Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 13:48   #4951
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Też mam ten Miss Selene, świeżo kupiony, bo nie było tego z E ILE to MS się trzyma na pazurkach ?
Em pytałaś jak to zmywam HH+CCoM Ogólnie dopóki nie poznałam co to metoda foliowa rzucałam brzydkie wyrazy za każdym razem kiedy miałam zmyć 2 warstwy brokatu z paznokci, teraz jestem już mądrzejsza

PS. Kocham Hypnotic Poison Czemu te dziady go wycofują? Zna ktoś jakiś odpowiednik?

Zastanawiam się nad tuszem z I love... Czy on się bardzo osypuje?
Mnie na drugi dzień ścierają się końcówki i zaczyna odpryskiwać. Do tego ze trzy razy pomaluję nim paznokcie i więcej nie nadaje się do użycia.
A ten granatowy też mam
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:23   #4952
FasOla669
Przyczajenie
 
Avatar FasOla669
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 22
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie, o pl. wolności mi chodziło
Tam nie byłam

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
za 3,50zł mam granat z shimmerem z MIYO http://4.bp.blogspot.com/-XO_tQ_jGl5...0/SDC10724.JPG i w ten pososb nie kupilam HTR
Mam bardzo podobny kolorek z Hean, więc HTR też mnie nie kusi
FasOla669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 15:55   #4953
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

przechodziłam dzisiaj kolo douglasa i oczywiscie zajzałam wyszłam z tuszem I Love i lakierem Blue Addicted i jeszcze mi babeczka wcisnęła szminkę za 1gr
... reasumując już zadnych nowości nie potrzebuję (przynajmniej na razie mi wystarczy, szlaban)

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2011-09-15 o 19:24
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:18   #4954
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Byłam na Floriańskiej, ale nie było pędzli. Były wszystkie lakiery (ufff, nie kupiłam żadnego! Choć moje serce cichutko kwili za make it golden...), chyba cienie w kremie i wszystkie rzeczy z serii I Love (tusz, tusz, tusz kiedyś będzie mój!) plus eyelinery nowe. Szybko uciekłam, jak zobacyzłam, że nie ma czarnej kredki LL, po którą przyszłam, żeby nie wydać kasy ;D
(Którą to kasę potem wydałam w H&M na pędzelek kulko-eyelinerowy, bo poprzedni mi się zgubił i żyć bez niego nie umiem Ale chamy, swój poprzedni kupiłam 3 miesiące temu za 4,90zł, teraz już płaciłam 9,90zł! )

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Też mam ten Miss Selene, świeżo kupiony, bo nie było tego z E ILE to MS się trzyma na pazurkach ?
Em pytałaś jak to zmywam HH+CCoM Ogólnie dopóki nie poznałam co to metoda foliowa rzucałam brzydkie wyrazy za każdym razem kiedy miałam zmyć 2 warstwy brokatu z paznokci, teraz jestem już mądrzejsza

PS. Kocham Hypnotic Poison Czemu te dziady go wycofują? Zna ktoś jakiś odpowiednik?

Zastanawiam się nad tuszem z I love... Czy on się bardzo osypuje?
Miss Selene u mnie trzyma się standardowo, ale raczej lepiej niż gorzej Około 2-3 dni, u mnie to standard.

Też się zakochałam w kolorze Hypnotic Poison, ale o ile inne lakiery C&G trzymają się u mnie 2-3 dni, tak HP nie wytrzymuje nawet 24h! Nie wiem, o co chodzi ale strasznie rozpaczam z tego powodu

Przy okazji, mam trochę głupie pytanie... Posiadam Nail Sealing Top Coat z Essence, tej w białej buteleczce... Pytanie nie dotyczy konkretnie tego, ale wszystkich top coatów - jak je nakładacie? Na suchy, czy jeszcze mokry lakier? Bo niby te przyspieszające wysychanie nakłada się chyba na mokry lakier, tak nie wiem co z tymi ochronno-nabłyszczającymi... Ja zawsze nakładam na suchy lakier, z obawy, ze dwie warstwy (lakier+topcoat) nie wyschną mi na paznokciu, ale może robię źle? :P

