Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 19:09   #4531
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wiem, że są ;p ja najpierw napisałam, a potem dopiero pomyślałam
Oj nic sie nie stało
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Faaajne! Masz ładny kształt pazurków

dziekuję

oj kasiulenkowo wiem co to znaczy kiedyś też się w tipsy bawiłam i boli to jak cholera

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
ładne
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:12   #4532
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lady catherine Pokaż wiadomość
Golden Rose Classics 178


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Ja mam dosyć twarde paznokcie, ale dziwne to jest... takie... no dziwne, nie wiem jak to nazwać
Może rimmel? może nail tek?
Właśnie chyba sobie Nail Teka kupię. Opinie niezłe, cena przystępna.

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
Mummy, I'm in love!


TŻ maluje mi kropki na paznokciach
Zrobię zdjęcie, jak skończy
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:16   #4533
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
No ale jak to tak może być??? Ja na kursie się baaardzo pilnowałam i niczego mamuśce nie przepiłowałam
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
oj kasiulenkowo wiem co to znaczy kiedyś też się w tipsy bawiłam i boli to jak cholera
wszystko okej tylko dlaczego jak krzyczę że boli mnie to to po cholere jeszcze mi na to najeżdża i jak zmywa clinerem frencza to czemu nie zmywa koncowki tylko cały pazur łącznie z moimi potartymi skórkami i to szczypie jak cholera
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:55   #4534
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
z tego co wiem, herome ma 3 stopnie "mocy"
jak masz wrażliwe paznokcie to możesz kupić słabszą, np średnią.
dokladnie
ja wybralam wersje niebeiska i nic nie bolalo, zreszta ja mam wrazenie, ze duzo kobiet stosuje ta odzywke na uszkodzone paznokcie (wycinane skorki, krotko po sciagnieciu zelu) i stad te efekty. producent wyraznie pisze, ze z daleka od skorek nakladac, a na kwc pisza, ze skorki twardnieja, od czego? mi tam nic nie twardnialo... nie malowalam ich, to zyly swoim zyciem, a paznokcie swoim.

z ta zebra, to dlatego, ze przy granacie nie ma odbicia jak przy czerwonym, stad jestem srednio zadowolona ale dziekuje


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
caate z deka się zlewa z granatem ta zeberka, ale ogólne wrażenie ładne
dziekuje

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja juz nie moge, jakie cudne działa na pazurkach robisz !
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
laadne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Taaaki ładny lakier, a Ty go tak skrzywdziłaś



Zdechlaczki Zdrowieć i żyć
(Inaczej będę śpiewać, jak dostane okres...)
nie kazdemu musi sie podobac

Vivinn, dziekuje
Ewalucja, Rodzynka piekne kolorki macie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 20:02   #4535
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
co to za lakier?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 20:04   #4536
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Karmazynko, pocieszyłaś mnie nieco z tym potencjałem
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 20:22   #4537
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dokladnie
ja wybralam wersje niebeiska i nic nie bolalo, zreszta ja mam wrazenie, ze duzo kobiet stosuje ta odzywke na uszkodzone paznokcie (wycinane skorki, krotko po sciagnieciu zelu) i stad te efekty. producent wyraznie pisze, ze z daleka od skorek nakladac, a na kwc pisza, ze skorki twardnieja, od czego? mi tam nic nie twardnialo... nie malowalam ich, to zyly swoim zyciem, a paznokcie swoim.

(...)

nie kazdemu musi sie podobac
Co do odżywki - na razie wypróbuję Nail Teka. Nie powiem, ma tu znaczenie też kwestia ceny, bo jestem biedną studenciną tylko Jeśli nie zadziała, kupię Herome.

A co do podobania - ogólnie wygląda ładnie, ale jestem tak zakochana w tym kolorze, że sam podobał mi się bardziej.

