Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 14:23   #3091
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

To prosze dac przyklad i wlasnie w taki sposob sie wpisywac na bibliotece. Kazdy pisze to co mysli i tak jak mu pasuje, nie bedziemy calemu zgromadzeniu narzucac jak ma sie wypowiadac.
Jednym pasuja porownania z tradycyjnymi podkladami, bo od takich zaczynali, inni chca wylacznie wpisy o podkladach mineralnych - dopoki biblioteka sie nie rozrosnie kompendium nie bedzie. Mineraly w Polsce dopiero raczkuja, nic nie powstanie ot tak, hop siup, do tego trzeba czasu.
Wizazowe KWC jest kopalnia wiedzy ale fakt faktem, ze roslo przez 10 lat, oby z mineralami poszlo szybciej

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:25
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:36   #3092
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To prosze dac przyklad i wlasnie w taki sposob sie wpisywac na bibliotece. Kazdy pisze to co mysli i tak jak mu pasuje, nie bedziemy calemu zgromadzeniu narzucac jak ma sie wypowiadac.
Jednym pasuja porownania z tradycyjnymi podkladami, bo od takich zaczynali, inni chca wylacznie wpisy o podkladach mineralnych - dopoki biblioteka sie nie rozrosnie kompendium nie bedzie. Mineraly w Polsce dopiero raczkuja, nic nie powstanie ot tak, hop siup, do tego trzeba czasu.
Wizazowe KWC jest kopalnia wiedzy ale fakt faktem, ze roslo przez 10 lat, oby z mineralami poszlo szybciej
no wlasnie o to chodzi ze ta bibloteka jest ok ale dla poczatkujacych dla uzywajacyh mineralow i chcacych miec zamiennik troche utrudnia szukanie. wpisujac np ze chce LN z edm wyskakuje mi pelno postow ale wiekszosc tyczy sie wypowiedzi "czemu nie pasuje" no fajnie ale to jest przydatne dla osob co dopiero szukaja idealu i sa zieloni jak listki na wiosne. a ktos kto szuka "blizniaczego" odcienia do innego mineralu musi sie przekopywac przez nieprzydatne informacje i w zasadzie i tak nie znajdzie. bo co z tego ze w wyszukiwarce pojawi sie 20 postow a zaden nie tyczy sie tego o co chodzi?

dlatego jestem za stworzeniem watku pt : "blizniacze odcienie"-czyli znajdz odpowiednik kolorku u innego producenta mineralow tylko po 1 mam obawy czy watek nie zostanie usuniety lub podlaczany do tamtego bo "o to samo pytam " mimo iz w watek glowny opiera sie na porownywaniu fluidow a po 2gie uzywam tylko edm i nie mam porownania z innymi i nie mam co w 1 poscie wpisac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:52   #3093
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dlatego jestem za stworzeniem watku pt : "blizniacze odcienie"-czyli znajdz odpowiednik kolorku u innego producenta mineralow tylko po 1 mam obawy czy watek nie zostanie usuniety lub podlaczany do tamtego bo "o to samo pytam " mimo iz w watek glowny opiera sie na porownywaniu fluidow a po 2gie uzywam tylko edm i nie mam porownania z innymi i nie mam co w 1 poscie wpisac
bardzo dobry pomysł
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:54   #3094
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post21430373

zalozylam watek w ktorym beda umieszczane TYLKO mineraly czyli lista kolorow z kazdej marki jakie uzywamy latwo bedzie mozna ustalic alternatywe dla tutejszych edm bez gubienia sie w drogeryjnych fluidach i dlugich opisach kolorow w watku dla poczatkujacych krotko, zwiezle i na temat bez dodatkowych rozwazan
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:55   #3095
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Olkie - wystarczy przeszukac dany watek pod katem nazwy podkladu - ja wlasnie w ten sposob i przy wielkiej pomocy Wizazanek zamowilam podklady w Meow i Blusche - na pewno dam znac, jak do mnie dotra i zostana wyprobowane


Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktos uzywajacy linen/srodek zimy ,light neutral, light/ wiosna ,pozna jesien i fairly light neutral/ lato ma jakies odpowiedniki w innych markach??????
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Agnieszko - mam do Ciebie pytanie - wiem, ze uzywasz podkladow Meow - moj ulubiony podklad EDM to Linen - nie wiem, czy mialas z nim kontakt jesli tak - czy myslisz, ze Abbysynian sleek, Chartreux Sleek - Korat Frisky ( jesli mnie slonce dopadnie - wtedy zmieszam z pozostalymi) - beda odpowiednie?
Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Mój też, ale mam rewelacyjną alternatywę: Fair Golden i Light Golden z Lumiere
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Karolinko
miałam linen na chwilę, potem oddałam siostrze. Ale mniej więcej pamiętam jak wyglądał.
Abbysynian sleek beż z żółcią
Chartreux Sleek bez z nutką ciepłej żółci (trochę brzoskwini w tle) wydawał mi się ciut jaśniejszych od innych kolorów na tym samym poziomie
Korat Frisky żółtawy stonowany

http://s683.photobucket.com/albums/v...Meow/?start=20 tu masz sporo swatchy moich
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
moj ulubiony to Linen wlasnie...

chcialam tez wyprobowac Meow - jedna z Wizazanek podpowiedziala,ze dobry bylby Chartreux sleek (1-very light) -undertone peach&yellow- http://www.meowcosmetics.com/FoundationChartreux.htm

znalazlam tez Abbysinian sleek (1-very light) -undertone beige&yellow-- http://www.meowcosmetics.com/FoundationAbyssinian.htm

swatche Meow

bardzo pomocne sa podpowiedzi Fergusson

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=988
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=837

edit - Olkie - ja w watku, ktory zalozylas widzialabym jeszcze pod lista podkladow - typ cery, jej odcien...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:58
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:14   #3096
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Olkie - wystarczy przeszukac dany watek pod katem nazwy podkladu - ja wlasnie w ten sposob i przy wielkiej pomocy Wizazanek zamowilam podklady w Meow i Blusche - na pewno dam znac, jak do mnie dotra i zostana wyprobowane










bardzo pomocne sa podpowiedzi Fergusson

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=988
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=837

edit - Olkie - ja w watku, ktory zalozylas widzialabym jeszcze pod lista podkladow - typ cery, jej odcien...
wiesz odcien skory moze troche tutaj zmylic. chyba by wystarczyla ta lista odcieni jakie uzywamy bo to tez sugeruje duzo albo foto nagiej skory fktycznie typ skory i najwyzej obok wymienionych kolorow formula to dobry pomyslale z tym odcieniem skory jesli same sobie okreslamy to moze byc mylace dla innych
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:30   #3097
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dwie strony wczesniej tlumaczylam zasady dzialania biblioteki.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3024
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3027
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 15:54   #3098
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja ostatnio zamowilam podklad na allegro za 47 zl razem z przesylka juz, wiec nie tak zle tez przeciez mozecie zamowic na allegro tylko zeby nie bylo tak ze tam tez juz nikt nie bedzie sprzedawal bo za sam podklad 57 zl u dystrybutora + jeszcze przesylka to juz przesada:/, a tak z innej bajki to mam pytanko odnosnie tego zeby podklad pomieszac z jakims kremem i zrobic z niego tak jakby plynny podklad czy robila to ktoras z dziewczyn? jaki krem najlepszy czy humektan ktorego uzywam na codzien sie nada?? i jeszcze jedno mam cere tlusta i troche tradziku fajny jest ten korektor mint bo on zakrywa czerwone krostki ale niewiem czy wam sie tez tak robi ze jak naloze na to podklad mineralny to ten zielony kolorek widac z pod podkladu i widac wtedy jeszcze bardziej gdzie mam krostki zatuszowane co robie nie tak?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:01   #3099
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

