Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 16:20   #3871
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

U mnie PHA dużo gorzej radzi sobie z zaskórnikami, ale ja mam bardzo silną tendencję. Kwas mlekowy w toniku był świetny, niestety po 6 miesiącach musiałam odstawić, bo efekty słabły z dnia na dzień, a już mi zaczął naczynka podrażniać. Teraz mam migdałowy w toniku, podoba mi się, że nic nie piecze przy aplikacji, ale nie chce współpracować z moim serum PHA i dość mocno przesusza, więc coś będę musiała zmienić.

Dostałam dziś (ekspresowo, jak zawsze) paczuszkę. Jeszcze zanim otworzyłam już wiedziałam, że dorzucono mi próbeczki absolutów (w postaci papierków nasączonych olejkiem), o które poprosiłam, bo cała paczka pachniała. Champaka ma aromat zabójczy, w sensie intensywności, róża indyjska jakby mniej intensywna, ale zapach boski, taki... wyjątkowo chłodny. Oj, będę chyba w przyszłości robić perfumy w kremie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 18:40   #3872
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
A próbowałaś tonik PHA z BU? Używam go od ok. miesiąca, razem z innymi produktami z BU i od tej pory nie zrobił mi się żaden nowy zaskórnik, złuszczanie niewidocznie, nie zwiększa wrażliwości na słońce
ja też używam toniku PHA z BU i widzę dużą poprawę stanu cery, zaskórniki się zmniejszają, cera się ujednolica, polecam


Zamierzam niedługo popełnić pierwsze zamówienie z Mazideł.
Na celowniku mam:
masło kakaowe (do opalania)
olej kokosowy (do włosów, używam już tego z BU, ale mazidlany tańszy )
mocznik
balsam copaiba (punktowo na wypryski)

i właśnie mam pytanie odnośnie mocznika. Czy mogę go po prostu zmieszać z balsamem do ciała np. Garnier, i zrobić większą porcję?

Czy polecacie coś jeszcze na dobry początek? Tylko, żeby nie trzeba było tego z niczym mieszać

Edytowane przez AppleGirl
Czas edycji: 2009-05-27 o 19:24
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:42   #3873
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny, zamówiłam wszystkie składniki do serum z wit C z mazideł oprócz....łyżeczki miarowej 0,15 ml
Jak ja mam teraz odmierzyć 0,35 ml ? Macie jakies pomysły? Mam tylko łyżeczkę , którą kiedyś tam zamawiałam 0,5ml . Jaka jestem zła na siebie, a tak sie cieszyłam, że będę miała wreszcie serum idealne.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:47   #3874
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamówiłam wszystkie składniki do serum z wit C z mazideł oprócz....łyżeczki miarowej 0,15 ml
Jak ja mam teraz odmierzyć 0,35 ml ? Macie jakies pomysły? Mam tylko łyżeczkę , którą kiedyś tam zamawiałam 0,5ml . Jaka jestem zła na siebie, a tak sie cieszyłam, że będę miała wreszcie serum idealne.
Chyba zostaje Ci tylko strzykawka.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:52   #3875
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamówiłam wszystkie składniki do serum z wit C z mazideł oprócz....łyżeczki miarowej 0,15 ml
Jak ja mam teraz odmierzyć 0,35 ml ? Macie jakies pomysły? Mam tylko łyżeczkę , którą kiedyś tam zamawiałam 0,5ml . Jaka jestem zła na siebie, a tak sie cieszyłam, że będę miała wreszcie serum idealne.
Możesz wyliczyć sobie to serum na większą objętość - tak że wrzucisz 0,5 ml wit C i odpowiednio więcej pozostałych składników.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:54   #3876
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1250726 8]Chyba zostaje Ci tylko strzykawka.[/quote]
O a to są takie w aptece, które się nadadzą? Jutro muszę w takim razie odwiedzić.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:57   #3877
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez JaAgathaKa Pokaż wiadomość
O a to są takie w aptece, które się nadadzą? Jutro muszę w takim razie odwiedzić.
Najdokładniejsze są strzykawki dla cukrzyków, ale i taka 2 ml powinna się w miarę nadać.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 19:07   #3878
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1250750 6]Najdokładniejsze są strzykawki dla cukrzyków, ale i taka 2 ml powinna się w miarę nadać.[/quote]
Już widzę takie strzykawki z podziałką co 0,1ml w internetowych aptekach, a mam blisko do 3 aptek i sklepu medycznego , także myślę, ze jutro cos wybiorę . Dzięki za pomysł
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:02   #3879
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mam pytanie odnośnie hydrolatów z mazideł, bo chyba się przeniosę z zamówieniami z BU, czym się różni hydrolat ekologiczny od zwykłego? Konkretnie chodzi mi o oczarowy.
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:29   #3880
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hydrolaty ekologiczne mają certyfikat potwierdzający ich czystość ekologiczną. Poza tym zawierają inne konserwanty - kompleks Geogard 221 (dehydroacetic acid, benzyl alcohol) w stężeniu 0.6% (dopuszczony do użytku w kosmetykach przez EcoCert).

