Essence cz. VII - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 18:05   #2161
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja też przez długi czas oszczędnie nakładałam róż i nie konturowałam twarzy, a potem przyszedł czas Wizażu i oglądania na youtube tutoriali no i stało się...

Ale zaszalałaś na zakupach

Moja Mama używa tych szablonów i bardzo sobie chwali. Cienie troszkę się osypują przy aplikacji dlatego radzę nakładać oszczędnie, po trochu. A najlepiej to leciutko otrzepać pędzelek przed aplikacją
Dzięki za radę.
Ostatnio makijażystka powiedziała żebym przyciemniła brwi i teraz kombinuje. Kupiłam ten zestaw i hennę.
Zobaczymy. A słysze często, ze ten set z Essence jest dobry, to wzięłam.
Czy któraś z Was była dzisiaj koło 16 na Plantowej?Bo jedna dziewczyna też okupowała szafę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:06   #2162
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No wiesz? Taka zdrowa dużo piję :P
tak, tak - jak znajdziecie jakieś cienie to ja będę bardzo jak już mówiłam :P
hehe...to wątroby nawet nie proponuj
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:07   #2163
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
No wiesz? Taka zdrowa dużo piję :P
tak, tak - jak znajdziecie jakieś cienie to ja będę bardzo jak już mówiłam :P
Jakoś potrafię się oprzeć tak kuszącej ofercie
Jakby co, dam znać. Ja tam zawszę grzebię w tych ich słoikach/koszyczkach z ekhm "przecenami".
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:11   #2164
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
EDMy są miodzio, takie miluchne Tego Manhattana oglądałam u znajomej, dla mnie drapak...
no właśnie ale dla mnie porównywalny miękkością do pędzli EDM jest pędzel do różu essence ten brązowy

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nio mozliwe. Moja kumpela ma tez go i ten jej jest drapakiem, a mój nie. Nie wiem od czego to zależy. Same byłyśmy w szoku Ten sam produkt, a taka różnica
normalnie ludzi w balona robią

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
nerek nie chcesz?! A wiesz po ile chodzą? Za taką jedną to taki cień mogłabyś sobie nawet z Australii sprowadzić :brzyda l:

Jak jednak jest w tobie odrobina niepewności, czy ten cień ci się podoba, to zapraszam do swojego wątku z wymianą [link w podpisie]
jak nie chce to ja wezmę twoja nerke o ile działa na czarnym rynku sprzedam i będę miała kase na kosmetyki
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:14   #2165
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ingeborgu ty zły - ogłaszam wszem i wobec że oddam jedną nerkę za cień z moonlight! Jakby ktoś znalazł z swoim koszyczku czy naturze czy chciał oddać mnie to ja bardzo bardzo będę wdzięczna!
Będę pamiętać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:15   #2166
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dzięki za radę.
Ostatnio makijażystka powiedziała żebym przyciemniła brwi i teraz kombinuje. Kupiłam ten zestaw i hennę.
Zobaczymy. A słysze często, ze ten set z Essence jest dobry, to wzięłam.
Ten zestawik jest naprawdę świetny - tani, dobry, wydajny. Jeszcze mogę polecić zestaw do brwi z ELFa, jest cudny. Szczególnie ash dla dziewcząt o jasnej oprawie oczu, ja go posiadam i jest wspaniały.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:18   #2167
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
hehe...to wątroby nawet nie proponuj


Leżę w tej chwili
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 18:20   #2168
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
no właśnie ale dla mnie porównywalny miękkością do pędzli EDM jest pędzel do różu essence ten brązowy

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

normalnie ludzi w balona robią

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


jak nie chce to ja wezmę twoja nerke o ile działa na czarnym rynku sprzedam i będę miała kase na kosmetyki
Oj robię, robia. Powiem Wam we dwie siedziałyśmy we dwie i macałyśmy chyba 30 minut. Nio ja nie wiem co to ma być.
Ten pędzel z Essence jest boski.
Widzę, ze tu czarny handel leci.
Mi by bardziej przydała się nerka na przeszłość

