Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 15:56   #2251
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Cytat:
Napisane przez bannanova Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, zastanawiałam się właśnie na Revlonem CS, ale z tego co się orientuję to są dość niepraktyczne bo mają ciężkie buteleczki i nie mają dozownika a to moim zdaniem spory minus. Osobiście nie testowałam revlona więc jeśli się mylę to bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości
Opakowanie fatalne to fakt, ciężka szklana butla z wielkim otworem. Ale plusem jest to, że podkład występuje w dwóch wersjach: do cery tłustej/mieszanej oraz do cery suchej/normalnej. Masz więc możliwość precyzyjnie dobrać podkład do rodzaju cery klientki.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:02   #2252
bannanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Opakowanie fatalne to fakt, ciężka szklana butla z wielkim otworem. Ale plusem jest to, że podkład występuje w dwóch wersjach: do cery tłustej/mieszanej oraz do cery suchej/normalnej. Masz więc możliwość precyzyjnie dobrać podkład do rodzaju cery klientki.
Akurat myślałam o jakimś uniwersalnym podkładzie, a dopasowane do różnych typów cery zakupiłam bazy pod makijaż. A czy możesz polecić mi coś mniej więcej w podobnym przedziale cenowym z czego mogłabym być zadowolona i byłoby ok na początek?
bannanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:06   #2253
bannanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Wolałabym coś w lżejszych buteleczkach do kufra no i łatwiejszego w użytkowaniu

Edytowane przez bannanova
Czas edycji: 2011-11-22 o 16:32
bannanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:17   #2254
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Żeby znaleźć na forum odpowiedzi na konkretne pytania należy je przeszukać, a nie ot przeglądać. Jest tutaj cały wątek dla makijażystów w którym znajduje się wiele informacji dotyczących podkładów i innych rzeczy.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=563919
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:21   #2255
bannanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Właśnie myśląc o różnych klientkach kupiłam bazy pod makijaż dostosowane do różnych typów cery, a podkłady chciałam kupić takie uniwersalne Czy mogłabyś polecić mi coś z podobnej półki cenowej co nie będzie tak kłopotliwe w użytkowaniu jak Revlon CS?
bannanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:31   #2256
bannanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Nikogo nie zmuszałam do odpowiedzi, nikogo też nie starałam się obrazić. Jeśli znalazł się ktoś kto chce pomóż super, ale jeśli nie to nie widzę sensu podejmowania tematu. Jeśli moderator uzna, że temat jest bez sensu to z pewnością odpowiednio zareaguje.
bannanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:32   #2257
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Cytat:
Napisane przez bannanova Pokaż wiadomość
Nikogo nie zmuszałam do odpowiedzi, nikogo też nie starałam się obrazić. Jeśli znalazł się ktoś kto chce pomóż super, ale jeśli nie to nie widzę sensu podejmowania tematu. Jeśli moderator uzna, że temat jest bez sensu to z pewnością odpowiednio zareaguje.
Proponuję zapoznać się z regulaminem: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263839
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 16:34   #2258
bannanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Dziękuję za tą cenną radę
bannanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 16:40   #2259
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jakie kolory podkładu wybrać?

Cytat:
Napisane przez bannanova Pokaż wiadomość
Właśnie myśląc o różnych klientkach kupiłam bazy pod makijaż dostosowane do różnych typów cery, a podkłady chciałam kupić takie uniwersalne Czy mogłabyś polecić mi coś z podobnej półki cenowej co nie będzie tak kłopotliwe w użytkowaniu jak Revlon CS?
Lubię podkłady Gosha, są zbliżone cenowo do CS a dodatkowo wygodne w użytkowaniu. Szczególnie przypadł mi do gustu podkład kryjący https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1
Ma naturalne kolory zarówno jasne jak i ciemne, daje dość kryjący, ale naturalny efekt. Przejrzyj opinie na KWC, na pewno wpadnie Ci coś w oko
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:03   #2260
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Witam
Pytałam w wątku zbiorczym, ale niestety nikt nie napisał.. Stąd ponawiam prośbę.
Szukam dobrego podkładu nawilżającego ( max do 170zł), najlepiej lekko kryjący, ale naturalnie wyglądający na buzi - z przeznaczeniem do cery suchej, po 30stym roku życia.
Używałam wcześniej Revlon Colorstay (maska na twarzy..), ostatnio Vitalumiere Chanel - ale nie sprawdza sie na mojej skórze
Z góry dziękuję
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:19   #2261
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Kwc?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 18:31   #2262
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kwc?
dziękuję, bardzo mi pomogłaś..
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:40   #2263
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Wink Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