Poniżej dzieło życia mego Kuby. Czyli co może moje (nie)szczęście zdziałało z pomocą wykałaczki (powiedział, że jak mu jeszcze raz dam do takiego celu sondę, to mi ją połamie).
Trochę mi kolorystyka na zdjęciu się spsuła, ale normalnie wygląda to lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI1316.jpg (75,1 KB, 77 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 20:44   #4538
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
co to za lakier?
z avonu twilight blue i na to bezbarwny z drobinkami złotymi
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:49   #4539
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Orli fajne gazeciaki, mnie by było szkoda zmywać

Ewalucja piękny kształt i kolor
(mały paluszek zalany w trupa )

Rodzynko

Alunia drugi paluszek u stopy
i rączki bardzo ładne, takie zadbane skórki

Lilith skróciłabym wszystkie poza maluszkiem o jakiś milimetr a i skórki troszkę zalane (fajny lakier, co to?) Edit: aaa już napisałaś

Kasiulenko aż mnie paluszki bolą jak to czytam

queencarrot heh, to Twój Teżet Kuba?

Anulka a to ja już chyba tej wersji zmienionej używałam ciągle, więc nie czuję się jakoś specjalnie oszukana tym merzem
dzisiaj specjalnie do apteki jechałam po lek robiony i nie zrobili, cholera by ich
jutro powtórka...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 00:34   #4540
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Malina, akurat gazeciaki robi się tak szybko, że żadna strata

Zgodnie z obietnicą, wrzucam też zdjęcie włosów, które wypadły/połamały się podczas czesania po myciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010671.jpg (44,3 KB, 54 załadowań)
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 05:53   #4541
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Malina skórki to już drugi tydzień nie ruszane z braku czasu i mnie lekko denerwują bo Sie zadzieraja i bola
A palec jak to palec wzbudza emocje
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 08:22   #4542
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio pod wpływem chwili lakier - na pierwszym zdjęciu. Myślałam,że będzie fajnie się te drobinki rozprowadzało, jednak niestety wcale pędzelkiem ich sie nie nabiera

Jedyne co to udało mi sie serduszka wyciągnąć z niego i widać je na dużym paluchu u stopy.

A na dokładkę łapka
Aleee masz fajny pieprzyk na palcu u stopy
Też mam podobny top - złote gwiazdki w bezbarwnej bazie. Chyba raz go użyłam... Na szczęście nie wydałam na niego dużo

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
masz czego współczuć



nawet nie denerwuj mnie robiła mi lewą rękę
mały palec to mam skórki a konkretnie to zaokrąglenie koło paznokcia przetarte tak jakbyście kolanem zadarły o dywan
palec serdeczny mam przepiłowany, bo robiłyśmy dziś na tipsie i maiał spiłować tą "kieszonkę" z klejem itp. to tak się uparła na prawy bok(od strony środkowego) że mam teraz takie wrażliwe ze masakra! w rezultacie tips odpadł
środkowy palec mam skórki nad macierzą mam czerwone boki mam ok.nieruszone
wskazujący i kciuk jakoś nie były za bardzo ruszane

mówi że mnie to boli żeby omijała itp a ona swoje jutro już jej nie dam paznokci bez jaj ✂✂✂✂a!!! poza tym mam ta lewą rękę tak ze na środkowym mam żele na tipsie a resztę mam króciutko ledwie poza opuszek a prawą rękę mam nie ruszoną czyli długie paznokcie bo tej nie robiła bo robimy tylko jedną a ona koniec czyli za tydzien robimy obie dłonie
Współczuję, ale ja bym się darła jak oszalała już po pierwszej przepiłowanej płytce i uszkodzonych skórkach i uciekła stamtąd gdzie pieprz rośnie, aż zacytuję z filmu: "przecież to masakra jakaś" (wiem, ze nie za mądry cytat). Zastanawiam się gdzie była instruktorka? Przecież jakby większość dziewczyn zrobiło to swoim "klientkom" to to rzeź jest a nie kurs

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
Łaadnie Bardzo lubię czernie łączone z drobinkami

