Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-09, 18:05   #751
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez _Virgo_
Ja stosuję Silicę (biorę już drugie opakowanie), alę tą z Olimpu, bo jest w kapsułkach, a wg mnie kapsułki lepiej się wchłaniają Moja koleżanka brała Silicę Naturell (tą w tabletkach) i jej wcale nie pomogła. Oprócz tego przed każdym myciem robię maskę z oleju kokosowego. Miałam tragicznie zniszczone włosy po częstym rozjaśnianiu (z ciemnego brązu na jasny blond) i wyłaziły garściami. Teraz są o niebo lepsze i tak nie wypadają A od ostatniego farbowania, dokładnie od 10 stycznia, czyli w niecałe 3 tygodnie urosły o jakieś 7 mm. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale jak na mnie to dużo
Ja biorę SILICE ale w tabletkach. a ta w kapsułkach faktycznie jest lepsza?
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:07   #752
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Motylek7
Dodawałam zawsze do szamponu, kilka razy dodawałam do nafty kosmetycznej i stosowałam przed myciem. ale generalnie do każdego mycia włosów mieszałam z szamponem i naprawdę urosły wczesniej mi strasznie wolno rosły. a długie masz włosy? bo ja poxniej zeby rozczesac to min. pol godziny a mam wlosy do lopatek pozdrawiam

Ja tez mam do Ciebie pytanko.Nie wiem gdzie ono wyskoczy bo dla mnie komp to jeszcze czarna magia,ale moze sie uda.Mianowicie chciałm zapytac jak duzo ci urosły włosy jesli jestes w stanie to napisac
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:10   #753
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Włosy mi teraz rosną tak 1,5 cm na miesiąc a wcześniej to wcale nie było widać zeby rosły
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:23   #754
kiniulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 57
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Czy to możliwe by od olejku rycynowego zmieniał się kolor włosów?? Umyłam wczoraj włosy tym samym szamponem tyle, że dodałam dwie krople olejku. I zamiast moich pięknych brązowych włosów mam teraz odcień rudawy!!!! POMOCY
kiniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:47   #755
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

moze jakas reakcja z jakims skladnikiem szamponu zaszla...
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 19:41   #756
princeska
Przyczajenie
 
Avatar princeska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 20
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Hej dziewczynki. Ja mam do Was takie pytanko. Czy od Waxu i dodaniu olejku rycynowego do szamponu nie przetluszczaja wam sie włoski? Bo chciala bym zaczac to stosowac ale w ostatnim czasie moje włosy sie tak przetluszczaja ze nie wiem co mam robic Moze macie jakas rade??
princeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 20:16   #757
Reverie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Ja po przeczytaniu różnych postów na wizażu od 2,5 miesięcy stosuję kapsułki ze skrzypem, od 1,5 miesiąca Hennę Treatment Wax i olejek rycynowy od czasu do czasu podczas mycia włosów lub przed myciem na końcówki razem z naftą kosmetyczną. Ale włosy i tak rosną mi tylko 1 cm na miesiąc, czyli tak jak jest w normie Jedyne co, to poprawiła się kondycja włosów, są teraz gładkie i błyszczące. Tylko, że po Waxie szybciej się przetłuszczają.
Mam ochotę wypróbować jeszcze kurację wzmacniajacą w kapsułkach Radical (koszt ok. 30 zł), bo na opakowaniu napisali, że wzmaga wzrost włosów. Zobaczę co to warte.
A... i olejek rycynowy stosuję na rzęsy od miesiąca i zauważyłam, że zrobiły się grubsze, trochę dłuższe i nie wypadają tak bardzo. I jeszcze tusz ładnie się na nich rozprowadza.
Reverie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 20:36   #758
princeska
Przyczajenie
 
