Essence cz. VII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 22:11   #2101
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja się całe życie lenie

co ciekawgo można w Niemczech znaleźć?
W sumie to nie wiem dokładnie, ale pewnie wróżkową, B&W oraz I love Berlin
Nie wiem czy nowa Catrice już nie wyszła. Ten puder Dam się za niego pokroić.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:15   #2102
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

a ja nie potrzebuję nic z wrózkowj limitki ani I love berlin
za 2 tygodnie moze catrice wyjdzie a bedzie tam tydzien, wiec nawet 3 tygodnie ma na wyjscie
tez myslałam nad tym pudrem, ale mam taka ilosc róży, bronzerów i rozswietlaczy, ze przez 10 lat tego nie zuzyję, a że tez rzadko modeluję twarz to pewnie mam zapas na 25 lat
wiesz ile ten puder będzie kosztował?

a w Niemczech mają cos fajnego w stałej ofercie czego nie ma w PL? bo nie mam jak jej wykorzystać
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:33   #2103
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a ja nie potrzebuję nic z wrózkowj limitki ani I love berlin
za 2 tygodnie moze catrice wyjdzie a bedzie tam tydzien, wiec nawet 3 tygodnie ma na wyjscie
tez myslałam nad tym pudrem, ale mam taka ilosc róży, bronzerów i rozswietlaczy, ze przez 10 lat tego nie zuzyję, a że tez rzadko modeluję twarz to pewnie mam zapas na 25 lat
wiesz ile ten puder będzie kosztował?

a w Niemczech mają cos fajnego w stałej ofercie czego nie ma w PL? bo nie mam jak jej wykorzystać
Ja tez mam dużo, ale używam.
Z wróżkowej chce puder i może lakier. Z Berlina lakier i dwa do zdobień, oraz te poduszeczki.
Kurcze, ten puder mnie urzekł
Z tego co wiem to koło 17-18 zł. Pożyjemy zobaczymy jak coś to będę uśmiechać się pełna buzią
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 00:25   #2104
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a ja nie potrzebuję nic z wrózkowj limitki ani I love berlin
za 2 tygodnie moze catrice wyjdzie a bedzie tam tydzien, wiec nawet 3 tygodnie ma na wyjscie
tez myslałam nad tym pudrem, ale mam taka ilosc róży, bronzerów i rozswietlaczy, ze przez 10 lat tego nie zuzyję, a że tez rzadko modeluję twarz to pewnie mam zapas na 25 lat
wiesz ile ten puder będzie kosztował?

a w Niemczech mają cos fajnego w stałej ofercie czego nie ma w PL? bo nie mam jak jej wykorzystać
Ja mam zapasy do końca życia, ale nie potrafię się oprzeć nowym limitowankom Jak Ty to robisz?
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 10:09   #2105
aaurinko
Zadomowienie
 
Avatar aaurinko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Coventry (UK)
Wiadomości: 1 132
GG do aaurinko
Dot.: Essence cz. VII