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ten zestawik jest naprawdę świetny - tani, dobry, wydajny. Jeszcze mogę polecić zestaw do brwi z ELFa, jest cudny. Szczególnie ash dla dziewcząt o jasnej oprawie oczu, ja go posiadam i jest wspaniały.
Ooo nie. Kolejna rzecz do listy z Elf-a. A ja nie mogę założyć sobie PayPala. Nie wiem czemu, wyskakuje mi coś takiego że nie można połączyć karty bankomatowej
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:21   #2169
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ten zestawik jest naprawdę świetny - tani, dobry, wydajny. Jeszcze mogę polecić zestaw do brwi z ELFa, jest cudny. Szczególnie ash dla dziewcząt o jasnej oprawie oczu, ja go posiadam i jest wspaniały.
U mnie ich nie ma, a w ciemno prosić o zakup nie będę Brwi są dla mnie powodem do szaleństwa odkąd przemalowałam się na rudo, nie mogę sobie sensownie dopasować czegokolwiek, żeby nie wyglądało sztucznie
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:22   #2170
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Ja żałuję że nie kupiłam cienia fioletowego z Cute as Hell i lakierów tych pastelowych i może bronzera z Itw ,a że kupiłam to Żul i Desert Fox. Jeden mdły szarak,a drugi w kolorze kupy, w dodatku aplikacja koszmarna, jakość straszna,a tak się napalałam :/
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:22   #2171
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oj robię, robia. Powiem Wam we dwie siedziałyśmy we dwie i macałyśmy chyba 30 minut. Nio ja nie wiem co to ma być.
Ten pędzel z Essence jest boski.
Widzę, ze tu czarny handel leci.
Mi by bardziej przydała się nerka na przeszłość

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------


Ooo nie. Kolejna rzecz do listy z Elf-a. A ja nie mogę założyć sobie PayPala. Nie wiem czemu, wyskakuje mi coś takiego że nie można połączyć karty bankomatowej
On ze stałej jest?
Mejuś, możesz sobie przelewem na PP wysłać, ze dwa dni idzie. Bo połączyć chyba tylko kredytówki można...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 18:29   #2172
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ooo nie. Kolejna rzecz do listy z Elf-a. A ja nie mogę założyć sobie PayPala. Nie wiem czemu, wyskakuje mi coś takiego że nie można połączyć karty bankomatowej

Mejaczku, kochana, ja też nie mam pp, kupuję na wspólnych wizażowych zamówieniach

Maqda - gdybyś miała okazję, zobacz sobie ten zestaw do brwi, jest świetny, kredka najjaśniejsza też jest dobra - jest lekko rudawa, ja ją mam, mam jasne brwi i jest dobra. Faktycznie, z rudymi włoskami to jest potem problem, żeby coś sobie odpowiedniego dopasować, ale warto cierpieć, dla efektów, bo rude jest piękne
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:38   #2173
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
U mnie ich nie ma, a w ciemno prosić o zakup nie będę Brwi są dla mnie powodem do szaleństwa odkąd przemalowałam się na rudo, nie mogę sobie sensownie dopasować czegokolwiek, żeby nie wyglądało sztucznie
Uuu to widzę, że szaleństwo na włosach.
Ja mam naturalnie rudo-kasztanowe kręcone włosy i jakoś brwi mnie nigdy nie obchodziła. Ale jak Zuza poszalała na mojej twarzy, to zaczęłam na to zwracać uwagę. I dlatego ten zestaw.
Jutro rano zrobię testy, a wieczorem henna.
U mnie w jednej Naturze tez nie było. jak będziesz chciała to mogę jutro porobić zdjęcia i wrzucę na bloga


---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
On ze stałej jest?
Mejuś, możesz sobie przelewem na PP wysłać, ze dwa dni idzie. Bo połączyć chyba tylko kredytówki można...
A możliwe. Ja nawet dokładnie nie wiem jaka ta karta jest. Wiem, ze musiałam ją do kredytu studenckiego założyć. Znacie jakieś kredytowe, za których prowadzenie się nie prowadzi. Jak ktoś mógłby opisać na off topach, bo się już gubięMbank ma coś takiego? Wiem, wiem jestem czasem ciemna




