Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-11, 18:55   #2911
Kosmetyczaczek
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetyczaczek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 3
GG do Kosmetyczaczek
Exclamation Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Witam!PROSZĘ O POMOC GDYŻ MAM PROBLEM Z MOJĄ CERĄ!!Używałam tyle podkładów i pudrów że juz sama nie wiem co kupować!A mianowicie mam cerę bardzo tłustą-nie tylko strefa T-po nałożeniu kremu matującego na dzień po jakimś czasie wklepuje podkład matujący po czym nakładam poder też matujący i po jakiś 15 minutach świece się jak bombka!Byłam u dermatologa zapisał mi jakieś kremy(5) i było trochę lepiej bo świeciłam się ale tak po 2 godz...ale finansowo mnie to zrujnowało bo wizyta płatna i kremy tez tanie nie były.

Używałam m.in
Revlon ColorStay
Karaja Matujący
Manhtan power mat
Essence dream mousse
Lirene City mat
Puder Revlon mineralny
Avon, Ideal Shade Loose Powder

I żaden się nie spisał!Czytam wszystkie opinie i tak pięknie są wychwalane te kosmetyki a u mnie się nie sprawdziły a Lirene City Mat w dłuższym używaniu objawiał się u mnie przesuszoną skórą na brodzie i nosie
Po ciągłym wklepywaniu Ideal Shade Loose Powder wychodzą mi pryszcze podskórne ta które tak bardzo bolą
Nie wymagam żeby podkład był jakoś super kryjący ale zmatowienie dla mnie to podstawa

Proszę o jakąś radę bądź pomyśl bo mi już "ręce opadają"

Pozdrawiam i z góry dziękuje
Kosmetyczaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 20:58   #2912
ala0502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Paese, puder ryżowy. Polecam
ala0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 21:36   #2913
Kosmetyczaczek
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetyczaczek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 3
GG do Kosmetyczaczek
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

No właśnie słyszałam o nim...i chyba się skuszę!Chciałabym żeby to był ten nr 1 właśnie


Pozdrawiam
Kosmetyczaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 21:45   #2914
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Rowniez nie polecam tego podkladu w nim moja skora swiecila sie jak w zadnym innym i szybko zszedl + niedoskonalosci w nim byly bardzie widocznee podkreslone niz bez niego ,do tego skora byla jakas podraniona,po zmyciu skora wygladala na wymeczona,chyba najgorszy wysokopolkowy podklad jaki mialam,a testowalam sporo.Warto sprobowac podklad Make p for ever hd ,ale jest to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy.
a ja właśnie troche wyżej pisałam ze dla mnie MUFE HD to jest masakra, mam meiszana cere i zalezy mi na matowym wykonczeniu, a ani wykonczenia ani jakiegos krycia nic jak dla mnie.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 22:13   #2915
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dorwałam testery Wake Me Up 100 i 103 i będę testować
Ale to wieczorem

6zł za 15ml, no jak za darmo

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------


Dzięki raz jeszcze za radę. WMU 103 jest idealny Pięknie się wtopił w skórę, to co miał ukryć to ukrył i w ogóle ten zapach I rozświetlenie mojej suchej skóry Kolor idealny. Jutro przetestuję jak się sprawuje przez cały dzień. I chyba wezmę pełny wymiar, bo jednak pompka mnie bardziej przekonuje niż odkręcany tester
Nie ma sprawy one i tak dosyć tanie są jak na Rimmela. gdzie dorwałaś testery? Alledrogo? tez bym chętnie przygarnęła tester, bo łatwiej mi jest złużyć niż pełnowymiarowe
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 22:46   #2916
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy one i tak dosyć tanie są jak na Rimmela. gdzie dorwałaś testery? Alledrogo? tez bym chętnie przygarnęła tester, bo łatwiej mi jest złużyć niż pełnowymiarowe
Tak, dokładnie tam znalazłam 5,99zł za 15ml. Jakoś tak. Małe zakręcane tubki.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-02-12 o 13:25
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 00:05   #2917
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
a ja właśnie troche wyżej pisałam ze dla mnie MUFE HD to jest masakra, mam meiszana cere i zalezy mi na matowym wykonczeniu, a ani wykonczenia ani jakiegos krycia nic jak dla mnie.
Sprobuj podklad AnneMarie Börlind Anti Age -dosyc dobrze kryje naturalny efekt ,dosyc trwaly+ naturalny sklad ,nawilza skore nie natluszcza i nie pozostaia tlustej powloki nie obciaza,nie trzeba przy nim uzywac kremu nawilzacego i nie psuje skory ,a pielegnuje ,bo ma swietny sklad.Poczytaj opinie o nim w necie .