Metallics jest w Krakowie na czarnowiejskiej - nowiutkie. ( jak któraś chce mogę coś kupić i przesłać)
aaurinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:09   #2106
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ostatnio zdradziłam Essence z E.L.Fem -nie potrzebuję chyba niczego na 20 lat do przodu
a co masz z elfa? i jakie to jest?
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Absolutnie kocham moją paletkę brązów a M. Nie wiem, dlaczego wcześniej nigdy nie używałam metalicznych cieni, te są cudowe.
Ja też kocham swoją brązową i zieloną paletkę ciągle do czegoś używam
A eyelinerem operuje się wręcz bajecznie prosto
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
Tak mi tu komplementujecie ten uśmiech, że chyba się pozbędę 1 kompleksu
Jakiego kompleksu? Kobieto, masz super usmiech
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Lekarz tu już nic nie da. To już jest we krwi
A brązer fajny. Teraz tak się miotam miedzy nim i brązerkiem z Dup Essence. A reszta leży i płacze.
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
z Dup essence? po 1 dziwny skrót :P
po 2 - od czego to skrót? :P
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Miało być Duo róż+brązer, ale mi się palec omsknął
leżę i kwiczę
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Essence podobno nie testuje na zwierzętach,a dziś zauważyłam,że mascara All Eyes on Me(fioletowa) zawiera w sobie koszenilę!!!
Trochę to nie w porządku,że niby zapobiegają jednemu,a pakują w swoje produkty zwłoki mszyc.
Mój tusz już wylądował w koszu.Szkoda,że wcześniej się tego nie dopatrzyłam.
znowu leżę. a co w tym strasznego?
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
choć oczywista rozumiem że jak ktoś chce chronic zwierzaczki to mszyce też.
no w sumie idąc tym tokiem rozumowania... nie zabijajmy komarów, niech nas zjedzą...
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Przerwę Wam dywagacje na temat weganizmu i wegetarianizmu (sama nie jestem ale szanuję ideologię) i zapytam - czy są może z essence cienie do powiek w kolorze białym, ecri, kremowym lub jakimś w tym stylu z dużą ilością drobinek (byle nie złotych)? Ważne też aby sie dobrze trzymały bo chciałam takie do makijażu na sylwestra a nie wiem czy z essence są takie czy lepiej zakupić z my secret sypkie
Ja mam 02 dance all night biały/ecru, tylko że on ma złote drobinki własnie... a może colour and shine nr 06?
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
nie zgadzam się mam fioletowy color&go czy jakos tak się nazywa i jest okey, a zulu, desert fox i jakiś z go snow to takie buble ,że aż mnie wku.. bierze jak nimi maluję
czy ktoś jeszcze jest niezadowolony z Żula? pocieszcie mnie, bo nie mogę odżałowac że go nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
tak zmieniając lekko temat powiem wam, że na białej kredce Essence cienie na powiekach za 5 zł utrzymały mi się w formie praktycznie niezmienionej od godziny 12 do teraz
jakiej białej kredce?
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A jeszcze o tych paseczkowych różach - kupiłam jeden z tych paseczkowych brzoskwiniowych koleżance - ma ciepłą taką trochę złotawą karnację(latem zwłaszcza widać że nie opala się na brąz a na złoto) i mówi że żeby coś było widać musi się albo namachać albo używać tych najciemniejszych pasków - też tak macie?
hmm ja mam wręcz przeciwnie mówimy o pasiakach sun club, tak? u mnie one są bardzo widoczne, trzeba bardzo uwazać żeby nie przesadzić przy nakładaniu, bo bardzo łatwo o to.
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:11
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:09   #2107
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

c.d.

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o miękką i tanią czarną kredkę do oczu
hmm... longlasting? dla mnie absolutnie bije na głowę wszystkie inne.
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Na górną-wodną używam ll, czarnej. O, właśnie, będę powiększać mój 'zbiór' (czarna, brązowa, niebieska) ll - o fioletową i chyba taką jasną, łososiową - ktoś ma? I czekam na limitkę, koniecznie!
Ja mam almost famous (cielistą kredkę longlasting) ale w sumie chyba mogłabym się równie dobrze bez niej obejśc, bo na linii wodnej jest całkiem niewidoczna, a pod linią rzęs też prawie nie daje efektu.
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
- pędzel skośny, genialny do rozświetlacza,
jaki pędzel skośny?
Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy możecie polecić jakiś jasny róż Essnce? niczym muśnięcie? żeby był ze stałej oferty.
silky touch nr 10 adorable
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Moje drogie, na polskiej podstronie Essence aktualna limitowanka zmieniła się z RTP na ...... Metallics. Teraz tylko czekać na wejście do Natur.
niech spadają, ja już mam z metallics wszystko co chciałam chcę fairytale i b&w!!!
Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
trzeba wejść na pasek u góry i nacisnąć trend editions -> out now, powinno wyskoczyć, bo inaczej też mi robiło się jak u Ciebie.
ja tak zrobiłam i na polskiej wersji wyskoczyło mi samo Metallics.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pomysł, może z racji kończącego się roku zacznijmy wypisywać kosmetyki z essence, których fankami jesteśmy i które uważamy za hit 2010r.? Fajnie poznać opinie innych, a nuż coś komuś podpasuje i skorzysta
Moje hity 2010:
- paletki metallics - brązowa i zielona
- pasiak z sun clubu dla brunetek
- matowy brązer sun club dla brunetek
- all over highlighter jest dla mnie hitem wszechczasów
- kredka longlasting czarna
- błyszczyki sun club
- lakier My Little Orchid z RtP
- cień go all girlie
- ach i oczywiście kredka do brwi - ciemniejsza

