Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 16:22   #1711
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
ZARĘCZYŁAM SIĘ !!!! I z tej radości nawet nie mam ochoty nic zamawiać na tru/feelu
gratulacje
Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Jak mogłaś o bazie lancoma nie słyszec?
http://allcosmeticswholesale.com/lan...ooster-xl.html
na tru nie widze więc podsyłam link z acw, przetestowałam wiele innych baz ale żadna nie dorasta lancome do pięt, są dwie niby, ale niczym się według mnie nie różnią, sprobuj bedziesz zachwycona
ja tez nie slyszalam
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
MASECZKA CLINIQUE - sierpień 2006
nie odleci mi skóra z twarzy ???
na wszelki wypadek lap ja
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
chyba Cię lubią znowu masz wydrapany kod ...można się załamać
Zenkowi sie czasem nudzi
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
brawo !!!!!!!!!!!/!!!!!!!!!!
fajne uczucie co? Nie masz odruchu ze co 5 min zerkasz na pierscien?
To kiedy wesele
Gratuluje



Ulala !!!!!!!!!!! Piekne zakupy !!! masz co robic



Ja kupilam ten krem, mam go z lipca 2007.Smaruje sie od 6 dni jakos.. i zyje :P
tez tak mialam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:31   #1712
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17207697]Calkiem ladne zakupy. Szkoda tylko, ze to serum jest staruszkiem. Sama chcialam sobie sprawic, ale odpuszczam. Moja kaprysna cera sie nie nadaje na takie eksperymenty.
Chcialam sobie kupic ten krem, ale boje sie, ze tez zabytek dostane.
Musisz miec ciemna karnacje skoro Ivory uwazasz za jasny. Na mnie najjasniejszy Alabaster byl za ciemny .



Pierwsze recenzje na MUA sa z lutego 2007.

edit: luty 2007 - tu masz dokladne info.[/QUOTE]
Zaraz tylko lecę na pocztę i póxniej biorę się za zmywanie makijażu i testowanie moich zdobyczy Na pierwszy ogień pójdzie żel do mycia Dr. Brandt i póxniej to serum. Miałam próbkę z perfumerii i bardzo mi się podobało Mam nadzieję, że Zenek z chłodnym suchym miejscu trzymał i z nim wszystko ok A to wczesniej chyba jeszcze maseczkę Clinique walnę sobie, a co

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Mmmmm.. Myślałam o podkładnie Bobbi Coś dla mnie kolorystycznie.. ale cóż..
Ja jeszcze jeden mam w koszyku inny kolor. Jutro przetestuję swój i zobaczę jak z kolorem i w ogóle.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Ulala !!!!!!!!!!! Piekne zakupy !!! masz co robic
Ja kupilam ten krem, mam go z lipca 2007.Smaruje sie od 6 dni jakos.. i zyje :P
Zaraz będę testować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:47   #1713
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaraz tylko lecę na pocztę i póxniej biorę się za zmywanie makijażu i testowanie moich zdobyczy Na pierwszy ogień pójdzie żel do mycia Dr. Brandt i póxniej to serum. Miałam próbkę z perfumerii i bardzo mi się podobało Mam nadzieję, że Zenek z chłodnym suchym miejscu trzymał i z nim wszystko ok A to wczesniej chyba jeszcze maseczkę Clinique walnę sobie, a co



Ja jeszcze jeden mam w koszyku inny kolor. Jutro przetestuję swój i zobaczę jak z kolorem i w ogóle.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------



Zaraz będę testować


Daj znac jakie wrazenia po zelu do mycia koniecznie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:56   #1714
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Czy ta maseczka dr.Brandt jest warta tych 50-paru złotych?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...143/?CatgId=19
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:02   #1715
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy ta maseczka dr.Brandt jest warta tych 50-paru złotych?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...143/?CatgId=19
Tez bym chciala wiedziec
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:03   #1716
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17209292]Daj znac jakie wrazenia po zelu do mycia koniecznie .[/QUOTE]

Też czekam na opinię

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Czy ta maseczka dr.Brandt jest warta tych 50-paru złotych?

http://pl.strawberrynet.com/skincare...143/?CatgId=19
No właśnie też szukałam czegość o tej maseczce ale na MUA ma raczej średnie opinie. Poza tym nie wiem czy dla mojej skóry byłaby ok. Niby jest dla mieszanej/tłustej a ja mam raczej suchą a zimą mieszaną
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:06   #1717
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Też czekam na opinię