---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mejaczku, kochana, ja też nie mam pp, kupuję na wspólnych wizażowych zamówieniach

Maqda - gdybyś miała okazję, zobacz sobie ten zestaw do brwi, jest świetny, kredka najjaśniejsza też jest dobra - jest lekko rudawa, ja ją mam, mam jasne brwi i jest dobra. Faktycznie, z rudymi włoskami to jest potem problem, żeby coś sobie odpowiedniego dopasować, ale warto cierpieć, dla efektów, bo rude jest piękne
A możesz coś więcej powiedzieć o tej kredce? Bo tez nad nią myślałam,a le boj się że z moimi zdolnościami to mogę sobie tak na pakować, że będzie krzywda

Na wspólne zakupy to czekam, aż mi kredyt wróci,a le dzięki za rade. Tez nad tym myślałam, ale chciałabym tez mieć możliwość sama. A do tego u mnie każdy przelew 50 gr.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:38   #2174
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

a ja ostatnio weszłam w posiadanie "katalogu" essence. jest tam opisana cała kolorówka marki wraz z cenami i kolorami była jeszcze książeczka dotycząca innych produktów marki, ale jakoś nie wzięłam
dorwałam ją w Naturze w Bielsku- Białej w Gemini
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:48   #2175
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Uuu to widzę, że szaleństwo na włosach.
Ja mam naturalnie rudo-kasztanowe kręcone włosy i jakoś brwi mnie nigdy nie obchodziła. Ale jak Zuza poszalała na mojej twarzy, to zaczęłam na to zwracać uwagę. I dlatego ten zestaw.
Jutro rano zrobię testy, a wieczorem henna.
U mnie w jednej Naturze tez nie było. jak będziesz chciała to mogę jutro porobić zdjęcia i wrzucę na bloga
No szaleństwo Ale zawsze marzyłam o rudym, z tym że kilka razy farbowałam na ciemny czekoladowy brąz, więc musiałam rozjaśniać i dlatego dopiero od trzech miesięcy takie mam Ja na brwi zaczęłam zwracać uwagę gdzieś ze dwa miesiące temu - kiedy zauważyłam, że na jedym zdjęciu wyglądałam jakbym ich nie miała wcale, bo miałam mocne oczy. A takie zwykle noszę, więc... A za zdjęcia będę bardzo wdzięczna
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:51   #2176
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej powiedzieć o tej kredce? Bo tez nad nią myślałam,a le boj się że z moimi zdolnościami to mogę sobie tak na pakować, że będzie krzywda

Na wspólne zakupy to czekam, aż mi kredyt wróci,a le dzięki za rade. Tez nad tym myślałam, ale chciałabym tez mieć możliwość sama. A do tego u mnie każdy przelew 50 gr.
Jest troszkę twarda, ma kolor rudawo-jasno-brązowy. Efekt jest trwały, ładnie daje się nią modelować brwi - ja jej używam do korekcji kształtu, tam gdzie coś mi nie gra. Gdy coś nie wyjdzie, można spokojnie rozetrzeć ją palcem. U mnie muszę się nią obchodzić ostrożnie, bo jestem ciemną blondynką i kiedy przesadzę, kolor na brwiach jest za bardzo rudawy, co przy jasnej oprawie oczu wygląda dziwnie To jej wada, niby jest dla blondynek/rudych, ale ma za dużo tych rudych tonów.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:52   #2177
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ja żałuję że nie kupiłam cienia fioletowego z Cute as Hell i lakierów tych pastelowych i może bronzera z Itw ,a że kupiłam to Żul i Desert Fox. Jeden mdły szarak,a drugi w kolorze kupy, w dodatku aplikacja koszmarna, jakość straszna,a tak się napalałam :/
ja miałam zamiar kupić , lecz jakoś tak przestraszył mnie ten mat
U mnie ten bronzer normalnie leży w dużych ilościach ..... tak samo jak cienie

