Pionowy wzwód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 19:00   #1
pur plaisir
Przyczajenie
 
Avatar pur plaisir
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7

Pionowy wzwód


Cześć!
Niedawno zaczęłam współżycie seksualne i okazało się że mój partner ma pionowy wzwód - tzn. penis stoi równolegle do brzucha. Jest też dość sztywno skierowany w tą stronę - z oporem można go skierować prostopadle do brzucha.
Z tego powodu niektóre pozycje seksualne których zawsze chciałam spróbować są niemożliwe - a przynajmniej on skarży się na ból gdy próbujemy. Np. odwrócony jeździec albo kowadełko.
To jest mój pierwszy partner seksualny - nie wiem czy może być inaczej. Dlatego mam pytanie czy to jest normalne?
Jeśli tak to czy może jakaś inna para też tak ma? I czy są jakieś inne alternatywne pozycje dla takich par jak nasza?
pur plaisir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:47   #2
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Pionowy wzwód

Mój były miewał tak przy maksymalnym wzwodzie chyba normalne, tylko mojego nic nie bolało. Bardzo przyjemne były pozycje vis-a-vis, gdy penis napierał bardziej na przednią ściankę pochwy.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 22:10   #3
pur plaisir
Przyczajenie
 
Avatar pur plaisir
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Pionowy wzwód

Rozumiem.. on chyba ma tylko taki wzwód a przynajmniej innego nie widziałam :P
Kurde akurat vis a vis chociaż przyjemne już mi się znudziły. Zrobiłam research pozycji seksualnych i dla nas odpada ponad połowa jak na razie..
Może musimy wymyślić własne :P
ale generalnie dzięki za radę!
pur plaisir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 06:58   #4
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pionowy wzwód

Przy pełnym wzwodzie (czyli w sytuacji, gdy nie da się zgiąć penisa) stoi pod kątem ok 50 stopni i wygina się w dół do maksymalnie 90 stopni.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:23   #5
C_Hej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Pionowy wzwód

To jest normalne ustawienie penisa. Gdy mężczyzna stoi penis we wzwodzie prostuje się albo do przodu albo do góry. Nie powoduje to problemów, chyba, że wymagalibyście aby się wygiął zupełnie do dołu. Zapytaj jak to znosi.
C_Hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 00:58   #6
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Pionowy wzwód

Cytat:
Napisane przez C_Hej Pokaż wiadomość
To jest normalne ustawienie penisa. Gdy mężczyzna stoi penis we wzwodzie prostuje się albo do przodu albo do góry. Nie powoduje to problemów, chyba, że wymagalibyście aby się wygiął zupełnie do dołu. Zapytaj jak to znosi.
Może być normalne ale nie zmienia to faktu że jest dość niefajne jeżeli ogranicza pozycje w których można uprawiać seks. Zwłaszcza jeżeli ogranicza te najprzyjemniejsze dla partnerki pozycje.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:38   #7
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Pionowy wzwód

Cytat:
Napisane przez pur plaisir Pokaż wiadomość
Cześć!
Niedawno zaczęłam współżycie seksualne i okazało się że mój partner ma pionowy wzwód - tzn. penis stoi równolegle do brzucha. Jest też dość sztywno skierowany w tą stronę - z oporem można go skierować prostopadle do brzucha.
Z tego powodu niektóre pozycje seksualne których zawsze chciałam spróbować są niemożliwe - a przynajmniej on skarży się na ból gdy próbujemy. Np. odwrócony jeździec albo kowadełko.
To jest mój pierwszy partner seksualny - nie wiem czy może być inaczej. Dlatego mam pytanie czy to jest normalne?
Jeśli tak to czy może jakaś inna para też tak ma? I czy są jakieś inne alternatywne pozycje dla takich par jak nasza?
Hahha ciesz sie dziewczyno pok8i mozesz! Kiedys jak mialam w lozku chlopaka 23l to tak bylo... jedyny taki mlody, doswiadczony nie byl i mi nei dogodzil, ale z czasem jak wspominam ten jego wzwod to sie buzia cieszy Mozna w kazdej pozycji, uwierz.
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 17:38:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.