tutaj masz ten podklad,dziewczyna pokzauje go na zywo nakladajac na skore - https://www.youtube.com/watch?v=X-ODpUHPMF4

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-12 o 00:25
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 00:32   #2918
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Podklad AnneMarie Börlind Anti Age- przyjazny sklad dla skory+ nawilza+kryjedosyc

Podklad AnneMarie Börlind Anti Age(przyjazny sklad+ nawilzenie+nie natluszcza nie obciaza krycie,nie zapycha nie psuje skory ,dosyc trwaly) Jaki sa wasze wrazenia z jego stosowania,tutaj dziewczyna pokazuje jak on wyglada na zywo na skorze https://www.youtube.com/watch?v=X-ODpUHPMF4

Info.o marce: "AnneMarie Börlind" -Marka, która opiera się na tradycji i zaufaniu przyrodzie.

Historia marki rozpoczyna się w roku 1946. Annemarie Linder postanawia zdobyć wykształcenie w dziedzinie kosmetologii. Jej założenie jest proste: aby poradzić sobie ze swoimi problemami skórnymi, sama chce stworzyć naturalne kosmetyki, a z czasem sprzedawać je. Jednak dopiero wiele lat później udaje się jej spełnić swoje marzenia. W 1959 z ówczesnym partnerem biznesowym zakłada firmę Annemarie Börlind. Z okazji 50-lecia firmy wśród sławnych nazwisk składających gratulacje znaleźć można również kanclerz dr Angelę Merkel.

Zespół badań i rozwoju Annemarie Börlind nieustannie poszukuje nowych składników naturalnych na całym świecie, które mogą być używane w pielęgnacji skóry i pomogą zachować jej piękno.

Firma Annemarie Börlind tworzy przyjazne dla skóry kosmetyki używając głównie składników organicznych. Produkty są starannie opracowane dla każdego rodzaju skóry i problemu skóry, ze specjalnie dobranych naturalnych składników. Kosmetyki te nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, pochodnych ropy naftowej itp.

Jakość serii do pielęgnacji skóry opiera się na niemodyfikowanych naturalnych składnikach, takich jak ekstrakty roślinne, w połączeniu z dbałością o szczegóły w hodowli i produkcji. Większość wykorzystywanych roślin, ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych są certyfikowane organicznie lub pochodzą z certyfikowanych dzikich zbiorów. W produkcji wykorzystywana jest woda źródlana Black Forest z własnego źródła.Produkty nie są testowane na zwierzętach, Annemarie Börlind nie wykorzystuje genetycznie modyfikowanych składników.

Skuteczność i działanie kosmetyków są testowane dermatologicznie przez niezależne instytuty z pomocą testerów wolontariuszy.

Najwyższa jakość składników oraz odpowiedni proces produkcji potwierdza certyfikat Eco Control.


Innowacyjny podkład Anti aiging -z działaniem przeciw starzeniu się skóry z optymalną siłą przylegania do jej powierzchni. Dzięki nowoczesnym, rozświetlającym pigmentom, wyrównuje kontur twarzy. Wysokowartościowy kwas hialuronowy działa bardzo nawilżająco. Wyciąg z alg poprawia komunikację komórkową epidermy i poprawia odżywianie komórkowe. Efektem jest naturalny, wyrównany odcień cery na cały dzień.