No właśnie też szukałam czegość o tej maseczce ale na MUA ma raczej średnie opinie. Poza tym nie wiem czy dla mojej skóry byłaby ok. Niby jest dla mieszanej/tłustej a ja mam raczej suchą a zimą mieszaną
Na KWC ma niby dobre,ale podobno rewelacji nie ma za 200 złotych,stąd pytam,czy za 50 złotych się opłaca
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 17:23   #1718
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

(szukałam wątku 'wspólnozakupowotruskawko wego', ale nie znalazłam, więc ośmielam się pisać tutaj )
Czy gdyby któraś z Was robiła zamówienie na truskawie, mogłaby zamówić tusz clinique dla mnie? Pieniądze przelała/wysłałabym przed ewentualnym zamówieniem, razem z kosztami wysyłki.
Zależy mi na tym
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:26   #1719
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17209292]Daj znac jakie wrazenia po zelu do mycia koniecznie .[/QUOTE]

Wypróbowałam żel Dr. Brandt Jesli nie bedzie działał wybielająco na moje przebarwienia to nie bedzie mi się podobał
Minusy:
1/ Krótki dziubek w dozowniku, tak, że jak się naciśnie to trzeba palcem z butelki zetrzeć bo niemal po butelce spływa - mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi
2/ Słabo się pieni
3/ Po umyciu buzia jakby ściągnięta

A-ha, zapach ani nie odstrasza, ani nie zachwyca, ot taki sobie niegroźny

No, ale jeślli plamy będą blednąć to nic to

Teraz siedzę w maseczce Clinique
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-02-15 o 17:28
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:30   #1720
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
(szukałam wątku 'wspólnozakupowotruskawko wego', ale nie znalazłam, więc ośmielam się pisać tutaj )
Czy gdyby któraś z Was robiła zamówienie na truskawie, mogłaby zamówić tusz clinique dla mnie? Pieniądze przelała/wysłałabym przed ewentualnym zamówieniem, razem z kosztami wysyłki.
Zależy mi na tym
przesyłka jest za free więc po co wspólnozakupować
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:33   #1721
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

bo nie mam możliwości zapłaty za zamówienie? nie wiem, czy zrozumiałaś, ale chodziło mi o koszty wysyłki od ewentualnej wizażanki do mnie.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 17:41   #1722
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17208177]
Tak, jest pogrubiajacy.
Efekt daje swietny, niestety tylko na poczatku. Mnie zaczal sklejac i robic grudki po 1,5 miesiaca; nie wiem czy to dlatego, ze nie ma zbyt dlugiej zywotnosci. Przypuszczam, ze to dlatego, ze ostatnio mam problem z rzesami i wiele ich nie zostalo, wiec skleja je strasznie.
Rzesy mi strasznie leca a w mojej durnej przychodni nikt mi sie chce recepty na Lumigan dac. Tak bardzo bym ja chciala...[/QUOTE]

Tusze głównie pogrubiające często znacznie szybciej wysychają Także może to dlatego? Na niego raczej nie będę się decydować.. Chyba jednak postawię na razie na Spectaculara i bazę Lancome


Dziewczyny-posiadaczkiMavali czy tego specyfiku nakłada się tyle na rzęsy, żeby było lekko widać ten biały budyń? Czy tylko przejechać po 1-2 razy po rzęskach szczoteczką? Noooo i czy to normalne, że mnie nieco podszczypuje? Chyba od tej mega twardej szczoteczki..

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
brawo !!!!!!!!!!!/!!!!!!!!!!
fajne uczucie co? Nie masz odruchu ze co 5 min zerkasz na pierscien?
To kiedy wesele
Gratuluje
No aż tak to chyba nie Ale jak jestem w miejscu z mocnym, jarzeniowym oświetleniem, to sobie wywijam nim pod światło Tak ślicznie migocze !

A wesele.. jeszcze nie wiem Dostałam polecenie od NARZECZONEGO , żebym wzięła kalendarz i poszukała jakichś ciekawych propozycji On sugeruje czerwiec/wrzesień 2012 ... a ja lubię zimę
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:57   #1723
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17209292]Daj znac jakie wrazenia po zelu do mycia koniecznie .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Tusze głównie pogrubiające często znacznie szybciej wysychają Także może to dlatego? Na niego raczej nie będę się decydować.. Chyba jednak postawię na razie na Spectaculara i bazę Lancome


Dziewczyny-posiadaczkiMavali czy tego specyfiku nakłada się tyle na rzęsy, żeby było lekko widać ten biały budyń? Czy tylko przejechać po 1-2 razy po rzęskach szczoteczką? Noooo i czy to normalne, że mnie nieco podszczypuje? Chyba od tej mega twardej szczoteczki..


No aż tak to chyba nie Ale jak jestem w miejscu z mocnym, jarzeniowym oświetleniem, to sobie wywijam nim pod światło Tak ślicznie migocze !

