Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 13:22   #1291
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

narjia, przepieknie!! Przedtem tez bylas ladna, ale, jesli moge to tak powiedziec, wygladalas duzo bardziej "zwyczajnie". Teraz mysle, ze nikt nie zapomni Twojej twarzy...

wilczex: Neutogene mozna kupic w Rossmannie, ale nie koniecznie musisz kupic cos tej firmy. Waszne by na peelingu/zelu do mycia bylo napisane w skladzie slowo "salicylic acid". Im wyzej jest to slowo w skladzi wymienione, tym wiecej go tam jest i tym lepiej kosmetyk dziala.
Tylko uwazaj, nie przesadz, jak masz sucha skore, raczej co 10 dni, jak normalna raz dwa razy w tygodniu.

Ja mam ten zel: klik
Jego sklad jest taki: Aqua, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Titanium Dioxide, Trideceth-9, Salicylic Acid, Menthol, Peg-5 Ethylhexanoate, Coconut Acid, Xanthan Gum, Peg-4, Peg-4 Laurate, Peg-4 Dilaurate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Citrate, Iodopropynyl, Butylcarbamate, Parfum
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 13:35   #1292
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ziaja miała żel z AHA w swojej ofercie, ale nie mogę go nigdzie dostać, nie wiecie czy przestali go produkować?

http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D40%26um%3D1

Edytowane przez nikadomi
Czas edycji: 2009-10-13 o 13:38
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:52   #1293
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, został wycofany A miałam zamiar go kupić...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 08:25   #1294
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przetestowałam ostatnio maseczkę wybielającą z rossmanna, faktycznie skóra jest jakby bardziej promienista i uspokojona, można by to nazwać rozjaśnieniem. będę używać regularnie, zobaczymy ja będzie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:21   #1295
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tak, został wycofany A miałam zamiar go kupić...
Szkoda miał nawet niezłe oceny na KWC.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:32   #1296
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
przetestowałam ostatnio maseczkę wybielającą z rossmanna, faktycznie skóra jest jakby bardziej promienista i uspokojona, można by to nazwać rozjaśnieniem. będę używać regularnie, zobaczymy ja będzie
Podeślesz link do KWC?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:51   #1297
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nie ma jej w kwc
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 10:53   #1298
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja polecam maseczke "Alabaster" z Dermiki. Ostatnio uzyłam sobie z ciekawości i skóra rzeczywiście jest gładsza i ciut jaśniejsza.

Pozdrawiam bladolice

co do tej maseczki to sie nazywa ona moze "klarende maske", czy cos takiego? też jej kiedyś używałam. Sa pakowane podwójnie w takim malym, bialym opakowaniu z obrazkiem ogórka.

Edytowane przez och
Czas edycji: 2009-10-14 o 10:55
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:15   #1299
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

tak, to ta tylko, że opakowanie chyba nowe, seledynowe. Klarende Gesichtsmaske - Gurkextrakt und Bisabobol. mam teraz tylko górną część, nie zwróciłam uwagi na niższą z obrazkiem teraz jest w promocji, jakieś 1,20 kosztuje
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:30   #1300
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja ostatnio zmieniłam róż , przeszlam z Essence na burzujke "Rose de jaspe" i moim zdaniem o wiele ładniej podkresla moje jasne lico jest taki ładny rozowy
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 20:45   #1301
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mam pytanie. Czy używacie filtrów w pochmurne dni?
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 20:46   #1302
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy używacie filtrów w pochmurne dni?

