ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-20, 22:01   #961
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ja mam troche inne pytanko- posmarowalam sobie AD kremikiem ziaii CALM i mam teraz na policzku 2 wielkie ropne gule, ktore tak jakby maja w sobie krew i pod skora sa No i teraz moje pytanie: mial ktos cos podobnego?? co ja mam na to poradzic?? czym te cholery wysmarowac??
Wybaczcie panike ale to moje pierwsze gule od 4-5lat
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 08:32   #962
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Question Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam! Jestem nowa na wizażu. Wczoraj zakupiłam Acne Derm. Jesczze sie nim nie smarowałam.
U mnie sparwa wyglada tak, że mam gronkowca. Brałam autoszczepionke i nadal na buzi mam wypryski oraz bordowo-fioletowe plamy (chyba zostaja slady). Czy mogę się smarowac tym kremem? Dodam, że przez 10 lat leczyłam się u dermatologów na trądzik, a był to gronkowiec. Kiedyś byłam tez na kwasach u dermatologa.
Czy ten krem mi nie zaszkodzi? Mogę go uzywac, czy przy gronkowcu lepiej nie...
Z góry dziękuje za pomoc.
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 10:23   #963
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mallutka moze sprobuj zlagodzic te gule Panthenolem (np. masc lub lotion Bephanten) on bardzo lagodzi wszelkie podraznienia i stany zapalne.

A po jakim czasie mozna spodziewac sie wysypu lub luszczenia po AD?
Ja posmarowalam sie nim dopiero 3 razy i po ostatnim razie troszke luszczy mi sie skora na policzku i wokol ust. Czy to moze byc po AD?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:04   #964
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Weronisia ja uzywalam w zeszlym roku przez ok 6 miesiecy i naprawde nic mnie nie wyspypalo- no chyba, ze za wysyp mozna uznac 2-3 krostki w okolicach nosa, ktory mialam bardzo zanieczyszczony. Potem kilka miesiecy przerwy i teraz gdzies od powrotu z wakacji czyli polowy sierpnia uzywam sobie AD i naprawde jest bardzo dobrze. No nie liczac eksperymentu z polozeniem na AD kremu i w rezultacie tych 2 gul Dodam tylko, ze odczekalam ponad godzinke i inne wizazanki sobie chwalily takie polaczenie wiec sie nie przejmuj tym wysypem, bo moze wogole cie nie spotka
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 11:09   #965
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, a co z pieprzykami? Czy można je smarować AD lub innymi kwasami.
Ja mam na twrzy 3 małe, nie smaruję ich specjalnie, po prostu są tak niewielkie, że nie zwracam uwagi na to, że "machnę" je warstwą AD
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 18:43   #966
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Mallutka moze sprobuj zlagodzic te gule Panthenolem (np. masc lub lotion Bephanten) on bardzo lagodzi wszelkie podraznienia i stany zapalne.

A po jakim czasie mozna spodziewac sie wysypu lub luszczenia po AD?
Ja posmarowalam sie nim dopiero 3 razy i po ostatnim razie troszke luszczy mi sie skora na policzku i wokol ust. Czy to moze byc po AD?
Może być. Mnie po trzecim razie coś tam się łuszczyło, a teraz wysyp jest 'na całego' - są po prostu małe, czerwone krostki. Nie bolą, nie swędzą, stąd przeczuwam, że to oczyszczanie - bo zaczęło się parę dni przez rozpoczęciem stosowania AD, a teraz wszystko ruszyło 'pełną parą'.
Nie mogę się doczekać, aż to wszystko wylezie.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 19:00   #967
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Cały czas mam takie krostki na twarzy w miejscu, gdzie wcześniej miałam zapchane pory. Krostki są malutkie, no ale wypukłe, czuć je pod palcami. Fakt, to pojawiło się zanim zaczęłam stosować AD (był więc tylko Effaclar i maseczka aspirynowa).. ale teraz się zastanawiam, czy to nadal oczyszczanie, czy baza AD mnie zapchała (Smok w innym wątku innej osobie przedstawiła taką hipotezę).
Czy to możliwe, żeby baza AD zapchała?
Jeśli tak, to co zrobić? Skinoren? Hascoderm?....

