiero teraz nałożyłam go na włosy
ale efekt jest super

garść łupin z cebuli zalewa się 300ml wody i gotuje 20min .im więcej się da łupin tym efekt przyciemnienia mocniejszy .potem trzeba odczekać ,aż ostygnie ,przecedzić i do wywaru dodać łyżkę gliceryny.wymieszać i nakładać na włosy.wywar można nakładać codziennie ,zalezy jaki intensywny efekt się chce uzysakać na włosach.niepisało tylko czy to trzeba zmyć czy nie ,ale zmyłam bo włoski jakieś takie jak obciążone się wydawały i efekt jest świetny niejedna szamponetka się kryje przy tym ,a próbowałam juz kilkoma wyrównać róznice między końcami a górą i efekt był zerowy .a tu taka prosta ,tania i niechemiczna farba do włosów jaką jest cebula


kiecka boska, ale faktycznie przykrótkawa troche

Bunny myślę że mogłabyś zrobić o tym notke na swoim blogu
wrzucam stronke dla zainteresowanych http://www.snobka.pl/artykul/tajemni...ow-blond-10595
Super muszę spróbować Dziękuje i nie bierzesz tego na całe włosy tylko na końce tak? i nie przyciemnia jakoś drastycznie?
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 07:32   #4815
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Witam się i ja z rana,:d

matko z pęcherzem mam coraz gorzej Co 10 minut biegam do łazienki a dzisiaj ciąg dalszy szkolenia więc do 17 nie mam co, liczyć na lekarza i furagine. Buu ratunku!
W aptece bez recepty mozna kupić cos takiego jak furaginum.. Mi pomaga tak samo jak furagina na recepte, może sprobuj i Ty???
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:14   #4816
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

witam się i ja i lecę na zajęcia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:17   #4817
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc
Niewiem kiedy ja was nadrobie , chociaz wczoraj przeczytalam o czym pisalyscie to nadal nie mam czasu odpisac
Kupilam tez sobie buty , sweterek i sukienke sweterkowa(czerwona ) wiec pokaze na dniach , moze dzis jak bede miala pozniej wiecej czasuKupilam juz sobie dlugie kozaki na zime a co

W temacie wyjazdow za granice , to powiem wam tyle , ze jesli ktos ma rodzine lub ma mozliwosc to powinien wyjechac nie ma co sie oszukiwac ale w PL perspektywy sa marne , jesli nie ma sie rodzinnego biznesu lub jakiejs wymyslnej szkoly Moja siorka jest na kosmetologii i jak szuka pracy w PL to maja takie wymagania jakby szukali ksiegowej albo dyrektorki dlatego postanowila sie pouczyc jezyka i chce przyjechac do mnie , zeby normalnie moc pracowac w zawodzie gdzie ludzie ja docenia Ze mna tez jest tu moj brat i nie wyobraza sobie wrocic do PL rowniez Nawet na moim przykladzie dobrze widac , ze jak sie chce to mozna i za granica dobrze pracowac , gdzie docenia ciebie a nie twoj papierek

Co do zwiazkow na odleglosc to nie jestem przychylna takim na dluzsza mete
My ze swoim tz jestesmy juz 10 lat a znamy sie ponad 10
Ja to dopiero starucha tu jestem


Odezwe sie pozniej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:02   #4818
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
W aptece bez recepty mozna kupić cos takiego jak furaginum.. Mi pomaga tak samo jak furagina na recepte, może sprobuj i Ty???
Wiesz to bez znaczenia, bo ja po prostu do 17 się nie mogę ruszyć stąd. A potem podejdę do całodobowej przychodni po receptę to chociaż taniej będzie bo jeszcze lacibios będę musiała dokupić :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:16   #4819
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dziewczyny, wpadłam się pochwalić, co mi wyszło na włosach. zwykle chłodne odcienie mi nie wychodzą, to pierwszy raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 004.jpg (40,4 KB, 40 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 10:29   #4820
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0018.jpg (55,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0009.jpg (92,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0010.jpg (68,1 KB, 26 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-10-03 o 10:31
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:41   #4821
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
Super muszę spróbować Dziękuje i nie bierzesz tego na całe włosy tylko na końce tak? i nie przyciemnia jakoś drastycznie?
smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dziewczyny, wpadłam się pochwalić, co mi wyszło na włosach. zwykle chłodne odcienie mi nie wychodzą, to pierwszy raz
ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 042_zmniejszacz-pl_881488.jpg (36,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 088_zmniejszacz-pl_527342.jpg (34,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 093_zmniejszacz-pl_360329.jpg (37,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 094_zmniejszacz-pl_109493.jpg (37,1 KB, 40 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 10:59   #4822
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Proszę o rade

4 miesiące temu robiłam blond pasemka na włosach w kolorze jasnego brązu. Robiłam to u fryzjera, wiem ze stosował wodę 12%. od tego czasu zrobił sie odrost. Postanowiłam spróbować pobawić sie w domu w farbowanie.

