pomysł na pokój - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 20:00   #1
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230

pomysł na pokój


Witam Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, jesli nie to przeprazam z gory mam nielada problem. Postanowilam jak zwykle zmienic cos w pokoju ale zupelnie nie mam pojecia co tu zrobic.. kiedys zmienilam tapete, przemalowalam sufit, biurko na pomaranczowy, sprawilam sobie wiekszy telewizor a teraz zupelnie nie moge sie tu pomiescic. Moj pokoj ma 2m/3m i jest to antresola o wysokosci ok 160 cm.. nie mam duzego pola do popisu...dolaczam tu zdjecie jego ale jest w trakcie remontowania dlatego taki balagan Dla ulatwienia dodam, ze w tak malym pokoiku mieszcze 2 osobowe lozko, szafke z telewizorem 30 calowym bodajrze, biurko z komputerem, krzeslo, segment i stolik z laptopem.. Chcialabym aby pokoj byl dalej w stylu "dziecinno/mlodziezowym" z moimi obrazkami i kolorowy..mam nadzieje ze ktos pomoze w jakikolwiek sposob.. zeby jakos powiekszyc optycznie ten pokoj i zmienic go bo jest nudny
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:13   #2
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
zeby jakos powiekszyc optycznie ten pokoj i zmienic go bo jest nudny
Przedewszystkim nie maluj sufitu na kolorowo to go optycznie jescze bardziej obniża i tworzy się przytłaczający efekt "nory"! Sufit powinnien być biały. Tak krzykliwy kolor ścian też nie dodaje "przestrzeni"...
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:58   #3
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
Witam Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, jesli nie to przeprazam z gory mam nielada problem. Postanowilam jak zwykle zmienic cos w pokoju ale zupelnie nie mam pojecia co tu zrobic.. kiedys zmienilam tapete, przemalowalam sufit, biurko na pomaranczowy, sprawilam sobie wiekszy telewizor a teraz zupelnie nie moge sie tu pomiescic. Moj pokoj ma 2m/3m i jest to antresola o wysokosci ok 160 cm.. nie mam duzego pola do popisu...dolaczam tu zdjecie jego ale jest w trakcie remontowania dlatego taki balagan Dla ulatwienia dodam, ze w tak malym pokoiku mieszcze 2 osobowe lozko, szafke z telewizorem 30 calowym bodajrze, biurko z komputerem, krzeslo, segment i stolik z laptopem.. Chcialabym aby pokoj byl dalej w stylu "dziecinno/mlodziezowym" z moimi obrazkami i kolorowy..mam nadzieje ze ktos pomoze w jakikolwiek sposob.. zeby jakos powiekszyc optycznie ten pokoj i zmienic go bo jest nudny

Ściany pomalowałabym na jakiś jaśniejszy kolor. Może jakaś naklejka na ścianę?
BROŃ CIĘ PANIE BOŻE OD KOLOROWEGO SUFITU
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:53   #4
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
...Sufit powinnien być biały. ...
zalezy gdzie, ja mam w kolorze ścian (2,7 m wys), znajomi tez (2,5 m wys), zalezy jakie kolor, jakie meble (czy przytłaczają) itd, jak nasłoneczniony

z tym, że sufit ma byc biały to może 20 lat temu i paseczek oddzielający kolor od ścian
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:04   #5
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
zalezy gdzie, ja mam w kolorze ścian (2,7 m wys), znajomi tez (2,5 m wys), zalezy jakie kolor, jakie meble (czy przytłaczają) itd, jak nasłoneczniony

z tym, że sufit ma byc biały to może 20 lat temu i paseczek oddzielający kolor od ścian
Oczywiście że zależy gdzie i zależy jaki efekt chce się uzyskać odniosłam się do pokoju patusi1230 bo to o nim jest ten wątek, prawda? Autorce zależy na optycznym powiększeniu pokoju, który nie jest wysoki więc napisałam, że sufit powinien być biały, nigdzie nie powiedziałam, że to jakaś twarda i nieomijalna reguła
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:46   #6
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: pomysł na pokój