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Co do odżywki - na razie wypróbuję Nail Teka. Nie powiem, ma tu znaczenie też kwestia ceny, bo jestem biedną studenciną tylko Jeśli nie zadziała, kupię Herome.
Polecam jeszcze Złotą odżywkę od Sally Hansen - cena też nie jest jakaś wygórowana, a efekty u mnie były świetne (recenzje na wizażu też niezłe) A i jeszcze Complete Care 4in1 z tej samej firmy - jest jeszcze tańsza niż Złota (kupowałam za jakieś 11-12zł + przesyłka trzeba tylko poszukać na All, bo ceny są różne), a efekty te same.
A kropki są słodkie
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-09-14 o 10:15
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 08:38   #4543
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja zawsze bez lakieru dziwnie się czuję, tak jakby pazurki były cienkie, ale u mnie to tylko złudzenie, bo jestem przyzwyczajona do kilku warstw na paznokciach
ja mam tak samo bez lakieru czuję tak lekko, że aż głupio. A mam twarde i dosyć grube pazury. Przyzwyczajenie do kilku warstw

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
masz czego współczuć
to jakaś masakra! w życiu bym się nie zgodziła na takie coś

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
od razu mówię, że to przy dole serdecznego to nie zniszczona skórka, tylko kawałek lakieru bezbarwnego, który mi odlazł
świetny lakier(y) tylko przy czerni doskonale widać nierówności malowania przy skórkach. Niby źle bardzo nie jest, ale przy ciemnym kolorze mogłoby być lepiej

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dokladnie
ja wybralam wersje niebeiska i nic nie bolalo, zreszta ja mam wrazenie, ze duzo kobiet stosuje ta odzywke na uszkodzone paznokcie (wycinane skorki, krotko po sciagnieciu zelu) i stad te efekty. producent wyraznie pisze, ze z daleka od skorek nakladac, a na kwc pisza, ze skorki twardnieja, od czego? mi tam nic nie twardnialo... nie malowalam ich, to zyly swoim zyciem, a paznokcie swoim.
no dokładnie. Najczęściej to ratunek po żelach a to niewskazane. Ale kto by się tym przejmował...
ze skórkami tak samo... jak się maluje pół palca, to nic dziwnego że wysychają.
Ale to też drobiazg przecież

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Poniżej dzieło życia mego Kuby. Czyli co może moje (nie)szczęście zdziałało z pomocą wykałaczki (powiedział, że jak mu jeszcze raz dam do takiego celu sondę, to mi ją połamie).
Trochę mi kolorystyka na zdjęciu się spsuła, ale normalnie wygląda to lepiej
kolorystyka mi się podoba, ale kropki-jajeczka nie bardzo...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Anulka a to ja już chyba tej wersji zmienionej używałam ciągle, więc nie czuję się jakoś specjalnie oszukana tym merzem
dzisiaj specjalnie do apteki jechałam po lek robiony i nie zrobili, cholera by ich
jutro powtórka...
aa chyba że tak

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Jedyne co to udało mi sie serduszka wyciągnąć z niego i widać je na dużym paluchu u stopy.

A na dokładkę łapka
stopy mi się podobają, ale rączki baaardzo

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
W sumie tak, ale... Nadal, obawiam się, że będzie bolało. Chyba wolę najpierw coś lżejszego wypróbować
skoro się obawiasz to popróbuj najpierw czegoś innego faktycznie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:23   #4544
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cześć dziewczyny co tam? widze że odpisywanie na posty idzie pełną parą, tu już jest za dużo czegoś...

bezsens, nie słuchajcie mnie, nie śpie od 7 rano pierwszy raz od roku i glupoty ierdziele, przynajmniej troche smiechu bedzie "D
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:27   #4545
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
queencarrot heh, to Twój Teżet Kuba?
Taak, Kuba, to mój TŻ, zwany także moim (nie)szczęściem

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, wrzucam też zdjęcie włosów, które wypadły/połamały się podczas czesania po myciu.
Nie tak źle Zaraz będę swoje czesać, to Wam pokażę, ile moich wypada

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Polecam jeszcze Złotą odżywkę od Sally Hansen - cena też nie jest jakaś wygórowana, a efekty u mnie były świetne (recenzje na wizażu też niezłe) A i jeszcze Complete Care 4in1z tej samej firmy - jest jeszcze tańsza niż Złota (kupowałam za jakieś 11-12zł + przesyłka trzeba tylko poszukać na All, bo ceny są różne), a efekty te same.
A kropki są słodkie
Póki co, zdecydowałam się na Nail Teka Później może pokombinuję z czymś innym.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kolorystyka mi się podoba, ale kropki-jajeczka nie bardzo...

