Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 19:54   #3691
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Moje kiepskie wyniki zmusily mnie do modyfikacji w diecie( wiem, ze to nie pomoze, ale ludze sie, ze robie cos dla siebie dobrego). Efektem jest koktail owsiano-truskawkowy. Dosc czasochlonny, ale fajny na sniadanie.
Ugotowalam platki owsiane, wystudzilam, zmiksowalam z truskawkami. Nie dosladzalam, bo ...no wiecie. Wyszedl ciekawy w smaku miks owsianki z truskawkami. Dla mnie przeboj czerwca.
Odżywianie jest wazniejsze niż nam sie wydaje,przeczytaj To,to nie tylko poradnik o zdrowym odżywianiu ,ta ksiażka oparta jest na medycynie wschodu, polecam jeszcze Potęgę podświadomości

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-06-09 o 19:56
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:41   #3692
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Moje kiepskie wyniki zmusily mnie do modyfikacji w diecie( wiem, ze to nie pomoze, ale ludze sie, ze robie cos dla siebie dobrego). Efektem jest koktail owsiano-truskawkowy. Dosc czasochlonny, ale fajny na sniadanie.
Ugotowalam platki owsiane, wystudzilam, zmiksowalam z truskawkami. Nie dosladzalam, bo ...no wiecie. Wyszedl ciekawy w smaku miks owsianki z truskawkami. Dla mnie przeboj czerwca.
Zdrowe odzywianie na pewno Ci nie zaszkodzi
Hmmm...jestem ciekawa jak to smakuje...Uwielbiam owsiankę na mleku , ale daje mało mleka , żeby była ciapka, z rodzynkami , cukrem waniliowym , orzechami
Też mam nakaz zdrowego odzywiania ale mi to nie idzie
Całe moje menu wygląda jak śniadanie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 20:53   #3693
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Odżywianie jest wazniejsze niż nam sie wydaje,przeczytaj To,to nie tylko poradnik o zdrowym odżywianiu ,ta ksiażka oparta jest na medycynie wschodu, polecam jeszcze Potęgę podświadomości
Dzieki Emila, tej pozycji jeszcze nie czytalam, aprzestudiowalam juz sporo.

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zdrowe odzywianie na pewno Ci nie zaszkodzi
Hmmm...jestem ciekawa jak to smakuje...Uwielbiam owsiankę na mleku , ale daje mało mleka , żeby była ciapka, z rodzynkami , cukrem waniliowym , orzechami
Też mam nakaz zdrowego odzywiania ale mi to nie idzie
Całe moje menu wygląda jak śniadanie
Sel-moja owsianka jest tez bardzo rzadka-pol kubka platkow, 3 kubki mleka i kubek wody, raczej taki trojmleczo-wodzian owsianki, w dodatku zmiksowany na gladko. Truskawki, zebym nie dodala jakiejs slodyczy do tego, a ze sezon, pasuja idealnie.

Sek w tym, ze hematolodzy neguja wplyw diety na plytki krwi. Stad moj maly entuzjazm...Ostatnio robilam morf i bylo obiecujaco, a teraz znow wszystko polecialo w dol. Tyle, ze nie zagraza to wszystko mojemu zyciu, wiec zmartwienia wielkiego nie ma...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 21:27   #3694
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Emilia ta książka leży u mnie na półce i ciągle nie mam czasu by zabrać się za czytanie. Mi fajnie oglądało się film Sekret, bardzo mnie zmotywował Książka sekret zawiera dużo ciekawych cytatów i takich hmm motywujących myśli.
W ogóle polecam robić mapy marzeń Moją muszę zaktualizować, ale to działa, o!
Hodowco ostatnio robiłam koktajl z otrębów owsianych i pszennych. Zagotowałam je, aż powstałą taka niby maślanka, potem dodałam cynamonu, cukru brązowego i użyłam tzw żyrafy żeby to rozdrobnić, dolałam trochę mleka żeby to miało konsystencję koktajlu. Potem wstawiłam na 3 godziny do lodówki. Wyszedł naprawdę smaczny koktajl
Bazowałam na tym przepisie.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 08:00   #3695
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Emilia ta książka leży u mnie na półce i ciągle nie mam czasu by zabrać się za czytanie. Mi fajnie oglądało się film Sekret, bardzo mnie zmotywował Książka sekret zawiera dużo ciekawych cytatów i takich hmm motywujących myśli.
W ogóle polecam robić mapy marzeń Moją muszę zaktualizować, ale to działa, o!
Hodowco ostatnio robiłam koktajl z otrębów owsianych i pszennych. Zagotowałam je, aż powstałą taka niby maślanka, potem dodałam cynamonu, cukru brązowego i użyłam tzw żyrafy żeby to rozdrobnić, dolałam trochę mleka żeby to miało konsystencję koktajlu. Potem wstawiłam na 3 godziny do lodówki. Wyszedł naprawdę smaczny koktajl
Bazowałam na tym przepisie.
Kasiek- o jakiej ksiazce piszesz, bo ja jakos nie lapie, a brakuje mi motywujacych mysli i cytatow...
Co to jest mapa marzen?
Moj koktajl powstal tez na bazie podobnego przepisu, mam ta przypadlosc, ze czytam cos, zapamietuje polowiczo, a potem nie wiem, skad to wynalazlam
Teraz cynamonowi mowie nie
Sprobuj z truskawkami-wychodzi fajny chlodzacy napoj sniadaniowy.