ja sie staram, ale czasem daje skorze odetchnac
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:30   #1303
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak. W wakacje przyłapałam się nawet na tym, że byłam wysmarowana na wieczorne wyjście
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 21:52   #1304
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Poczułam się wywołana do tablicy. Ja mam taką wypracowaną skórę, dołączam foto 1wsze to mój naturalny (czyli opalony, bo z opalam się bardzo łatwo i nawet zimą nie schodziło szybko) odcień skóry sprzed 6 lat, kolejne to aktualne zdjęcie. I jak jest lepiej?
Ja jasną skórę osiągnęłam wyłącznie chroniąc się przed słońcem i tak jak dziewczyny radziły, czyli filtry przede wszystkim, trochę używałam kwasy, robię również regularnie peeling, ale z tym nie ma co przesadzać raz, dwa razy w tygodniu wystarczy. Przez jakiś czas używałam kremu wybielającego, ale efektów większych nie było.
Gratuluje, śliczna biel
Mogę spytać jakiego podkładu użyłaś? Przepraszam, jeśli już coś o tym było, ale ostatnio nie przeglądałam wątku.
Ja w sumie moge powiedzieć, że mam szczęście, bo naturalnie jestem bardzo blada i słońce mnie nie chwyta, więc z lenistwa nawet nie pilnuje się zawsze z filtrami... Jedyne co mnie denerwuje to wieczny problem z doborem podkładu, bo potrzebuje jakiegoś z tych żółtych a nie różowych. Póki co jedyny "dobry" to adaptacyjny Oriflame, ale wolałabym coś odrobinę bardziej kryjącego
Pozdrawiam bladolice
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:42   #1305
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy używacie filtrów w pochmurne dni?
Tak. Bez filtru nie wychodze z domu.
Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Tak. W wakacje przyłapałam się nawet na tym, że byłam wysmarowana na wieczorne wyjście
Haha, to tez juz mi sie zdazylo...
Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Gratuluje, śliczna biel
Mogę spytać jakiego podkładu użyłaś? Przepraszam, jeśli już coś o tym było, ale ostatnio nie przeglądałam wątku.
Ja w sumie moge powiedzieć, że mam szczęście, bo naturalnie jestem bardzo blada i słońce mnie nie chwyta, więc z lenistwa nawet nie pilnuje się zawsze z filtrami... Jedyne co mnie denerwuje to wieczny problem z doborem podkładu, bo potrzebuje jakiegoś z tych żółtych a nie różowych. Póki co jedyny "dobry" to adaptacyjny Oriflame, ale wolałabym coś odrobinę bardziej kryjącego
Pozdrawiam bladolice
Ojeje, ja tez jestem zolta i wszystkie jasne podklady dla mnie dostepne (mieszkam w Niemczech) sa zbyt rozowe.
Jesli ktoras z Was tez mieszka w Niemczech to chetnie bym dostala polecenie.
Nie wiem czy znacie puder Nivea Stay Real w kolorze "Champaigne", ale on jest super.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:56   #1306
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