(...)

skoro się obawiasz to popróbuj najpierw czegoś innego faktycznie
Nie czepiaj się kropek-jajeczek - były robione odręcznie Poza tym, to dzieło życia mego TŻta A raczej, pierwsze obchodzenie się z wykałaczką przy malowaniu (Musiałybyście widzieć próbę ogarnięcia sondy... Maaamo, dawno się tak nie uśmiałam xD)

Spróbuję Nail Teka, a nuż coś da Lepiej, zeby dał, bo mnie te małpy moje wykończą nerwowo.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:32   #4546
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Co do odżywki - na razie wypróbuję Nail Teka. Nie powiem, ma tu znaczenie też kwestia ceny, bo jestem biedną studenciną tylko Jeśli nie zadziała, kupię Herome.

A co do podobania - ogólnie wygląda ładnie, ale jestem tak zakochana w tym kolorze, że sam podobał mi się bardziej.

Poniżej dzieło życia mego Kuby. Czyli co może moje (nie)szczęście zdziałało z pomocą wykałaczki (powiedział, że jak mu jeszcze raz dam do takiego celu sondę, to mi ją połamie).
Trochę mi kolorystyka na zdjęciu się spsuła, ale normalnie wygląda to lepiej
teraz NT jest tani, jak ja kupowalam prawie 2lata temu to placilam 60zl za zestaw, dlatego herome za 40zl nie bylo wielkim poswieceniem...(pizze sobie odmowilam x2)

a z paznokciami myslalam, ze wyjdzie mi ladniej, aczkolwiek nosze je i inni mowia, ze ladne, wiec nie jest tak zle

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
(...)
no dokładnie. Najczęściej to ratunek po żelach a to niewskazane. Ale kto by się tym przejmował...
ze skórkami tak samo... jak się maluje pół palca, to nic dziwnego że wysychają.
Ale to też drobiazg przecież
my to sie rozumiemy

pamietam, jak dostalam instrukcje po polsku to wrecz drukowanymi literami bylo napisane to
no ale tak jest ze wszystkim, albo do czegos podchodzi sie z glowa, albo tylko aby uzywac i wierzyc w cuda, a nastepnie marudzic

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Malina, akurat gazeciaki robi się tak szybko, że żadna strata

Zgodnie z obietnicą, wrzucam też zdjęcie włosów, które wypadły/połamały się podczas czesania po myciu.
tyylko tyle?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-09-14 o 09:34
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:42   #4547
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Haha, Caate, tylko wiesz, ja moich "odgórnie" mam 10x mniej niż np. Ty
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:45   #4548
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zgodnie z obietnicą, wrzucam też zdjęcie włosów, które wypadły/połamały się podczas czesania po myciu.
To jest dużo? teraz to już przesadziłaś kup wcierkę Joanna Rzepa, podrasuj ją olejkami eterycznymi i na noc przed myciem wcieraj w skalp mi zdecydowanie pomogło i mam teraz duuużo małych włosków

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
tyylko tyle?
No nie?

Będzie OT
Dziewczyny, używa/ła któraś z Was tonik z kwasami 10% z BU? Zamówiłam i czekam, ale teraz mam kilka wątpliwości i pytań pomoże ktoś? Zaatakowałabym na PW
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-09-14 o 09:47
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:43   #4549
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

no nie wiem dla mnie to jest sporo włosów to co Orlicy wylazło, w szczególności jak ma niewiele włosów. Ja mam dużo więcej i tyle mi nie wypada.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 10:46   #4550
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

queencarrot Kolorki fajne, a kropki to jajkowate, ale biorac pod uwage, ze wykonane przez mezczyzne to