- Clinique Supermoisture Makeup - w podkładzie zastosowano super-intensywnie działające składniki nawilżające i nadano mu kremowo-żelową konsystencję. Jest on idealnym rozwiązaniem dla kobiet o suchej lub mieszanej cerze. Cena 113 zł
-Maybelline Affinitone - naturalne dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Delikatne mikro-sfery oraz perełki zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd. Dzięki zawartości witaminy E zapewnia nawilżenie skóry na długi czas.
-Artdeco Hydra Silk Makeup, podkład nawilżający - ma płynną konsystencję. Lekko i średnio kryje. Idealny dla osób o wrażliwej skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji i nawilżenia. Cena 130 zł
-Isa Dora Velvet Make-up Mousse - ma lekką i delikatną konsystencję. Naturalny, matowy makijaż przez cały dzień. Półtransparentny efekt, higieniczne opakowanie w aerozolu. Bardzo łatwy w aplikacji, idealnie stapia się ze skórą. Zawiera składniki nawilżające i regenerujące, intensywnie nawilża cerę. Cena 59zł

. . .proszę
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:44   #2264
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
- Clinique Supermoisture Makeup - w podkładzie zastosowano super-intensywnie działające składniki nawilżające i nadano mu kremowo-żelową konsystencję. Jest on idealnym rozwiązaniem dla kobiet o suchej lub mieszanej cerze. Cena 113 zł
-Maybelline Affinitone - naturalne dopasowuje się do odcienia i struktury skóry. Delikatne mikro-sfery oraz perełki zapewniają idealne wykończenie makijażu i świeży wygląd. Dzięki zawartości witaminy E zapewnia nawilżenie skóry na długi czas.
-Artdeco Hydra Silk Makeup, podkład nawilżający - ma płynną konsystencję. Lekko i średnio kryje. Idealny dla osób o wrażliwej skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji i nawilżenia. Cena 130 zł
-Isa Dora Velvet Make-up Mousse - ma lekką i delikatną konsystencję. Naturalny, matowy makijaż przez cały dzień. Półtransparentny efekt, higieniczne opakowanie w aerozolu. Bardzo łatwy w aplikacji, idealnie stapia się ze skórą. Zawiera składniki nawilżające i regenerujące, intensywnie nawilża cerę. Cena 59zł

. . .proszę
W końcu jakaś dobra duszyczka
dziękuje BARDZO, BARDZO
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 18:45   #2265
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Nawilżający, bez maski, lekko kryjący... to może jakiś krem BB? Tu jest obszerny wątek o owym wynalazku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527527&page=93
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:01   #2266
blondii_90
Raczkowanie
 
Avatar blondii_90
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 458
Wink Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

wpisz sobie moja droga w google podkłady nawilżające a jest o tym naprawdę cała masa, myślę że coś dla siebie napewno wybierzesz
blondii_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:22   #2267
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski- jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez sunshine76 Pokaż wiadomość
Witam,
Proszę o pomoc w wyborze dobrego podkładu nawilżającego (do 150zł, max 200zł), może być kryjący, ale naturalnie wyglądający na buzi - z przeznaczeniem do cery suchej, po 30stym roku życia, z małymi niedoskonałościami.
Używałam ostatnio Vitalumiere Chanel - ale nie sprawdza sie na mojej skórze
Z góry dziękuję
Ja rowniez szukalam idealnego podkladu dla siebie, szczegolnie na okres zimowy. Jestem po 30 i mam cere mieszana z problemami w strefie T. Testowałam Guerlain, Parure Aqua Radiant Feel - Good Foundation ( tu jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1)
O ile masz sucha skore to bedziesz zadowolona. Trzyma sie idealnie, nie wysusza, chyba nawet nawilza, nie podkresla suchych skorek. Zdecydowalabym sie na niego, ale mam mieszana i dla mnie lepszy byl Parure Extreme, szczegolnie teraz w zimie.
W porownaniu np do Chanel Lumiere, czy Lancome wolalam Guerlaina i ten wlasnie kupilam.
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:24   #2268
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

zajrzę, dziękuję
ale jak coś, piszcie
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 23:56   #2269
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Ja używałam Diorskin Nude - rewelacja Skóra wygląda po nim jakby nie było na niej żadnego podkładu i tak "zdrowo". Teraz na zimę przerzuciłam się na coś nieco mocniejszego - Lancome Teint Idole Ultra (raczej nie jest dla suchej skóry, ale krzywdy mi nie robi )