Ja mam nową propozycję! Dawajcie listę rzeczy, których nie udało Wam się kupic z limitek a co gorsza miałyście okazję je kupić jak ja ale nie zrobiłyście tego i bardzo tego żałujecie. Może ktoś akurat będzie miał na zbyciu
- pasiak ItW
- lakiery Heart Chakra i Zulu z ItW
- błyszczyk czerwony z ItW
- czarny liner i pędzelek z DW (choć pocieszam się że kupię sobie elfa)
- brązer Creamylicious
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 12:21   #2108
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja mam nową propozycję! Dawajcie listę rzeczy, których nie udało Wam się kupic z limitek a co gorsza miałyście okazję je kupić jak ja ale nie zrobiłyście tego i bardzo tego żałujecie. Może ktoś akurat będzie miał na zbyciu
- pasiak ItW
- lakiery Heart Chakra i Zulu z ItW
- błyszczyk czerwony z ItW
- czarny liner i pędzelek z DW (choć pocieszam się że kupię sobie elfa)
- brązer Creamylicious
Ja mam na zbyciu czerwony błyszczyk ItW. Jak jesteś zainteresowana, to mogę Ci odsprzedać. Jest nowy i nieużywany, kupiłam sobie dwa (nie wiem po co mi dwa ), jednego używam, a drugi leży w szufladzie. Daj znać, czy chcesz.
Lakier Heart Chakra też mam na zbyciu. Tylko, że on już używany był - raz nim paznokcie malowałam, jakoś w grudniu. Wtedy go pierwszy raz otworzyłam, więc świeży jest.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2011-01-03 o 12:22
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:39   #2109
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VII

dziewczyny, mam problem. Otóż dziś próbowałam zrobić wzorki tym zestawem ze stempelkiem i nie wychodzi, bo skrobaczka i karta kredytowa ścierają cały lakier (próbowałam różnych lakierów, gęstych) Co radzicie?
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:42   #2110
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Ja mam na zbyciu lakier Zulu i chętnie bym się za coś wymieniła, na przykład za fioletowy lakier z Creamylicious.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:43   #2111
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem. Otóż dziś próbowałam zrobić wzorki tym zestawem ze stempelkiem i nie wychodzi, bo skrobaczka i karta kredytowa ścierają cały lakier (próbowałam różnych lakierów, gęstych) Co radzicie?
na myśl przychodzi mi tylko jedno
zdjąć folię z płytki
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 12:43   #2112
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem. Otóż dziś próbowałam zrobić wzorki tym zestawem ze stempelkiem i nie wychodzi, bo skrobaczka i karta kredytowa ścierają cały lakier (próbowałam różnych lakierów, gęstych) Co radzicie?
Upewnij się, że zdjęłaś wszystkie folie ochronne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:56   #2113
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jakiego kompleksu? Kobieto, masz super usmiech

Ja mam 02 dance all night biały/ecru, tylko że on ma złote drobinki własnie... a może colour and shine nr 06?

Dziękuję Teraz wybielam to będzie jeszcze ładniejszy

Już zakupiłam cień w MS. W sumie i tak się nie przydał bo na Sylwka zostaliśmy w domku i byliśmy baaardzo niegrzeczni

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
c.d.
hmm... longlasting? dla mnie absolutnie bije na głowę wszystkie inne.

Ja mam nową propozycję! Dawajcie listę rzeczy, których nie udało Wam się kupic z limitek a co gorsza miałyście okazję je kupić jak ja ale nie zrobiłyście tego i bardzo tego żałujecie. Może ktoś akurat będzie miał na zbyciu
- pasiak ItW
- lakiery Heart Chakra i Zulu z ItW
- błyszczyk czerwony z ItW
- czarny liner i pędzelek z DW (choć pocieszam się że kupię sobie elfa)
- brązer Creamylicious
Kredkę też kupiłam - Avon.

