Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 09:04   #811
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie w żadnym wypadku ten wątek nie nakręca, poprostu pisze tu bo wiem ze ktoś mnie rozumie bo ma tak samo jak ja
ja czuje się w tym wątku dobrze i z pewnościa nie przestanę tu pisać
był czas kiedy nic nie dotykałam i to dość długo, ale zaczęło się jeden drugi raz i znów wpadłam w zamknięte koło, i wyciskać i ni ma końca, nastepnego dnia dociskam to co nie ywszło, to co się zebrało pod skórą, i czuję ze muszę przestać
wiem że mi się uda
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 09:19   #812
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja na szczęscie ketchupu nie nawidzę, a słyszałam, że on szkodzi a szczególnie ten ostry Wow! nie wyciskam nic! nareszcie nie mam strupków nie ruszam od ponad tygodnia i jestem zadowolona, bardzo . Mnie ten wątek też nie nakręca na wyciskanie wrecz przeciwnie czytajac wreszcie uswiadomiłam sobie, ze wyciskanie jest złe i musze się tego oduczyć. Życzę Wam wszystkim wytrwałości!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 09:46   #813
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie tez nie nakreca . i ciesze sie, ze jest taki watek i mozemy sobie poradzic nawzajem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 18:08   #814
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Layila
Po raz kolejny stwierdzam, że jestem wyjatkiem od reguły.
Im częściej i dokładniej oczyszczam pory (wyciskam), tym mam ładniejszą buzie Jak pojawi się jakieś świństwo to przekłuwam wysterylizowaną igiełka i odkażam i smaruje Davercinem. 2 dni i nie ma śladu ( nawet po tych głebokich ropniakach!). Natomiast kiedy ich nie przekłuwam/wyciskam to goją mi sie ponad 2 tyg i zostają blizny i dziurki.
Pewnie mnie zaraz zjedziecie za moje herezje ale uważam, że skóra łatwiej sie goi kiedy pozbędziemy sie ropy i calego tego świństwa mechanicznie (koniecznie odkazić trzeba), niż kiedy pozostawimy to organizmowi, który musi walczyć ze stanem zapalnym...
Layila, chyba spróbuje Twego sposobu . Ja tez tak mam, jak nie wyduszę to siedzi mi ropniak tygodniami nawet! niektóre są uparte dlatego nie ruszanie ich wcale nie gwarantuje że sobie gdzieś pójdą.. oczywiscie trzeba baardzo sterylnie wyciskać bo jak czytałam ile bakterii miesci sie pod paznokciami.. to głowa boli.. nie dziwne ze potem skóra sie infekuje..
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 18:26   #815
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

CZesc dziewczyny naczytalam sie na temat ultradzwiekow tyle,ze pomyslslam,ze moze i ja sprobuje.Poszukalam kosmetyczki(podobno dobry zaklad),z ogromna nadzieja do niej szlam.A ta przemila pani mowi mi,ze z moim stanem cery wyrzuce kase w bloto,ze i tak wiekszaosc musialaby wycisna c mechanicznie.A mechaniczne oczyszczanie-nie dla mnie.
Zalamka totalna,ale okropnie sie poczulam.Myslalam,ze moze ultradzwieki pomoga,a tu d***
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 19:57   #816
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
CZesc dziewczyny naczytalam sie na temat ultradzwiekow tyle,ze pomyslslam,ze moze i ja sprobuje.Poszukalam kosmetyczki(podobno dobry zaklad),z ogromna nadzieja do niej szlam.A ta przemila pani mowi mi,ze z moim stanem cery wyrzuce kase w bloto,ze i tak wiekszaosc musialaby wycisna c mechanicznie.A mechaniczne oczyszczanie-nie dla mnie.
Zalamka totalna,ale okropnie sie poczulam.Myslalam,ze moze ultradzwieki pomoga,a tu d***
spróbuj kwasów. Ja tak samo nie nadaję się ani na dźwięki ani na mechaniczne.

Ściągnęłam typsy i już coś zaczynam dziabać... wrr.