Składniki
AQUA (WATER), COCO CAPRYLATE, SORBITOL, DECYL OLEATE, OLUS, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, MICA, ALUMINA, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SILICA, SORBITAN STEARATE, GLYCERYL STEARATE, POLYGLYCERYL-6 DIOLEATE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, DISTARCH PHOSPHATE, PANTHENOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL LAURATE, XANTHAN GUM, SUCROSE COCOATE, FUCUS SERRATUS EXTRACT, BISABOLOL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, AROMA (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE, LECITHIN, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, SODIUM BENZOATE, LIMONENE, POTASSIUM SORBATE

Może zawierać:

CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77489 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES)

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-12 o 01:31
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 08:08   #2919
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Mac prep+ prime 9 gram cuda.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 09:35   #2920
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Ja miałam cerę mega tłustą. Teraz jest umiarkowanie tłusta, a z makijażem tak z 5 h nie błyszczę się jak tafla wody w słoneczny dzień.

Jeśli chodzi o pielęgnację to:
złuszczanie - kiedy miałam mocno tłustą to robiłam mechaniczne złuszczanie peelingiem morelowym soraya, albo innym 2-3 razy w tygodniu. Obecnie taki zabieg robię raz w tygodniu i w noc przed nim używam peelingu enzymatycznego z 5% kwasu migdałowego z Pharmaceris

oczyszczanie - polecam żele do mycia z apteki, ewentualnie te drogeryjne z under20, też oriflame ma spoko żele. Mleczko do twarzy używam albo zielone garniera (winogronowe ono chyba jest), albo firmy ziaja (np. ogórkowe, nagietkowe). Tonik używam wieczorem z reguły, bo wiele toników użytych rano pod krem powoduje u mnie dodatkowe przetłuszczanie się skóry

nawilżanie - wbrew pozorom jest ważne. Sama widzę po sobie, że jak kiedyś tylko matowiłam skórę to miałam ją coraz mocniej tłustą. Obecnie za dnia matowię w nocy zaś nawilżam. Póki co nie znalazłam kremu idealnego do nawilżania tłustej skóry, ale na pewno lepiej wybierać kremy półtłuste, które się wchłaniają szybko i nie pozostawiają filmu na twarzy. Jak skończy się moja Bielenda Laser Xtreme to kupię sobie Brawe Siarkową krem nawilżający, bo ma wiele dobrych opinii

mat - jeśli chodzi o mnie to dobre są kremy z kwasami owocowymi. Mnie osobiście nie zapychają i serio dzięki nim dłużej mam nie tłustą cerę. Kiedy chce mocnego i długiego matu to używam kremów z Biodermy. Jak mat ma być krótszy to używam Brawy Siarkowej Mocy matującej.

Jeśli chodzi o makijaż to:
u mnie sprawdzają się podkłady firmy Bell oraz Bourjois. Wbrew pozorom używam podkładu rozświetlającego z Bourjois healthy mix i nie mam po 2 h czy nawet krócej tłustej cery Polecam też puder bambusowy albo ryżowy z Paese dla wykończenia makijażu.

Trik:
Nakładaj podkład dopiero po ok.5 minutach po nałożeniu kremu. Wtedy krem się wchłonie i jego właściwości matujące zaczną działać. Jak się nakłada podkład od razu na świeżo wysmarowany krem to podkład miesza się chyba z kremem i powoduje to u mnie mega tłustość na twarzy. Tak samo podkład wykończ pudrem gdy zaschnie na twarzy i najlepiej ruchem dociskającym.