Zwykły hydrolat oczarowy zawiera Katon CG (methylchloroisothiazolin one, methylisothiazolinone) i szczerze mówiąc dziwi mnie wysokie stężenie tego konserwantu - aż 0,1%, podczas gdy jest to maksymalne dopuszczalne stężenie w kosmetykach do spłukiwania, a w pozostających na skórze powinno być maksymalnie 0.05%.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 23:08   #3881
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzięki wielkie za odpowiedź, kurcze, hydrolat z BU ma tego konserwantu tylko 0.0012%, ogromna różnica stężenia...W takim razie chyba jednak przy nim zostanę, boję się zmienić każdy środek pielęgnacji, który mi odpowiada, bo dużo rzeczy mnie podrażnia
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 12:37   #3882
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

dostalam dzisiaj odpowiedź z mazideł. Wysłałam im zapytanie, czy jest szansa na wprowadzenie w najbliższym czasie produktów, dla których robię zakupy na BU czy ZSK czy NP. (hydrolat z kocanki, macerat nagietkowy, mother of pearl, monoi, olej herbaciany).
Pani Lidia napisała, że od razu nie jest w stanie wprowadzić wszystkich produktów, ale w nabliższym czasie postara się rozszerzyć ofertę o zasugerowane przeze mnie rzeczy..
Gdybym mogła robić zakupy w jednym miejscu, kilkadziesiąt złotych na przesyłki, jakie wydaję w miesiacu przy zakupach w tych 4 sklepach (BU, Mazidła, NP, ZSK) mogłabym lepiej spożytkować ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:55   #3883
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

właśnie buszuję w moim zamówieniu które przed chwilą przyszło jejku nie wiem za co się zabrać obwąchuję wszystko i zaraz będę robiła maseczki, mieszanki tylko sierota ze mnie i zamówiłam 2 razy kreatynę hydrolizowaną 10g i 30g tak to jest jak wpada w szał zakupów i pakuję wszystko do koszyka
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:44   #3884
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