Co do pasiaka to mogę zerknąć jak będę w Bochni i zakupić go dla Ciebie jak będziesz chciała.
Za Żulem mogę wysłać mamę albo kogoś ze znajomych jak będzie jechał do Buska bo był tam jeszcze jeden o ile dobrze pamiętam.
Brązer Creamylicious mam i mogę wymienić za coś fajnego. Strasznie na niego polowałam a potem się okazało, że jednak nie tego szukałam...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:10   #2114
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VII

Dziękuję Kochane Nie widziałam żadnej folii, ale już ją zdjęłam (jak gamoń to gamoń)

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

działa!
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:11   #2115
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Sexi a czemu bronzer Creamylicious Ci nie podszedł? Bo wiem, że szukalas takiego jakby mozaikowego mineralnego różu/bronzera jak ma MAC i z tego co pamiętam to ten Creamylicious miał być zastępstwem

A przez to ja też nabrałam ochotę na taki mozaikowy komsetyk
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:22   #2116
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Sexi a czemu bronzer Creamylicious Ci nie podszedł? Bo wiem, że szukalas takiego jakby mozaikowego mineralnego różu/bronzera jak ma MAC i z tego co pamiętam to ten Creamylicious miał być zastępstwem

A przez to ja też nabrałam ochotę na taki mozaikowy komsetyk
1. Szukałam różu z odrobiną brązu i rozświetlacza (Coś bardziej w typie Golden Rose czy TBS) a Creamylicious był dodatkowo a nie na zastępstwo bo ze wszystkich limitek, które były dostępne ostatnio tylko jego mi brakowało do kolekcji
2. Tuż przed zdobyciem Creamylicious kupiłam na allegro podobny brązer Joko i okazało się, że są prawie takie same (Joko jest bardziej miedziany).
3. Nie pali mi się z pozbywaniem się Creamylicious ale posiadanie 2 bardzo podobnych kosmetyków o identycznym zapachu jest trochę bez sensu - zwłaszcza, że są bardzo wydajne a ja mam jeszcze kulki brązujące tak, że jak komuś bardzo, bardzo zależy to mogę wymienić.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:44   #2117
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
jakiej białej kredce?
zwykłym białym Essence'owym kajalu

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja mam nową propozycję! Dawajcie listę rzeczy, których nie udało Wam się kupic z limitek a co gorsza miałyście okazję je kupić jak ja ale nie zrobiłyście tego i bardzo tego żałujecie. Może ktoś akurat będzie miał na zbyciu
- lakiery Heart Chakra i Zulu z ItW
Chakre mogę komuś oddać z pocałowaniem ręki, bo Barbiowo wygląda na moich paznokciach i mi nie pasi

Była ja w Naturze, ale Mettalics nie być kurczaki mogłam spytać czy coś wiedzą na ten temat
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:51   #2118
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja mam na zbyciu czerwony błyszczyk ItW. Jak jesteś zainteresowana, to mogę Ci odsprzedać. Jest nowy i nieużywany, kupiłam sobie dwa (nie wiem po co mi dwa ), jednego używam, a drugi leży w szufladzie. Daj znać, czy chcesz.
Lakier Heart Chakra też mam na zbyciu. Tylko, że on już używany był - raz nim paznokcie malowałam, jakoś w grudniu. Wtedy go pierwszy raz otworzyłam, więc świeży jest.
ooo, to ja się na to piszę czy mogłabym prosić o PW w tej sprawie?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam na zbyciu lakier Zulu i chętnie bym się za coś wymieniła, na przykład za fioletowy lakier z Creamylicious.
ja niestety nie mam nic z Creamylicious ale mam inne lakiery na zbyciu podaj mi proszę swojego maila na PW, to wyślę Ci fotki
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Już zakupiłam cień w MS. W sumie i tak się nie przydał bo na Sylwka zostaliśmy w domku i byliśmy baaardzo niegrzeczni
hehe, to fajny sylwek musiał być

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Kredkę też kupiłam - Avon.

Co do pasiaka to mogę zerknąć jak będę w Bochni i zakupić go dla Ciebie jak będziesz chciała.
Za Żulem mogę wysłać mamę albo kogoś ze znajomych jak będzie jechał do Buska bo był tam jeszcze jeden o ile dobrze pamiętam.
Brązer Creamylicious mam i mogę wymienić za coś fajnego. Strasznie na niego polowałam a potem się okazało, że jednak nie tego szukałam...
Sexi, gdyby Ci się udało z Żulem / pasiakiem to byłabym Ci bardzo wdzięczna.
a co do wymianki za Creamylicious to może się jakoś dogadamy
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
zwykłym białym Essence'owym kajalu
dzieki
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-01-03 o 13:52
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:07   #2119
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Sexi, gdyby Ci się udało z Żulem / pasiakiem to byłabym Ci bardzo wdzięczna.
a co do wymianki za Creamylicious to może się jakoś dogadamy
Myślę, że pasiaka powinnam mieć w przeciągu około tygodnia. Co do żula to trochę gorzej - muszę poczekać aż mam będzie jechała do Buska i wtedy ją poproszę o zakup. Nie wiem ile to może potrwać.
Jak będziesz pewna wymianki to się odezwij u mnie na wątku wymiankowym (link w podpisie). Wtedy zrobię zdjęcia i go tam wystawię
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 14:51   #2120
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z essence zgadzam się, nie ma dobrego wysuszacza. Ja mam z Selly Hansen taki podwójny, z jednej strony bazowy, a z drugiej nawierzchniowy, który szybko schnie.
Sama poszukuje nadal idealnego i niedrogiego.