Witajcie z owym koktajlem. Co by tu zrobic, by dzis nie wychodzic z domu???
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:29   #3696
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Emilia ta książka leży u mnie na półce i ciągle nie mam czasu by zabrać się za czytanie. Mi fajnie oglądało się film Sekret, bardzo mnie zmotywował Książka sekret zawiera dużo ciekawych cytatów i takich hmm motywujących myśli.
W ogóle polecam robić mapy marzeń Moją muszę zaktualizować, ale to działa, o!
Hodowco ostatnio robiłam koktajl z otrębów owsianych i pszennych. Zagotowałam je, aż powstałą taka niby maślanka, potem dodałam cynamonu, cukru brązowego i użyłam tzw żyrafy żeby to rozdrobnić, dolałam trochę mleka żeby to miało konsystencję koktajlu. Potem wstawiłam na 3 godziny do lodówki. Wyszedł naprawdę smaczny koktajl
Bazowałam na tym przepisie.
Ja mam tak ,że jeżeli mam jakieś marzenie i poczuję że ono już się spełniło widzę wszelkie szczegóły i detale, to ono naprawdę się spełnia
Trzeba wierzyć i ufać że wszystko potoczy się po naszej myśli,a porazki traktujmy jako lekcję lub coś co ma nas pchnąć na właściwy tor
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 09:47   #3697
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość

Sek w tym, ze hematolodzy neguja wplyw diety na plytki krwi. Stad moj maly entuzjazm...Ostatnio robilam morf i bylo obiecujaco, a teraz znow wszystko polecialo w dol. Tyle, ze nie zagraza to wszystko mojemu zyciu, wiec zmartwienia wielkiego nie ma...
Gdybym się odżywiałą tak jak powinnam , to na pewno nie miałabym takiego żelaza ani hemoglobiny . Nie da rady . Całe życie się w miarę zdrowo odzywaiałam , regularne obiady-idealne wyniki . Teraz mieszkam sama , z dala od rodziny , gotować mi się nie chce , mięso jak przygotować to wolę złapac kromkę chleba . Do tego intenyswne cwiczenia i teraz mam Jutro będe miała swoje wyniki po 6 tygodniach.
Marzenia..dobra rzecz !!!Ale marzyć za długo nie można..trzeba to wykonać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 10:10   #3698
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Gdybym się odżywiałą tak jak powinnam , to na pewno nie miałabym takiego żelaza ani hemoglobiny . Nie da rady . Całe życie się w miarę zdrowo odzywaiałam , regularne obiady-idealne wyniki . Teraz mieszkam sama , z dala od rodziny , gotować mi się nie chce , mięso jak przygotować to wolę złapac kromkę chleba . Do tego intenyswne cwiczenia i teraz mam Jutro będe miała swoje wyniki po 6 tygodniach.
Marzenia..dobra rzecz !!!Ale marzyć za długo nie można..trzeba to wykonać
Na problemy z żelazem polecam sok z buraków i marchwi,u mnie po 2 tyg. wszystko wróciło do normy.
Dla siebie samej to pewnie tez nie chciałoby mi się gotować,jak mam lenia to robię makaron razowy ok.10min z przecierem pomidorowym z ziołami i oliwą 5min. (przecier kupuję gotowy w sklepie ze zdrową zywnoscia),to taki mój fast food.
Zawsze mam też w zamrażarce bób i jakies mieszanki warzyw wystarczy wstawić kasze ,uparować warzywka 20 min. i gotowe.
Jak robię np: kapustę młoda ,bigos lub fasolkepo bretońsku to też zawsze cos zamrażam i takim sposobem zawsze coś mam pod ręka.
Kolejny sposób to upolowac chłopa lubiącego gotowac
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 12:08   #3699
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Na problemy z żelazem polecam sok z buraków i marchwi,u mnie po 2 tyg. wszystko wróciło do normy.
Dla siebie samej to pewnie tez nie chciałoby mi się gotować,jak mam lenia to robię makaron razowy ok.10min z przecierem pomidorowym z ziołami i oliwą 5min. (przecier kupuję gotowy w sklepie ze zdrową zywnoscia),to taki mój fast food.
Zawsze mam też w zamrażarce bób i jakies mieszanki warzyw wystarczy wstawić kasze ,uparować warzywka 20 min. i gotowe.
Jak robię np: kapustę młoda ,bigos lub fasolkepo bretońsku to też zawsze cos zamrażam i takim sposobem zawsze coś mam pod ręka.
Kolejny sposób to upolowac chłopa lubiącego gotowac
Emila-czego to ja juz nie probowalam, soki z burakow tez byly
Gdy w zeszlym roku zobaczylam, ze te wszystkie soczki, warzywka, kasze nie poprawiaja mi plytek nijak-w dodatku hematolog mnie w tym utwierdzil....rzucilam wszystko w diably.
Ja chyba jestem czlowiekiem malej wiary... Zadne wizualizacje mi sie pomagaja, za to mam przeczucia, ktore mnie nie zawodza..troche to czarownicujaco wszystko brzmi, no ale nie na darmo kobiety, ktore wiedza wszystko to wiedzmy, a te, kotre nie wiedza nic to niewiasty.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 12:47   #3700
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Codzienna szklanka soku z buraka, marchewki i jabłka przywróciła wspaniałe wyniki mojej anemicznej ciotce. Tylko to był taki sok świeżo wyciskany. Te z kartonu pewnie niewiele z burakiem w swojej pierwotnej postaci mają wspólnego. Ja się staram bardzo zdrowo odżywiać, Tż czasem już ma dośc jak widzi brokułki+rybkę na parze

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Zdrowe odzywianie na pewno Ci nie zaszkodzi
Hmmm...jestem ciekawa jak to smakuje...Uwielbiam owsiankę na mleku , ale daje mało mleka , żeby była ciapka, z rodzynkami , cukrem waniliowym , orzechami
Też mam nakaz zdrowego odzywiania ale mi to nie idzie
Całe moje menu wygląda jak śniadanie
Narobiłaś mi ochoty, a nie mam ani mleka(właśnie zużyłem do koktajlu z truskawkami), ani rodzynek, ani cukru waniliowego, ani orzechów. Bida w kraju

Emila, potęga podświadomości stoi i u mnie na półce, ale nawet nie mam czasu, żeby po nią sięgnąć. Właśnie zacząłem Emotional Intelligence, i bardzo ciekawie się rozpoczyna.

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Dzieki Emila, tej pozycji jeszcze nie czytalam, aprzestudiowalam juz sporo.



Sel-moja owsianka jest tez bardzo rzadka-pol kubka platkow, 3 kubki mleka i kubek wody, raczej taki trojmleczo-wodzian owsianki, w dodatku zmiksowany na gladko. Truskawki, zebym nie dodala jakiejs slodyczy do tego, a ze sezon, pasuja idealnie.

Sek w tym, ze hematolodzy neguja wplyw diety na plytki krwi. Stad moj maly entuzjazm...Ostatnio robilam morf i bylo obiecujaco, a teraz znow wszystko polecialo w dol. Tyle, ze nie zagraza to wszystko mojemu zyciu, wiec zmartwienia wielkiego nie ma...
a) uwielbiam owsiankę, taką porridge! gęstą, że aż łyżka staje, z owocaaaami... i cynamonem... i cukrem.

b) Na pewno mają. W końcu wszystko, co znajduje się w naszym organizmie, jest produkowane - pośrednio lub bez - z pożywienia. I to od wartości odzywczych i składników w jedzeniu zależy, co płynie w naszej krwi. W jedzeniu maksymalnie przetworzonym, obrobionym, zagotowanym, liofilizowanym i konserwowanym jest tylko woda, kolor i aromat(identyczny z naturalnym ). Zdrowe odżywianie to podstawa zdrowia fizycznego. Psychicznego w sumie też, w końcu otyłość, choroby itp. nie wpływają wspaniale na nasze samopoczucie.