A zauważyłam, że OGROMNY wpływ na cerę ma to, co jem. Ostatnio malutki kawałek pizzy zaowocował wielkimi gulami na buzi 5 i na plecach 1. Nie wolno nic a nic ostrego. Pożegnajcie się z przyprawami i zobaczycie jakie efekty. Czekoladę jem, ale zadne czipsy, żadne musztardy, chrzany, sosy ostre itp. Kocham pikantną kuchnię... ale niestety. Wolę wyglądać
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 21:36   #817
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel
CZesc dziewczyny naczytalam sie na temat ultradzwiekow tyle,ze pomyslslam,ze moze i ja sprobuje.Poszukalam kosmetyczki(podobno dobry zaklad),z ogromna nadzieja do niej szlam.A ta przemila pani mowi mi,ze z moim stanem cery wyrzuce kase w bloto,ze i tak wiekszaosc musialaby wycisna c mechanicznie.A mechaniczne oczyszczanie-nie dla mnie.
Zalamka totalna,ale okropnie sie poczulam.Myslalam,ze moze ultradzwieki pomoga,a tu d***
ja jak chodze na kawitacje to najpierw pani oczyszcza mi buzie za pomoca ultradzwiekow, a potem idzie w ruch igielka. pani nie dusi mi w ogole buzi - ja tez nie nadaje sie na mechaniczne oczyszczanie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 21:53   #818
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No to ja się dołaczam do tego wąteczku.... Mogę?? 3...2...1.... OD teraz nie wyciskam krostek itp .... będe sie tu udzielać od czasu do czasu!!
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-12, 22:38   #819
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet.girl
No to ja się dołaczam do tego wąteczku.... Mogę?? 3...2...1.... OD teraz nie wyciskam krostek itp .... będe sie tu udzielać od czasu do czasu!!
ciekawe ile wytrzymasz bez wyciskania hehehe
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:28   #820
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dla mnie najgorsze nie jest samo pierwotne wyciskanie, a dociskanie wyciśniętych dzień wcześniej, to jest najgorsze bo wtedy robię istną masakrę, wyciskam bo wydaje mi się że coś tam do góry podeszło, że teraz już napewno wyjdzie, i zrywam strupki i od nowa tak codzień
dziś wolę nie patrzeć w lustro, mam jedna wielką ciapkę maści cynkowej na czole i nic nie widzę albo udaję że nie wiem co tam jest pod tym
kończe z tym od dziś !
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:39   #821
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nie cisnelam i mam nadzieje, ze przez tydzien nie bede cisnac , bo jade do rodziny na swieta. wlasnie dzis wyruszam. ciekawe czy mi sie uda. mam nadzieje, ze u rodzicow nie bedzie takiego swiatla, po ktorym sie przeraze .

no to dziewuszki do zobaczenia za tydzien. trzymajcie sie ladnie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 08:20   #822
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Witam serdecznie