Orlica Moje 'jesienne lnienie' (tak to zartobliwie nazywam) wyglada podobnie, a bywalo jeszcze gorzej, wiec glowa do gory

Dopadlo mnie lenistwo totalne, siedze w szkole i nie robie nic, doslownie nic... Lakier trzyma mi sie juz 4 dzien i praktycznie zadnego odprysku

Niech zyje Wizaz, pozeracz czasu
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:48   #4551
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Haha, Caate, tylko wiesz, ja moich "odgórnie" mam 10x mniej niż np. Ty
ale to tylko dlugosc, ja tez gestych nie mam, wrecz kazdy fryzjer mi mowi, jakie to ja mam rzadkie wlosy...

to co Ty pokazalas to ja mam przy myciu, po czesaniu z odzywka mam spokojnie 5x tyle. przy splukiwaniu musze dwa razy syfon oczyszczac, bo juz pare razy zatkalam kolanko

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To jest dużo? teraz to już przesadziłaś kup wcierkę Joanna Rzepa, podrasuj ją olejkami eterycznymi i na noc przed myciem wcieraj w skalp mi zdecydowanie pomogło i mam teraz duuużo małych włosków

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



No nie?

Będzie OT
Dziewczyny, używa/ła któraś z Was tonik z kwasami 10% z BU? Zamówiłam i czekam, ale teraz mam kilka wątpliwości i pytań pomoże ktoś? Zaatakowałabym na PW
a jaki np olejek? skonczylam kuracje 2tyg, od poniedzialku bede od nowa powtarzac. tez mam mase nowych wloskow i ogolnie taka aureolka mi powstala wokol glowy, ale wciaz wypadaja... dermatog mowi, ze wszystko jest w normie, wiec na niego mam co liczyc.

nie mialam tego toniku, to nie pomoge
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:00   #4552
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
a jaki np olejek? skonczylam kuracje 2tyg, od poniedzialku bede od nowa powtarzac. tez mam mase nowych wloskow i ogolnie taka aureolka mi powstala wokol glowy, ale wciaz wypadaja... dermatog mowi, ze wszystko jest w normie, wiec na niego mam co liczyc.
Wlałam olejek rozmarynowy i lawendowy dosłownie po kilkanaście kropel, żeby się rozpuściły.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:10   #4553
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

DMkAnia, używam tej kuracji, wczoraj właśnie przyszła do mnie nowa butelka Kiedyś mi to włosy uratowało. Ogółem zaczynam teraz intensywną akcję ratunkową dla moich włosów, niedługo wrzucę posta o tym
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 12:15   #4554
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Nie czepiaj się kropek-jajeczek - były robione odręcznie Poza tym, to dzieło życia mego TŻta A raczej, pierwsze obchodzenie się z wykałaczką przy malowaniu (Musiałybyście widzieć próbę ogarnięcia sondy... Maaamo, dawno się tak nie uśmiałam xD)
no w sumie wykałaczką to się nie dziwię
co sondą mu szło gorzej? przecież to najlepsze ustrojstwo do kropek - dla mnie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
to co Ty pokazalas to ja mam przy myciu, po czesaniu z odzywka mam spokojnie 5x tyle. przy splukiwaniu musze dwa razy syfon oczyszczac, bo juz pare razy zatkalam kolanko
no dokładnie, dla mnie to też maleńko
ja mam cienkie włosy i nie są ani bardzo rzadkie, ani gęste, sezonowo się zawsze lenię i tych wlosów to jest niezły kłębek w sumie nigdy nie liczyłam, ale sporo, choć pewnie długość (mam w miarę długie) też ma znaczenie, bo wiadome że jak się długie zwinie w kłębek to się więcej wydaje. No i czasem jak siedzę w domu to ich nie czeszę dużo i potem jak po 2-3 dniach myje to jest ich masę... kłębek w wannie, potem przy czesaniu w ręce i ze szczotki...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:16   #4555
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ba, w biblii:P Beda na mszy spiewac Ave Malina.
x 459789743867345

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jedne z "moich dzisiejszych"
Jakoś za smutne były, więc zmyłam i zrobiłam coś innego - kiedyś pokażę
Gazeciakii
A włoski ślicznie błyszczą