U mnie sprawdza się pielęgnacja skóry jaką podałam od jakiś 5 lat. Jeśli chodzi o makijaż to dopiero od pół roku, bo dość późno poczułam mieć potrzebę malowania się
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 13:31   #2921
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

A co uzywasz z pielegnacji? Bo zmiana pielegnacji moze byc owocniejsza
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 13:44   #2922
Namisa
Przyczajenie
 
Avatar Namisa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 6
Send a message via Skype™ to Namisa
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam. Mam wielki problem z dopasowaniem koloru podkładu :/ Zwykle trafiam na kompletnie za ciemne (mimo, że jest to najjaśniejszy dostępny kolor i wcześniej naczytałam się opinii, jaki to on nie jest jaśniutki, biały prawie że) albo za różowe/beżowe. Gdybym miała piękną, pozbawioną niedoskonałości cerę, to używałabym jedynie pudru transparentnego, ale nie ma tak dobrze, co nieco zakryć trzeba Wrzucam wam 2 wycinki mojej skóry (z pod oka i część policzka oraz czoło) i liczę, że pomożecie mi znaleźć coś, co przyzwoicie kryje i matuje, a równocześnie nie wysusza (aktualnie biorę Izotek i moja skóra chłonie kremy nawilżające jak gąbka) i jest dostępne w odpowiednim kolorze. Z góry dzięki za pomoc

Zdjęcia były robione przy dziennym świetle, całkiem przyzwoitym aparatem, więc kolor jest odwzorowany niemal idealnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (7,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (8,9 KB, 8 załadowań)
Namisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 14:40   #2923
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Wiesz, co twarz a co szyja bo twarz może mieć różowawy podton(wg mnie Twoja taki ma) bo podrażnienia itepe a czyja może być żółtsza i to do niej należy dobrać podkład
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:01   #2924
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Wiesz, co twarz a co szyja bo twarz może mieć różowawy podton(wg mnie Twoja taki ma) bo podrażnienia itepe a czyja może być żółtsza i to do niej należy dobrać podkład
No właśnie jakbym podkład miała dobierać do twarzy to bym miała różowo-czerwony podkład bo mam takie zaczerwienienia

Edytowane przez navioe
Czas edycji: 2015-02-12 o 15:02
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:29   #2925
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Cytat:
Napisane przez Kosmetyczaczek Pokaż wiadomość
Witam!PROSZĘ O POMOC GDYŻ MAM PROBLEM Z MOJĄ CERĄ!!Używałam tyle podkładów i pudrów że juz sama nie wiem co kupować!A mianowicie mam cerę bardzo tłustą-nie tylko strefa T-po nałożeniu kremu matującego na dzień po jakimś czasie wklepuje podkład matujący po czym nakładam poder też matujący i po jakiś 15 minutach świece się jak bombka!Byłam u dermatologa zapisał mi jakieś kremy(5) i było trochę lepiej bo świeciłam się ale tak po 2 godz...ale finansowo mnie to zrujnowało bo wizyta płatna i kremy tez tanie nie były.

Używałam m.in
Revlon ColorStay
Karaja Matujący
Manhtan power mat
Essence dream mousse
Lirene City mat
Puder Revlon mineralny
Avon, Ideal Shade Loose Powder

I żaden się nie spisał!Czytam wszystkie opinie i tak pięknie są wychwalane te kosmetyki a u mnie się nie sprawdziły a Lirene City Mat w dłuższym używaniu objawiał się u mnie przesuszoną skórą na brodzie i nosie
Po ciągłym wklepywaniu Ideal Shade Loose Powder wychodzą mi pryszcze podskórne ta które tak bardzo bolą
Nie wymagam żeby podkład był jakoś super kryjący ale zmatowienie dla mnie to podstawa

Proszę o jakąś radę bądź pomyśl bo mi już "ręce opadają"

Pozdrawiam i z góry dziękuje
Przesuwam we właściwe miejsce.
OlaM jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 15:54   #2926
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Moze puder bambusowy dla zmatowienia by sie tu sprawdzil?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 16:08   #2927
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Bibułki i konkretne nawilżanie cery.