W końcu i ja wciągnęłam się w naturalną pielęgnację Przed chwilą zamówiłam:
- olej z nasion czerwonej maliny;
- hydrolat lawendowy i z zielonej herbaty;
- keratynę;
- jedwab hydrolizowany;
- spirulinę.
Nie mogę się doczekać!
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:03   #3885
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dostalam dzisiaj odpowiedź z mazideł. Wysłałam im zapytanie, czy jest szansa na wprowadzenie w najbliższym czasie produktów, dla których robię zakupy na BU czy ZSK czy NP. (hydrolat z kocanki, macerat nagietkowy, mother of pearl, monoi, olej herbaciany).
Pani Lidia napisała, że od razu nie jest w stanie wprowadzić wszystkich produktów, ale w nabliższym czasie postara się rozszerzyć ofertę o zasugerowane przeze mnie rzeczy..
Gdybym mogła robić zakupy w jednym miejscu, kilkadziesiąt złotych na przesyłki, jakie wydaję w miesiacu przy zakupach w tych 4 sklepach (BU, Mazidła, NP, ZSK) mogłabym lepiej spożytkować ...
Bosko by było Miałam właśnie do niej pisać w sprawie kocanki, ale nie będę już dublować. Oby szybko
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:17   #3886
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jestem zachwycona olejem z róży pizmowej z Mazideł Dostalam próbkę i jakoś tak leżała sobie w lodówce. Kilka dni temu przypomniałam sobie, że któraś Wizażanka pisała (w tym watku, o BU lub o olejach ) , że uzywa oleju z rozy (nie pamiętam jakiej) w połaczeniu z tamanu. Jestem oczarowana ta mieszanką. Olej z pizmowej sprawia, że serum tamanu (z BU) jest mniej tłusty, lepiej się wchłania, a przy tym skóra jest taka aksamitna. Pod tym wzgledem olej z róży piżmowej przypomina mi migdałowy, który jest gesty, ale przy tym taki jedwabisty.
Tamanu w połaczeniem z r.piżmową daje o wiele lepsze rezultaty
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:39   #3887
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona olejem z róży pizmowej z Mazideł Dostalam próbkę i jakoś tak leżała sobie w lodówce. Kilka dni temu przypomniałam sobie, że któraś Wizażanka pisała (w tym watku, o BU lub o olejach ) , że uzywa oleju z rozy (nie pamiętam jakiej) w połaczeniu z tamanu. Jestem oczarowana ta mieszanką. Olej z pizmowej sprawia, że serum tamanu (z BU) jest mniej tłusty, lepiej się wchłania, a przy tym skóra jest taka aksamitna. Pod tym wzgledem olej z róży piżmowej przypomina mi migdałowy, który jest gesty, ale przy tym taki jedwabisty.
Tamanu w połaczeniem z r.piżmową daje o wiele lepsze rezultaty

A na co jest dobra mieszanka róża+tamanu? Czy nadaje się do cery trądzikowej albo dla TŻ do łagodzenia podrażnień/wyprysków po goleniu?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:08   #3888
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wlasnie myslalam o PHA Z BU i tak planuje zamowienie z powodu kocanki wiec chyba sie skusze...
Ja sobie ostatnio sama zrobilam PHA tylko o wiekszym stezeniu kwasxu niz ten z BU Moj ma 9%, bardzo podoba mi sie dzialanie, choc zaraz po nalozeniu lekko szczypie.

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
A na co jest dobra mieszanka róża+tamanu? Czy nadaje się do cery trądzikowej albo dla TŻ do łagodzenia podrażnień/wyprysków po goleniu?
Moim zdaniem bedzie dobre do skory tradzikowej. Sama stosuje po to aby wlasnie osiagnac efekt oczyszczenia.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:18   #3889
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tamanu w połaczeniem z r.piżmową daje o wiele lepsze rezultaty
a jak z zapachem? Tamanu mniej śmierdoli w tej mieszance?
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 20:57   #3890
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
a jak z zapachem? Tamanu mniej śmierdoli w tej mieszance?
hmm właśnie mam tą mieszankę na twarzy i tamanu nic a nic nie stracił na swej woni ale mi zapach zupełnie nie przeszkadza jestem zdesperowana by wyleczyć się z trądziku, że nic mi nie przeszkadza jeśli chodzi o woń
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:26   #3891
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
A na co jest dobra mieszanka róża+tamanu? Czy nadaje się do cery trądzikowej albo dla TŻ do łagodzenia podrażnień/wyprysków po goleniu?
Regeneruje skórę, wypryski szybciej znikają, nie pojawiają się nowe. Wkońcu mam promienna skórę, oczyszczona, gładką, aksamitną i z ładnym kolorytem. Czasem przez nałożeniem tamanu+róża pizmowa stosuję żel hialuronowy z dodatkiem ektraktu przeciwtrądzikowej.

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
a jak z zapachem? Tamanu mniej śmierdoli w tej mieszance?
Mi zapach tamanu nie przeszkadza. Bardziej śmierdzi z róży piżmowej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:39   #3892
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
a jak z zapachem? Tamanu mniej śmierdoli w tej mieszance?
Dla mnie Tamanu , ma miły zapach . A kupując go byłam przerażona czytając opisy jak to on śmierdzi.
Jeżeli ktoś nie lubi zapachu magi , to jest jeszcze olej Tamanu surowy , ze sklepu Naturalis , o cudownym mocnym orzechowym zapachu i zielonym kolorze , uwielbiam się nim maziać
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:34   #3893
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

kolejna porcja nowości ...

