Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-09, 09:20   #31
patinh
Przyczajenie
 
Avatar patinh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 19
Dot.: Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki?

witam! ja tez nie potrafie zrobic perfekcyjnego French Manicure,ale probuje.uzywam jak narazie lakierow z Oriflame i jestem zadowolona.z tego,ze dlugo trzymaja sie na paznokciach i maja ladne delikatne kolory.pozdrawiam
patinh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 09:35   #32
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki?

frencz a i owszem ale tylko na krótkich paznokciach. przy takich jak moje /cos w długości jak te ze śniegiem/ to wygląda tragikomicznie.
tipsy ogólnie mi się nie podobają, zwłaszcza te przeładowane ozdobami i przezroczyste.
swoje zazwyczaj maluję jakimś jasnym cielistym kolorkiem lub lekkim różem /mój faworyt to pierre artes nr18/. to ze względow praktycznych /mniej widać otarcia, odpryski/
jeśli chodzi o dbanie to zrezygnowałam całkiem z wszelkich nozyczek i obcinaczek, a skracam pilnikiem papierowym. polerki tylko jak się jakiś rozdwoi.
skórek nie usuwam bo mi prawie wcale nie rosną.
na wielkie wyjścia maluję je na ciemny kolor /zawsze z podkładem/ i naklejam jakieś 1-2 cyrkonie na pazurki serdeczne.

ale się rozpisałam.
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 16:38   #33
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki?

Ja tez nie używam już paseczków
A lakiery to Wibo nr 3, kolor beżowo-cielisty, bosko wygląda na paznikciu! (cena w Rossmanie ok. 4zł)
A biały to zawsze lakier do zdobień też z Wibo albo z Vollare. Lubię Vollare bo są wodniste i się dobrze rozprowadzają
I na wierzch top coat firmy Constance Caroll

Nie stać mnie na droższe lakiery, więc ratuję się tańszymi
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 19:59   #34
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki?

Ohohoho, widzę, ze powstał wątek dla mnie Koooooocham francuskie manicure i nie wyobrażam sobie moich paznokci bez niego! Pierwszy raz popełniłam go chyba w liceum i od tego czasu jest nieodzownym elementem mojego wizerunku Maluję bez pasków, robię różne warianty, z beżowym, różowym, bezbarwnym, czy mlecznym lakierem, końcówki czasem srebrne, czasem miałe, czasem też delikatnie mleczne. Od czasu do czasu skuszę się na jakąs cyrkonię. Bardzo podobają mi się delikatne kwiatuszki na frenchu , ale niestety moje zdolności nie są wystarczające (za to mój syn uwielbia bazgrać jakieś kwiatuszki na moich pazurkach ). Zresztą są moje pazurki na forum, więc jesli byłby ktoś ciekawy, zapraszam

Aha i jeśli mogę coś poradzić, to wszystkim zwolennicvzkom metalowych pilniczków, polecam zmienić przyzwyczajenia. One naprawdę są szkodliwe dla paznokcia. Najlepsze piłowanie zafundujecie pazurkom szklanym, mineralnym pilnikiem. Bez porównania!
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 18:23   #35
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Jak robicie samodzielnie French Manicure i ogolnie jak dbacie o pazurki?

milo, iz watek zostal po latach odkurzony
ja nadal pozostaje wierna Inglotowi nr.82 i mysle intensywnie nad tym bialym do wzorkow, by uzyc do do malowania paseczkow, czy jest on rozszy od normalnego?
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.