Te podkłady są droższe (195 zł), ale zawsze możesz skorzystać z jakiejś promocji, zniżki - np. teraz w sephorze dla posiadaczy kart jest rabat -20% na wszystko do 27.11, więc podkład wyniósłby Cię 156 zł.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 07:13   #2270
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja używałam Diorskin Nude - rewelacja Skóra wygląda po nim jakby nie było na niej żadnego podkładu i tak "zdrowo". Teraz na zimę przerzuciłam się na coś nieco mocniejszego - Lancome Teint Idole Ultra (raczej nie jest dla suchej skóry, ale krzywdy mi nie robi )

Te podkłady są droższe (195 zł), ale zawsze możesz skorzystać z jakiejś promocji, zniżki - np. teraz w sephorze dla posiadaczy kart jest rabat -20% na wszystko do 27.11, więc podkład wyniósłby Cię 156 zł.
Mnie akurat Dior Nude strasznie wysusza, a mam cerę mieszaną. Podobnie wspomniany przez kogoś Maybelline Affinitone. Prawda jest taka, że co cera to reakcja i nie ma czegoś takiego jak cudowny podkład, który będzie odpowiedni dla każdego. Dlatego z całą stanowczością odsyłam autorkę do KWC.
Od siebie polecić mogę zaś BB kremy i podkład Lancome Photogenic Lumessence.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:21   #2271
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

a czy podklad nawilzajacy moze jednoczesnie kryc? Mam cere sucha ale mam pelno wagrow, blizny po tradziku, i nawet jak sie pomaluje to moja cera nie wyglada jakos ladnie, bo widac np zmarszczki ktorych normalnie nie ma
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:44   #2272
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mnie akurat Dior Nude strasznie wysusza, a mam cerę mieszaną. Podobnie wspomniany przez kogoś Maybelline Affinitone. Prawda jest taka, że co cera to reakcja i nie ma czegoś takiego jak cudowny podkład, który będzie odpowiedni dla każdego. Dlatego z całą stanowczością odsyłam autorkę do KWC.
Od siebie polecić mogę zaś BB kremy i podkład Lancome Photogenic Lumessence.
O, to nowość, a przecież to jest stricte nawilżający podkład.

Ale masz rację, trzeba każdy jeden kosmetyk testować na sobie, na każdym będzie inaczej działać.

Tylko ja wiem, czy KWC tu pomoże Osobiście KWC też się nie sugeruję, bo tam są rzeczy, które pasują większości (np. koszmarny moim zdaniem tusz Lancome Doll Eyes). Mam taką metodę, że przeglądam asortyment większości marek lub tego co jest w danym sklepie np. podkłady pod kątem nawilżenia, potem idę po próbki i testuję każdy nosząc przez 1 albo kilka dni
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 07:59   #2273
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski - jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
O, to nowość, a przecież to jest stricte nawilżający podkład.

Ale masz rację, trzeba każdy jeden kosmetyk testować na sobie, na każdym będzie inaczej działać.

Tylko ja wiem, czy KWC tu pomoże Osobiście KWC też się nie sugeruję, bo tam są rzeczy, które pasują większości (np. koszmarny moim zdaniem tusz Lancome Doll Eyes). Mam taką metodę, że przeglądam asortyment większości marek lub tego co jest w danym sklepie np. podkłady pod kątem nawilżenia, potem idę po próbki i testuję każdy nosząc przez 1 albo kilka dni
I to jest najlepsze rozwiązanie.
KWC polecam, z tego względu, że mnóstwo dziewczyn poświęciło swój czas dzieląc się z innymi opinią na temat danego kosmetyku (nie wspominając już o tym, że jest to świetna przeglądarka ofert producentów). A zakładanie nowego wątku jest niejako kopiowaniem KWC. Ty napisałaś Dior Nude, mi nie przypasował. Ja napisałam Lancome Photogenic - ktoś inny napisze, że to koszmarek nie podkład. I nie można wyciągnąć z tego żadnych wniosków...