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-09-15 o 19:26
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 19:55   #4955
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Chcę nowości Essence w Giżycku! :<
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:10   #4956
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Chcę nowości Essence w Giżycku! :<
A ja w Toruniu
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:19   #4957
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Przy okazji, mam trochę głupie pytanie... Posiadam Nail Sealing Top Coat z Essence, tej w białej buteleczce... Pytanie nie dotyczy konkretnie tego, ale wszystkich top coatów - jak je nakładacie? Na suchy, czy jeszcze mokry lakier? Bo niby te przyspieszające wysychanie nakłada się chyba na mokry lakier, tak nie wiem co z tymi ochronno-nabłyszczającymi... Ja zawsze nakładam na suchy lakier, z obawy, ze dwie warstwy (lakier+topcoat) nie wyschną mi na paznokciu, ale może robię źle? :P
Mam ten sam topcoat i nakładam na mokry lakier. Tzn. gdy skończę malować kolorem nie czekam nawet minuty, od razu biorę ten topcoat i nakładam bez czekania 2 warstwy, między którymi również nie robię przerwy. Wszystko schnie dosyć szybko, mimo tego, że to tyle warstw.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 20:23   #4958
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

U mnie ten top coat dramatycznie wydłuża schnięcie lakieru, więc w ogóle go nie używam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:53   #4959
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Douglas Morena Gdańsk

Nowości w Douglasie na Morenie brak i nic nie wiedzą o nich, pani po cichu podpowiedziała żeby w Naturach sprawdzać bo na pewno szybciej tam będą yhy
Za to jakby ktoś chciał coś z Baleriny albo niebieski liner w żelu z Sun Club to można wbijać
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:58   #4960
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Douglas Morena Gdańsk

Ja byłam dzisiaj w Galerii Dominikańskiej - wieje pustką jak wiało, oraz w Pasażu Grunwaldzkim dalej nowości bardzo wybiórczo. Chyba nie doczekam się pędzli, dobrze, że mnie ostatnio z zakupami pędzlowymi na E.L.F.ie poniosło (mam się czym pocieszać )
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:02   #4961
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
A ja w Toruniu
no przeciez sa xd co z tego, ze pojedyncze sztuki ;p
za to wiesz, co dzis kupilam w douglasie w galerii? ten pedzel ichniejszy za 9,90 ;]
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 21:06   #4962
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
przechodziłam dzisiaj kolo douglasa i oczywiscie zajzałam wyszłam z tuszem I Love i lakierem Blue Addicted i jeszcze mi babeczka wcisnęła szminkę za 1gr
... reasumując już zadnych nowości nie potrzebuję (przynajmniej na razie mi wystarczy, szlaban)
To jest w końcu promocja na Stawowej, że za dwa produkty jeden z koszyczka jest gratis? On jest teraz przy kasie, czy w pierwszej szafie?
Co mamy z nowości? Wszystko wykupione? Wybieram się dopiero w sobotę, więc boję się, że wszystko jest ogołocone. Nie wiesz jak z nowościami Catrice? Pani wykładała przy mnie w zeszłym tygodniu, miały być na poniedziałek
Dziewczyny, przestańcie kusić tych tuszem I love. Używam MA, w kolejce MF 2000 calorie.

Dziewczyny, uchowały się jakieś douglasowe pędzelki kabuki w Silesii? Za późno się skapłam, gdzie są na Stawowej (miały być przy kasie, dopiero tydzień temu znalazłam puste stoisko po nich).
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:44
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:10   #4963
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
To jest w końcu promocja na Stawowej, że za dwa produkty jeden z koszyczka jest gratis? On jest teraz przy kasie, czy w pierwszej szafie?
Co mamy z nowości? Wszystko wykupione? Wybieram się dopiero w sobotę, więc boję się, że wszystko jest ogołocone. Nie wiesz jak z nowościami Catrice? Pani wykładała przy mnie w zeszłym tygodniu, miały być na poniedziałek
Dziewczyny, przestańcie kusić tych tuszem I love. Używam MA, w kolejce MF 2000 calorie.
ja nawet nie chcę liczyć, ile mam mascar
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:17   #4964
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
no przeciez sa xd co z tego, ze pojedyncze sztuki ;p
za to wiesz, co dzis kupilam w douglasie w galerii? ten pedzel ichniejszy za 9,90 ;]
Kupiłaś ten pędzel kabuki? Były jeszcze jakieś? Moja koleżanka bardzo go chcę i będzie zadowolona jeśli go zdobędzie Mi zależy na kredce w kolorze khaki i ciągle czekam aż limitka do nas zawita
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:35   #4965
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

