Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 20:32   #211
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez asma21 Pokaż wiadomość
Witam, czy orientuje się ktoś gdzie moge dostać kosmetyki w pepco w warminisko-mazurkim??
Chodzi mi o olsztyn, kętrzyn , lidzbark ????
Niestety w miejscowosci w ktorej mieszkam nie ma kosmetykow.
Pozdrawiam
W Olsztynie Pepco na Jarotach posiada kosmetyki (przynajmniej rok temu jeszcze miało zatrzęsienie ich).

Ja odwiedzam zawsze dwa różne Pepco w dwóch mniejszych miejscowościach. Ostatnio wyhaczyłam lakier z Isadory w pięknym żółtym kolorze (idealny do mojej jednej sukienki) tyle, że barwi trochę paznokcie mimo bazy:/ Cena to coś koło 5zł. Do tego pomadkę Capstick z jakiejś naturalnej serii za 3zł dostałam
Żałuję, że się spóźniłam na podkłady z Astora.
No i moim faworytem jest szminka z Astora z serii Vip w transparentnym kolorze, co prawda numer na spodzie jest przekłamany (chyba jest 120 i jest różowy) ale jest transparentna. Oszczędzam ją i nigdzie takiej dostać nie mogę:/
Mam jeszcze trochę kosmetyków z Pepco, np. słynny rozświetlacz Collection 2000. Ciekawią mnie ich pędzle też.

Słyszałam, że te kosmetyki są takie tanie bo często są z błędami na opakowaniach a sama zauważyłam, że dają też wycofywane serie - zauważyłyście, że np. pudrów mineralnych Astora nie dostaniecie już w drogeriach a Astor sam ogłosił ich wycofanie i teraz są w Pepco. Podobnie ze szminkami z serii Vip - opakowania zostały zmienione i lista kolorów (chyba) więc wszystko co stare (znaczy, ze starych kolekcji) trafiło do Pepco.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:48   #212
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

W Gdańsku w ETC nowa dostawa.
Kupiłam kredkę dwustronną Rimmel za 4,99 zł- było kilka wariantów kolorystycznych, najwięcej czarny+biały albo niebieskie, albo czarno- grafitowe (001 city girl, który kupiłam) albo brązowo-złote (miałam tą wersję wcześniej).
Do tego korektor Rimmel stay matte dual action concealer- u mnie tylko 020 soft ivory zostały za 9,99 zł.
Ponadto paletki 4 cieni Revlon, cienie Astor, lakiery Revlon oraz duuużo błyszczyków Rimmel vinyl stars czy jakoś tak (9,99 zł).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 06:36   #213
dzasta221
Przyczajenie
 
Avatar dzasta221
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: DSW
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

U mnie w Pepco przyszla nowa dostawa cieni z Revlona beyond natural, sa to kremowe cienie w bardzo ladnych odcieniach brazu, czy ktos z was takie cienie? chcialabym kupic, kosztuja 15 zl, ale nie chce aby to byly pieniadze wyrzucone w "bloto".

Edytowane przez dzasta221
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:23
dzasta221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 21:05   #214
krepa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 854
GG do krepa
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez dzasta221 Pokaż wiadomość
U mnie w Pepco przyszla nowa dostawa cieni z Revlona beyond natural, sa to kremowe cienie w bardzo ladnych odcieniach brazu, czy ktos z was takie cienie? chcialabym kupic, kosztuja 15 zl, ale nie chce aby to byly pieniadze wyrzucone w "bloto".
Odradzam te cienie! Tez sie na nie rzucilam u mnie w pepco, bo myslalam, ze revlon to beda dobre, a tu klapa po calosci... Roluja sie po bardzo krotkim czasie i zbieraja w zaglebieniu. Zaluje, ze nie przeczytalam przed kupnem opinii na kwc, bo nie tylko ja mam takie spostrzezenia... U mnie leza w szafie, 14.90 wyrzucone w bloto... Czaje sie na te cienie z Up girl... ponoc fajne...
__________________

krepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 13:17   #215
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Wkurzyłam się...kupiłam w zeszłym roku cienie Isadory w Pepco, sprawdzam datę produkcji z kodu i co...2003 rok! Sprzedają przeterminowane kosmetyki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:45   #216
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez krepa Pokaż wiadomość
Odradzam te cienie! Tez sie na nie rzucilam u mnie w pepco, bo myslalam, ze revlon to beda dobre, a tu klapa po calosci... Roluja sie po bardzo krotkim czasie i zbieraja w zaglebieniu. Zaluje, ze nie przeczytalam przed kupnem opinii na kwc, bo nie tylko ja mam takie spostrzezenia... U mnie leza w szafie, 14.90 wyrzucone w bloto... Czaje sie na te cienie z Up girl... ponoc fajne...
Chwała Ci za opinię, bo od 2 tygodni się nad tymi cieniami zastanawiałam i pomimo, że, jak to kosmetyk , u mnie mogłyby się sprawdzić (o naiwności! :P) to lepiej nie ryzykować.
Ja wzięłam maskarę revlona tę w srebrnym opakowaniu, bo chciałam jakąś brązową i uważam, że jest ok. dziwna szczoteczka (początkowo myślałam, że tusz jest suchy i włoski się przykleiły, ale ona tak defaultowo wygląda). za 15 zł ujdzie
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:46   #217
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się...kupiłam w zeszłym roku cienie Isadory w Pepco, sprawdzam datę produkcji z kodu i co...2003 rok! Sprzedają przeterminowane kosmetyki.
Niestety do pewnego czasu sprzedawali starocie...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 10:52   #218
warsaw
Raczkowanie
 