Wczoraj polozylam na włosy farbe Loreal preferance 10.21 i efekt był średni, włosy rozjasnily sie minimalnie. Dziś odważylam sie i polozylam farbe Palette białe złoto zmieszana z kremem rozjasniajacym delia (rada koleżanki). Efekt lepszy - wyszedł jasny ładny blond ale raczej ciepły a ja chce chłodny jasny odcień (nie biały).

Planuje znów położyć za jakieś 4-5 tygodni to białe złoto - czy włosy powinny sie po drugim zabiegu bardziej rozjasnic? A może lepiej użyć jakiejś innej farby?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
Fajne kozaki
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:28   #4823
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ależ ja jestem niegrzeczna
o klawiaturze juz zapomiał



ja ma plamki
Miłego wieczorku


buzie masz bardzo sympatyczna
Myśle, ze pokaze mu sie nawet dopiero w sypialni,bo ostatnio troszke mu sie przytyło i nawet z przedpokoju bym go nie zebrała


Moja babcia długie lata, po myciu głowy maczała wlosy w łupinach po cebuli.
Fakt ładnie to nie pachniało ale nie miała w ogole siwych włosow tylko taki blond, w sumie nawet balejaż jej sie robił. Duzo refleksow ciemniejszych i jaśniejszych.
jak to zrobilas lepiej powiedz

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ale piekna kobietka z Ciebie duzo mniej latek bym ci dala


Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
widzisz, nie bylo tak zle porozmawiac
sukienka boska
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no dokładnie to tylko ja nie maczałam a całe nasmarowałam i zostawiłam tak na ok 40min.co do zapachu to nic a nic nie śmierdział bo zrobiłam ten wywar rano ,a dopiero teraz nałożyłam go na włosy
ale efekt jest super

garść łupin z cebuli zalewa się 300ml wody i gotuje 20min .im więcej się da łupin tym efekt przyciemnienia mocniejszy .potem trzeba odczekać ,aż ostygnie ,przecedzić i do wywaru dodać łyżkę gliceryny.wymieszać i nakładać na włosy.wywar można nakładać codziennie ,zalezy jaki intensywny efekt się chce uzysakać na włosach.niepisało tylko czy to trzeba zmyć czy nie ,ale zmyłam bo włoski jakieś takie jak obciążone się wydawały i efekt jest świetny niejedna szamponetka się kryje przy tym ,a próbowałam juz kilkoma wyrównać róznice między końcami a górą i efekt był zerowy .a tu taka prosta ,tania i niechemiczna farba do włosów jaką jest cebula


kiecka boska, ale faktycznie przykrótkawa troche

Bunny myślę że mogłabyś zrobić o tym notke na swoim blogu
wrzucam stronke dla zainteresowanych http://www.snobka.pl/artykul/tajemni...ow-blond-10595
moze kiedys cos skrobne jak znajde czas

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Witam się i ja z rana,:d

matko z pęcherzem mam coraz gorzej Co 10 minut biegam do łazienki a dzisiaj ciąg dalszy szkolenia więc do 17 nie mam co, liczyć na lekarza i furagine. Buu ratunku!
biedulko lec po urofuraginum

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dziewczyny, wpadłam się pochwalić, co mi wyszło na włosach. zwykle chłodne odcienie mi nie wychodzą, to pierwszy raz
czym farbowalas?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
kozaki swietne i sukieneczka tez, kocham takie sweterkowe

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
prawde mowiac to identyczny kolor miala moja sis po palette deluxe migdalowy blond
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:36   #4824
vintagelook
Raczkowanie
 
Avatar vintagelook
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja farbami palette zniszczyłam sobie włosy. Z blondem wolę nie ryzykować i teraz staram się farbować włosy u fryzjerki. Naturalne też mam blond, więc dużego problemu nie ma z koloryzacją. Chodzi tylko o odpowiedni kolor, bo jak maluję w domu to nigdy nie wychodzi taki jak bym chciała.
vintagelook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:42   #4825
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej
A mi sie dziś trafiły rektorskie do 14 ale od 8 do 10 mialam zajecia i mam znowu wieczorem:/

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam
No widzisz, jednak coś tam planuje. Ja to sceptycznie podchodze do tych obietnic TZtow i odkładania na pózniej, ale to wynika z mojego doswiadczenia (ale zabrzmialo)
Aczkolwiek jak juz 3 lata jestescie razem wiesz pewnie jakie ma intencje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Witam się i ja z rana,:d

matko z pęcherzem mam coraz gorzej Co 10 minut biegam do łazienki a dzisiaj ciąg dalszy szkolenia więc do 17 nie mam co, liczyć na lekarza i furagine. Buu ratunku!
Ty to sie masz z tym pecherzem:/
A robiłas posiewy z moczu na bakterie?
Może jesteś nosicielką jakiejs bakterii?
Zurawina, furagin i wit.C.
Oby pomogło.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
U mnie tez leje.
Kozaki piekne, zreszta pozostałe rzeczy rowniez.