witajcie przeglądając katalog essence zainteresował mnie gel-look topcoat, ale w żadnej krakowskiej Naturze go nie widziałam (byłam w dwóch naturach i douglasie). Czy ktoś coś o nim wie?
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:41   #4966
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
witajcie przeglądając katalog essence zainteresował mnie gel-look topcoat, ale w żadnej krakowskiej Naturze go nie widziałam (byłam w dwóch naturach i douglasie). Czy ktoś coś o nim wie?
Nie wiem, czy ten gel-look top coat gdzieś już się pojawił, ale widziałam i czytałam na pinkmelon, że dziewczyna wystawiła mu słabą ocenę: http://www.pinkmelon.de/test/make-up...k-topcoat.html
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:41   #4967
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Em każdy ma inne paznokcie itd ale w szoku jest bo u mnie to w 10 minut wszystko zasycha na kamień jak użyję tego topa

Cytat:
Napisane przez Rybcia16 Pokaż wiadomość
witajcie przeglądając katalog essence zainteresował mnie gel-look topcoat, ale w żadnej krakowskiej Naturze go nie widziałam (byłam w dwóch naturach i douglasie). Czy ktoś coś o nim wie?
To nowość i dopiero ma się pojawić w Naturach. Kiedy tego nie wie nikt, pewnie nawet sama Natura ^^
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:46   #4968
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Kupiłaś ten pędzel kabuki? Były jeszcze jakieś? Moja koleżanka bardzo go chcę i będzie zadowolona jeśli go zdobędzie Mi zależy na kredce w kolorze khaki i ciągle czekam aż limitka do nas zawita
kupiłam i jest oboże

pewnie, że jeszcze były, myślę, że nawet z 20 sztuk
a kredek nowych nie widzialam, ale to w miescie. a pedzle w galerii. w kerfurze nie wiem, dawno nie byłam, obraziłam się na nich po tym, jak zlikwidowali te porzadna szafe i zrobili takie niewiadomoco.
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:52   #4969
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
kupiłam i jest oboże

pewnie, że jeszcze były, myślę, że nawet z 20 sztuk
a kredek nowych nie widzialam, ale to w miescie. a pedzle w galerii. w kerfurze nie wiem, dawno nie byłam, obraziłam się na nich po tym, jak zlikwidowali te porzadna szafe i zrobili takie niewiadomoco.
O kurka wodna Super,że jeszcze są.Dzięki za odp. Ja dzwonię do Douglasa w Carrefour'ze codziennie i pytam o nowości i ciągle słyszę jedną odpowiedź-NIE MA NOWOŚCI
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 21:53   #4970
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten gel-look top coat gdzieś już się pojawił, ale widziałam i czytałam na pinkmelon, że dziewczyna wystawiła mu słabą ocenę: http://www.pinkmelon.de/test/make-up...k-topcoat.html
nic nie rozumiem po niemiecku ale na zdjęciu rzeczywiście nie wygląda zachęcająco..

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość


To nowość i dopiero ma się pojawić w Naturach. Kiedy tego nie wie nikt, pewnie nawet sama Natura ^^
dzięki Dziewczyny za info już chyba nie będę czekać na niego z tak wielką niecierpliwością i poszukam innego topcoata. Chociaż na razie chyba dam sobie spokój z Naturą bo mój portfel wygląda jak na diecie cud nie mogąc dostać tego po co przyszłam, osłodziłam sobie porażkę 5 lakierami (can't cheat on me, choose me, trendsetter, must-have i hello holo). Dobrze że podczytałam u Was o foliowej metodzie zmywania brokatu, na pewno ją wypróbuje
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:00   #4971
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
O kurka wodna Super,że jeszcze są.Dzięki za odp. Ja dzwonię do Douglasa w Carrefour'ze codziennie i pytam o nowości i ciągle słyszę jedną odpowiedź-NIE MA NOWOŚCI
prącie bardzo
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:07   #4972
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Mam ten sam topcoat i nakładam na mokry lakier. Tzn. gdy skończę malować kolorem nie czekam nawet minuty, od razu biorę ten topcoat i nakładam bez czekania 2 warstwy, między którymi również nie robię przerwy. Wszystko schnie dosyć szybko, mimo tego, że to tyle warstw.
i rzeczywiście efekt żelowych paznokci? a jak się zmywa to cudo? jak zwykły lakier?
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:23   #4973
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