Zdecydowanie jasny kolor ścian, niech ten pokój trochę "pooddycha" czymś jasnym, bo strasznie jest przytłoczony. Aha, musisz go odgracić, bo meksyk masz teraz z tego co widzę Ja mam u siebie kolor Caffe Latte z Duluxa. Co do naklejek, szablonów. Proponuję na ścianie nad łóżkiem jakiś fajny motyw, na allegro jest ich pełno, ja zamówiłam coś podobnego jak koleżanka wyżej dała - dmuchawca. NA tej ścianie, którą mam Caffe Latte namaluję za pomocą szablonu tego dmuchawca - kolor pewnie jakiś brąz
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:53   #7
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
Witam Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale, jesli nie to przeprazam z gory mam nielada problem. Postanowilam jak zwykle zmienic cos w pokoju ale zupelnie nie mam pojecia co tu zrobic.. kiedys zmienilam tapete, przemalowalam sufit, biurko na pomaranczowy, sprawilam sobie wiekszy telewizor a teraz zupelnie nie moge sie tu pomiescic. Moj pokoj ma 2m/3m i jest to antresola o wysokosci ok 160 cm.. nie mam duzego pola do popisu...dolaczam tu zdjecie jego ale jest w trakcie remontowania dlatego taki balagan Dla ulatwienia dodam, ze w tak malym pokoiku mieszcze 2 osobowe lozko, szafke z telewizorem 30 calowym bodajrze, biurko z komputerem, krzeslo, segment i stolik z laptopem.. Chcialabym aby pokoj byl dalej w stylu "dziecinno/mlodziezowym" z moimi obrazkami i kolorowy..mam nadzieje ze ktos pomoze w jakikolwiek sposob.. zeby jakos powiekszyc optycznie ten pokoj i zmienic go bo jest nudny
Mam jescze kilka pytań

1. czy na pewno potrzebne Ci to 2 osobowe łózko?

2. czy mogłabyś dorzucić jescze zdjęcia z widokiem na pozostałe ściany?

3. rozumiem, że w pokoju jest tylko jedno okno, to malutkie?

4. jakie kolory preferujesz?

5. czy ja widzę tam 2 telewizory? czy oba są Ci potrzebne...?

6. skoro masz biurko (choć na zdj nei mogę się go dopatrzeć) to czy na pewno potrzebny Ci jeszcze dodatkowy stolik na samego laptopa?

7. czy mogłabyś naryswoać plan pokoju (szkic w paincie na przyklad)? I rozryswoac na nim jak do tej pory ustawione byly wszystkei meble?

8. Piszesz, że pokoj jest w trakcie remontu - a co dokladnie w nim remontujesz?
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 18:44   #8
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

1. czy na pewno potrzebne Ci to 2 osobowe łózko?

tak, ponieważ w chwili obecnej mieszkam w moim pokoju z narzeczonym i nie dość, że pokój mały to ciężko nam i tak na 2 osobówce hehe


2. czy mogłabyś dorzucić jescze zdjęcia z widokiem na pozostałe ściany?

ciężko zrobić fotografię ponieważ wchodząc po drabinie do pokoju ( jak już mówiłam to jest antresola) jak wejdę to bardzo mało da się uchwycić w obiektywie zrobiłam tak zdjęcia by było widać jak najwięcej, mogę jedynie pokazać ten pokój jak wyglądał kiedyś, jak jeszcze łóżka nie było tylko materac (zdjęcie w załączniku) stary wyglad pokoju.

3. rozumiem, że w pokoju jest tylko jedno okno, to malutkie?

tak to jest ogólnie duże okno ale ono idzie od dołu mieszkania do góry i u góry właściwie jest tylko "lufcik" tak jakby, w pokoju mam bardzo ciemno, "wiecznie na światłach jadę"

4. jakie kolory preferujesz?

lubie pastelowe odcienie, wszystko co "udziecinnia" pokój, niebieski, zielony, pomarańczowy, różowy lubię także czerwień i fiolet.

5. czy ja widzę tam 2 telewizory? czy oba są Ci potrzebne...?

jeden jest do użytku ogólnego, drugi jest mojego narzeczonego do "xboxa" bo u mnie nie ma kolorów w telewizorze jak się podłącza konsole.

