luzna pochwa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 15:09   #1
jaune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28

luzna pochwa


Trapi mnie pewien problem. Otoz jestem w zwiazku na odleglosc i widze sie ze swoim partnerem dwa razy w miesiacu. I te dwa razy w miesiacu sa bardzo intensywne jesli chodzi o sex. Wykorzystujemy kazda wolna chwile aby sie kochac. Ponad to mam partnera dosc dobrze "uzbrojonego"
i niestety po kilku stosunkach moja pochwa staje sie dosc luzna, w zwiazku z czym moj chlopak po kilkunastu minutach seksu przestaje mnie czuc... i nie mam pojecia jak moge temu zaradzic. Cwicze miesnie kegla, ale czy jest cos co moglabym jeszcze zrobic, aby sie tak nie "rozluzniala"?
jaune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:44   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: luzna pochwa

Cytat:
Napisane przez jaune Pokaż wiadomość
Trapi mnie pewien problem. Otoz jestem w zwiazku na odleglosc i widze sie ze swoim partnerem dwa razy w miesiacu. I te dwa razy w miesiacu sa bardzo intensywne jesli chodzi o sex. Wykorzystujemy kazda wolna chwile aby sie kochac. Ponad to mam partnera dosc dobrze "uzbrojonego"
i niestety po kilku stosunkach moja pochwa staje sie dosc luzna, w zwiazku z czym moj chlopak po kilkunastu minutach seksu przestaje mnie czuc... i nie mam pojecia jak moge temu zaradzic. Cwicze miesnie kegla, ale czy jest cos co moglabym jeszcze zrobic, aby sie tak nie "rozluzniala"?
Mam wrecz przeciwny problem do Twojego
Ciezko mi pomoc, poza cwiczeniami miesni kegla. A moze Twoj partner jest po prostu 'slabiej' obdarzony przez nature?
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:49   #3
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: luzna pochwa

Ja myślę, że podczas tych spotkań troszkę za bardzo szalejecie i Twoja pochwa (nieprzyzwyczajona w końcu do takich ekstremalnych sytuacji) w ten sposób daje znak, ze więcej nie da rady. Może powinniście zmniejszyć intensywność stosunków. Rozumiem, że rzadko się widzicie, ale najwidoczniej ty jesteś zbyt drobna dla swojego, jak to ujęłaś "uzbrojonego" faceta... Może powinniście tez spróbować innych pozycji, w których Twój facet będzie lepiej Cię wyczuwał..
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:55   #4
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: luzna pochwa

No prosze. Nie doczytalam, ze jest 'uzbrojony' w takim razie cofam ostatnie zdanie
I zgadzam sie z Honcia
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:23   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: luzna pochwa

Czucie penisa po kilku intensywnych razach tez sie zmniejsza wiec moze faktycznego problemu nie ma.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:49   #6
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: luzna pochwa

Cytat:
Napisane przez jaune Pokaż wiadomość
Trapi mnie pewien problem. Otoz jestem w zwiazku na odleglosc i widze sie ze swoim partnerem dwa razy w miesiacu. I te dwa razy w miesiacu sa bardzo intensywne jesli chodzi o sex. Wykorzystujemy kazda wolna chwile aby sie kochac. Ponad to mam partnera dosc dobrze "uzbrojonego"
i niestety po kilku stosunkach moja pochwa staje sie dosc luzna, w zwiazku z czym moj chlopak po kilkunastu minutach seksu przestaje mnie czuc... i nie mam pojecia jak moge temu zaradzic. Cwicze miesnie kegla, ale czy jest cos co moglabym jeszcze zrobic, aby sie tak nie "rozluzniala"?
A może ty faktycznie(jak zostało już napisane) jesteś dla partnera za "drobna" i jak twoja pochwa dopasuje się do rozmiaru partnera, to wtedy on przestaje ciebie czuć. Bo to jak z bluzką - wezmiesz za mały rozmiar - to strasznie ciśnie, ale jak się rozciągnie i poluzują szwy to leży normalnie i jej nie czuć.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 07:11   #7
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: luzna pochwa

JA mam prawie iodentyczna sytuacje związkową z tym że tam na dole nie mam problemu że jest za luźno Jestem drobna, mój partner jest wysoki i też hojnie obdarzony - jest czasem tak, że niektórych pozycji nie możemy próbowac bo bolą <za duży>. My osobiscie najbardziej lubimy od tyłu - i taka pozycje polecam <łyzeczki np>
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 09:50   #8
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: luzna pochwa

To chyba nie jest tak dobrze "wyposażony" jak opisujesz. Druga sprawa to taka, że może za bardzo szalejecie przez te 2 razy w miesiącu i twoja pochwa nie jest do tego przyzwyczajona, że tak ostro dajecie radę
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 12:27   #9
agata1340
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 59
Dot.: luzna pochwa

Luźna pochwa, jej kochana, nie ma w ogóle takiego terminu. Po prostu żyjecie ze sobą na odległość co sprawia, że za sobą tęsknicie i kiedy się spotykacie, oboje jesteście tak napaleni, że Ty wydzielasz więcej śluzu niż normalnie, dlatego Twój chłopak ma wrażenie, że Cię nie czuje. Możesz po pierwszym stosunku wyskoczyć szybko do łazienki, podmyć się, wtedy śluzu będzie mniej a Twój chłopak będzie cię czuł tak jak na początku. A te mięśnie kegla ćwicz dalej. Pozdrawiam. Nie łam się.
agata1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:19   #10
jaune
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: luzna pochwa

dzieki serdeczne za wszystkie rady!!! Moze z to jest rzeczywiscie zwiazane z wieksza produkcja śluzu. Nie skojarzylam tego. Mam to szczescie, ze podczas kilkunastominutowego stosunku miewam kilkanascie orgazmow. Wiec tym bardziej musi to powodowac moce zwilgotnienie mojej pochwy. Sprobuje skorzystac z Waszych rad. Jeszcze raz dziekuje za pomoc
jaune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.