Jakie dodatki do smokingu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 07:14   #1
vanilia21
Raczkowanie
 
Avatar vanilia21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 195
Wyślij wiadomość przez ICQ do vanilia21 GG do vanilia21

Jakie dodatki do smokingu?


Witajcie, dla mojego TŻ wybraliśmy piękny smoking. Teraz szukamy butów i koszuli. Nie chcemy jednak typowych lakierek/ ków . Co można zamiast? Albo może jakieś lakierki ale nie na bardzo wyskoki połysk?
Zastanawiamy się też nad koszulą, napewno z łamanym kołnierzykiem do muchy, tylko tu pojawia się problem, bo są w sumie 2 typy koszul:

- gładka z zakrytymi guzikami
- z osdobnymi pliskami na bokach

Mój TŻ bedzie zakładał pas, więc nie wiem, czy koszula z plisami nie będzie wyglądała dziwnie (plisy na koszuli pionowe, a na pasie poziome zakładki). Już sama nie wiem, a TŻ jeszcze chciałby taką koszulę z plisami i czarnymi ozdobnymi guzikami- tu już myślę, że pas w zupełności się nie zgra, ale mogę się mylić. Doradźcie coś proszę
__________________
Moja biżuteria:


Zapraszam
vanilia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:28   #2
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Smoking

Cytat:
Napisane przez vanilia21 Pokaż wiadomość
Witajcie, dla mojego TŻ wybraliśmy piękny smoking. Teraz szukamy butów i koszuli. Nie chcemy jednak typowych lakierek/ ków . Co można zamiast? Albo może jakieś lakierki ale nie na bardzo wyskoki połysk?
Zastanawiamy się też nad koszulą, napewno z łamanym kołnierzykiem do muchy, tylko tu pojawia się problem, bo są w sumie 2 typy koszul:

- gładka z zakrytymi guzikami
- z osdobnymi pliskami na bokach

Mój TŻ bedzie zakładał pas, więc nie wiem, czy koszula z plisami nie będzie wyglądała dziwnie (plisy na koszuli pionowe, a na pasie poziome zakładki). Już sama nie wiem, a TŻ jeszcze chciałby taką koszulę z plisami i czarnymi ozdobnymi guzikami- tu już myślę, że pas w zupełności się nie zgra, ale mogę się mylić. Doradźcie coś proszę

Bezpieczniej będzie założyć gładką koszulę z krytymi guzikami. Nigdy nie widziałam, a widywałam już męzczyzn w smokingach, by mieli do nich ozdobne koszule. Jeśli Twój mężczyzna chciałby dodać jakiś ciekawy element, to nieśmiało zasugeruję poszetkę. Ta może mieć jakiś delikatny haft i już będziesz miała "zrobionego" TŻa Jeśli chodzi o buty do smokingu, to tu nie ma duzego wybory, jęsli nie lakierki, to muszą to byc buty z polerowanej skóry, koniecznie z okrągłymi noskami i jeśli dobrze pamiętam to z 3 lub 4 dziurkami na sznurówki. Zadna ekstawagancja obównicza nie wchodzi tu w grę. Moj TŻ też wystapi w smokingu, a buty znaleźliśmy mu w gino rossi.

W podręczniku "męskiej elegancji" znalazłam: jedyne buty, które nosi się do smokingu, to lakierki lub oksfordy i zwykle powinien mieć 5 dziurek

włąśnie znalazłam, jak powinny wyglądać powodzenia!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg santoni[1].jpg (8,0 KB, 106 załadowań)
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:56   #3
vanilia21
Raczkowanie
 
Avatar vanilia21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 195
Wyślij wiadomość przez ICQ do vanilia21 GG do vanilia21
Dot.: Smoking

Bardzo dziękuję, buty są przepiękne ale rozumiem, że to wzór? czy dokładnie takie jakie kupiliście?
__________________
Moja biżuteria:


Zapraszam
vanilia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 13:05   #4
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: Smoking

No nie, to niedokładnie takie, jakie kupilismy Ale tak powinny wyglądac buty do smokingu, czyli na tych, które wklepiłam powinniście się wzorować Życzę powodzenia w szukaniu, a buty są po prostu piękne. Nawet nie wiedziałam, że mogę się tak ekscytować nie-damskimi butami
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:51   #5
vanilia21
Raczkowanie
 
Avatar vanilia21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 195
Wyślij wiadomość przez ICQ do vanilia21 GG do vanilia21
Dot.: Smoking

Cytat:
Napisane przez pepitka Pokaż wiadomość
No nie, to niedokładnie takie, jakie kupilismy Ale tak powinny wyglądac buty do smokingu, czyli na tych, które wklepiłam powinniście się wzorować Życzę powodzenia w szukaniu, a buty są po prostu piękne. Nawet nie wiedziałam, że mogę się tak ekscytować nie-damskimi butami
Dzięki, w tym stylu będziemy szukać Pozdrawiam
__________________
Moja biżuteria:


Zapraszam
vanilia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:36   #6
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Jakie dodatki do smokingu?

Wyczytalam, ze lakierki nie sa koniecznoscia. Ale prawda, ze jak nie lakierki to musza byc buty ze skory o wysokim polysku.
No i oczywiscie najlepiej wiazana mucha. Ponoc specjalisci (i nie tylko) sa w stanie to rozpoznac, czy jest na gumke czy wiazana wlasnorecznie (to trzeba troche pocwiczyc przed slubem ale za to jest z klasa).
Ja mam natomiast pytanie. Jaki kolor muchy na slub? I czy mozna do czarnej muchy i czarnego pasa włożyć poszetkę np jasno różową (taki będe miała kolor sukni)...?
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.