Hodowco
, trzymaj się

P.S. Jezusicku, jaki ja muszę być wkurzający z tymi moimi mądrościami
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 13:14   #3701
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kasiek dzieki za post o mapie marzen
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 13:34   #3702
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
troche to czarownicujaco wszystko brzmi, no ale nie na darmo kobiety, ktore wiedza wszystko to wiedzmy, a te, kotre nie wiedza nic to niewiasty.
:d:d:d
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 15:45   #3703
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Codzienna szklanka soku z buraka, marchewki i jabłka przywróciła wspaniałe wyniki mojej anemicznej ciotce. Tylko to był taki sok świeżo wyciskany. Te z kartonu pewnie niewiele z burakiem w swojej pierwotnej postaci mają wspólnego. Ja się staram bardzo zdrowo odżywiać, Tż czasem już ma dośc jak widzi brokułki+rybkę na parze



[...].

b) Na pewno mają. W końcu wszystko, co znajduje się w naszym organizmie, jest produkowane - pośrednio lub bez - z pożywienia. I to od wartości odzywczych i składników w jedzeniu zależy, co płynie w naszej krwi. W jedzeniu maksymalnie przetworzonym, obrobionym, zagotowanym, liofilizowanym i konserwowanym jest tylko woda, kolor i aromat(identyczny z naturalnym ). Zdrowe odżywianie to podstawa zdrowia fizycznego. Psychicznego w sumie też, w końcu otyłość, choroby itp. nie wpływają wspaniale na nasze samopoczucie.

Hodowco, trzymaj się

P.S. Jezusicku, jaki ja muszę być wkurzający z tymi moimi mądrościami
Myslac i mowiac o soku z warzyw i owocow mam na mysli tylko swiezo wyciskany-zakupilam swego czasu w tym celu sokowirowke Zelmera, ktora przemiela wszystko, ma szeroki wlot i nie trzeba sie natrudzic z krojeniem warzyw.
No to mam wycisnieta szklane soku z burakow, marchwi i jablek...Mam cale popoludnie na wypicie.
Washingpowder-wszystko sie zgadza. to co zjadamy wplywa na nasze cialo, umysl, smaopoczucie...Tyle, ze stosowanie specjalnej diety nie poprawia mi ilosci plytek, niestety...w zeszlym roku przeszlam sama siebie bedac w Turcji-normalnie krolik-a tam zieleniny wszelakiej, salata morska, surowki, buraczki...po takiej uczcie wyniki nie drgnely...Pytalam potem hematologa-potwierdzil. Owszem dieta uboga, oparta na wysokoprzerobionych produktach, proszkach, zupkach itd generalnie zubaza organizm, powoduje ociezalosc,ze o problemach innych nie wspomne.
No dobrze. Pije soczek, mam w planie zupe jarzynowa na kolacje wlasnorecznie ugotowana ze swiezych warzyw. Do tego surowka jakas i brazowy ryz...
wymadrzaj sie wymadrzaj...lubie czytac porady innych
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 16:29   #3704
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Elu mówię o tej książce - Sekret Rhonda Byrne. Nie każdemu może podobać się ta książka. Ja uważam że warto ją przeczytać bo pozytwnie nastawia do żcyia czyt. możemy osiągnąć to co chcemy. Na Youtube można sobie film pooglądać (klik).

Mapa marzeń - to wizualizacja naszych marzeń. Tutaj jest to w miarę jasno opisane. A tutaj możecie zobaczyć schemat mapy myśli Wg mnie jak sobie coś zapiszemy, zwizualizujemy to szybciej dążymy do realizacji tego Swoją mapę marzeń zrobiłam po przeczytaniu tego artykułu W Sekrecie też o tym mówią/piszą
W ogóle tam fajnie mówią o prawie przyciągania

Teraz mam ochotę za zakup książki Proś a będzie Ci dane

WashingPowder czytasz Inteligencję Emocjonalną Golemana? Daaawno temu czytałam, fajna książka

A uczącym się polecam mapy myśli - fajna technika na zapamiętanie wielu informacji ))
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:06   #3705
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Elu mówię o tej książce - Sekret Rhonda Byrne. Nie każdemu może podobać się ta książka. Ja uważam że warto ją przeczytać bo pozytwnie nastawia do żcyia czyt. możemy osiągnąć to co chcemy. Na Youtube można sobie film pooglądać (klik).