To ja może zaprezntuję swoją Kolorówka dla bledziocha
Mam ogromny problem z dostaniem czegoś w kolorze mojej twarzy, dlatego wciąż eksperymentuję z nowościami. Dzisiaj przyszła paczuszka z Dermacolami i Bellem, dlatego teraz pokażę wszystko razem, dla porównania.
1. Puder Loreal True Match odcień W3 Golden Beige; bardzo sympatyczny puderek (był kiedyś moim pierwszym, więc mam do niego sentyment ), odcień fajny, ładnie matuje, średnio kryje, ale nie będę tego wymagała od pudru w kamieniu. Ogólnie polecam.
2. EDM podkład mineralny w pudrze Intensive Base odcień Ivory; Mega jasny. I tak go używam czasem, dla zmatowienia, albo poprawienia nosa czy brody, ale nałożony na całą twarz wygląda dość nienaturalnie. Potrafi ,,zmęczyć'' wypoczętą twarz. Jednak bardzo dobrze kryje.
3. To mieszanka bardzo różnych próbek podkładów EDM, której nie ma na zdjęciu. Denerwowało mnie sprawdzanie każdego odcienia 0,5g próbki i wsypałam wszystko do pudełeczka po pudrze Bourjois. Wyszedł mi odcień troszkę ciemniejszy od Ivory, w sumie w porządku.
4. EDM korektor Sunlight; Żółć, żółć i jeszcze raz żółć. Wygląda w zasadzie jak cień do powiek, ma tak intensywny odcień Nie polecam ze względu na kolor, ja nie wiem jak go używać i nie pasuje mi.
5. Vichy Aera Teint Mineralny podkład pudrowy odcień 10 Opal; Na początku byłam zachwycona, ale teraz widzę, że jest również bardzo żółtawy. Kryje całkiem całkiem i generalnie jest ok, bo nie zapycha itd, ale ze względu na odcień nie mogę się do niego przekonać.
6. EDM korektor mineralny Mint; Lubię zielone korektory, ten też jest całkiem ok. Maskuje drobne zaczerwienienia. Jednak łatwo przesadzić i zrobić z siebie trupa, bo delikatnie się przebija przez podkład czy puder.
7. Gosh Touch Up korektor zielony; Bardzo fajny efekt daje zmieszany z bazą MACa. Świetnie kryje zaczerwienienia, jednak również bardzo łatwo o trupi efekt. Wystarczy uważać
8. Dax Cashmere Corector; Bardzo fajny, podobno może służyć również jako baza, nie próbowałam. Ale na rumień w sam raz. Zieleń nie jest zbyt intensywna i to mi się zdecydowanie podoba
9. Krem koloryzujący z filtrem +50 Bioderma; Bardzo fajny, odcień też ok, ale to nie ma większego znaczenia, bo prawie w ogóle nie kryje (zresztą nie od tego w końcu jest). Używałam całe lato, teraz przerzuciłam się na MACa. Jedynym minusem jest to, że nie współgra z mineralnym podkładem EDM, bo robi się na twarzy maska.
10. Baza z filtrem +50 MAC; cudeńko. Odkąd zaczęłam jej używać, trudno mi się bez niej obejść. Po tak krótkim użytkowaniu w dodatku w pochmurne dni ciężko stwierdzić, czy filtry działają, ale podkład/puder lepiej się rozprowadza i dłużej trzyma. Ja mieszam ją z odrobiną zielonego korektora, aby na dłużej ukryć rumieńce.
11. Rimmel Stay Matte Ivory; Nie udało mi się go wymienić, więc zalega u mnie, a skoro to odcień Ivory, to uznałam, że też go opiszę, od tak, dla porównania. Kiepsko wygląda na twarzy, odcień trochę wpada w żółć (albo takie sprawia wrażenie), kiepsko kryje i ogólnie nie podpasował mi.
12. Gosh podkład X-CEPTIONAL WEAR 11 Porcelain; odcień po nałożeniu na twarz super, dobrze się rozprowadza, jest lekki, nie zapycha i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że ciemnieje na twarzy. Robi się pomarańczowawy i brzydki. A bym się zachwycała.
13. Podkład Dermacol Make-up Cover odcień dla karnacji jasnej porcelanowej chłodnej 208; Raz użyłam (bo dopiero przyszedł), ale jeszcze nie umiem go ładnie nałożyć. Osadza się dookoła ust i podkreśla suche skórki, niemniej jednak odcień bardzo fajny no i genialnie kryje. Łatwo przesadzić z ilością.
14. Bell Satin Matte Mousse odcień 01 Natural; na zdjęciu wyglądał na jaśniutki, niestety zawiodłam się strasznie. Konsystencja jest ok, ale odcień- chyba dla murzynki. Wyglądałam jakbym się nieumiejętnie wysmarowała pudrem brązującym.
15. Dermacol Mousse Make up Cover nr 5; Rzeczywiście baardzo jasny, ale to dobrze, pasuje mi. Niemniej jednak kiepsko kryje. Na rumieńce się nie nadaje . Rozprowadza się jako tako, może się jeszcze do nigo przekonam, w końcu to opinia po jednym użyciu.
16. Próbka z Sephory podkładu YSL Teint coś tam (nie mogę rozczytać ) odcień nr 4 . Najjaśniejszy z większości gónopółkowych podkładów z Sephory (wypisałam sobie listę najlepszych z KWC, a tu psikus- wszystko za ciemne). Żeby było śmieszniej, również za ciemny. Odcień pomarańczowawo-żółty. Ble.
17. Pierre Rene Mat Concealer odcień 01; odcień taki sobie, konsystencja kiepska, beznadziejnie wygląda nawet na ręce ^^ Podkreśla pory i kiepsko się rozprowadza, nie polecam.
18. Gosh Touch Up Correcteur de teint odcień 01; Całkiem fajny. Trochę ciemnieje niestety i to jest jego główną wadą, ale po za tym w porządku. Na początku jasny, delikatny odcień. Dobrze kryje i ładnie się rozprowadza.
19. Inglot Perfect Concealer , korektor w kredce; Odcień ładny, wszystko fajnie, ale tego plastiku się nie da zatemperować. Rozwaliłam opakowanie i wyciskam go od tyłu pensetą. Dlatego ze względu na to nie polecam.
20. Maybelline New York Dream Mousse Concealer 02 Natural; Bardzo jasny, przepiękny odcień. Uwielbiam to cacko. Zapchał mnie po pierwszym użyciu, ale teraz już jest ok. Genialnie kryje, dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję musu. Niestety chyba go wycofali, a przynajmniej jest bardzo, ale to bardzo trudno dostępny. Zjechałam całą Warszawę i dorwałam tylko 2 opakowania. Jeśli gdziekolwiek jest, to w odcieniu 03 (różowo- pomarańczowym).
21. Dermacol Correct Clinical Make-up odcień 4 (najjaśniejszy również); Konsystencja taka sobie, średnio kryje, odcień bardzo wpada w róż. Nie przypadł mi do gustu. Może kiedyś.
22.Maybelline New York Dream Mousse Concealer odcień 03 Sand; Szukałam mojego 02, ale jako, że nigdzie nie było- zdesperowana kupiłam ten. Na początku przy testach na łapce- wyglądał bardzo fajnie. Na twarzy jest różowo- pomarańczowy. Niemniej pochwaliłabym go tak jak 02 za konsystencję itp.