A co do stempli to czasem nie wychodzi, bo lakier jest tak rzadki, że nic nie wychodzi.
Fajny jest Manhattan Dry&Shine albo cos takiego , kosztuje ok 13zl, wysusza blyskawicznie

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem dokładnie, ale pewnie wróżkową, B&W oraz I love Berlin
Nie wiem czy nowa Catrice już nie wyszła. Ten puder Dam się za niego pokroić.
o tak, puder
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:10   #2121
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Ktoś pytał o te różowo-brązowe cienie z itw? ja je mam na wymiankę ale szukam konkretnej rzeczy - mianowicie fioletowego cienia z Cah
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:10   #2122
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
1. Szukałam różu z odrobiną brązu i rozświetlacza (Coś bardziej w typie Golden Rose czy TBS) a Creamylicious był dodatkowo a nie na zastępstwo bo ze wszystkich limitek, które były dostępne ostatnio tylko jego mi brakowało do kolekcji
2. Tuż przed zdobyciem Creamylicious kupiłam na allegro podobny brązer Joko i okazało się, że są prawie takie same (Joko jest bardziej miedziany).
3. Nie pali mi się z pozbywaniem się Creamylicious ale posiadanie 2 bardzo podobnych kosmetyków o identycznym zapachu jest trochę bez sensu - zwłaszcza, że są bardzo wydajne a ja mam jeszcze kulki brązujące tak, że jak komuś bardzo, bardzo zależy to mogę wymienić.
Aha, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Myslalam, że on jakiś niefajny jest, ale teraz juz wszystko jasne


A co do rzeczy, których nie udało mi się kupić:
-osławiony Zulu (ale nie płaczę za nim, bo mam kilka podobnych lakierów no i matt top coat więc przeżyję)
-rozświetlacz Moonlight, niestety nie załapałam się
-pędzelek Moonlight, tu płaczę, że się nie załapałam
-cienie Eclipse (chodziłam koło nich długo i w końcu nie kupiłam, a teraz wydaje mi się, że mogłam jednak wtedy kupić)
-krwisty błyszczyk Eclipse (skusiłam się na czarny)
-zielony lakier z RtP (ale też nie żałuję aż tak bardzo)
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:15   #2123
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o te różowo-brązowe cienie z itw? ja je mam na wymiankę ale szukam konkretnej rzeczy - mianowicie fioletowego cienia z Cah

Uuu, pisałam wcześniej, że widziałam ten cień u siebie w Radomiu w koszyku z przecenami...
Szkoda, bo teraz będę w domu dopiero na początku lutego.

A tak poza tym, to jestem załamana.
Byłam dzisiaj we Wro. w dwóch Douglasach, w jednym w ogóle nie było Essence, a w drugim szafa była tak mała, że nawet nie miała miejsca na limitowanki.
Z tej rozpaczy poszłam do Inglota i wydałam 70 zł, żeby się jakoś pocieszyć :-( :-(

Edytowane przez scarletswalks
Czas edycji: 2011-01-03 o 15:17
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:29   #2124
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o te różowo-brązowe cienie z itw? ja je mam na wymiankę ale szukam konkretnej rzeczy - mianowicie fioletowego cienia z Cah
Ja pytałam, ale nie mam niestety fioletowego cienia CaH Może znajdziesz coś innego u mnie albo może ktoś jeszcze ma te cienie i znajdzie coś u mnie w zamian
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:34   #2125
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Aha, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Myslalam, że on jakiś niefajny jest, ale teraz juz wszystko jasne