No i jak długo trwa to 'wyłażenie' całego tałatajstwa z porów??
Ja stosowalam Acne,a potem Hascoderm i wolałam Acne Tzw. "tępa" twarz po Acne była dla mnie fajniejsza niż leista ciut konsystencja drugiego specyfiku,a co za tym idzie film jaki zostawał.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 20:09   #968
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja stosowalam Acne,a potem Hascoderm i wolałam Acne Tzw. "tępa" twarz po Acne była dla mnie fajniejsza niż leista ciut konsystencja drugiego specyfiku,a co za tym idzie film jaki zostawał.
Znaczy się - Hasco zostawiał lekki film? Ja bym coś takiego wolała, bo po Acne mam wrażenie naprawdę bardzo suchej twarzy i nie jest to zbyt przyjemne.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 08:12   #969
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czy ktoś cos wie w mojej sprawie?????
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 12:59   #970
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz


Niemal kończe dziś drugą tubkę Acne derm, jednak moje chrostki na policzkach nadal nie znikły ( co prawda widze poprawe ale nie na takie efekty czekałam Pozatym nadal nie moge sie pozbyć zaskurników, sa bardzo małe i głeboko osadzone, powinnam kupić kolejna tubke acne derm i cierpliwie czekac na efekty ? jak narazie minoł miesiąc, cere mam bardzo wysuszona i pojawiają sie nowe pryszcze.. czy to ciągle efekt czyszczenia cery przez Acne derm ?? strasznie sie załamałam myslałam ze skoro nastepuje jakas poprawa to teraz bedzie tylko lepiej ..
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 13:22   #971
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poziomka18 Pokaż wiadomość

Niemal kończe dziś drugą tubkę Acne derm, jednak moje chrostki na policzkach nadal nie znikły ( co prawda widze poprawe ale nie na takie efekty czekałam Pozatym nadal nie moge sie pozbyć zaskurników, sa bardzo małe i głeboko osadzone, powinnam kupić kolejna tubke acne derm i cierpliwie czekac na efekty ? jak narazie minoł miesiąc, cere mam bardzo wysuszona i pojawiają sie nowe pryszcze.. czy to ciągle efekt czyszczenia cery przez Acne derm ?? strasznie sie załamałam myslałam ze skoro nastepuje jakas poprawa to teraz bedzie tylko lepiej ..
A ile go nakładasz na twarz? Może za mało?

W ulotce jest napisane, że powinny być 4 cm kremu. Trudno to rozsmarować na twarzy, ale się da.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 13:28   #972
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Rano nie kłade go za dużo, wieczorem niezałuje go Nie uzywam zadnego innego kremu..toników..podkładów , twaz przemywam zelem ivostin, a cere mam bardzo wysuszona i te wredne chrostki na policzkach utrzymuja sie juz bardzo długi czas ( sama nie wiem czy kupic nastepna tubke czy zawitac znowu do dermatologa
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 14:02   #973
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mariolitka Pokaż wiadomość
czy ktoś cos wie w mojej sprawie?????
ja bym ci chetnie napisala ale nie wiem, badz dzielna i poczekaj na bardziej doswiadoczone wizazanki

poziomka18 ja sie na tym super nie znam ale wiekszosc wizazanek ( w tym ja ) doczekalo sie super efektow stosujac AD na noc a na dzien filtry (ktore w moim przypadku sa baaardzo nawilzajace (avene)). Wiec moze sprobuj takiej pielegnacji
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 14:07   #974
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez poziomka18 Pokaż wiadomość
Rano nie kłade go za dużo, wieczorem niezałuje go Nie uzywam zadnego innego kremu..toników..podkładów , twaz przemywam zelem ivostin, a cere mam bardzo wysuszona i te wredne chrostki na policzkach utrzymuja sie juz bardzo długi czas ( sama nie wiem czy kupic nastepna tubke czy zawitac znowu do dermatologa
Po pierwsze o ile wiem, kwasów lepiej nie stosować rano.

Po drugie przy stosowaniu kwasów należy koniecznie smarowac grubo twarz stabilnym filtrem z spf 50+ - jeśli oczywiście nie chcesz mieć w przyszłości licznych przebarwień i jeszcze większego wysypu krostek.