Osttanio bylo nawet dobrze, ale teraz znowu wyskoczyly mi takie ogromne kratery ze szok i czemu akurat na policzkach (moga juz nawet wyskoczyc na tylku byle nie na policzkach).I znowu mnie kusi zeby wycisnąć, ale się trzymam dzielnie, pamietam jakie mialam problemy z twarzą jak wyciskalam i nie chcialabym znowu tego przezywac.Pozdrawiam i trzymajcie się.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:17   #823
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Narazie od wczoraj się trzymam.... Mam nadzieje że to coś pomoże,,,
Narazie 12 godzinek bez wyciskania Zobaczymy jak wytrwam do 24h
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:32   #824
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja miałam taki problem z drapaniem...bo na policzkach mam takie dziwne krostki (To chyba nie ejst trądzikowe, ale idę z tym dziś do dermatologa) które wręcz niewiarygodnie rozdrapywałam... a że pazurki długie i ostre to twarz w czerwone plamki miałam...Ale od jakiegoś czasu stosuję kurację Kilka razy dziennie przecieram twarz tonikiem i smaruję kremem nawilżająco-matującym, i wyobrażam sobie, że dzięki temu zabiegowi pozbyłam się wszystkich bakterii i brudków z twarzy, i jeśli dotknę twarzy, to znów armia bakterii zaleje moją twarz, powodując powstanie coraz to nowych krostek. No i wiecie co...? POMAGA!!!! Moja buzia wygląda lepiej, czerwone plamki znikają!!
P.S.:Czasem zdarzy się jeszcze wycisnąć cosik, ale staram się robić to w sterylnych warunkach (Spirytus-pogromca bakterii )
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 14:47   #825
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dzieki za wsparcie
Przemyslalam sprawe,postanowilam,ze najpierw sprobuje mocno podleczyc skore,w nast.tygodniu dermatolog.Potem kiedy bede juz w lepszym stanie pojde do kosmetyczki.PEwnie ta kosmetyczka miala racje,zna sie chyba na rzeczy.
PO prostu poczekam.
Ja nie wyciskam juz ponad dwa tyg.jesli dobrze pamietam.Ciesze sie z tego.Ale i tak nie wygladam pieknie Widocznie czegos mocniejszego mi trzeba ,nie tylko jakies masci.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 14:57   #826
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja za 8 dni wyjeżdżam z klasą na tydzień do Paryża, więc nie wyciskam, nie drapię, bo chcę się jako-tako prezentowac... grunt to motywacja może polecicie mi jakiś dobry krem matujący?
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 19:54   #827
Małgosia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Nie martw sie nie jestes sama!!!;-) Jest wiele takich osob, ktore to robia!! Wazne jest, aby pozbyc sie tego okropnego nawyku! Pytanie tylko jak?moze nie zagladac do lazienki? nie patrzec w lusterko? nie denerwowac sie ? zajac sie czyms w tym stresie? powtarzac, ze nie wolno i koniec, ze bedzie jeszcze gorzej? co jezcze mozna zrobic? ktos ma jeszcze inny pomysl??? slucham....?????
Małgosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 22:49   #828
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tragedia....... Nie mam już tipsów i właśnie po 3 tygodniach podziubałam całą buzię... A była już ładna zagojona. To już nie jest. Idę jutro robić tipsy, bo sama się nie powstrzymam...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 16:53   #829
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez miiee
Tragedia....... Nie mam już tipsów i właśnie po 3 tygodniach podziubałam całą buzię... A była już ładna zagojona. To już nie jest. Idę jutro robić tipsy, bo sama się nie powstrzymam...
Nieladnie.Lanie sie nalezy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 17:13   #830
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja też ruszyłam 1..., ale tylko dlatego, że siedziało to tam strasznie długo I teraz chodze wypaćkana Tribioticiem eh...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 18:01   #831
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

u mnie narazie dziś dobrze jest, nie wyciskam, a raczej nie dociskam wulkana, strupek się robi, cos mi się wydaje że się tam coś zbiera, ale już nie drapię bo wiem że źle się to skończy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 18:24   #832
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja niczego nie ruszam ,a wygladam tak paskudnie,ze zal patrzec A lekarz dopiero w nast.piatek.W Swieta siedze w domu,naloze jakies paskudztwa wysuszajace,a co mi tam Beznadzieja.Dobrze,ze odrobiba dystansu i dobrego humoru pozwala mi jakos zyc,czuc sie dobrze i miec to troszke w nosie.BO co mi zostalo
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 20:06   #833
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie trochę wysypało od potężnej ilości ketchupu, który zjadłam [teraz żałuję i mam wyrzuty sumienia.... szkoda, że jak zwykle po fakcie] chociaż drapac to nie, nie drapałam - jedyny plus
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 07:10   #834
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

mnie tez wysypało i to takimi podskórnymi gulami wielkimi, na policzku tez się coś przypałętało dziś z rana mam dosyć już tego świństwa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 09:39   #835
Nidava
Raczkowanie
 