Edit: Na ostatnim zdjęciu bardzo wyostrzyłam kontrast, aby pokazać w jakie odcienie wpadają poszczególne mazidła
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 14:03   #1307
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Basiulek, fajny opis i swietnie za dalas fotki.
Ja z Twoich zbiorków mialam Rimmela, teraz mam Dermacol i jestem zadowolona...ale daje tyle co "kot napłakał". Na rumience i naczynka mam zielony korektor Inglot w tubce
A jakich rozy uzywasz ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 16:39   #1308
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Szczerze mówiąc nie używam Muszę się w końcu ogarnąć i załatwić sobie jakiś w delikatnym pudrowym kolorku, bo wszystkie, których próbowałam wydawały mi się za ciemne i zbyt wulgarne. Btw Moim dzisiejszym, ślicznym nabytkiem są meteoryty Guerlaina Pastel White (przeznaczone wyłącznie na rynek azjatycki), ale udało mi je się dorwać przez internet i jestem mega zadowolona Mogłabym się tylko na nie patrzeć i wąchać ^^ Bardzo fajnie podkreślają jasną cerę.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 17:47   #1309
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzięki za odpowiedzi. Generalnie widzę, że uważacie, że filtrowanie się w pochmurne dni ma sens. Zastanawiałam się nad tym - do tej pory tego nie robiłam, a bardzo zależy mi na jasnej cerze. Chyba więc zaczne smarować się codziennie.
Kolejna sprawa dotyczy marchewek. Jecie? Bo z tego co mi wiadomo przyciemniają cerę. Wiem, że Dita von Teese nie je części warzyw z tegoż właśnie powodu.
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 19:52   #1310
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Czy któraś z was testowała może ten nowy podkład Rimmela Stay Matte? Ogólnie oczywiście Rimmel jest za ciemny, ale tym razem widzę, że zrobili odcień 100(ivory), a te które testowałam to 103(true ivory). No i tak dosyć zachęcająco wygląda jasna skóra Lily Cole...
Plus fota dwóch pięknych i bladych, może nie za korzystna, ale cerę mają śliczną
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:00   #1311
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi. Generalnie widzę, że uważacie, że filtrowanie się w pochmurne dni ma sens. Zastanawiałam się nad tym - do tej pory tego nie robiłam, a bardzo zależy mi na jasnej cerze. Chyba więc zaczne smarować się codziennie.
Kolejna sprawa dotyczy marchewek. Jecie? Bo z tego co mi wiadomo przyciemniają cerę. Wiem, że Dita von Teese nie je części warzyw z tegoż właśnie powodu.
Ja jem Nie dajmy sie zwariowac, jednak jezeli Tobie naprawde zalezy i bardzo tego chcesz...to zrezygnuj z tego Ale niewiem czy np. 2-3 marchewki w tygodniu moga bardzo skore przyciemnic...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:12   #1312
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