A wiecie co mi się przytrafiło !!
idę sobie do szafek z essence a tu nagle przebłysk i pojawia się limitowanka
róż z roświetlaczem essence crazy about colour
biorę go w swoje łapska a tu nagle z tyłu pisze TESTER (

oparłam się pokusie kupienia pudru antybakteryjnego , cieni i błyszczyka

za to kupiłam czekoladową maseczke za 3.29 [ śmierdzi ..]
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:55   #2178
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
No szaleństwo Ale zawsze marzyłam o rudym, z tym że kilka razy farbowałam na ciemny czekoladowy brąz, więc musiałam rozjaśniać i dlatego dopiero od trzech miesięcy takie mam Ja na brwi zaczęłam zwracać uwagę gdzieś ze dwa miesiące temu - kiedy zauważyłam, że na jedym zdjęciu wyglądałam jakbym ich nie miała wcale, bo miałam mocne oczy. A takie zwykle noszę, więc... A za zdjęcia będę bardzo wdzięczna
Czyli też niedawno
Ja lubię swoje włosy, ale nic nie mogę z nimi zrobić to kombinuje z twarzą
Ja w zależności o humoru. Raz taki makijaż,raz inny, dlatego mam tyle cieni. Z Essence co chwile mi się powiększa kolekcja.
Ja dopiero teraz widzę, że moje brwi są jakieś takie byle jakie, ale że nie jestem doświadczona to boję się żebym sobie nie zaszkodziła.
A macie może ta odżywkę do brwi i rzęs?
Zdjęcia pokarzą się jutro


---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio weszłam w posiadanie "katalogu" essence. jest tam opisana cała kolorówka marki wraz z cenami i kolorami była jeszcze książeczka dotycząca innych produktów marki, ale jakoś nie wzięłam
dorwałam ją w Naturze w Bielsku- Białej w Gemini
A to tez mam taki Tzn wszystkie 4 jakie wypuścili.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 18:58   #2179
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
róż z roświetlaczem essence crazy about colour
biorę go w swoje łapska a tu nagle z tyłu pisze TESTER (
Mi się ta bestia marzy... Bo na całe szczęście brązerów nie używam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Czyli też niedawno
Ja lubię swoje włosy, ale nic nie mogę z nimi zrobić to kombinuje z twarzą
Ja w zależności o humoru. Raz taki makijaż,raz inny, dlatego mam tyle cieni. Z Essence co chwile mi się powiększa kolekcja.
Ja dopiero teraz widzę, że moje brwi są jakieś takie byle jakie, ale że nie jestem doświadczona to boję się żebym sobie nie zaszkodziła.
Ja ostatnio z brązami kombinuję, mam sporo szarości i fioletów, ale bordo przykładowo też mam Teraz jakiś sensowny czerwony i taki żywy fiolet mi się marzy... Bo ani zieleni, ani niebieskiego (tylko granat) nie lubię...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2011-01-03 o 18:59
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 19:06   #2180
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Mi się ta bestia marzy... Bo na całe szczęście brązerów nie używam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------


Ja ostatnio z brązami kombinuję, mam sporo szarości i fioletów, ale bordo przykładowo też mam Teraz jakiś sensowny czerwony i taki żywy fiolet mi się marzy... Bo ani zieleni, ani niebieskiego (tylko granat) nie lubię...
Ja ostatnio zdobył cac i jest taaaaka happy.
Jakiś żywy fiolet ostatnio widziałam, bo sama ostatnio w fioletach siedzę
Co rozumiesz przez sensowny, bo mogę się rozglądać


---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja miałam zamiar kupić , lecz jakoś tak przestraszył mnie ten mat
U mnie ten bronzer normalnie leży w dużych ilościach ..... tak samo jak cienie

A wiecie co mi się przytrafiło !!
idę sobie do szafek z essence a tu nagle przebłysk i pojawia się limitowanka
róż z roświetlaczem essence crazy about colour
biorę go w swoje łapska a tu nagle z tyłu pisze TESTER (

oparłam się pokusie kupienia pudru antybakteryjnego , cieni i błyszczyka

za to kupiłam czekoladową maseczke za 3.29 [ śmierdzi ..]
A to dziady kombinatorzy. A u nas w koszykach stara bida. Żadnych limitek