Avatar Nidava
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 489
GG do Nidava
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

właśnie szykuję się na wyjście do kościoła ze święconką... wyglądam okropnie, nic mi nie zeszło od tamtego wysypu normalnie wstyd się między ludźmi pokazywac... a do tego ta moja tłusta cera...
__________________




Nidava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 11:19   #836
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A ja mam strupy, dwa wielkie na policzkach, bo miałam zaskórniki w fazie zanikającej to zamiast poczekać, to wydziubałam. Na dodatek jestem chora, gorączka spora i cera się pogorszyła. Teraz tylko jeszcze jakoś przetrwać 2 tygodnie i robię tipsy. Bo sama się nie powtrzymam od wyciskania. Niestety poprzednia stylistka zepsuła mi tipsy i paznokcie pod nimi i muszę czekać min 3 tygodnie. Już odliczam...
Bardzo dobre na szybsze gojenie się ranek i zadrapań jest krem (nie maść! - zatyka) alantan i względnie tormentiol. Przed nałozeniem ich jeszcze przetrzeć borasolem i ranki goją się o wieje szybciej i nie ma tak długo przebarwień.. Już sprawdzony sposób starej wyciskaczki..... Aj głupota ludzka!!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:49   #837
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja sie nie powstrzymałam i zaczełam dusić 2 pryszcza nieeeeeeee jestem beznadziejna ;/ w dodatku nawet sterylnie tego nie zrobiłam....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:55   #838
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczyny powiedzcie mi jak to u Was jest? Mi praktycznie po kazdym pryszczu zostaja czerwone plamki, nie wyciskam ich, choc czasem gdy robi sie gula a potem wychodzi ropa, to owszem nakladam na niego masc ichtiolowa, a potem gdy juz ma zamiar peknac delikatnie dotykam wacikami i ta ropa wychodzi, ale nie cisne, nie maltretuje twarzy a i tak slady zostaja. Bylam na zabiegach kwasami u kosmetyczki (8), potem smarowalam sie Glyco-A, do teraz ale stosuje go raz w tyg, gdyz robi mi sie skorupa na twarzy. Czy ja tak tylko mam, ze nawet jak nie ruszam pryszcza, to i tak zostaja mi plamiska
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 18:18   #839
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka7
Dziewczyny powiedzcie mi jak to u Was jest? Mi praktycznie po kazdym pryszczu zostaja czerwone plamki, nie wyciskam ich, choc czasem gdy robi sie gula a potem wychodzi ropa, to owszem nakladam na niego masc ichtiolowa, a potem gdy juz ma zamiar peknac delikatnie dotykam wacikami i ta ropa wychodzi, ale nie cisne, nie maltretuje twarzy a i tak slady zostaja. Bylam na zabiegach kwasami u kosmetyczki (8), potem smarowalam sie Glyco-A, do teraz ale stosuje go raz w tyg, gdyz robi mi sie skorupa na twarzy. Czy ja tak tylko mam, ze nawet jak nie ruszam pryszcza, to i tak zostaja mi plamiska
Zapewniam cie,ze nie tylko ty tak masz,ja rowniez.Nawet jak czegos nie rusze,moze byc to jakies malenstwo-slad i tak jest.Taka juz nasza uroda(uroda??).POzdrawi am
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 22:04   #840
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja tak nie mam. Raczej kiedyś nie miałam, bo moja twarz już wszystko przeżyła, każde masakrowanie. W dużej mierze zależy od rodzaju wykwitu na buzi. Ja mam głównie zaskórniki, dlatego jak powyciskam to tylko od paznokci ślady. Od ropnych wykwitów zostają ślady, własnie te, które opisujesz i nawet jak je wycisniesz lub nie to one jednak powstają. To taka natura twojego trądzika. Używaj non stop preparatów wybielających, alebo takich zapobiegających tworzeniu się pryszczy. Może spróbuj antybiotyk brać przez jakiś czas. Ale od tego rodzaju prycholi to są przebarwienia... niestety.. . Albo smaruj skinorenem. Jest świetny!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.