Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 10:11   #481
amylaza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Bardzo dziękuję wizażankom za pomoc
amylaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 13:12   #482
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny możecie napisać cos o Mizonie 92% recovery gel-czy dobre to to? Miałyście z nim do czynienia? forumowa wyszukiwarka mi nic nie odnajduje jak wpisuję Mizon a przecież musiało być coś o tym
zachwycił mnie ostatnio pozytywny wpływ ślimakowego bb kremu ze Skin79 wie chyba śluz ślimaka robi dobrze mojej cerze i pora pielęgnację zamówić
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 01:33   #483
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nie wiem jak TonyMoly, ale z tego It's Skina jestem mega zadowolona. Jedną stópkę mam już "nowiusieńką", z drugą jeszcze muszę poczekać, bo i stan jej jest dużo gorszy, wiec troche dluzej to zajmie... ale naprawde polecam!
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:51   #484
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy BB cream Missha M PC jest podrabiany? Bo sobie na szybko kliknęłam na ebayu a teraz gdzieś sie naczytałam, że niektóre BB to podróby Moj sprzedawca był z Korei i miał w porządku opinie..
Bywa podrabiany. Jak z Korei, to mniejsze prawdopodobieństwo, największe ryzyko kupować z Chin.
Cytat:
Napisane przez shelilah Pokaż wiadomość
JA zamówiłąm sobie z It's Skin. Szczerze mowiuac dostalam juz ponad miesiac temu, ale dopiero 3 dni temu uzylam. Jak na razie efektu nie widac i czekam, ale o tym produkcie slyszalam dobre opinie. TonyMoly nie wiem jak sie sprawdza. A co do It's Skina to wypowiem sie jak sie juz zluszcze, na co cierpliwie czekam ;P
Złuszczanie zaczyna się jakoś tak koło piątego dnia, z tego co wyczytałam w opisach

A tak w ogóle, możecie wrzucić składy tych peelingów?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:03   #485
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez shelilah Pokaż wiadomość
Nie wiem jak TonyMoly, ale z tego It's Skina jestem mega zadowolona. Jedną stópkę mam już "nowiusieńką", z drugą jeszcze muszę poczekać, bo i stan jej jest dużo gorszy, wiec troche dluzej to zajmie... ale naprawde polecam!
Oj, no i teraz chce mi się już niesamowicie to kupić, a planowałam dopiero za tydzień zamawiać

No nic, zamówię dziś i wszystko przez Was

A w ogóle zobaczcie to: http://cosmetic-love.com/tonymoly-la...-pack-85g.html
Nie wiem, czy to ma sens, ale jak wygląda xD
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:09
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:31   #486
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A w ogóle zobaczcie to: http://cosmetic-love.com/tonymoly-la...-pack-85g.html
Nie wiem, czy to ma sens, ale jak wygląda xD
Miałam kupić, ale jak zobaczyłam, jak wygląda na twarzy, to zrezygnowałam.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:48   #487
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Miałam kupić, ale jak zobaczyłam, jak wygląda na twarzy, to zrezygnowałam.
Jak?

Nie no, domyślam się, że błoto to przy tym cud piękności, ale przecież to się spłukuje i jest efekt, a nawet Efekt. Podobno ;p

Jeszcze patrzę pod kątem pianek do mycia buźki; szukam czegoś możliwie bezolejowego, robią takie w ogóle? Bo z uwagi na przedłużane rzęsy muszę uważać z demakijażem, a ja lecę równo po oczach, nie bawię się w waciki ;p
O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/missha-crea...ate-latte.html Zna któraś z Was?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 12:53   #488
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Jak?