Wysłano z
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 17:55   #2928
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Poszukuje dobrego Pudru-kompakt,niepostarzajacego- ,niewysuszajacego,w odcieniu

Double wear odcień ecru, mam taki w wątku na wymianę, maźnięty kilka razy
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 18:04   #2929
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Rupa Cosmetics, Matt foundation

Cytat:
Napisane przez a_ngi_e Pokaż wiadomość
witam, ( czy ktoś się spotkał z tym podkładem w PL ?? )
dzisiaj właśnie dorwałam podkład, którego nie można znaleźć w internecie. Rupa cosmetisc, matt foundation , niestety podkład dostępny tylko w salonie tej marki ( kobieta pierwsze zrobiła mi makijaż ) jako,że mam cere trądzikową tłustą.. pierwsze nałożyła mi baze ( podkreślała Pani,że osoba z cerą tłustą musi użyć bazy pod makijaż przeznaczoną tylko do cery tłustej ) tej samej firmy, następnie takim " dziwacznym pędzelkiem " nakładała podkład, który tak jak Revlon CS czy DW nie posiada pompki. ja mam taki średni trądzik,a nałożyła mi 2 warstwy i wszystko średnio zakryło, na końcu nałożyła korektor na najbardziej widoczne krostki. przez ok 5/6h nie potrzebowałam żadnej poprawki ( nawet pudrem ), podkład ma konsystencje gęstą ale w żadnym wypadku nie ciężka.. nie czułam w ogóle podkładu na twarzy. kolor najjaśniejszy dobrany idealnie wiec moje kochane Wizażystki jak tylko będziecie miały okazje przetestować ten produkt to polecam. dodam tylko ,że podkład zmyłam po ok 9h, a nadal wyglądał super. ja kupiłam w Irlandii za 36e.( zobacze jak będzie się sprawował przez następny tydzien ,w tym wesele i dam znać )

pozdrawiam
Możesz wkleić jakieś zdjęcie, jak to wygląda, chciałam wygooglować,ale wyszukuje tylko Pupa
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-12, 21:06   #2930
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mnie zastanwia dlaczego wiekszosc podkladow jest w odcieniach tak nienaturalnych: wpadajace w pomarancz(prawie kazdy Clinique np),badz zbyt szarawe badz piaskowy co przy odcieniu skory jasnej postarza

Za to tak bardzo rzadko mozna spotkac najbardziej pozadane odcienie do skory jasnej czyli : jasny beżowy czysty chlodny,odcien Ecru( ale zeby nie byl zbyt szarawy bialy ), różowe/beżow-czyste,waniliowy odcien .

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-12 o 21:16
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:46   #2931
Kosmetyczaczek
Przyczajenie
 
Avatar Kosmetyczaczek
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 3
GG do Kosmetyczaczek
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A co uzywasz z pielegnacji? Bo zmiana pielegnacji moze byc owocniejsza
Używam
Avon solutions balanced+matte spf15 krem na dzień
Green pharmancy Delikatny żel do mycia cery tłustej
Ziaja tonik z lisci manuka
krem z liści manuka nawilżający
Kolastyna płyn micelarny do normalnej i mieszanej
Avon solutions głęboko oczyszczająca maseczka
Raz w tygodniu maseczka z glinki Marion i Avon
Avon peeling clearskin raz w tygodniu

I to chyba na tyle
Kosmetyczaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:52   #2932
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jaki podkład?Cera meeeega tłusta

Cytat:
Napisane przez Kosmetyczaczek Pokaż wiadomość
Używam
Avon solutions balanced+matte spf15 krem na dzień
Green pharmancy Delikatny żel do mycia cery tłustej
Ziaja tonik z lisci manuka
krem z liści manuka nawilżający
Kolastyna płyn micelarny do normalnej i mieszanej
Avon solutions głęboko oczyszczająca maseczka
Raz w tygodniu maseczka z glinki Marion i Avon
Avon peeling clearskin raz w tygodniu

I to chyba na tyle
jak na moje oko, to zwyczajnie powinnaś zainwestować w lepszą pielęgnację. I wbrew pozorom nie próbować wysuszać skóry, bo odwdzięczy Ci się nadprodukcją sebum.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:57   #2933
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

postaw na bardziej prostsze produkty
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 21:59   #2934
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Sprobuj podklad AnneMarie Börlind Anti Age -dosyc dobrze kryje naturalny efekt ,dosyc trwaly+ naturalny sklad ,nawilza skore nie natluszcza i nie pozostaia tlustej powloki nie obciaza,nie trzeba przy nim uzywac kremu nawilzacego i nie psuje skory ,a pielegnuje ,bo ma swietny sklad.Poczytaj opinie o nim w necie .