Mapa marzeń - to wizualizacja naszych marzeń. Tutaj jest to w miarę jasno opisane. A tutaj możecie zobaczyć schemat mapy myśli Wg mnie jak sobie coś zapiszemy, zwizualizujemy to szybciej dążymy do realizacji tego Swoją mapę marzeń zrobiłam po przeczytaniu tego artykułu W Sekrecie też o tym mówią/piszą W ogóle tam fajnie mówią o prawie przyciągania

Teraz mam ochotę za zakup książki Proś a będzie Ci dane

WashingPowder czytasz Inteligencję Emocjonalną Golemana? Daaawno temu czytałam, fajna książka

A uczącym się polecam mapy myśli - fajna technika na zapamiętanie wielu informacji ))
Kasiu,
dziekuje Ci za ten post.
Wiecej nie napisze, jestem mocno przejeta tym wszystkim.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:15   #3706
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Elu )) Nie ma za co dziękować Mi się i film i książka podobają, nawet eraz słucham filmu ... trzeba wierzyć w marzenia bo wtedy one nabierają mocy
Dzisiaj zamówiłam sobie w Empiku kolejną książkę "Proś a będzie Ci dane" no i jeszcze jedną o rozmowach kwalifikacyjnych
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:25   #3707
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Elu )) Nie ma za co dziękować Mi się i film i książka podobają, nawet eraz słucham filmu ... trzeba wierzyć w marzenia bo wtedy one nabierają mocy
Dzisiaj zamówiłam sobie w Empiku kolejną książkę "Proś a będzie Ci dane" no i jeszcze jedną o rozmowach kwalifikacyjnych
mam juz ja w koszyku w merlinie, ale musze poczekac na doplyw srodkow
Film "odpale", gdy bede sama w domu...Dzieki.

Wlasnie koncze "napoj" zielono-herbaciano-cytrynowy. Moj patent na pragnienie i nawadniania w czasie upalow.Parzony na sloncu
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:33   #3708
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Przydałaby się wypłata tak ze 3 razy w miesiącu, co?
Brywieczór
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:37   #3709
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Przydałaby się wypłata tak ze 3 razy w miesiącu, co?
Brywieczór
Oj tak i by w kalendarzu nie bylo 10-go kazdego miesiaca( ZUS) i 20-go kazdego miesiaca( US)
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 19:43   #3710
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Oj tak wypłata przydałaby się częściej

Objadłam się truskawkami .. na 100% jutro wyjdą mi drobne krostki na buzi
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:46   #3711
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

WashingPowder masz ją na półce i nieczytałeś?
Szybko zabieraj się za czytanko

No to mam kilka nowych pozycji na wish liście ksiązkowej,mnie ostatnio wzieło na B.K.S Iyengar twórca głównego nurtu Yogi,ten facet to filozof niemal wszystko co napisze inspiruje,pomijam fakt ze jest on po 90 a ma tak gibkie ciało jak guma
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 19:51   #3712
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Przydałaby się wypłata tak ze 3 razy w miesiącu, co?
Mnie wystarczyłaby jedna, ale za to 3 razy większa
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:01   #3713
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mnie wystarczyłaby jedna, ale za to 3 razy większa
Etam Kamila. Lepiej systematycznie, brakuje gotowki-ciach przelew. A niem zastanawiax sie, czy wystarczy kasy, czy nie...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:11   #3714
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Etam Kamila. Lepiej systematycznie, brakuje gotowki-ciach przelew. A niem zastanawiax sie, czy wystarczy kasy, czy nie...
Systematycznie przecież, co miesiąc
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:12   #3715
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Elu mówię o tej książce - Sekret Rhonda Byrne. Nie każdemu może podobać się ta książka. Ja uważam że warto ją przeczytać bo pozytwnie nastawia do żcyia czyt. możemy osiągnąć to co chcemy. Na Youtube można sobie film pooglądać (klik).