6. skoro masz biurko (choć na zdj nei mogę się go dopatrzeć) to czy na pewno potrzebny Ci jeszcze dodatkowy stolik na samego laptopa?

i tu zaczyna się problem hehe, na biurku stoi mój komputer i wszystko co moje, natomiast stoliczek jest od ogólnych rzeczy np jemy na nim, pijemy, a pod stolikiem jest miejsce na pudełko w którym obecnie znajdują sie ubrania mojego przyszłego męża sama nie wiem jak to wszystko zrobić abysmy się tu pomieścili.. staram się narazie coś wykombinowac było by miło jakby ktoś mi komodę na urodziny kupił to byśmy jakoś się pomieścili hehe ale póki nie mamy na mieszkanie osobne to mieszkamy u mojej mamy dlatego taki chaos u mnie w pokoju..

7. czy mogłabyś naryswoać plan pokoju (szkic w paincie na przyklad)? I rozryswoac na nim jak do tej pory ustawione byly wszystkei meble?

w załączniku

8. Piszesz, że pokoj jest w trakcie remontu - a co dokladnie w nim remontujesz?

właściwie, źle to ujęłam, poprostu przegrzebuję meble i wyrzucam co niepotrzebne aby było więcej miejsca a skoro już jest bałagan to chciałam coś zrobić z tym pokojem żeby później się nie stresować, że sprzątłam na błysk a zaraz znów trzeba coś przesuwać i robić syf

Edytowane przez patusia1230
Czas edycji: 2010-06-25 o 18:45
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:02   #9
DomoweTekstylia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: pomysł na pokój

Wydaje mi się, że jednak musicie zrezygnować z części rzeczy w pokoju, bo tam nawet nie ma gdzie stopy postawić. I proponuję łóżko z wysuwaną szufladą, żeby część rzeczy można było tam schować, a kolor ścian to musi być coś jasnego, pastelowego i raczej biały sufit, bo on rozjaśni pomieszczenie.
DomoweTekstylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 15:33   #10
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: pomysł na pokój

Hi. Z racji ze jestem nowa, musze sie wkupic w wasze laski. A z racji tego ze mam sesje robie wszytko tylko nie to co powinnam. ;)
Sama jestem teraz na stwarzaniu koncepcji wlasnego pokoju, wakacje wakacjami a ja mam plany z 'walkiem'
Ale wracajac do tematu. Patusia.. jesli chcesz cos zrobic w tym pokoju to jak mowi moja prowadzacaa od projektowania "drastycznie i bez cackania'
Mam dla Ciebie pewna propozycje, taki luzny szkic, wykonany chwile temu, bo nie powiem, troche mnie.. zszokował Twoj pokoj, i bynajmniej nie byl to szok pozytywny. Mam nadzieje ze Twoj narzeczony to majsterkowicz, jesli chcemy to zrobic niskim kosztem :)
Uwazam ze nalezy wszystko 'pochowac' jesli zalezy Ci na tym zeby zostalo. I teges.. bardzo bardzo fajny fotel, czy tez fotelo krzesło. Musze na taki zapolowac :)

A i sufit bialy, system w ktorym zostal zrobiony (bodajze klein) juz swietnie gra ze swiatlem i na prawde nie trzeba nic wiecej;)

http://img696.imageshack.us/gal.php?g=dscf0952m.jpg

napiszcie co myslicie.
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 16:30   #11
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

o dziekuje! ten pomysl mi sie bardzo podoba, wspaniale by wszystko wygladalo. PS. masz talent co do szkicow Jest tylko jeden problem co do regalu.. jak go wniesc po drabinie do gory ? hehe i skad znalesc regal, ktory nie bedzie wyzszy niz 160 cm? bo z tym moge miec problem najlepiej by bylo jakby byl regal na części heh
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:18   #12
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: pomysł na pokój