Avatar princeska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 20
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Reverie
Ja po przeczytaniu różnych postów na wizażu od 2,5 miesięcy stosuję kapsułki ze skrzypem, od 1,5 miesiąca Hennę Treatment Wax i olejek rycynowy od czasu do czasu podczas mycia włosów lub przed myciem na końcówki razem z naftą kosmetyczną. Ale włosy i tak rosną mi tylko 1 cm na miesiąc, czyli tak jak jest w normie Jedyne co, to poprawiła się kondycja włosów, są teraz gładkie i błyszczące. Tylko, że po Waxie szybciej się przetłuszczają.
Mam ochotę wypróbować jeszcze kurację wzmacniajacą w kapsułkach Radical (koszt ok. 30 zł), bo na opakowaniu napisali, że wzmaga wzrost włosów. Zobaczę co to warte.
A... i olejek rycynowy stosuję na rzęsy od miesiąca i zauważyłam, że zrobiły się grubsze, trochę dłuższe i nie wypadają tak bardzo. I jeszcze tusz ładnie się na nich rozprowadza.
I po prostu smarujesz rzesy palcami tym olejkiem?Od samej nasady?
princeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 20:50   #759
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

mi sie po waxie nie przetluszczaja .ale po stosowaniu olejku rycynowego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 21:36   #760
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Trzeba uważać żeby nie przesadzić z olejkiem i też porządnie go spłukać bo w innym razie później katastrofa też gdzieś czytałam że podcinanie włosów wcale nie przyspiesza ich wzrostu, ale jak w takim razie wytłumaczyć to że jak się podetnie to faktycznie szybciej rosną?!

Mi olejek rycynowy wcale włosów nie przyciemnił chociaż też go nie żałowałam nawet nie miałabym nic przeciwko gdyby przyciemnił ale niestety

a jak nakładacie olejek na rzęsy? palcami czy szczoteczką od tuszu?
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 09:53   #761
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Smile Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Witam! Przypomniało mi sie! Na szybszy wzrost włosów wpływa tez to kiedy scinamy włosya mianowicie gdy scinamy w czasie pełni ksiezyca.Kiedys tak scinałam i faktycznie szybciej rosły ale wtedy nie miałam takich kłopotów z włosami jak teraz i nie zwróciłam uwagi o ile wiecej.Pozdrawiam
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 09:57   #762
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez złosnica22
Witam! Przypomniało mi sie! Na szybszy wzrost włosów wpływa tez to kiedy scinamy włosya mianowicie gdy scinamy w czasie pełni ksiezyca.Kiedys tak scinałam i faktycznie szybciej rosły ale wtedy nie miałam takich kłopotów z włosami jak teraz i nie zwróciłam uwagi o ile wiecej.Pozdrawiam
aha i jeszcze przy ładnej pogodzie podobno ale co do tego nie jestem pewna.
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:03   #763
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Dziewczyny ja przeszłam z moimi włosami naprawde sporo... farbowania, rozjaśniania, jedno odbarwianie... i później trzeba się strasznie namęczyć żeby wróciły do swojego poprzedniego stanu, ale nie jest to nie możliwe przez 1,5 roku faszerowałam je odżywkami, wciałam tabletki z witaminkami, nie używałam suszarki, lokówek, lakierów, żeli(chyba że specjalna okazja) i juz jest prawie dobrze ale prawie ale pocieszam się, że bliżej już do ich normalnego stanu

Tylko jest jedna sprawa, wg mnie bez podcinania się nie obejdzie, wiem wiem...zapuszcamy włosy i ja też uwielbiam dluge włosy ale chociaż pocieniować można żeby się pozbyć częsci poniszczonych, napewno to włosom wyjdzie na zdrowie

pozdrawiam

aha...a co do tej pełni księżyca to też słyszałam ale jakoś nie chciałam w to wierzyć...ale skoro tak koleżanka mówi to trzeba spróbować
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:04   #764
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