o kurcze, ile różów wycofali dawno mnie co prawda na stronie EDM nie było, ale no takich pustek to się nie spodziewałam.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 17:04   #3100
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A ja ostatnio zamowilam podklad na allegro za 47 zl razem z przesylka juz, wiec nie tak zle tez przeciez mozecie zamowic na allegro tylko zeby nie bylo tak ze tam tez juz nikt nie bedzie sprzedawal bo za sam podklad 57 zl u dystrybutora + jeszcze przesylka to juz przesada:/, a tak z innej bajki to mam pytanko odnosnie tego zeby podklad pomieszac z jakims kremem i zrobic z niego tak jakby plynny podklad czy robila to ktoras z dziewczyn? jaki krem najlepszy czy humektan ktorego uzywam na codzien sie nada?? i jeszcze jedno mam cere tlusta i troche tradziku fajny jest ten korektor mint bo on zakrywa czerwone krostki ale niewiem czy wam sie tez tak robi ze jak naloze na to podklad mineralny to ten zielony kolorek widac z pod podkladu i widac wtedy jeszcze bardziej gdzie mam krostki zatuszowane co robie nie tak?
dajesz za duzo korektora, skoro przebija zielony kolor. ja nie lubie minta bo jak dam za malo to potem widac krostki po nalozeniu podkladu a jak dam za duzo to wlasnie przebija. wole sunlight, nawet jak przesadzisz to prawie nie widac albo mozna go rozetrzec delikatnie.

wlasnie na allegro nie ma mojego korektora biga, a za 44 zeta plus przesylka u dystrybutora to za duzo
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:41   #3101
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
bardzo dobry pomysł
no i tak jak myslalam zostal zamkniety mimo iz wiele osob by na nim skorzystalo bardziej niz na tamtym watku;/ a tak to trzeba sie przekopywac przez stos nieprzydatnych porownan do zwyklych fluidow i krazenia wokolo " niby podobny ale to jeszcze nie to" ehh....;/ zostaja zagraniczne fora w takim razie

tutaj jest taki watek jak ktos potrzebuje:
http://www.makeuptalk.com/forums/t42...-20-42510.html
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 23:27   #3102
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja też zamówiłam podkład na allegro 42zł razem z wysyłką... teraz jadę na resztkach także ten sprawdzony zamówiłam a w między czasie sobie potestuję inne firmy a może któraś spasuje
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 11:56   #3103
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
dajesz za duzo korektora, skoro przebija zielony kolor. ja nie lubie minta bo jak dam za malo to potem widac krostki po nalozeniu podkladu a jak dam za duzo to wlasnie przebija. wole sunlight, nawet jak przesadzisz to prawie nie widac albo mozna go rozetrzec delikatnie.

wlasnie na allegro nie ma mojego korektora biga, a za 44 zeta plus przesylka u dystrybutora to za duzo
no wlasnie jak dawalam mniej to widac bylo krostke a za duzo to przebijal, musze wyprobowac tego sunlight'a, u tego uzytkownika co teraz zamawialam podklad mial korektory big za 32 zl ale teraz widze ze nie ma ale robil zamowienie bo ja czekam na podklad wiec moze bedzie mial spowrotem jakby co to moge dac linka jak bedzie mial korektorki
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:19   #3104
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A ja powiem, że już nie zamówię żadnego pędzla z EDM - z ostatniej partii na 5 pędzli 3 gubią włosie i się nie nadają do użytku. Mam dość tej firmy
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:20   #3105
Dzelson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam
Jestem zupełnie nowa na forum i dopiero zaczynam "zabawę" z minerałami, ale juz na początku napotkałam problem z zamówieniem próbek ze stront EDM. Po wpisaniu mojego kodu pocztowego, województwa i państwa pojawił się nastepujący komunikat:

"This shipping method is currently unavailable because of one of these reasons: system can't calculate a quote for your package, Postal service is not available OR grand total is above $60 for International delivery."

Nie wiem co teraz z tym zrobić zeby moje zamówinie zostało zrealizowane po normalnej cenie czyli $3,53...
Proszę o pomoc, z góry dziękuję
Dzelson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:30   #3106
Konfac
Przyczajenie
 
Avatar Konfac
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Dzelson Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zupełnie nowa na forum i dopiero zaczynam "zabawę" z minerałami, ale juz na początku napotkałam problem z zamówieniem próbek ze stront EDM. Po wpisaniu mojego kodu pocztowego, województwa i państwa pojawił się nastepujący komunikat:

"This shipping method is currently unavailable because of one of these reasons: system can't calculate a quote for your package, Postal service is not available OR grand total is above $60 for International delivery."