A wesele.. jeszcze nie wiem Dostałam polecenie od NARZECZONEGO , żebym wzięła kalendarz i poszukała jakichś ciekawych propozycji On sugeruje czerwiec/wrzesień 2012 ... a ja lubię zimę
Mnie Mavala też drapała i oddałam
Co do daty to proponuję 1 czerwca Dzień Dziecka My taką mamy

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Dziewczyny własnie zmyłam maseczkę Clinique i nałozyłam serum EL Nie da się opisać uczucia odprężenia i komfortu
Maseczka po zmyciu pozostawia buzię gładziutką, jasną, przemiłą w dotyku. Serum sprawia, że skóra jest cudownie aksamitna, gładziutka
Z serum wszystko jak najbardziej w porządku mimo wieku Zapach, konsystencja taka jak trzeba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:00   #1724
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Serum sprawia, że skóra jest cudownie aksamitna, gładziutka
Z serum wszystko jak najbardziej w porządku mimo wieku Zapach, konsystencja taka jak trzeba

Ono nadaje się do cery tłustej?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:18   #1725
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dziewczyny jestem po testach korektora Bobbi Brown i jest super.
Zakrył wszystko i cienie pod oczami i zaczerwienienia.
Nie wysusza, jest niewidoczny.
No, bajka poprostu.
Tylko trzeba stosować go bardzo oszczednie bo w przeciwnym razie podkreśla zmarszczki mimiczne.

A maseczkę Clinique i serum EL mam i tez jak najlepsze wrazenia.

Dosłownie chodzę i śmieje się sama do siebie, że tak fajnie mi wszystko przypasowało.
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:30   #1726
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Też czekam na opinię



No właśnie też szukałam czegość o tej maseczce ale na MUA ma raczej średnie opinie. Poza tym nie wiem czy dla mojej skóry byłaby ok. Niby jest dla mieszanej/tłustej a ja mam raczej suchą a zimą mieszaną
Staruszek chyba. Nowa wersja jest cala czarna, ta z Tru ma szara zakretke.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 18:44   #1727
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Tusze głównie pogrubiające często znacznie szybciej wysychają Także może to dlatego? Na niego raczej nie będę się decydować.. Chyba jednak postawię na razie na Spectaculara i bazę Lancome
hej!

ja miałam ten tusz z MUFE i osypywał mi się po kilku dniach używania-o 9 rano w pracy już miałam pod oczami pełno czarnych okruchów.
być może trafiłam na jakiś trefny egzemplarz.
gdyby nie to, całkiem fajnie malował, ale myślę, że głównie pogrubiał.

moja koleżanka miała l'extreme i ładnie wyglądał, ale z kolei on nie dawał jakiegoś znaczącego pogrubienia.

eh, z tymi tuszami to przerąbana sprawa-strasznie drogie to jest, więc nie można mieć wszystkich, a tak trudno zdawać się na cudze opinie, bo każda ma inne rzęsy, inną skórę, układ oczu itd.

ja dziś na swoje nieszczęście widziałam nowy tusz z HR - wydaje się być dla mnie, niestety. wielka szczotka, kremowa konsystencja. a miałam już nic sobie nie kupować...

ale muszę się pochwalić, że dostałam paczkę na 160zł z perfumami GF Her i różem Chanel - zero cła i zbędnych formalności
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 19:02   #1728
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
hej!

ja miałam ten tusz z MUFE i osypywał mi się po kilku dniach używania-o 9 rano w pracy już miałam pod oczami pełno czarnych okruchów.
być może trafiłam na jakiś trefny egzemplarz.
gdyby nie to, całkiem fajnie malował, ale myślę, że głównie pogrubiał.

moja koleżanka miała l'extreme i ładnie wyglądał, ale z kolei on nie dawał jakiegoś znaczącego pogrubienia.

eh, z tymi tuszami to przerąbana sprawa-strasznie drogie to jest, więc nie można mieć wszystkich, a tak trudno zdawać się na cudze opinie, bo każda ma inne rzęsy, inną skórę, układ oczu itd.

ja dziś na swoje nieszczęście widziałam nowy tusz z HR - wydaje się być dla mnie, niestety. wielka szczotka, kremowa konsystencja. a miałam już nic sobie nie kupować...
Oooooch! Ja jeszcze nigdzie nie widziałam tej maskary Ciekawa jestem czy faktycznie jest taka super
Pilina powiedz, czy u koleżanki ładnie wydłużył L'extreme? Bo niektórzy piszą, że słabo wydłuża, inni że wręcz odwrotnie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 19:06   #1729
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dostałam maseczkę Clinique, tak jak pisałyście to podobnie i moja jest z sierpnia 2006-gdzie ten Zenek tyle je trzymał