aha...im zdrowsze tym szybciej chyba rosną przynajmniej mi się tak wydaje

ale jak mi powiedziała kiedyś fryzjerka "siana nie ma co zapuszczać". trzeba ponaprawiac wloski a pozniej ZAPUSZCZAMY DO PASA
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:06   #765
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez złosnica22
Witam! Przypomniało mi sie! Na szybszy wzrost włosów wpływa tez to kiedy scinamy włosya mianowicie gdy scinamy w czasie pełni ksiezyca.Kiedys tak scinałam i faktycznie szybciej rosły ale wtedy nie miałam takich kłopotów z włosami jak teraz i nie zwróciłam uwagi o ile wiecej.Pozdrawiam
ale ciekawa jestem jak to możliwe??? co ma księżyc do wzrostu włosów?! ale pełno jest takich kalendarzy księżycowych, że wtedy farbowac wlosy, wtedy cos tam...wiec musi coś w tym być
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:12   #766
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Witam Motylka7 doskonałe cie rozumiem ja tez swoim włoskom dołozyłam juz nie raz ale ostatnio zrobiłam poraz trzeci balejge bo odrosty itd ale nie spodziewałam sie takiego wyniku z włosów do łopatek zostaly mi jeszcze nie siegajace do ramion bo mi je spaliła 210zł kosztował mnie ten koszmar a potem jeszce 35zł za kolejne sciecie tego siana jakie mi zostawiła ta wspaniała fryzjerka.Beczałm 2tygodnie.Teraz mam wax wczesniej kapsułki radicala i tabletki silica,mam wrazenie ze szybciej rosna.Chciałambym wypróbowac Seboradin Niger bo widze ze jest chwalony i polecany.wow ale sie rozpisałam ale nikt poza siostra nie chce mnie zrozumiec ze nie nawidze króciutkich włosów.Dzieki.Pozdrawiam
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:14   #767
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

a co najgorsze to mam takie włosy ze kazdy idzie w swoja strone i jak ich nie wymodeluje po kazdym myciu to wyglądam jak upiór
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:17   #768
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Motylek7
aha...im zdrowsze tym szybciej chyba rosną przynajmniej mi się tak wydaje

ale jak mi powiedziała kiedyś fryzjerka "siana nie ma co zapuszczać". trzeba ponaprawiac wloski a pozniej ZAPUSZCZAMY DO PASA
Zgadzam sie z tym w 100% nie ma chyba nic gorszego jak "pociąć"dłoń po przejechaniu nia po włosach bleeeeeeeeeee
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:21   #769
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez złosnica22
Witam Motylka7 doskonałe cie rozumiem ja tez swoim włoskom dołozyłam juz nie raz ale ostatnio zrobiłam poraz trzeci balejge bo odrosty itd ale nie spodziewałam sie takiego wyniku z włosów do łopatek zostaly mi jeszcze nie siegajace do ramion bo mi je spaliła 210zł kosztował mnie ten koszmar a potem jeszce 35zł za kolejne sciecie tego siana jakie mi zostawiła ta wspaniała fryzjerka.Beczałm 2tygodnie.Teraz mam wax wczesniej kapsułki radicala i tabletki silica,mam wrazenie ze szybciej rosna.Chciałambym wypróbowac Seboradin Niger bo widze ze jest chwalony i polecany.wow ale sie rozpisałam ale nikt poza siostra nie chce mnie zrozumiec ze nie nawidze króciutkich włosów.Dzieki.Pozdrawiam
w takich sytuacjach az krew moze zalac, idziesz do specjalisty a on zamiast pomóc to robi jeszcze gorzej!! i to za taką kase!!! za taką kase to powinna Ci cudo na włosach zrobić, a nie...brak słow
ja też się lepiej czuje w długich włosach.
życzę powodzenia
pamiętaj że jak nałożysz wax to musisz podgrzać czymś włoski albo siedzieć w ciepełku wtedy najlepiej działa
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 10:27   #770
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

albo jak przy czesaniu tyle leci połamanych u mnie już na szczescie tak nie ma, ale było i to tragicznie.