Nie wiem co teraz z tym zrobić zeby moje zamówinie zostało zrealizowane po normalnej cenie czyli $3,53...
Proszę o pomoc, z góry dziękuję
EDM nie wysyła już do Polski przez USPS które kosztowało 3,53$, jedynie do wyboru jest FedEx, a cene napewno tam masz....
Konfac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:35   #3107
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Dzelson Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zupełnie nowa na forum i dopiero zaczynam "zabawę" z minerałami, ale juz na początku napotkałam problem z zamówieniem próbek ze stront EDM. Po wpisaniu mojego kodu pocztowego, województwa i państwa pojawił się nastepujący komunikat:

"This shipping method is currently unavailable because of one of these reasons: system can't calculate a quote for your package, Postal service is not available OR grand total is above $60 for International delivery."

Nie wiem co teraz z tym zrobić zeby moje zamówinie zostało zrealizowane po normalnej cenie czyli $3,53...
Proszę o pomoc, z góry dziękuję
Jak bys poczytała forum (ten wątek) albo poprostu przetumaczyla sobie to nawet w Google... to bys sie dowiedziala ze EDM juz nie wysyłają do Polski za pomocą USPS...zawsze mozesz wybrać opcje kuriera FedEx lub kupić na Allegro
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:14   #3108
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzelson - zajrzyj do watku ( od postu nr 1890 )
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435836&page=63
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 12:25   #3109
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny a jak pierzecie pedzel flat top?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 12:27   #3110
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak pierzecie pedzel flat top?
O matko...toć to podstawy...skorzystaj z wyszukiwarki zamiast iść na łatwizne...!!!
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:10   #3111
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

dziewczyny mam pytanie czym sie rozni w skladzie o-glo od intensive? jaki jest to ten skladnik ktory nadaje ten "glow"?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:03   #3112
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

tlenek cynku
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:08   #3113
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czym sie rozni w skladzie o-glo od intensive? jaki jest to ten skladnik ktory nadaje ten "glow"?
Cytat:
Napisane przez Marayah Pokaż wiadomość
tlenek cynku
Raczej rodzaj miki
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:06   #3114
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Raczej rodzaj miki
no wlasnie jaka? ktos tu jest znawca? bo chcialam dodac owy skladnik o ile znajde go na kolorowce i przerobic intensiv na lekki glow wlasciwie taka satynka by sie przydala
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:17   #3115
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

znawcą nie jestem, ale nie sadze ze ktoś w lot potrafiłby ci powiedziec którą z mik Carina uzywa do produkcji o-glow, zreszta to pewnie tajemnica handlowa No ale mogę sie mylić, moze sa tu jakies bystre czarownice.

tu wklejałam fotki mik które kupiłam do pudrów, moze Ci sie do czegoś przyda.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=495
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:07   #3116
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, widzicie co się wyprawia na Polskiej stronie EDM bo ja jetsem w głębokim szoku - nie można zamówić osobno zestawów Try Me Free, a poza tym pododowali opcję próbek przy niektórych produktach tylko że te próbki wcale nie mają 1 g tylko 0,28 g jakieś 2 ml jestem ciakwa jak je wysyłają - czy w słoiczkach czy w woreczkach strunowych ?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:13   #3117
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzicie co się wyprawia na Polskiej stronie EDM bo ja jetsem w głębokim szoku - nie można zamówić osobno zestawów Try Me Free, a poza tym pododowali opcję próbek przy niektórych produktach tylko że te próbki wcale nie mają 1 g tylko 0,28 g jakieś 2 ml jestem ciakwa jak je wysyłają - czy w słoiczkach czy w woreczkach strunowych ?
w fiolkach z tego co kojarze u znajomej


ktos wie jaka mika jest w o-glo?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:50   #3118
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja bym dodała taką:
http://www.kolorowka.com/71,sericite-mica.html
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:17   #3119
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

zaraz zobacze czy ja czasem nie mam jak okaze sie ze to ona bedzie fantastycznie a jak nie mam jej to szykuje mi sie chyba zamowienie

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
ktos cos jeszcze typuje?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:23   #3120
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czym sie rozni w skladzie o-glo od intensive? jaki jest to ten skladnik ktory nadaje ten "glow"?
moja ukochana mika to Ivory Lace - http://www.kolorowka.com/33,ivory-lace.html

z innych - lekko perlowa - dla tych, ktorzy zaczynaja mieszanie - lub nie chca zbytnio polyskiwac http://www.kolorowka.com/74,micasilica.html

kolejna mniej polyskujaca -stosowana do matowych kosmetykow - http://www.kolorowka.com/82,satin-pearl-mica.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-08-24 o 14:26
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.