A co szkodziły Ci poprzednie?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
ładnie Asiu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 11:49   #4826
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
dziewczyny, wpadłam się pochwalić, co mi wyszło na włosach. zwykle chłodne odcienie mi nie wychodzą, to pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Proszę o rade

4 miesiące temu robiłam blond pasemka na włosach w kolorze jasnego brązu. Robiłam to u fryzjera, wiem ze stosował wodę 12%. od tego czasu zrobił sie odrost. Postanowiłam spróbować pobawić sie w domu w farbowanie.

Wczoraj polozylam na włosy farbe Loreal preferance 10.21 i efekt był średni, włosy rozjasnily sie minimalnie. Dziś odważylam sie i polozylam farbe Palette białe złoto zmieszana z kremem rozjasniajacym delia (rada koleżanki). Efekt lepszy - wyszedł jasny ładny blond ale raczej ciepły a ja chce chłodny jasny odcień (nie biały).

Planuje znów położyć za jakieś 4-5 tygodni to białe złoto - czy włosy powinny sie po drugim zabiegu bardziej rozjasnic? A może lepiej użyć jakiejś innej farby?
a może by tak fotki?


Asia fajnie wyszło

ja już po zajęciach, jutro wolne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:20   #4827
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Proszę o rade

4 miesiące temu robiłam blond pasemka na włosach w kolorze jasnego brązu. Robiłam to u fryzjera, wiem ze stosował wodę 12%. od tego czasu zrobił sie odrost. Postanowiłam spróbować pobawić sie w domu w farbowanie.

Wczoraj polozylam na włosy farbe Loreal preferance 10.21 i efekt był średni, włosy rozjasnily sie minimalnie. Dziś odważylam sie i polozylam farbe Palette białe złoto zmieszana z kremem rozjasniajacym delia (rada koleżanki). Efekt lepszy - wyszedł jasny ładny blond ale raczej ciepły a ja chce chłodny jasny odcień (nie biały).

Planuje znów położyć za jakieś 4-5 tygodni to białe złoto - czy włosy powinny sie po drugim zabiegu bardziej rozjasnic? A może lepiej użyć jakiejś innej farby?



Jesli sa w dobrym stanie beda jasniejsze, jesli przetrawione-nie beda i moga byc nawet szare lub zielone.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

a może by tak fotki?


Asia fajnie wyszło

ja już po zajęciach, jutro wolne
Kitka nie denerwuj sie brakiem zdjec, ja juz to olewam nie w naszym interesie to leży, ja odpowiem bez zdjęc, a co

Jakie plany na jutro?


Ja zaraz znowu zajecia...

Cytat:
Napisane przez vintagelook Pokaż wiadomość
Ja farbami palette zniszczyłam sobie włosy. Z blondem wolę nie ryzykować i teraz staram się farbować włosy u fryzjerki. Naturalne też mam blond, więc dużego problemu nie ma z koloryzacją. Chodzi tylko o odpowiedni kolor, bo jak maluję w domu to nigdy nie wychodzi taki jak bym chciała.
No ale co to wnosi do watku?

Zrozumiałabym wartościową uwagę, jakbys napisała jakimi konkretnie farbami, bo palette ma całą gamę różnych, jakim kolorem robilas, jak czesto, czy malaksowałaś, czy dawałaś na całosc?
Po jakim czasie zauwazylas zmiany w strukturze wlosow?
Co znaczy ze zniszczyłaś-wypadały, kruszyły się, spaliły?
Jakie masz swoje włosy, grube, cienkie?
Przeciez po to jest watek zeby każdy napisał swoje uwagi no ale takie zdanie nic nie wnosi, niestety...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:38   #4828
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dodaje zdjęcia.

Włosy nie są najzdrowsze ale chyba bez tragedii. Nakładam na nie dużo odżywek, maski, na koncówki serum, nakładam olej... nie używam prostownicy codziennie - tylko kiedy muszę. Nie używam lakierów do włosów, pianek itp. Suszę chłodnym powietrzem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1985.jpg (63,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1987.jpg (118,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1988.jpg (61,7 KB, 57 załadowań)
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:43   #4829
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak to zrobilas lepiej powiedz


widzisz, nie bylo tak zle porozmawiac
sukienka boska

moze kiedys cos skrobne jak znajde czas


biedulko lec po urofuraginum


czym farbowalas?


kozaki swietne i sukieneczka tez, kocham takie sweterkowe


prawde mowiac to identyczny kolor miala moja sis po palette deluxe migdalowy blond

Bardzo proszę o pomoc - link do mojego postu i zdjęć powyżej tak żebyś nie musiała szukać ----> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4806

Farby które mnie interesują to np excelence 8.1, 7 lub 7.1 albo recital preference 7.1 - czy uda mi się którąś z nich uzyskać kolor jaki ma julia rosnowska
Fari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 12:56   #4830
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dodaje zdjęcia.

Włosy nie są najzdrowsze ale chyba bez tragedii. Nakładam na nie dużo odżywek, maski, na koncówki serum, nakładam olej... nie używam prostownicy codziennie - tylko kiedy muszę. Nie używam lakierów do włosów, pianek itp. Suszę chłodnym powietrzem.
wg mnie nic to nie da ta palette, a zniszczy włosy bo końce sa popalone, białe pasma bede szare albo jakies inne, a te ciepłe beda po prostu zolte.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.