A ze specialsów zastanawiam się poważnie nad tą maseczką Dr Brand, nad którą tu debatujecie, niestety mi bardzo trudno nie kliknąć czegoś, co już w nazwie obiecuje zmniejszyć pory
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 19:55   #1730
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dostałam maseczkę Clinique, tak jak pisałyście to podobnie i moja jest z sierpnia 2006-gdzie ten Zenek tyle je trzymał

A ze specialsów zastanawiam się poważnie nad tą maseczką Dr Brand, nad którą tu debatujecie, niestety mi bardzo trudno nie kliknąć czegoś, co już w nazwie obiecuje zmniejszyć pory
Zenek trzymał te maseczki w najciemniejszym kącie, bo żal mu było ze 2 lata wczesniej dać nam w promocji
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ono nadaje się do cery tłustej?
Szczerze mówiąc nie wiem. Obejrzałam całą buteleczkę i nic nie ma do jakiej cery, więc pewnie do każdej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:04   #1731
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oooooch! Ja jeszcze nigdzie nie widziałam tej maskary Ciekawa jestem czy faktycznie jest taka super
Pilina powiedz, czy u koleżanki ładnie wydłużył L'extreme? Bo niektórzy piszą, że słabo wydłuża, inni że wręcz odwrotnie
według mnie ładnie wydłużył. fajnie rozdzielał i wyglądał tak... elegancko
ja też go testowałam, bo tak zawsze robimy (staramy się kupować różne tusze i pożyczamy sobie do wypróbowania, dzięki temu można mieć jakieś pojęcie o efektach bez wtapiania pieniędzy). jak dla mnie trochę za mało pogrubiał, ale nie wykluczam, że go kupię kiedyś.
inna sprawa, że Ty kupujesz bazę do tego, więc jest szansa na ładny efekt.
ostatnio np. testowałyśmy Hypnose Drama-średni efekt+osypywanie. dałabym za niego może 40zł
pilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:18   #1732
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem. Obejrzałam całą buteleczkę i nic nie ma do jakiej cery, więc pewnie do każdej
Ale nie zostawia jakiegoś tłustego filmu na twarzy,wchłanie się ładnie?Chyba je kliknę

Mam maseczkę Clinique na twarzy,fajny efekt daje,przydałby mi się taki wygładzający puder z takimi drobinkami.Potrzymam z godzinę i usunę
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:19   #1733
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a ja mam teraz tusz feux clis MF i powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczona

i mnie tez ten dr Brand kusi....

a tak w ogole to biore udzial w wizazowej akcji vichy i prosze o klikanie w link w mym podpisie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:22   #1734
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dark kicia gratuluje!!:ro za: przyznalabys sie jak wygladaly zareczyny

na mnie jedna paczucha czeka na poczcie- jutro chyba odbiore
ja dla siebie klikne maseczke dr.brandt i tego nixona do wlosow bo ma swietne recenzje na forach
ilios tez sie pobawie kliknelam u ciebie masz juz o jednego klika wiecej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-02-15 o 20:27
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:34   #1735
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

ten DR. BRAND nadal mnie kusi
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 20:50   #1736
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

a tak w ogole to biore udzial w wizazowej akcji vichy i prosze o klikanie w link w mym podpisie
Ja tez
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:14   #1737
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Weflug tych info, ktore znalazlam ten Bradnt to musi byc staruszek straszny.
Chronologicznie wyglada to tak (wedlug tego co znalazlam):
- maska Poreless z szara zakretka,
- maska Poreless z czarna zakretka,
- seria Poreless znika i pojawia sie seria Pore no more.

Mam nadzieje, ze to komus pomoze .

edit: Illiosku, glos oddany

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2010-02-15 o 21:16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:28   #1738
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17214636]Weflug tych info, ktore znalazlam ten Bradnt to musi byc staruszek straszny.
Chronologicznie wyglada to tak (wedlug tego co znalazlam):
- maska Poreless z szara zakretka,
- maska Poreless z czarna zakretka,
- seria Poreless znika i pojawia sie seria Pore no more.

Mam nadzieje, ze to komus pomoze .

edit: Illiosku, glos oddany [/QUOTE]

ojej to chyba nie będę ryzykować. dziękuję
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:45   #1739
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
ten DR. BRAND nadal mnie kusi
Na grzyba Ci Lepiej kup szampon
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:56   #1740
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Na grzyba Ci Lepiej kup szampon
kuracje do włosow sobie kliknęłam to się liczy

Szamponu żadnego godnego nie widziałam na Tru ostatnio
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.