PRACA - Plus GSM - konsultant - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 20:23   #1
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124

PRACA - Plus GSM - konsultant


Witam ,
Przejrzałam kilka wątków , ale niestety nie znalazłam w nim odpowiedzi na moje pytania.
Otóż kilka dni temu wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną , po której przeszłam tak jakby do kolejnego etapu. Obecnie chodzę 5 razy w tygodniu po 2 godziny do salonu , aby przyglądać się pracownikom jak pracują, jak to wygląda, zadawać pytania. Następnie będzie rozmowa z pracodawcą , który przepyta mnie z danego materiału , który dostałam do nauczenia. Jeżeli przejdę go , jest miesięczny staż , a potem 2-3 dniowe szkolenie. Dlatego teraz moje pytanie do Was jak wyglądały te szkolenia oraz testy i jak u Was wyglądały początki w tej pracy? Mam nadzieję , że znajdzie się osoba , która rozwieje moje pytania :P

Pozdrawiam
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:38   #2
V88
Rozeznanie
 
Avatar V88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: M.
Wiadomości: 678
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Ja pracowałam na słuchawkach więc to jednak co innego. Przeszłam wszystkie szkolenia, testy, rozmowy, ale po kilku dniach dzwonienia dałam sobie spokój, bo to strasznie niewdzięczna robota. I kasa była śmieszna. Może w salonie jest lepiej, na pewno bezpośredni kontakt z klientem jest lepszy
V88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:41   #3
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Nie rozwieję Twoich wątpliwości, ale zasugeruję dokładniejsze szukanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post24473355
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:47   #4
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Cytat:
Napisane przez V88 Pokaż wiadomość
Ja pracowałam na słuchawkach więc to jednak co innego. Przeszłam wszystkie szkolenia, testy, rozmowy, ale po kilku dniach dzwonienia dałam sobie spokój, bo to strasznie niewdzięczna robota. I kasa była śmieszna. Może w salonie jest lepiej, na pewno bezpośredni kontakt z klientem jest lepszy

No to jest troszkę inna praca. Tutak jak mówisz bezpośredni kontakt z klientami i płaca nie jest taka mała.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Nie rozwieję Twoich wątpliwości, ale zasugeruję dokładniejsze szukanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post24473355

Ok, dzięki . Nie jestem za bardzo obcykana w szukaniu ale widzę , że już przeglądałam ten wątek i niestety nic mi się nie przydało

Edytowane przez mijaaaa
Czas edycji: 2011-01-24 o 20:49
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 01:00   #5
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 179
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Pracowałam w salonie Plusa i mam wyjątkowo mieszanie uczucia. Ale o tym za chwilę.

Co do szkoleń, to jest kilka modułów. Produktowe, z oferty, obsługa klienta, rozmowa handlowa, itp. Potem test. W trakcie pracy pojawiają się też potem jeszcze przeróżne panele doszkalające.

Co do kasy, to zależy od agenta. Ja pracując W CH M1 w Krakowie miałam podstawę, + premię. Premia naliczana była za wykonanie planów sprzedażowych ustalonych przez centralę wg takich kryteriów jak np. lokalizacja punktu, ilość kręcących się klientów, godziny otwarcia, itp. Podsumowując wychodzi do średnio, 3-4 lata temu (nie pamiętam już) 1200 + te premie właśnie. Rekord? 2000 z groszami. Przeszłam do tego punktu z punktu konkurencyjnej Ery, tam kasa wyglądała niemal identycznie.

Co do samej pracy. Miałam bardzo zgraną ekipę, pracę wszyscy dostaliśmy w momencie, kiedy salon się otwierał. Fakt jest jednak taki, że trzeba mieć cierpliwość i lubić pracę z ludźmi, bo klienci bywają i ogromnie sympatyczni przynoszący bez okazji czekoladę (bo mu miesiąc temu odłożyłaś aparat albo Cię po prostu lubi), ale zdarzają się też buce, do których nie dociera nic.

Na szczęście nie mam już z tą branżą nic wspólnego, zajęłam się pracą w swoim zawodzie, chociaż wspominam tamte czasy z uśmiechem. Jeżeli studiujesz, nie zależy Ci na kokosach, a jedynie chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe - może być OK. jeżeli chcesz się z tej roboty normalnie utrzymywać - omijaj.
Daeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:00   #6
mijaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 124
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Aha, bo ja jestem ciekawe czy te testy , które przechodzi się po szkoleniu są jakieś nadzwyczaj trudne. Praca ogólnie na pewno będzie mi się podobać ( o ile ją dostanę ) , bo lubię pracę z ludźmi i kontakt bezpośredni z klientami co do utrzymywania się z tej kasy to na razie nie chcę się utrzymywać tylko odkładać , a w przyszłości się zobaczy mam nadzieję , że jednak dostanę tę pracę, ale te testy.... hm
mijaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:36   #7
Daeva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 179
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

Testów się nie bój. jak będziesz uważać na szkoleniu i skupisz się na materiałach, które dostaniesz to niemal nie ma możliwości, żeby oblać. I tak będziesz musiała się tego wszystkiego nauczyć do efektywnej pracy, więc lepiej przyłożyć się od razu.

Regulaminy, aktualne promocje, zasady podpisywania i przedłużania umów, będzie też pewnie coś z cennika, obsługi klienta i wiodących modeli (dane techniczne). Czyli wszystko to, co i tak będziesz musiała umieć na pamięć Nie pamiętam już dokładnie, dawno zdawałam
Daeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 18:41   #8
madziutka1807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: PRACA - Plus GSM - konsultant

hej
czy ktoraś z Was była ostatnio na szkoleni i może pamięta przykładowe pytania Ja jade juz za 3 tyg i chciałabym wiedziec czego mozna sie spodziewać.
madziutka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.