No fakt trzeba go zlozyc na gorze ;p, Proponuje zrobic go z plyt mdf laminowanych, nie powinno byc duzo pracy tylko trzeba wszystko doladnie odmierzyc i podocinac, powiercic otwory, pozbijac/pokleic na kolki, stężyć sklejka z tylu i zamocowac drzwiczki na zawiasach patrzylam czy nie ma w ikei jakichs niskich regalow, ale nic mi nie wpadlo. Oczywiscie mozna to gdzies zamowic, tylko nie wiem co taniej wyjdzie
Generalnie chodzi mi po glowie jeszcze jeden system, zamiast regalu. jest takie cos, ze masz dwie rury montowane do sufitu i podlogi a miedzy nimi dajesz polki, tylko ze wyedy nie masz jak zrobicz zamykanych szafek zeby ubran nie bylo widac )
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:01   #13
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

ok dzieki wielkie pojezdze po sklepach to poogladam a jakis pomysl na dobry motyw z rysunkami ? tzn zeby jakos ladnie to na scianie wygladalo? moze jakies recznie robione ramki do obrazkow ? nie mam pojecia a chcialabym zeby jakos moje rysunki fajnie wygladaly na scianie zeby się rzucały w oczy ;D

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

a co do regału. Czy takie coś wchodziłoby w grę?

http://allegro.pl/item1096815738_reg...sam_regal.html

nie wiem czy dobrze zrozumialam ale to chyba sie sklada na swoje wlasne zapotrzebowania jesli chodzi o wysokosc czy szerokosc ;D dodatkowo mozna to pomalowac emalia alkylowa do drewna hehee

Edytowane przez patusia1230
Czas edycji: 2010-06-28 o 19:03
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:54   #14
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: pomysł na pokój

Powiem Ci ze zarabiste te skrzyneczki tylko bedziesz je musiala poskrecac coby Ci nie spadly na dol za te barierke, jak ktos bedzie wchodzil Bo to mogloby bolec
Ramki..ramki, nie przychodzi mi teraz bic do glowy ale koniecznie jane zeby wyskoczyly na tej kolorowej scianie, moze cos metalicznego?.. hm pomyslimy. Pochwal sie pozniej co zdzialasz
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 13:29   #15
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

ok pierwsze co musze polasic sie do mamy zeby mi pozyczyla na chocby emulsje do scian i potem reszte pomysle ale to pewnie troche potrwa wszystko heh
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 22:37   #16
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: pomysł na pokój

zacznij od wyrzucenia śmieci
potem ściany na jasno i ten nieszczęsny sufit
jeśli dobrze rozumiem z kasą jest krucho, więc najtaniej będzie przemalowac meble na jednolity kolor

nie szalej z wzorami na kocu, obrusie
na początek wszystko uspokój
__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:42   #17
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: pomysł na pokój

[QUOTE=patusia1230;2026480 0]1. czy na pewno potrzebne Ci to 2 osobowe łózko?

tak, ponieważ w chwili obecnej mieszkam w moim pokoju z narzeczonym i nie dość, że pokój mały to ciężko nam i tak na 2 osobówce hehe


No to sprawa trochę się skomplikowała miałam doradzić Ci pozbycie się podwójnego łóżka...

widzę, że już sporą pomoc otrzymałaś od wiolcysi

od siebie mogę dorzucić jescze kilka ogólnych zasad, którymi można się kierować chcąc wizualnie "powiększyć" przestrzeń.

1.w tym pokoju, biały sufit to podstawa ale to już wiesz

przede wszystkim bardzo dobrze się składa, że lubisz pastelowe kolory, bo właśnie one sprawiają, że pokój wydaje się większy. Także wykorzystaj to dużo zyskasz - skoro je lubisz, będziesz dobrze czuć się w swoim pokoju a przy oakzji osiągniesz efekt o który Ci chodziło. Także jasne pastele...
Miałam zaproponować kilka opcji co do kolorów (zanim jescze przeczytałam Twój post): pierwsza opcja - biel tzn białe ściany + kontrastowe kolorowe dodatki. Inne opcje to jasny żółty czy też jasny róż (choć nei wiem co chłopak na to w sensie na ten róż...) ale jak wcześniej mówiłam, wszelkie jasne, pastelowe kolory spełnią zadanie.