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:35   #3894
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

http://mazidla.com/index.php?option=...=162&Itemid=10 dziewczyny robiła któraś tą maseczkę bo ja dziś próbowałam ale wylądowała w koszu tzn w zlewie wyszła rzadka i z grudkami macie jakiś patent na nią czym to mieszać żeby nie było grudek ? bo ja tylko się zdenerwowałam i zrobiłam spirulinkę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 19:22   #3895
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bedzie dobre do skory tradzikowej. Sama stosuje po to aby wlasnie osiagnac efekt oczyszczenia.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Regeneruje skórę, wypryski szybciej znikają, nie pojawiają się nowe. Wkońcu mam promienna skórę, oczyszczona, gładką, aksamitną i z ładnym kolorytem. Czasem przez nałożeniem tamanu+róża pizmowa stosuję żel hialuronowy z dodatkiem ektraktu przeciwtrądzikowej.

Dziękuję Wam, zamówienie właśnie poszło i dodałam do niego tamanu i różę a do tego mój ukochany hydrolat z rumianku i róży stulistnej
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 20:12   #3896
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

tak zaraziłyście mnie tymi mazidłami ze też będę próbowała sama coś ukrecić, ale najpierw czytam co do czego zeby sie nie pogryzło, więc jestem na stronie 20 i jak tak dalej pójdzie to pierwsze zamówienie wyślę za rok, ale wole mieć wszystko poukładane w głowie niż błądzić i kupować niepotrzebne rzeczy, tak więc korzystam z waszej wiedy ile wlezie
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 22:21   #3897
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
http://mazidla.com/index.php?option=...=162&Itemid=10 dziewczyny robiła któraś tą maseczkę bo ja dziś próbowałam ale wylądowała w koszu tzn w zlewie wyszła rzadka i z grudkami macie jakiś patent na nią czym to mieszać żeby nie było grudek ? bo ja tylko się zdenerwowałam i zrobiłam spirulinkę
Przeczytaj trzy pierwsze opinie o tej maseczce .Wszyscy mieli problemy na początku z jej wykonaniem . Ja jej nie robiłam , tylko z ciekawości zerknęłam na strone

http://mazidla.com/index.php?option=...=162&Itemid=10

To chyba link do tej samej strony , ale może choć troche cię pocieszyłam
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 08:49   #3898
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Przeczytaj trzy pierwsze opinie o tej maseczce .Wszyscy mieli problemy na początku z jej wykonaniem . Ja jej nie robiłam , tylko z ciekawości zerknęłam na strone

http://mazidla.com/index.php?option=...=162&Itemid=10

To chyba link do tej samej strony , ale może choć troche cię pocieszyłam
czytałam te opinie ale myślałam, któraś z Was ma jakiś patent no nic spróbuję jeszcze raz i zobaczymy czy mi się uda
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:11   #3899
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A mi się kończy mój kwas migdałowy... Na razie nie chcę robić większego zamówienia, bo mam jeszcze sporo próbek do przetestowania, jedynie domówiłabym do niego kwas hialuronowy w proszku... Myślicie, że przy takich dwóch produktach jest szansa na obniżenie kosztów przesyłki w mazidłach?

ps, wczoraj testowałam próbkę oleju z komosy:
stosowany samodzielnie nie jest bardzo tłusty, szybko się wchłania, tylko zostawia później taki lekki film na twarzy, no i nie szczypie w oczy. Tylko zapach taki trawiasty... ale zrobiłam sobie z niego kremik i efekty super Wcześniej robiłam z wiesiołka, który był dla mnie taki sobie, a przy tym z komosy buzia mi tak wyładniała jest teraz taka jędrna i miękka, pory też nie są tak mocno rozszerzone...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:19   #3900
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
http://mazidla.com/index.php?option=...=162&Itemid=10 dziewczyny robiła któraś tą maseczkę bo ja dziś próbowałam ale wylądowała w koszu tzn w zlewie wyszła rzadka i z grudkami macie jakiś patent na nią czym to mieszać żeby nie było grudek ? bo ja tylko się zdenerwowałam i zrobiłam spirulinkę

Ja robię z wodą mineralną, według instrukcji, ale na poczatek daję mniej wody i ewentualnie dodaję. Mieszam bagietką. I zawsze wychodzi. Może to kwestia szczęścia?
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.