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Jest troszkę twarda, ma kolor rudawo-jasno-brązowy. Efekt jest trwały, ładnie daje się nią modelować brwi - ja jej używam do korekcji kształtu, tam gdzie coś mi nie gra. Gdy coś nie wyjdzie, można spokojnie rozetrzeć ją palcem. U mnie muszę się nią obchodzić ostrożnie, bo jestem ciemną blondynką i kiedy przesadzę, kolor na brwiach jest za bardzo rudawy, co przy jasnej oprawie oczu wygląda dziwnie To jej wada, niby jest dla blondynek/rudych, ale ma za dużo tych rudych tonów.
A to jest ten odcień 03, najjaśniejsza? Chyba się skuszę, ale najpierw popracuję z setem, bo jakoś wydawało mi się że z cieniami łatwiej skoryguje niedociągnięcia.
Dzięki za opinię
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:08   #2181
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek
A macie może ta odżywkę do brwi i rzęs?
Ja miałam dwa razy tą z Essence, jest całkiem niezła. Tylko opakowanie ma badziewne, szybko się psuje i nie nadaje się już do niczego. Lepsza jest z constans carrol.


mejaczku - proszę, mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam U mnie lepiej domalowywanie wychodzi kredką Potem myk na to wosk i cienie i jest pięknie.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2011-01-03 o 19:12
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:18   #2182
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Już zakupiłam cień w MS. W sumie i tak się nie przydał bo na Sylwka zostaliśmy w domku i byliśmy baaardzo niegrzeczni

Dlaczego mój TŻ mieszka daleko i nie mogłam z nim spędzić tej nocy w podobny sposób?!


Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
W sumie nie ma czego żałować, ja mam te cienie - róż i fiolet i jakoś ich nie używam, bo kolory są takie hmmm "trudne". Róż jest świetny na policzki, ale na oczach wygląda tanio, tak bazarkowo. Albo ja się nie umiem umalować tymi cieniami Co do cieni z moonlight - mam róż, jest śliczny, ale naprawdę delikatny, ledwo go widać.
Ja też mam, cięzko mi się z nimi pracuje, nie lubię ich, opakowania jednak cudowne, czasami na nie po prostu patrzę
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:31   #2183
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja miałam dwa razy tą z Essence, jest całkiem niezła. Tylko opakowanie ma badziewne, szybko się psuje i nie nadaje się już do niczego. Lepsza jest z constans carrol.


mejaczku - proszę, mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam U mnie lepiej domalowywanie wychodzi kredką Potem myk na to wosk i cienie i jest pięknie.
Ooo nio tak, jeszcze wosk muszę kupić Jaki polecacie, bo chyba w Essence czegoś takiego nie ma.
Pokombinuje jakoś, bo też słyszałam,z ę tak odżywka jest fajna.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:31   #2184
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. VII

Co do kredki do brwi najjaśniejszej: czy wasze też mają trochę drobinek Kolor 02 (brąz) ich nie ma (mam obie kredki). Co jak co, ale kredka do brwi z drobinkami?
__________________
- BLOG -
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:32   #2185
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość

Dlaczego mój TŻ mieszka daleko i nie mogłam z nim spędzić tej nocy w podobny sposób?!




Ja też mam, cięzko mi się z nimi pracuje, nie lubię ich, opakowania jednak cudowne, czasami na nie po prostu patrzę
A dlaczego ja nie mam obecnie tż'ta, żeby z nim spędzać noc w taki sposób
A bo tak to już jest jak kupuje się kosmetyk dla opakowania
Z Essence tez się tak zdarza
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:36   #2186
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość

Dlaczego mój TŻ mieszka daleko i nie mogłam z nim spędzić tej nocy w podobny sposób?!




Ja też mam, cięzko mi się z nimi pracuje, nie lubię ich, opakowania jednak cudowne, czasami na nie po prostu patrzę

Ja w sylwestra byłam sama w domu, to się dopiero nazywa los :P


Te cienie jakoś się essence nie udały. Są śliczne, takie urocze i cukierkowe, ale nie umiem się nimi umalować...