Dior Nude na trzecim miejscu w składzie ma alkohol; myślę że to on mnie wysuszył.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-11-23 o 08:01
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 10:24   #2274
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski- jaki polecacie?

dziewczyny może się orientujecie czy revlon colorstay nie zmienił formuły? Kupiłam ostatnio w tych nowych buteleczkach i to już nie to samo Czy to możliwe, zeby moja cera się tak zmieniła czy on zmienił skład? Polecacie coś na ewentualne zastępstwo? Mam sporo do ukrycia, ponadto potrzebuję czegoś, co wytrwa 15 godzin...
Próbowałam z Double wear, ale nie mogę za nic trafić z kolorem no i tak do końca mi właściwości też nie odpowiadaja
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:10   #2275
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski- jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dziewczyny może się orientujecie czy revlon colorstay nie zmienił formuły? Kupiłam ostatnio w tych nowych buteleczkach i to już nie to samo Czy to możliwe, zeby moja cera się tak zmieniła czy on zmienił skład? Polecacie coś na ewentualne zastępstwo? Mam sporo do ukrycia, ponadto potrzebuję czegoś, co wytrwa 15 godzin...
Próbowałam z Double wear, ale nie mogę za nic trafić z kolorem no i tak do końca mi właściwości też nie odpowiadaja
U mnie sprawdzał się kryjący Gosh https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1
Z Revlona byłam tak samo zadowolona, ale był za ciężki więc swego czasu zmieniłam go na Gosha i bardzo mi odpowiadał.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:47   #2276
Einode
Raczkowanie
 
Avatar Einode
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 379
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam nadzieję,że trafiłam w odpowiedni temat z moim pytaniem.

Otóż zaczynam kompletować swój kuferek i tak jak bez problemu wiem w jakie kosmetyki kolorowe chcę uderzyć, tak nie mam zielonego pojęcia o podkladach, pudrach i kamuflażach.
Prosiłabym,żebyście mi doradziały z 3 marki, w które warto zainwestować.
Wiadomo,ze produktów tego typu jest na rynku sporo i każdy ma swoje zdanie o danym kosmetyku, ale może coś mi podpowiecie (wtedy poczytam sobie opinie itp, bo póki co, tak bez konkretnych nazw się w tym utopię )
Może macie jakieś doświadczenia, że do danych podkładów użyć fajnie jakichś tam kamuflaży itp -bo nie chciałabym wydawać pieniędzy na coś co się zupełnie nie sprawdzi, gdzyż wydatki na skompletowanie wszystkiego na samym początku są przerażające. Z czasem będę próbować i testować różne marki, jednak tak na start chciałabym coś godziwego
Einode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:17   #2277
sunshine76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 35
Dot.: podkład nawilżający, bez efektu maski- jaki polecacie?

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja rowniez szukalam idealnego podkladu dla siebie, szczegolnie na okres zimowy. Jestem po 30 i mam cere mieszana z problemami w strefie T. Testowałam Guerlain, Parure Aqua Radiant Feel - Good Foundation ( tu jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1)
O ile masz sucha skore to bedziesz zadowolona. Trzyma sie idealnie, nie wysusza, chyba nawet nawilza, nie podkresla suchych skorek. Zdecydowalabym sie na niego, ale mam mieszana i dla mnie lepszy byl Parure Extreme, szczegolnie teraz w zimie.
W porownaniu np do Chanel Lumiere, czy Lancome wolalam Guerlaina i ten wlasnie kupilam.
dziękuję
sunshine76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:03   #2278
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam dziewczęta Przepraszam , pewnie zaśmiecam wątek, czy coś ale nie wiedziałam gdzie napisać a zakładać wątku też nie ma w zasadzie żadnej potrzeby No więc mam do was pytanie potrzebuję porady, zbliżam się do zakupu podkładu Revlon ColorStay - ponieważ przeczytałam wiele pochlebnych opini, a nie lubię zatrzymywać się na jednym kosmetyku, dlatego zachęciłam się jego zakupem . Trochę pomagam w malowaniu dziewczyn do sesji, nigdy nie robiłam tego wyczynowo, zawsze malowałam siebie, koleżanki i mam do tego spory talent, więc doszłam do wniosku, że warto zaopatrzyć się w większy kuferek . A problem w tym, że niestety z gama kolorystyczna tego fluidu jest bardzo wszechstronna ... Po 10 do cery mieszanej , po 10 do cery tłustej, po 10 do cery suchej . A w związku z tym, że chcę kupywać sukcesywnie po 3 np. fluidy, pózniej kolejne trzy ale jednak to będzie etapowo. I dlatego pytam się was jak wy to uważacie ? co najlepiej kupić na początek, aby nie było rozczarowania ... Bo ja myślałam ,że kupie 3 fluidy na początek do cery normalnej (jasny, średni i ciemniejszy) i tak bym postąpiła z fluidami do suchej czy tłustej. Nie wiem czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedz
__________________
Zapuszczam włosy typ 3A