tutaj masz ten podklad,dziewczyna pokzauje go na zywo nakladajac na skore - https://www.youtube.com/watch?v=X-ODpUHPMF4
Dzieki bardzo ale jakos nie przekonuje mnie bez zachwytow :
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 22:09   #2935
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Mnie zastanwia dlaczego wiekszosc podkladow jest w odcieniach tak nienaturalnych: wpadajace w pomarancz(prawie kazdy Clinique np),badz zbyt szarawe badz piaskowy co przy odcieniu skory jasnej postarza

Za to tak bardzo rzadko mozna spotkac najbardziej pozadane odcienie do skory jasnej czyli : jasny beżowy czysty chlodny,odcien Ecru( ale zeby nie byl zbyt szarawy bialy ), różowe/beżow-czyste,waniliowy odcien .
A próbowałaś Revlon Nearly Naked 130 Shell? Mi się on tak właśnie kojarzy jak opisałaś.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 22:19   #2936
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A próbowałaś Revlon Nearly Naked 130 Shell? Mi się on tak właśnie kojarzy jak opisałaś.
Nie probowalam i nie jest on zbyt szarawy ?
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 22:28   #2937
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
Nie probowalam i nie jest on zbyt szarawy ?
Nie, on w ogóle nie jest szary. Mógłby z koloru Ci się spodobać, bo to pierwsze co mi wpadło do głowy po Twoim opisie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:16   #2938
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 177
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo ale jakos nie przekonuje mnie bez zachwytow :
a ktory podklad i puder najbardziej ci tym momencie pasuje?

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A próbowałaś Revlon Nearly Naked 130 Shell? Mi się on tak właśnie kojarzy jak opisałaś.
ale on jest jak krem koloryzujacy

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
a ja właśnie troche wyżej pisałam ze dla mnie MUFE HD to jest masakra, mam meiszana cere i zalezy mi na matowym wykonczeniu, a ani wykonczenia ani jakiegos krycia nic jak dla mnie.
Make p for ever hd tak to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy,szybko swieci sie po nim skora,ale to jedyny z setki podkladoww ktory nie robi mi maski idealnie laczyi sie z skora i odcien prawie idelany do mojej karnacji znalazlam.Sposrod mnostwa podkladow.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
a ja właśnie troche wyżej pisałam ze dla mnie MUFE HD to jest masakra, mam meiszana cere i zalezy mi na matowym wykonczeniu, a ani wykonczenia ani jakiegos krycia nic jak dla mnie.

Make p for ever hd tak to podklad bardzo slabiutko kryjacy tak naprawde,nie zakryje on nawet drobnych niedoskonalosci raczej to taki krem koloryzujacy,szybko swieci sie po nim skora,ale to jedyny z setki podkladoww ktory nie robi mi maski idealnie laczyi sie z skora i odcien prawie idelany do mojej karnacji znalazlam.Sposrod mnostwa podkladow.
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (różano-beżowa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snieżka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty beż(jasny)+ róż. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 22:30   #2939
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Pokaż wiadomość
ale on jest jak krem koloryzujacy
Niekoniecznie. Dla mnie to normalny podkład z lekkim-średnim kryciem. Jak nałożymy np. na policzki dwie cienkie warstwy to krycie ma niezłe.
A nie chcesz postarzającego, także szpachli pewnie też nie
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 08:18   #2940
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Dla mnie to normalny podkład z lekkim-średnim kryciem. Jak nałożymy np. na policzki dwie cienkie warstwy to krycie ma niezłe.
A nie chcesz postarzającego, także szpachli pewnie też nie
Moim zdaniem też całkiem dobrze kryje w dodatku jest łatwy w obsłudze i nie zapycha( tj mnie)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.