Mapa marzeń - to wizualizacja naszych marzeń. Tutaj jest to w miarę jasno opisane. A tutaj możecie zobaczyć schemat mapy myśli Wg mnie jak sobie coś zapiszemy, zwizualizujemy to szybciej dążymy do realizacji tego Swoją mapę marzeń zrobiłam po przeczytaniu tego artykułu W Sekrecie też o tym mówią/piszą
W ogóle tam fajnie mówią o prawie przyciągania

Teraz mam ochotę za zakup książki Proś a będzie Ci dane

WashingPowder czytasz Inteligencję Emocjonalną Golemana? Daaawno temu czytałam, fajna książka

A uczącym się polecam mapy myśli - fajna technika na zapamiętanie wielu informacji ))
Tak, dokładnie, tylko w wersji oryginalnej. Dostałem od Taty na dzień dziecka
Może mapy myśli posłużą mi do nauki historii? Nie wchodzi mi ten przedmiot do głowy totalnie....

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość

Wlasnie koncze "napoj" zielono-herbaciano-cytrynowy. Moj patent na pragnienie i nawadniania w czasie upalow.Parzony na sloncu
A cóż to za napój ? Ja kończę litr koktajlu z truskawek!

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Przydałaby się wypłata tak ze 3 razy w miesiącu, co?
Brywieczór
Ano bry ^^. Albo kieszonkowe

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
WashingPowder masz ją na półce i nieczytałeś?
Szybko zabieraj się za czytanko

No to mam kilka nowych pozycji na wish liście ksiązkowej,mnie ostatnio wzieło na B.K.S Iyengar twórca głównego nurtu Yogi,ten facet to filozof niemal wszystko co napisze inspiruje,pomijam fakt ze jest on po 90 a ma tak gibkie ciało jak guma
NIE! Stop, nie kusić! Dopiero w wakacje oddam się książkom. W ciągu tego półrocza miałem czas tylko na kilka książek... A za Potęgę zabiorę się, jak tylko skończę Golemana.

Weekend już jutro się zaczyna!
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:36   #3716
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość

Może mapy myśli posłużą mi do nauki historii? Nie wchodzi mi ten przedmiot do głowy totalnie....

[...]

A cóż to za napój ? Ja kończę litr koktajlu z truskawek!

No coz, historia nigdy nie byla moja dobra strona, ale jednym z moich marzen jest...poznanie jej-czy sa jakies ksiazki o historii dla opornych? Takie, by mozna bylo je czytac z przyjemnoscia, wrecz z wypiekami na twarzy?

A napoj robi sie tak-litr wody zrodlanej, filtrowanej, 2 plasterki cytryny, 4 lyzeczki herbaty zielonej lub czarnej, czerwonej, kto co lubi, i cukier( ja pomijam)
Wszystko stawiam rano na sloncu, stoi sobie taki sloj caly dzien, wieczorem daje do lodowki i od rana nastepnego dnia tankuje.
wlasnie mysle o termosie do pracy
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:13   #3717
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw
czy sa jakies ksiazki o historii dla opornych? Takie, by mozna bylo je czytac z przyjemnoscia, wrecz z wypiekami na twarzy?
Norman Davis Jego knigi mogą zaskoczyć gabarytami, ale co wezmę do ręki to cięzko sie oderwać.

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-06-10 o 21:20
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:16   #3718
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Mnie wystarczyłaby jedna, ale za to 3 razy większa
Też może być

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Oj tak i by w kalendarzu nie bylo 10-go kazdego miesiaca( ZUS) i 20-go kazdego miesiaca( US)
Te instytucje prosiłabym zlikwidować

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Oj tak wypłata przydałaby się częściej
Objadłam się truskawkami .. na 100% jutro wyjdą mi drobne krostki na buzi
Taa, ja zeżarłam wczoraj 4 kukułki i 2 migdały w czekoladzie

A w ogóle to zapomniałam, jak się nazywał płyn do płukania, którego używałam w zeszłym roku Ubrania wyciągnięte z worków po zimie tak obłędnie nim pachną, a ja nie pamiętam

O, miałam napisać, że Davies. Jeszcze się za niego nie wzięłam, ale stoi na półce i się odgraża, że wpadnie w moje ręce
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:19   #3719
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Hodowco, bo zapomniałem powiedzieć (wiem, wiem - )
przyszłą próbeczka! Pięknie zapakowana, tak mi się miło zrobiło. Dziękuję

A perfumy to prawda, najpiękniejsze ujęcie fiołka.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:20   #3720
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Oj tak i by w kalendarzu nie bylo 10-go kazdego miesiaca( ZUS) i 20-go kazdego miesiaca( US)
no i jeszcze 25-go (US VAT-7 tego nie lubię najbardziej
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.