Cytat:
Napisane przez mejaczek
Ooo nio tak, jeszcze wosk muszę kupić Jaki polecacie, bo chyba w Essence czegoś takiego nie ma.
Pokombinuje jakoś, bo też słyszałam,z ę tak odżywka jest fajna.
Essence nie ma wosku. Dobre mają w ofercie inglot i elf, tyle wiem.


Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble
Co do kredki do brwi najjaśniejszej: czy wasze też mają trochę drobinek Kolor 02 (brąz) ich nie ma (mam obie kredki). Co jak co, ale kredka do brwi z drobinkami?
Moja nie ma drobinek, dziwne
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:41   #2187
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja w sylwestra byłam sama w domu, to się dopiero nazywa los :P


Te cienie jakoś się essence nie udały. Są śliczne, takie urocze i cukierkowe, ale nie umiem się nimi umalować...




Essence nie ma wosku. Dobre mają w ofercie inglot i elf, tyle wiem.




Moja nie ma drobinek, dziwne
Czyli Inglocie witaj. A to jest tak do kompletowania w paletce pro-3 np? Bo nie wiem czy mam wydłubywać z niej wkład i w jakiej jest cenie?
Drobinki, czy brwiach, to chyba tylko w sylwka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:53   #2188
Gosiaczek21śl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 315
Dot.: Essence cz. VII

http://www.chicprofile.com/2010/12/c...os-prices.html

Niecałą godzinkę temu zakupiłam puder rozświetlający i pędzel oraz nielimitowany eyeliner carbon black.

I z Essence podwójny kajal black&white.

Pędzlem i pudrem jestem urzeczona...
__________________
Razem od... 13.06.2005r.
Narzeczeństwo od... 25.12.2007r.
Małżeństwo od... 08.08.2008r.



Essence...
Gosiaczek21śl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:56   #2189
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Wrocław

Dzisiaj byłam w Pasażu i nadal resztki limitek, ktoś się pytał gdzie one są a więc: jak się wchodzi do Douglasa po prawej stronie jest taki jakby "słup" i za nim od strony kolorówki są te limitki na takim jakby stoliczku z lusterkiem

W ogóle pragne Wam się pochwalić, wiem nie powinnam ale tylko Wy zrozumiecie moją radość... właśnie dostałam wiadomość że jutro będzie wysłana paczka z... czarnym lakierem i białym cieniem z B&W! dodatkowo lakiery z Metalics i inne wspaniałości kosmetyczne które sobie zamówiłam u rodzinki z Berlina Aż mnie nosi jak pomyśle co zrobie jak dostane paczke w swoje łapki
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 20:05   #2190
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek21śl Pokaż wiadomość
http://www.chicprofile.com/2010/12/c...os-prices.html

Niecałą godzinkę temu zakupiłam puder rozświetlający i pędzel oraz nielimitowany eyeliner carbon black.

I z Essence podwójny kajal black&white.

Pędzlem i pudrem jestem urzeczona...
Gratuluje
Kup mi i wyślij (oczywiście zapłacę)
Ja się chyba zapłaczę bez tego pudru
Bez białego cienia z b&w też


---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Wrocław

Dzisiaj byłam w Pasażu i nadal resztki limitek, ktoś się pytał gdzie one są a więc: jak się wchodzi do Douglasa po prawej stronie jest taki jakby "słup" i za nim od strony kolorówki są te limitki na takim jakby stoliczku z lusterkiem

W ogóle pragne Wam się pochwalić, wiem nie powinnam ale tylko Wy zrozumiecie moją radość... właśnie dostałam wiadomość że jutro będzie wysłana paczka z... czarnym lakierem i białym cieniem z B&W! dodatkowo lakiery z Metalics i inne wspaniałości kosmetyczne które sobie zamówiłam u rodzinki z Berlina Aż mnie nosi jak pomyśle co zrobie jak dostane paczke w swoje łapki

Gratulacje kochana.
Powiem, że jednocześnie się cieszę i zazdroszczę. Ale to chyba norma na tym forum. Cieszyć się że inna coś zdobyła, ale ubolewać ze samemu się nie może
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.