szkola fryzjerska w uk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 10:51   #1
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847

szkola fryzjerska w uk


Witam
szukalam czegokolwiek na temat szkolen, szkol fryzjerskich w uk ale nie znalazlam na forum. Najbardziej interesuje mnie Barnfield w Luton kierunek fryzjerstwo,chcialam zapytac czy ktos wie moze cos na ten temat? Bylam na wstepnej rozmowie ale dowiedzialam sie tylko ze kurs rozpoczyna sie od wrzesnia i ze bedzie kosztowal od 500 do 1000, a do tego 300 funtow fartuch i zestaw fryzjerski. Moze ktoras z was chodzi/chodzila na taki kurs i wie czy to sie oplaca w ogole czy moge sie czegos fajnego nauczyc a nie np zamiatam caly rok i jeszcze ciekawa jestem czy jest jakis test jezykowy przed rozpoczeciem tego kursu?
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 22:14   #2
Sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia/UK
Wiadomości: 207
Dot.: szkola fryzjerska w uk

Cytat:
Napisane przez spiniaa Pokaż wiadomość
Witam
szukalam czegokolwiek na temat szkolen, szkol fryzjerskich w uk ale nie znalazlam na forum. Najbardziej interesuje mnie Barnfield w Luton kierunek fryzjerstwo,chcialam zapytac czy ktos wie moze cos na ten temat? Bylam na wstepnej rozmowie ale dowiedzialam sie tylko ze kurs rozpoczyna sie od wrzesnia i ze bedzie kosztowal od 500 do 1000, a do tego 300 funtow fartuch i zestaw fryzjerski. Moze ktoras z was chodzi/chodzila na taki kurs i wie czy to sie oplaca w ogole czy moge sie czegos fajnego nauczyc a nie np zamiatam caly rok i jeszcze ciekawa jestem czy jest jakis test jezykowy przed rozpoczeciem tego kursu?
Witam serdecznie.
Zaczynalam dwa lata temu kurs fryzjerski,w Essex.
Zrezygnowalam,bo po prostu w trakcie wyszlo,ze nie jest to moje powolanie
Wpisowego placilam 100 funtow,
pozniej natomiast bodajze 50 funtów tygodniowo,byl to kurs zaoczny,dwa dni w tygodniu.
Na samym poczatku kursu mialam test wraz z pozostalymi anglikami,taki ogolny,gramatyka,liczenie ,czytanie ze zrozumieniem itd.
Moglam uzywac slownika.
Wg mnie test bardzo latwy,zdalam najlepiej z calej grupy
Ogolnie kurs ciekawy.
Zakupilam sobie specjalna glowe do cwiczen i zaczelam...
Jezli kogos naprawde interesuje fryzjerstwo polecam.
Mi niestety tylko sie wydawalo,ze jest to przyjemne.
Niestety nie dla mnie...
__________________
Wszystko jest iluzją,każdy jest iluzjonistą...

ART https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 10:40   #3
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: szkola fryzjerska w uk

hej dzieki za odpowiedz bo juz stracilam nadzieje czy ktos cos wie na ten temat
mozesz mi powiedziec jeszcze czy Twoj kurs byl dokladnie w Barnfield?
ciekawa jestem tez tego testu bo mi pani w recepcji teraz powiedziala jak zanosilam aplikacje ze bede miala rozmowe taka zwykla i jezeli oni dojda do wniosku ze potrzebuje pomocy w gramatyce czy w wymowie to pojde na test i w zaleznosci od tego jak go zdam bede musiala przejsc odpowiedni kurs w Barnfield z tym ze jezykowy. tylko ze boje sie gdy dowiem sie przed samym kursem fryzjerskim ze moj angielski jest jednak nie do konca taki jak oni chca to strace kolejny rok na kurs jezykowy dlatego wolalabym wiedziec wczesniej jak to wyglada dokladnie w tej szkole
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.