a może jakiś dobry fryzjer by Ci coś poradził? może znalazł by Ci jakaś fryzurke albo polecił naprawdę dobre kosmetyki żebyś się nie musiała tak męczyć?! napewno jest sposob na Twoje uparte włosy
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:49   #771
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Motylek7
albo jak przy czesaniu tyle leci połamanych u mnie już na szczescie tak nie ma, ale było i to tragicznie.

a może jakiś dobry fryzjer by Ci coś poradził? może znalazł by Ci jakaś fryzurke albo polecił naprawdę dobre kosmetyki żebyś się nie musiała tak męczyć?! napewno jest sposob na Twoje uparte włosy
Dzieki za wsparcie.a co do tego dobrego fryzjera to wiesz juz byłam co prawda to znałazłam niedawno fajna babke fryzjerke pomogła mi sie pozbyc reszty tych spalonych zaproponowała odzywke bardzo nawilzającą,jedynie na moje uparte włosy to jest odpowiednia długosc bo tylko wtedy wygladaja dobrze.Pamietam jak stosowac wax,dzieki.Pozdrawiam
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 10:56   #772
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

złośnica jaka to odżywka bardzo nawilżająca? jak się nazywa? uzywałas juz jej? pomaga?
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 11:47   #773
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez złosnica22
Witam Motylka7 doskonałe cie rozumiem ja tez swoim włoskom dołozyłam juz nie raz ale ostatnio zrobiłam poraz trzeci balejge bo odrosty itd ale nie spodziewałam sie takiego wyniku z włosów do łopatek zostaly mi jeszcze nie siegajace do ramion bo mi je spaliła 210zł kosztował mnie ten koszmar a potem jeszce 35zł za kolejne sciecie tego siana jakie mi zostawiła ta wspaniała fryzjerka.Beczałm 2tygodnie.Teraz mam wax wczesniej kapsułki radicala i tabletki silica,mam wrazenie ze szybciej rosna.Chciałambym wypróbowac Seboradin Niger bo widze ze jest chwalony i polecany.wow ale sie rozpisałam ale nikt poza siostra nie chce mnie zrozumiec ze nie nawidze króciutkich włosów.Dzieki.Pozdrawiam
ja znalazlam fantastyczna fryzjerke;0 tnie za 10 zl tak jak sama sobie to umyslisz nawet jak zwali to fanie to wygladaostatnio farbowalam u niej wlosy bo mialam pasemka dosc gesto i strasznie bylo widac odrosty tylko nie zgodzilam sie na na farbowanie calych tylo samych odrostow i powiedzialam zeby tak to zrobila by nie bylo widac tego odrostu ale zebym znow nie musiala robic pasemek jak odrosna chodzilo mi o to by zrobila mi na wlosach stopniowe przejscie z jasnych na koncach do prawie mijego koloru juz nie chce farbowac a odrost wygladal by bardzo nieestetycznie)teraz mam na glowce cieniutenkie pasemka ktore wtapiaja sie w te poprzednie ale znow nie gryza sie z odrostem super


co do szamponu seboradin niger to odradzam! niger jest przeznaczony do wlosow przetluszcajacych sie wiec zamiast nawilzyc moze przesyszyc. seboradin do wlosow zniszconych ponoc ma takie samo dzialanie na cebulki i porost jak ten niger
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 12:08   #774
Malisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bielsko
Wiadomości: 3
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez justyna:)
Mi też się wierzyć nie chce. Może coś krzywo zmierzyła Co ja bym dała żeby mi tak szybko włosy rosły! Ale niestety pomimo stosowania seboradinu i waxa nie zauważyłam żeby się coś zmieniło Aaa, jeszcze poza tym piję od miesiąca herbatkę ze skrzypu bo na skrzypowite nie stać . Czy ktoś jeszcze pił herbatkę ekspresową- wyciąg ze skrzypu polnego????? Komuś pomogła??????
Pije skrzypwą herbatke już od ponad roku i efekty są ale nie sądze że to zasługa herbatki dodatkowo stosuje Skrzypovite, maseczki z olejku rycynowego i kosmetyki Advance (AVON) włoski sa ładniejsze, dłuższe i mniej wypadają! A herbatka skrzypowa jest po prostu pyszna
Malisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 12:34   #775
MALUTKASMAIL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 19
GG do MALUTKASMAIL
Smile Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Motylek7
Włosy mi teraz rosną tak 1,5 cm na miesiąc a wcześniej to wcale nie było widać zeby rosły
Motylku7 czyli moge dodać do seboradinu z 4-6 kropelek olejku rycynowego i umyc tym wlosy potem splukac i wysuszyc tak?
__________________
zycie jest piękne, gdy się ma prawdziwych przyjaciół
MALUTKASMAIL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 13:53   #776
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