a po co mieć efekt żelowych paznokci?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:52   #4974
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dobrze, że dałyście linka, bo myślałam, że mówicie o topie z serii Better Than Gel Nails, który mam i sobie chwalę Schnie w dosłownie sekundę, tak szybko, że pomaluję jedną rękę i już mogę wszystko normalnie robić Na początku potrafił schodzić płatami z paznokcia, teraz już nie, nie wiem dlaczego
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 23:46   #4975
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dzisiaj w Hebe wykładali nowości. Capnęłam tylko pędzel do pudru, jeszcze ciepły. Także jak czegoś zabraknie, to nie moja wina. Z reszty było chyba wszystko (ale oczywiście tam tylko jedna szafa jest). Aaa i mieli mieć w przecenie te zmywacze z Essence, te takie pachnące (albo z ekstraktami z owoców? wiecie chyba, o co chodzi) - nie było, nie wiem czy w ogóle, czy już się rozeszły. Ale podeszłam sobie na Solec i tam było kilka - różowe trzy, a niebieskich (kokos wanilia) więcej. Nie pomyślałam żeby dopytać, czy mają więcej na zapleczu.

I byłam na Wiatraku. Dzisiaj od szminki brzoskwiniowej to już nawet testera nie było. Weszłam jednak z radością w posiadanie lakieru I'm marine girl (miałam kredkę) i kredki I'm heartbreaker (miałam... lakier ). I w ten sposób mam komplecik tego co chciałam. W ogóle szalenie mnie ucieszył asortyment, była szafa Pierre Rene i Miyo! I Eveline, chociaż Eveline to akurat już w Hebe na Solcu jest. No i te dwie szafy Essence!!!
Ciekawa jestem co jest w innych drogeriach z tej sieci. Może je kiedyś zeksploruję, ale póki co nawet nie mają strony i nie mogę znaleźć, gdzie one się właściwie w Warszawie znajdują.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 06:37   #4976
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Nowości w Douglasie na Morenie brak i nic nie wiedzą o nich, pani po cichu podpowiedziała żeby w Naturach sprawdzać bo na pewno szybciej tam będą yhy
Za to jakby ktoś chciał coś z Baleriny albo niebieski liner w żelu z Sun Club to można wbijać
ulala to faktycznie morena do tyłu ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:38   #4977
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny z Katowic, czy w Douglasie na Stawowej były pędzle kabuki, jak tak to w jakiej ilości ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:40   #4978
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ten gel-look top coat gdzieś już się pojawił, ale widziałam i czytałam na pinkmelon, że dziewczyna wystawiła mu słabą ocenę: http://www.pinkmelon.de/test/make-up...k-topcoat.html
Mam go... Chciałam kupić ten nabłyszczający, ale się okazało że wycofali ten schnie ruski rok i nie ma tego efektu żelowego który obiecuje. jedyny plus to taki, że moje Nebula Nails zrobione we środę, bez zastrzeżeń wytrwały do wtorku. Zmyłam, bo widać było, że paznokcie urosły, czego nie lubię. Poza tym musiałam wytestować SureAzure- jest przepiękny.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:04   #4979
antoninamotyl
Rozeznanie
 
Avatar antoninamotyl
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Jak myślicie, który pędzelek z nowości będzie lepszy ten ścięty czy zwykły do nakładnia brązera... bo jakoś nie moge się zdecydować
antoninamotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:14   #4980
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez antoninamotyl Pokaż wiadomość
Jak myślicie, który pędzelek z nowości będzie lepszy ten ścięty czy zwykły do nakładnia brązera... bo jakoś nie moge się zdecydować
Mi bronzer lepiej się nakłada zwykłym
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.