42-43-44-45-46-47-48-49-50cm-(od czoła) osiągniety 1 cel!!
51-52-53-54-55,5-56-57-58-59-60-(od czoła) 2cel
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:22   #2279
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Przepraszam , pewnie zaśmiecam wątek, czy coś ale nie wiedziałam gdzie napisać a zakładać wątku też nie ma w zasadzie żadnej potrzeby No więc mam do was pytanie potrzebuję porady, zbliżam się do zakupu podkładu Revlon ColorStay - ponieważ przeczytałam wiele pochlebnych opini, a nie lubię zatrzymywać się na jednym kosmetyku, dlatego zachęciłam się jego zakupem . Trochę pomagam w malowaniu dziewczyn do sesji, nigdy nie robiłam tego wyczynowo, zawsze malowałam siebie, koleżanki i mam do tego spory talent, więc doszłam do wniosku, że warto zaopatrzyć się w większy kuferek . A problem w tym, że niestety z gama kolorystyczna tego fluidu jest bardzo wszechstronna ... Po 10 do cery mieszanej , po 10 do cery tłustej, po 10 do cery suchej . A w związku z tym, że chcę kupywać sukcesywnie po 3 np. fluidy, pózniej kolejne trzy ale jednak to będzie etapowo. I dlatego pytam się was jak wy to uważacie ? co najlepiej kupić na początek, aby nie było rozczarowania ... Bo ja myślałam ,że kupie 3 fluidy na początek do cery normalnej (jasny, średni i ciemniejszy) i tak bym postąpiła z fluidami do suchej czy tłustej. Nie wiem czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedz
.......
generalnie Colorstay jest podzielony na ten do mieszanej/tłustej i normalnej/suchej...spokojnie będzie kupic po 3 kolory i je ze sobą mieszać..nie ma najmniejszej potrzeby kupowac aż 10ciu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 21:23   #2280
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez NelluSiIa Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta Przepraszam , pewnie zaśmiecam wątek, czy coś ale nie wiedziałam gdzie napisać a zakładać wątku też nie ma w zasadzie żadnej potrzeby No więc mam do was pytanie potrzebuję porady, zbliżam się do zakupu podkładu Revlon ColorStay - ponieważ przeczytałam wiele pochlebnych opini, a nie lubię zatrzymywać się na jednym kosmetyku, dlatego zachęciłam się jego zakupem . Trochę pomagam w malowaniu dziewczyn do sesji, nigdy nie robiłam tego wyczynowo, zawsze malowałam siebie, koleżanki i mam do tego spory talent, więc doszłam do wniosku, że warto zaopatrzyć się w większy kuferek . A problem w tym, że niestety z gama kolorystyczna tego fluidu jest bardzo wszechstronna ... Po 10 do cery mieszanej , po 10 do cery tłustej, po 10 do cery suchej . A w związku z tym, że chcę kupywać sukcesywnie po 3 np. fluidy, pózniej kolejne trzy ale jednak to będzie etapowo. I dlatego pytam się was jak wy to uważacie ? co najlepiej kupić na początek, aby nie było rozczarowania ... Bo ja myślałam ,że kupie 3 fluidy na początek do cery normalnej (jasny, średni i ciemniejszy) i tak bym postąpiła z fluidami do suchej czy tłustej. Nie wiem czy to dobry pomysł? Z góry dzięki za odpowiedz
Nie ma trzech rodzajów Revlona Colorstay, pierwsza - dla skóry suchej/normalnej oraz druga - do cery mieszanej/tłustej
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.