A co do rzeczy, których nie udało mi się kupić:
-osławiony Zulu (ale nie płaczę za nim, bo mam kilka podobnych lakierów no i matt top coat więc przeżyję)
-rozświetlacz Moonlight, niestety nie załapałam się
-pędzelek Moonlight, tu płaczę, że się nie załapałam
-cienie Eclipse (chodziłam koło nich długo i w końcu nie kupiłam, a teraz wydaje mi się, że mogłam jednak wtedy kupić)
-krwisty błyszczyk Eclipse (skusiłam się na czarny)
-zielony lakier z RtP (ale też nie żałuję aż tak bardzo)
Fajny, fajny tylko Sexi gapa nabyła 2podobne
Co do rzeczy z eclipse to mogę nabyć przez mamę jak się wybierze kiedyś do Buska
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:38   #2126
scarletswalks
Raczkowanie
 
Avatar scarletswalks
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 319
Dot.: Essence cz. VII

Ja niestety nie załapałam się na róż CaH i rozświetlacz Moonlight, za które dałabym się pociąć.
A dzisiaj widziałam jeszcze jakieś resztki Denim Wanted. Nie widziałam wcześniej, zupełnie nie moje klimaty
scarletswalks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:47   #2127
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Fajny, fajny tylko Sexi gapa nabyła 2podobne
Co do rzeczy z eclipse to mogę nabyć przez mamę jak się wybierze kiedyś do Buska
O to jak byś miala kupować coś przez mamę to daj mi znać wcześniej a ja Ci potiwerdzę, bo nie wiem czy będę przy kasie. Z góry dzięki

Sexi, a w jakiej Ty Naturze kupujesz te rzeczy ze starych limitek, bo piszesz o Busku a jak patrzylam teraz na spis Natur to jest tam, że w Bochni jest Natura
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:50   #2128
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Była ja w Naturze, ale Mettalics nie być kurczaki mogłam spytać czy coś wiedzą na ten temat
Ooo! Jak coś będziesz wiedziała, to daj znać
_________

Rzeczy, których nie udało mi się kupić (lub miałam okazję, ale nie skorzystałam ) :
- błyszczyki Eclipse - wszystkie kolory (mam tylko czarny)
- pędzel Moonlight
- rozświetlacz Moonlight
- szary liner DW
- ogrzewacz Go Snow
- cienie Creamylicious
- brązowa paletka i pędzelek Metallics (ale jest jeszcze szansa )
__________________
- BLOG -
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:54   #2129
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
O to jak byś miala kupować coś przez mamę to daj mi znać wcześniej a ja Ci potiwerdzę, bo nie wiem czy będę przy kasie. Z góry dzięki

Sexi, a w jakiej Ty Naturze kupujesz te rzeczy ze starych limitek, bo piszesz o Busku a jak patrzylam teraz na spis Natur to jest tam, że w Bochni jest Natura
Oki. Oczywiście dam znać. Możliwe, że sama się wybiorę bo mam odwieźć mamie samochód do sprzedaży to bym pojechała Nie wiem czy nie pojadę jutro bo mąż coś przebąkiwał o wolnym...

Ja ich nie kupuję w Naturze tylko w drogerii Piccolo w Busku. W Naturze też się czasami coś trafia ale zazwyczaj tam jest bałagan i mnie to odstrasza. Nie możesz znaleźć Natury w Busku bo to już województwo świętokrzyskie a nie małopolskie:P
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:00   #2130
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tez mam dużo, ale używam.
Z wróżkowej chce puder i może lakier. Z Berlina lakier i dwa do zdobień, oraz te poduszeczki.
Kurcze, ten puder mnie urzekł
Z tego co wiem to koło 17-18 zł. Pożyjemy zobaczymy jak coś to będę uśmiechać się pełna buzią
a ja chyba nic nie chcę
dziwne nie?
hłe hłe ja nawet nie wiem czy kolezanak potrafiłaby mi kupic to co chcę

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja mam zapasy do końca życia, ale nie potrafię się oprzeć nowym limitowankom Jak Ty to robisz?
jak wpadłam w mineralną pułapke to nakupiłam tyle kolorówki, ze mam szlaban na 10 lat ale i tak czasami ciężko się oprzeć
no i rzadko uzywam cieni czy różów
a jak używam to i tak w kółko tych samych
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię

Edytowane przez NaKrawedzi
Czas edycji: 2011-01-03 o 16:10
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.