Avatar warsaw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z PeKiNu
Wiadomości: 250
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Czy zagląda tu ktoś z Bydgoszczy? W którym Pepco w Bdg jest duży wybór kosmetyków? Ja bywam najczęściej na Łużyckiej ale tam jest mało kosmetyków...
warsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:22   #219
kasiabaj
Przyczajenie
 
Avatar kasiabaj
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

A ja dzisiaj byłam u siebie w Pepco, w zasadzie nie wiem co mnie podkusiło, bo już raz kupiłam tam tusz chyba Rimmela 1-2-3...okazał się porażką. A dzisiaj znowu to sobie zrobiłam, tylko tym razem kupiłam tusz Revlona 3D. No i co? Może i nie skleja, coś tam podkręca, ale...jest stary! No suchy jest.... Ja nie wiem kiedy ja się nauczę... Szukałam rozświetlacza (colection 2000) ale w Pile go jeszcze nie widziałam. Chyba będę omijać to stoisko szerokim łukiem
kasiabaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 17:49   #220
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez warsaw Pokaż wiadomość
Czy zagląda tu ktoś z Bydgoszczy? W którym Pepco w Bdg jest duży wybór kosmetyków? Ja bywam najczęściej na Łużyckiej ale tam jest mało kosmetyków...

Ja ci mogę powiedzieć, ze na pewno mały wybór jest w Fordonie
wciąż widzę tam te same kosmetyki.
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 02:20   #221
dzemma91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...z-do-rzes.html tusz Revlon za 15zł PEPCO- Bartoszyce, ul. Młynarska...a było może to w grudniu Można trafić.
dzemma91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 07:15   #222
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

kupilam wczoraj w pepco taka paletke NYC dla brazowych oczu za 9,90 super pigmentacja!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nyc-new-york-color-individual-eyes-custom-compact-brown-eyes-small.jpg (23,8 KB, 122 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 07:25   #223
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kupilam wczoraj w pepco taka paletke NYC dla brazowych oczu za 9,90 super pigmentacja!!!
Jakie piękne kolory
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:49   #224
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Witam dziewczyny. Ja dopiero parę dni temu dowiedziałam się o kosmetykach w Pepco.. byłam dziś i te ceny mnie powaliły.. jakie tanie to wszytko

Edytowane przez ciastecek
Czas edycji: 2012-06-21 o 19:05
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 16:31   #225
Kati_00
Raczkowanie
 
Avatar Kati_00
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
GG do Kati_00
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Ja byłam dzisiaj i z trudem się opanowałam, żeby niczego nie kupić ;p Ale jak znajdę chwilę to chyba pobiegnę po lakiery z Rimmela
Kati_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 17:09   #226
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Hej. To są naprawdę oryginalne kosmetyki? Bo rzuciło mi się w oczy, że jakieś tanie, ale nie byłam do nich przekonana.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:29   #227
malina_kasia
Przyczajenie
 
Avatar malina_kasia
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Hey... ja też odwiedziłam PEPCO....

zakupiłam tusz Revlon 3 D Exstreme za 14,90 w sklepie 35.90 i korektor z Rimmer Wake me up za 9.90.... Jak na razie jestem zadowolona z kosmetyków. Zaczynam polować na kosmetyki z Pepco...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Korektor Rimmer znalazłam taki sam w Rossmanie za ok 25 i niczym się nie różnił... Więc po co przepłacać!!!!
malina_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:00   #228
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kupilam wczoraj w pepco taka paletke NYC dla brazowych oczu za 9,90 super pigmentacja!!!

Mogłabyś pokazać swatche , sama miałam ją w ręce się zastanawiałam nad pigmentacją i nie kupiłam ale kusi mnie po twojej ocenie.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 13:51   #229
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0031.jpg (34,1 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0029.jpg (41,5 KB, 96 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 08:08   #230
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
swatche

Bardzo dziękuję.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:40   #231
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

U mnie też troche nowych rzeczy dorzucili. Kupiłam dzis cienie w kredce Manhattan po 4,99. Były tez te tusze Rimmela takie w fioletowym albo niebieskim opakowaniu okręcane co niby można efekt sobie wybierać tylko nie pamietam ceny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2301.jpg (98,3 KB, 191 załadowań)
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 19:02   #232
ila710
Raczkowanie
 
Avatar ila710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Hej,

ja w pepco czaję się na markera do ust chyba z rimmela za chyba 9,99. Kiedyś miałam innej firmy i rewelacja - nie zostawiałam śladu na szklankach
__________________
Jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens.
ila710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:58   #233
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

kupiłam dziś lakier Astora za 7,99 dokładnie to: Astor Fash'n Studio
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 21:51   #234
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

w mojej małej mieścinie otwarli niedawno pepco i cieszę się na to jak szczerbaty na suchary na otwarciu nie byłam, a że pepco jest jedno ludzie się dosłownie rzucili na te kosmetyki i kupiłam tyllko lakier n.y.c za 5 zeta na pocieszenie będę musiała tam częściej zaglądać i polować
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:22   #235
Pola Lorenz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627401
Pola Lorenz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:02   #236
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Po znalezieniu tego wątku, chyba wybiorę się w piątek do Pepco, zobaczyć co tam ciekawego jest, a wygląda na to że JEST i to DUUUŻO
aaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:25   #237
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

też kupiłam korektor Rimmel Wake me up i jestem zadowolona, kiedy nakładam go gąbeczką, to mi się nie roluje w załamaniu i wygląda naprawdę dobrze
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:06   #238
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

W moim PEPCO nie ma kosmetykow.
Edit, a jednak są

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2012-08-08 o 17:41
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:20   #239
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

jutro ruszam do pepco na podbój
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:46   #240
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

co tu tak ucichło?
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 17:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.