basiulek
Super fotka!
Niestety dla mnie EDM i Gosh sa niedostepni.
A ten puder W3 L'Oreala tez mam i kocham, ale tylko latem, bo teraz jest dla mnie za jasny.
Wlasnie jego jasniejsza wersja jest puder "Champagne" z Nivea Stay Real.
Moze tez zrobie fotke moich produktow.


Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Kolejna sprawa dotyczy marchewek. Jecie? Bo z tego co mi wiadomo przyciemniają cerę. Wiem, że Dita von Teese nie je części warzyw z tegoż właśnie powodu.
Serio, to jakis mit! Musialabys jesc coddziennie z 10, zeby byl jakis efekt...
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja jem Nie dajmy sie zwariowac, jednak jezeli Tobie naprawde zalezy i bardzo tego chcesz...to zrezygnuj z tego Ale niewiem czy np. 2-3 marchewki w tygodniu moga bardzo skore przyciemnic...
Znalam ludzi, ktorzy w taki sposob sie opalali, mianowicie pili codziennie pol litra soku z marchwi. I po dwoch miesiacach byl minimalöny efekt, cera byla leciotko ciemniejsza.
Ale napewno zjedzenie marchewki w rosole nie zaszkodzi.
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:14   #1313
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez koneweczka Pokaż wiadomość
basiulek
Super fotka!
Niestety dla mnie EDM i Gosh sa niedostepni.
A ten puder W3 L'Oreala tez mam i kocham, ale tylko latem, bo teraz jest dla mnie za jasny.
Wlasnie jego jasniejsza wersja jest puder "Champagne" z Nivea Stay Real.
Moze tez zrobie fotke moich produktow.



Serio, to jakis mit! Musialabys jesc coddziennie z 10, zeby byl jakis efekt...

Znalam ludzi, ktorzy w taki sposob sie opalali, mianowicie pili codziennie pol litra soku z marchwi. I po dwoch miesiacach byl minimalöny efekt, cera byla leciotko ciemniejsza.
Ale napewno zjedzenie marchewki w rosole nie zaszkodzi.