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Gdzie wasze pazurki? Tęsknieee za nimiD:

Wstawiam swoje nie bijcie ze z boku na małym mam skórki umazane zauważyłam jak już było po sesji
Wzięłam kabel. zaraz wrzucę zebrę

Ewaaaaaaa Lakier i paznokcie

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Mówisz i masz
Widziałam na blogu Świeeetneeeee

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio pod wpływem chwili lakier - na pierwszym zdjęciu
Oglądałam w GR ostatnio taki z serduszkami tylko bez tych kropek. Też się zastanawiałam ale sobie darowałam Chociaż serduszka są przeurocze

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
ja pokaże swoje pomalowane
Świetny lakier To jest jeden czy na ten ciemny nakładałas oddzielnie brokat?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Poniżej dzieło życia mego Kuby. Czyli co może moje (nie)szczęście zdziałało z pomocą wykałaczki (powiedział, że jak mu jeszcze raz dam do takiego celu sondę, to mi ją połamie).
Trochę mi kolorystyka na zdjęciu się spsuła, ale normalnie wygląda to lepiej
Bardziej jajeczka niż kropki ale i tak są przeurocze

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
z avonu twilight blue i na to bezbarwny z drobinkami złotymi
O właśnie. Tego byłam ciekawa

A co do włosów to też muszę coś dla swoich zrobić bo też mi wypadają :/
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:42   #4556
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Wrzucam zebrę

Więcej u mnie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post29396349
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zebra.jpg (40,3 KB, 41 załadowań)
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:47   #4557
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

No to powiedzmy, że już koniec ankiety, większość głosów poszła na kropki na skittlesach


Karola, fajna zeberka
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:06   #4558
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
teraz NT jest tani, jak ja kupowalam prawie 2lata temu to placilam 60zl za zestaw, dlatego herome za 40zl nie bylo wielkim poswieceniem...(pizze sobie odmowilam x2)

a z paznokciami myslalam, ze wyjdzie mi ladniej, aczkolwiek nosze je i inni mowia, ze ladne, wiec nie jest tak zle
Ja w końcu dzisiaj sobie zakupiłam z Eveline odżywkę 8 w 1. Bo była w promocji w Tesco I - jak się później okazało - ma bardzo dobre notowania w KWC, więc może będzie dobrze
Potestuję, to zobaczę. Dam znać, na pewno. Bo albo będę piszczeć z radości, ze w końcu mam paznokcie, albo będę wyklinać, że mi je do końca zniszczyła.

A ja się nie czepiam wzorka, po prostu... Nie przepadam za zeberką, nie wyleczę się z tego
Twoje pazurki są na tyle cudowne, że w każdym wzorku będzie im ładnie.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot Kolorki fajne, a kropki to jajkowate, ale biorac pod uwage, ze wykonane przez mezczyzne to
Taaak, ten mężczyzna będzie miał jeszcze dłuuugą szkołę malowania na paznikciach, więc się wyrobi jeszcze

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no w sumie wykałaczką to się nie dziwię
co sondą mu szło gorzej? przecież to najlepsze ustrojstwo do kropek - dla mnie
Taak, to ustrojstwo jest do kropek i dla mnie, ale Kubuś sobie nie radzi, biedny
Ale spokoooojnie, już ja go nauczę

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Bardziej jajeczka niż kropki ale i tak są przeurocze


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wrzucam zebrę
Coś nie mogę się do tej zebry przekonać
Ale bulion ładnie ułożony... Mi się ustrojstwo nie daje. Zawsze ląduje nie ta, gdzie powinno

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No to powiedzmy, że już koniec ankiety, większość głosów poszła na kropki na skittlesach
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:29   #4559
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

matko Bosko! Widziałyście to?

http://www.youtube.com/watch?v=PP7_V...eature=related

na samym początku myslałam, że zejdę. Dopiero jak zobaczyłam jak to klei to mi szok przeszedł
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:44   #4560
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam początek, to aż mnie potrzepało
Ale genialny pomysł
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.