tak ; )
Motylku ja mam krótkie włoski. Niektóre opadaja juz na plecki, ale niektóre nie siegają nawet do brody. Robota "cudownej" fryzjerki eeeh ;]
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 14:05   #777
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez Motylek7
złośnica jaka to odżywka bardzo nawilżająca? jak się nazywa? uzywałas juz jej? pomaga?
odżywka firmy LONDA niżej pisze LONDA CARE.Natomiast z tyłu pisze "Maska regenerująca z D-Pantenolem".Opakowanie tej odzywki ma kształt taki jak zwykłe dezodoranty,koloru niebieskiego ze srebrną zatyczką.Jest tam 100ml.Urzywałam jej naprawde nawilża włosy,jest jej mało ale jest super przynajmniej dla mnie.zapłaciłam za nią 36zł.Fryzjerka powiedziała ze mozna ja zostawic na włosach nawet na noc,ale naprawde nie ma potrzeby.Ja nałozyłam ją po umyciu na kilka minut i miałam super włoski i to po pierwszym razie.
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 14:19   #778
złosnica22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

OLKI dzieki za podpowiedz.Pozdrawiam
złosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 15:05   #779
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
dziewczyny a uzywacie suszarki? bo ja ostatnie pare lat regularnie jej uzywalam a wlosy prawie ze staly w miejscu i ktos mi wreszcie powiedzial ze suszarka spowalnia porost wlosow ( w jakiejs gazecie tak ponoc pisalo), no i od paru miesiecy nie uzywam suszarki, wlosy moze nie szaleja, ale widac ze cos tam szybciej rosna.od kilku dni biore humavit ze skrzypem i pokrzywa( polecam go dziewczynom ktore maja maly budzet, bo jest niedrogi ok 10 zl za 250 tabletek a ma prawie te same skladniki co te rozne drogie tabletki). w ogole to mam pytanie, ile tego olejku rycynowego trzeba dodac do szamponu???
dzieks przymierzalam sie do zakupu skrzypovity ale teraz bede celowac w humavit
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 15:05   #780
crazyslave
Raczkowanie
 
Avatar crazyslave
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: POROST WŁOSÓW - to nie powtórka - przeczytaj!!

Cytat:
Napisane przez lalinkaaa
dziewczyny a uzywacie suszarki? bo ja ostatnie pare lat regularnie jej uzywalam a wlosy prawie ze staly w miejscu i ktos mi wreszcie powiedzial ze suszarka spowalnia porost wlosow ( w jakiejs gazecie tak ponoc pisalo), no i od paru miesiecy nie uzywam suszarki, wlosy moze nie szaleja, ale widac ze cos tam szybciej rosna.od kilku dni biore humavit ze skrzypem i pokrzywa( polecam go dziewczynom ktore maja maly budzet, bo jest niedrogi ok 10 zl za 250 tabletek a ma prawie te same skladniki co te rozne drogie tabletki). w ogole to mam pytanie, ile tego olejku rycynowego trzeba dodac do szamponu???
dzieks przymierzalam sie do zakupu skrzypovity ale teraz bede celowac w humavit
__________________
"We are not enemies, but friends.
We must not be enemies.
Though passion may have strained...
we must not break our bonds of affection.
The mystic chords of memory...
will swell when again touched...
as surely they will be...
by the better angels of our nature." /by Martin Luther King
crazyslave jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.