Nie no, domyślam się, że błoto to przy tym cud piękności, ale przecież to się spłukuje i jest efekt, a nawet Efekt. Podobno ;p

Jeszcze patrzę pod kątem pianek do mycia buźki; szukam czegoś możliwie bezolejowego, robią takie w ogóle? Bo z uwagi na przedłużane rzęsy muszę uważać z demakijażem, a ja lecę równo po oczach, nie bawię się w waciki ;p
O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/missha-crea...ate-latte.html Zna któraś z Was?
Kojarzę tę piankę, mam w wersji z zieloną herbatą ale chyba nie za bardzo się różnią między sobą... wszystko ładnie, pięknie, ale śmierdzi szarym mydłem i to się bardzo długo utrzymuje... oczyszcza niby ładnie, ale potem skóra jest napięta, a ja nie mogę znieść tego zapachu a jak się dostanie do oczu to w ogóle, tragedia
(ale z drugiej strony, to bije na głowę wszystkie pianki do golenia jakie kiedykolwiek miałam...)
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:12   #489
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
(ale z drugiej strony, to bije na głowę wszystkie pianki do golenia jakie kiedykolwiek miałam...)


No u mnie kwestia golenia odpada, bo preferuję wosk ;p Akurat patrzyłam na wersję do suchej skóry, z czekoladą ona jest i miałam nadzieję, że własnie o ściąganiu nie będzie mowy ;p
Jeszcze znalazłam z FaceShopu ryżową jakąś: http://cosmetic-love.com/the-face-sh...sing-foam.html ale nie znam tej marki wcale. Opis zachęcający
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:58   #490
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczny, czy jest na wizazu wątek wspolnych zakupów azjatyckich kosmetyków? nigdzie nie mogę znaleźć
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 14:38   #491
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
dziewczny, czy jest na wizazu wątek wspolnych zakupów azjatyckich kosmetyków? nigdzie nie mogę znaleźć
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=613705
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 15:07   #492
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Oj, no i teraz chce mi się już niesamowicie to kupić, a planowałam dopiero za tydzień zamawiać

No nic, zamówię dziś i wszystko przez Was

A w ogóle zobaczcie to: http://cosmetic-love.com/tonymoly-la...-pack-85g.html
Nie wiem, czy to ma sens, ale jak wygląda xD
Zamawiaj zamawiaj A co do tego latte... O rany :p Tez nie wiem czy jest sens, ale wrazenie robi niesamowite az mi sie slodkiego zachcialo

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Złuszczanie zaczyna się jakoś tak koło piątego dnia, z tego co wyczytałam w opisach

A tak w ogóle, możecie wrzucić składy tych peelingów?
Ja sie juz pozbylam opakowan. A co do złuszczania to u mnie juz 4-tego dnia bylo widac efekt

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Jeszcze patrzę pod kątem pianek do mycia buźki; szukam czegoś możliwie bezolejowego, robią takie w ogóle? Bo z uwagi na przedłużane rzęsy muszę uważać z demakijażem, a ja lecę równo po oczach, nie bawię się w waciki ;p
O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/missha-crea...ate-latte.html Zna któraś z Was?
O wlasnie, znacie, polecacie? Bo moja z EH sie juz konczy, a ze na ebayu juz jej nie ma to musze znalezc cos innego (najlepiej wlasnie zielona herbata, oblednie pachna )
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 18:17   #493
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, a jak przy kubkach Tony Moly jestesmy, to czy ktoras uzywala tego: http://www.yesstyle.com/en/tony-moly...pid.1014450674 ?
Chyba sie skusze, jak wykoncze maske, ktora mam.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 23:48   #494
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Jeszcze patrzę pod kątem pianek do mycia buźki; szukam czegoś możliwie bezolejowego, robią takie w ogóle? Bo z uwagi na przedłużane rzęsy muszę uważać z demakijażem, a ja lecę równo po oczach, nie bawię się w waciki ;p
O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/missha-crea...ate-latte.html Zna któraś z Was?
Mam piankę Missha z zieloną herbatą i raczej sobie chwalę
Nie zauważyłam, żeby wysuszała, podrażniała czy coś. Mam wrażenie, że ma w sobie trochę glinki, taki zmywacz kaolinowy, jak to roboczo nazywam, bo po myciu zostawia specyficzne uczucie na twarzy.
Jest mega wydajna. Lubię
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:51   #495
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Jak?