Na forum biochemii kosmetycznej jest kilka wątków poświęconych temu tematowi. Wiele filtrów ma swoje osobne wątki jak np. te:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116017
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113334
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113093
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113259

Większość stabilnych filtrów jest dostępna w aptekach i niestety zakup butli 100 ml to koszt ok 50-60 zł (starcza na jakiś miesiąc, półtora). Tańsze stabilne filtry ma Iwostin:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114118

Poza tym przed rozpoczęciem zabawy z kwasami dobrze jest pogłębić wiedzę na ten temat, bo krem z kwasem to nie kremik nawilżający i można sobie zrobić kuku (tak jak kiedyś autorka tego posta). Warto przeczytać wątki podpięte tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99094
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 14:15   #975
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mariolitka Pokaż wiadomość
Witam! Jestem nowa na wizażu. Wczoraj zakupiłam Acne Derm. Jesczze sie nim nie smarowałam.
U mnie sparwa wyglada tak, że mam gronkowca. Brałam autoszczepionke i nadal na buzi mam wypryski oraz bordowo-fioletowe plamy (chyba zostaja slady). Czy mogę się smarowac tym kremem? Dodam, że przez 10 lat leczyłam się u dermatologów na trądzik, a był to gronkowiec. Kiedyś byłam tez na kwasach u dermatologa.
Czy ten krem mi nie zaszkodzi? Mogę go uzywac, czy przy gronkowcu lepiej nie...
Z góry dziękuje za pomoc.
Mariolitko, a konsultowałaś tę sprawę z lekarzem? Sądzę, że w tej sprawie byłaby to najbardziej kompetentna osoba. Ja na przykład nie wiem jak się ma stosowanie kwasów a zakażenie skóry gronkowcem. Nie wiem jak Ci pomóc.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 16:14   #976
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Pewnie macie racje..przesadziłam z stosowaniem acne derm, ku[ie nastepna tubke i krem ochronny, bede smarowała się tylko wieczorem grubszą warstwą a rano zmywała tważ i nakładała tylko krem ochronny Mam pytanko...jak długo czekałyście aż z Waszej tważy znikło całkowice te paskudztwo( trądzik, zaskórniki, przebarwienia) ile czekałyscie...ile tubek zużylyście?? Najbardziej denerwują mnie te paskudne czarne zaskurniki...acne derm poradzi sobie rownierz z nimi ?? z góry wielkie dzieki
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 20:50   #977
Flykee
Zadomowienie
 
Avatar Flykee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań-Gdynia
Wiadomości: 1 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja dziś kupiłam za 19.60 i poraz pierwszy nałożyłam. Nic się niedzieje, żadnego pieczenia, tylko troche sucha twarz. Pani w aptece zapytała czy poraz pierwszy i uprzedziła o skutkach...

Wiem że często się pytania powtarzają, ale nieznalazłam czy AD wybiela piegi?
Mam ich mnóstwo a niekoniecznie chcę się ich pozbyć
Flykee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 21:08   #978
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD ogólnie rozjaśnia cerę, więc może zdarzyć się tak, że i piegi znikną.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 21:12   #979
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Może lekko je rozjaśnic, ale musiałabys uzywac AD miesiącami
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 22:16   #980
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi
Nie konsultowałam z lekarzem, poniewaz od biologa wiem, ze mam gronkowca. Dermatolog na to nic nie pomoze. W sumie nie mam kogo zapytac. Myślałam, ze moze któras z Was wie...Ale dziękuje. Moze spróbuje i zobacze co bedzie. W sumie u mnie wszytsko wyglada jak zwykły tradzik i przez cały czas lekarze mi mówili, ze taki mam...
Miłego weekendu
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 06:16   #981
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mariolitko, a może lepiej było by poczekać aż się pozbędziesz tego gronkowca i dopiero później rozpocząć kurację AD? Może tak byłoby bezpieczniej... .