No ok,ale pol litra dzien w dzien, a 2-3 marchewki w tygodniu...
Ja slyszalam, ze na opalenizne lepiej dziala picie Kubusia..no ale co kto lub co nie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:18   #1314
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja tam jem marchewki bez oporów. Nie sądzę, aby miało to taki znaczący wpływ na moją cerę.
Ishikawa- przekonałam się własnie do Dermacolu- okazał się wspaaaaniały Jestem zachwycona, wystarczyła mi dosłownie odrobinka, żeby przykryć rumień. Musnęłam potem twarz Meteorytami i wyszło bardzo fajnie ; ) Dzięki za radę odnośnie ilości- wcześniej wycisnęłam więcej i się męczyłam strasznie, żeby to rozsmarować ^^
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:25   #1315
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Ja tam jem marchewki bez oporów. Nie sądzę, aby miało to taki znaczący wpływ na moją cerę.
Ishikawa- przekonałam się własnie do Dermacolu- okazał się wspaaaaniały Jestem zachwycona, wystarczyła mi dosłownie odrobinka, żeby przykryć rumień. Musnęłam potem twarz Meteorytami i wyszło bardzo fajnie ; ) Dzięki za radę odnośnie ilości- wcześniej wycisnęłam więcej i się męczyłam strasznie, żeby to rozsmarować ^^
Ja go jeszcze w palcach ogrzewam zeby byl plynny
A dajesz go pod oczy ? Bo mam mieszane uczucia wlasnie, mieszkam go z kremem pod oczy..ale jakos tak mi on nie pasi w tej sferz...mimo ze since ładnie zakrywa
U mnie ociupkinka Dermacolu (ja mam najjasniejszy ) daje daki efekt:
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:47   #1316
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja jem Nie dajmy sie zwariowac, jednak jezeli Tobie naprawde zalezy i bardzo tego chcesz...to zrezygnuj z tego Ale niewiem czy np. 2-3 marchewki w tygodniu moga bardzo skore przyciemnic...
Cytat:
Napisane przez koneweczka
Znalam ludzi, ktorzy w taki sposob sie opalali, mianowicie pili codziennie pol litra soku z marchwi. I po dwoch miesiacach byl minimalöny efekt, cera byla leciotko ciemniejsza.
Ale napewno zjedzenie marchewki w rosole nie zaszkodzi.
Nie chodzi mi o to, że nie chcę jeść marchewek, tylko byłam ciekawa, czy Wy tak robicie. A moja koleżanka pije dużo świeżych soków marchewkowych i ma żółtawą skórę. Co to marchewki w rosole - raczej nie, bo jestem wege.
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:51   #1317
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to, że nie chcę jeść marchewek, tylko byłam ciekawa, czy Wy tak robicie. A moja koleżanka pije dużo świeżych soków marchewkowych i ma żółtawą skórę. Co to marchewki w rosole - raczej nie, bo jestem wege.
Napisalam wyzej ze tak robie zjadam 2-3 marchewki, czesto z jablkiem, fajnie zapycha na jakis czas jak jestem w pracy a do obiadu dalekkooooo
Chyba w dziale "pytania do kosmetyczki" bylo o tabletkach opalajacych z beta karotenem,jedni chwalili a inni ze lipka. Moze z warzywami jest podobnie? Potestuj na sobie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 21:57   #1318
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ishi...pięknie. Porcelanka z Ciebie prześliczna.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was testowała może ten nowy podkład Rimmela Stay Matte? Ogólnie oczywiście Rimmel jest za ciemny, ale tym razem widzę, że zrobili odcień 100(ivory), a te które testowałam to 103(true ivory). No i tak dosyć zachęcająco wygląda jasna skóra Lily Cole...
Plus fota dwóch pięknych i bladych, może nie za korzystna, ale cerę mają śliczną
Eva GreenWygląda przy Lily jak miniaturkaBoska jest absolutnie.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:00   #1319
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ishi...pięknie. Porcelanka z Ciebie prześliczna.
Mam jasna cere,ale w głównej mierze to zasługa Dermacolu
Bez podkladu mam taka jak na obrazku

Dodam pare fotek przy okazji
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-10-16 o 22:11
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 22:10   #1320
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam jasna cere,ale w głównej mierze to zasługa Dermacolu
Bez podkladu mam taka jak na obrazku
Też jasnaJa odkąd mam Kotka-Baletnicę maluję się nawet brązerem Co tam jest pod ręką.
Jaka Eva śliczna- ja się nią nie mogę nazachwycać

kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.