Jak widzę na szkicach, Wiolcysia (bardzo fajne rysunki, tak przy okazji!) zaproponowała pomarańczową ścianę (chyba, że to tylko tak symbolicznie?), dość intensywną ze wzgl. na białe biurko... tylko, że biurko już nie jest białe ale pomarańczowe właśnie ja jednak zrezygnowałabym z tak intensywnych kolorów ścian...

2.ilość mebli trzeba ograniczyć do naprawdę niezbędnego minimum

ważne, żeby na podłodze było więcej miejsca (wolna podłoga też "powiększa" przestrzeń) dlatego dobrze będzie jeśli wykorzystasz ściany i zamontujesz na nich półki to zawsze więcej miejsca na przechowywanie a podłoga nie będzie zajęta kolejnym meblem (dodatkowo nie są zwykle zbyt drogie)

bardzo fajny pomysł ze składaną sofą lub wersalką (powinniście wyrobić sobie nawyk składania jej na dzień, żeby zapewnić sobei więcej przestrzeni) no i z regałem, który pomieścił by oba telewizory i ukryty stolik dzięki temu przestrzeń się "odgraci" bo pozbędziesz się porozstawianych różnych mebli w różnych częściach pokoju...

3. ogólnie znany patent - lustro dodaje głębi i stwarza iluzje, że przestrzeń jest większa

4. lepsze oświetlenie np lampki w kilku miejscach

narazie tyle... a regał który pokazałaś, bardzo fajny, wydaje się taki "lekki" a to dobrze

PS. co do rysunków - staraj się trzymac je tylko na jednej ścianie i pamiętaj, że naklejanie rysunków/plakatów itp na meble nei wygląda najlepiej...
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:54   #18
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
inne opcje to jasny żółty czy też jasny róż (choć nei wiem co chłopak na to w sensie na ten róż...)
hahah nie ma problemu tez mu sie podoba jak nie jest go za wiele ;D
za rady dziekuje a o tych polkach pomysle bo to bardzo dobry pomysl
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:09   #19
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: pomysł na pokój

jak zwykle i tak zrobilam swoje hehe ale pokoj chociaz bardziej mi sie podoba tapeta byla zlym pomyslem w tym pokoju teraz pomalowalam sciany na sredni niebieski i pomalowalam polke w roznych kolorach wyglada to tak jak na zdjeciach w zalaczniku przynajmniej wiem ze wlasnymi silami i podoba mi sie w tym pokoju
jak beda pieniadze pozmieniam jeszcze sufit i inne miejsca :P jeszcze jest balagan bo sprzatam a i jeszcze bedzie pomaranczowy dywan bo mi mama zamowila juz jakis czas temu jak mialam przewage zieleni ale bedzie tez pasowal bo kolorowy Dzieki za wszystko
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 09:50   #20
wiolcysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
GG do wiolcysia
Dot.: pomysł na pokój

Uuuła. Wydaje sie jakby troche luzniej. wyrzucilas cos?;p
Z niecierpliwoscia otwieralam zdjecia, ale powiem szczerze ze.. nie zachwycilas mnie, lecz skoro dobrze sie tam czujesz, to milego mieszkania
pozdrowki
wiolcysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:39   #21
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: pomysł na pokój

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
jak zwykle i tak zrobilam swoje hehe ale pokoj chociaz bardziej mi sie podoba tapeta byla zlym pomyslem w tym pokoju teraz pomalowalam sciany na sredni niebieski i pomalowalam polke w roznych kolorach wyglada to tak jak na zdjeciach w zalaczniku przynajmniej wiem ze wlasnymi silami i podoba mi sie w tym pokoju
No, nieźle pojechałaś. Jakbym widziała w realu niektóre moje grafiki z photoshopa. Nie zrozum mnie źle - uwielbiam takie kolorki, ale mieszkać w tak urządzonym pokoju może z czasem zrobić się ździebko trudno. Jeśli tak się stanie (choć oczywiście tego nie życzę), to radzę trochę stonować wnętrze, zredukować ilość kolorów do trzech i wprowadzić nieco bardziej przygaszone odcienie.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.