Wiem, że gronkowiec jest bardzo trudny do wyleczenia: mój mąż miał nim zainfekowane gardło, był dwa i pół roku (z krótkimi przerwami) na kuracji różnymi antybiotykami, aż w końcu pomogła mu właśnie autoszczepionka i spotkanie na swojej drodze doświadczonego i świadomego lekarza. Pech chciał, że jak został wyleczony gronkowiec, to się przyczepił paciorkowiec (tu na szczęście pomogła dobrze dobrana kuracja antybiotykowa).
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 13:51   #982
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mariolitka Pokaż wiadomość
Dziekuję wszystkim za odpowiedzi
Nie konsultowałam z lekarzem, poniewaz od biologa wiem, ze mam gronkowca. Dermatolog na to nic nie pomoze. W sumie nie mam kogo zapytac. Myślałam, ze moze któras z Was wie...Ale dziękuje. Moze spróbuje i zobacze co bedzie. W sumie u mnie wszytsko wyglada jak zwykły tradzik i przez cały czas lekarze mi mówili, ze taki mam...
Miłego weekendu
Mariolitko, ja wprawdzie nie stosowałam nigdy Acne Dermu, ale retinoidy typu Retin A, żel Isotrexin, itd. i mi pomogły na wypryski i ślady po pryszczach, ale poprawa była tylko na kilka miesięcy. Także myślę, że możesz spróbować Acne Dermu, bo gronkowiec gronkowcem, ale tłusta skóra z łatwo zapychającymi się porami to dla niego niezła pożywka. A czy Ty masz tłustą cerę?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 14:31   #983
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki amika za odpowiedzPrzynajmni ej wiem o kolejnej osobie, której pomogła autoszczepionka, jestem coraz bardziej optymitycznie nastawiona
Gonia teraz z moją cera jest 100x lepiej, ale miala tak tłustą, że az kapało..
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 13:24   #984
Flykee
Zadomowienie
 
Avatar Flykee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań-Gdynia
Wiadomości: 1 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam, jestem tu nowa i całkiem zielona
2 dni temu zaczęłam smarować się AD i nic się niedzieje!
Nic mnie nie szczypie, skóra nieschodzi, no może troche te małe czarne się schowały.
Mało tego to moja skóra zamiast się troche wysuszyć to rano budzę się tłusta
Czy tak ma być? może coś mocniejszego powinnam używać?
Flykee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 23:51   #985
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
Mało tego to moja skóra zamiast się troche wysuszyć to rano budzę się tłusta
Czy tak ma być? może coś mocniejszego powinnam używać?

To dobrze, widocznie w taki sposób twoja skóra oczyszcza się z tłuszczu. Mocniejsza wersja kwasu azelinowego to Skinoren - żel .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 07:50   #986
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A Skinoren żel nie ma czasem 15%? Z tego co wiem to ad ma 20% więc jest mocniejszy...ale może niech się wypowiedzą bardziej doświadczone osoby
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 08:39   #987
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mariolitka Pokaż wiadomość
A Skinoren żel nie ma czasem 15%? Z tego co wiem to ad ma 20% więc jest mocniejszy...ale może niech się wypowiedzą bardziej doświadczone osoby
Mariolitka tu nie chodzi o procent kwasu tylko o podłoże , które jest lepiej działające. Bardzo często bywa ,że procent w kosmetyku jakiegoś kwasu jest wyższy, ale działa gorzej od innego produktu , który ma niższe stężenie. Skinoren jest 15 i 20%.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:37   #988
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Question Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

oo..to ciekawe :0 ja właśnie zastanawiam się który SKinoren kupić i wydawało mi się, że krem będzie mocniejszy

czyli jednak żel mimo mniejszego procentu?
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 18:43   #989
mariolitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

wyglada na to ze tak
Dzieki Paula za oświecenie, bo zawsze myslałam, ze sie patrzy na %, a teraz wiem, ze w razie czego po ad kupie zel
mariolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 10:59   #990
**LINKA**
Raczkowanie
 
Avatar **LINKA**
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 471
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny, a czy mogę jeździć na basen (z morską wodą) jak używam Ance Derm???? Czy to mi nie zaszkodzi, czy coś w tym rodzaju??? Czy kwas z chlorem to bezpieczne ,,połączenie''?? Bo w środę mam wyjazd i nie wiem czy powinnam czy lepiej nie...
**LINKA** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.