Nie no, domyślam się, że błoto to przy tym cud piękności, ale przecież to się spłukuje i jest efekt, a nawet Efekt. Podobno ;p

Jeszcze patrzę pod kątem pianek do mycia buźki; szukam czegoś możliwie bezolejowego, robią takie w ogóle? Bo z uwagi na przedłużane rzęsy muszę uważać z demakijażem, a ja lecę równo po oczach, nie bawię się w waciki ;p
O, takie coś na przykład: http://cosmetic-love.com/missha-crea...ate-latte.html Zna któraś z Was?
http://secretofasianbeauty.blogspot....pore-pack.html

jak widać na zdjęciu wymieszana wygląda prawie tak samo jak ta maseczka z Ziaji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa.html&next=1

czyli mocno rozbielone kakao z elementem szarości
ja polecam w domu z kakaa, wody mineralnej i czego tam chcecie jako dodatek zrobić sobie prawdziwie czekoladową maseczkę

kładłyście kiedyś borowinę na twarz? to jest największy maseczkowy hardkor z jakim miałam do czynienia, pomijając zmywanie(droga przez mękę) to pachnie za przeproszeniem g***nem, zgniła ziemią i oborą
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 23:43   #496
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Poczytałam i doszłam do wniosku, że te maski nie dla mnie...
Moja skóra woła "pić" i to gromkim głosem, więc muszę jej dostarczać możliwie jak najwięcej nawilżenia bez wygłupów

Czekam na rozbiórkowe dobroci, pozamawiałam całe tony tego, mam nadzieję, że się potem ogarnę, co do czego ;p

A z c-l leci Lioele Dollish #2 na zapas, peeling do stóp z Tonymoly, finalnie ryżowa pianka z FS i kilka zestawów próbek: ślimak od skin79 oraz jakiś cud-miód do zmniejszania widocznych porów z FaceShopu również. Liczę, że przy okazji coś mi jeszcze dorzucą, jak to oni
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:42   #497
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Poczytałam i doszłam do wniosku, że te maski nie dla mnie...
Moja skóra woła "pić" i to gromkim głosem, więc muszę jej dostarczać możliwie jak najwięcej nawilżenia bez wygłupów

Czekam na rozbiórkowe dobroci, pozamawiałam całe tony tego, mam nadzieję, że się potem ogarnę, co do czego ;p

A z c-l leci Lioele Dollish #2 na zapas, peeling do stóp z Tonymoly, finalnie ryżowa pianka z FS i kilka zestawów próbek: ślimak od skin79 oraz jakiś cud-miód do zmniejszania widocznych porów z FaceShopu również. Liczę, że przy okazji coś mi jeszcze dorzucą, jak to oni
Mały update, odświeżam: okazało się, że c-l wcale mi nic nie wysłało, zamówienie jest "processed", a na stronce mam nadal pełen koszyk. Płaciłam przez PayPala, nie dało się nic zrobić źle, ale na wszelki wypadek zbombardowałam ich mailami, czy wszystko ok.
I okazało się, że do 3 października trwa Koreański Tydzień Dziękczynienia ; i będą wysyłać z opóźnieniem.
Tak tylko informuję, gdyby ktoś zamawiał coś niedawno i też czekał na informacje, czemu brak postępów.

Koreański Tydzień Dziękczynienia - jak to brzmi! Ciekawe, jak to u nich wygląda swoja drogą, ja to lubię takie kulturowe tło i idę pogrzebać, z czym to sie je.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 12:28   #498
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Mały update, odświeżam: okazało się, że c-l wcale mi nic nie wysłało, zamówienie jest "processed", a na stronce mam nadal pełen koszyk. Płaciłam przez PayPala, nie dało się nic zrobić źle, ale na wszelki wypadek zbombardowałam ich mailami, czy wszystko ok.
I okazało się, że do 3 października trwa Koreański Tydzień Dziękczynienia ; i będą wysyłać z opóźnieniem.
Tak tylko informuję, gdyby ktoś zamawiał coś niedawno i też czekał na informacje, czemu brak postępów.

Koreański Tydzień Dziękczynienia - jak to brzmi! Ciekawe, jak to u nich wygląda swoja drogą, ja to lubię takie kulturowe tło i idę pogrzebać, z czym to sie je.
Aaaa no to wszystko jasne Dzięki za info
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 22:02   #499
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

sonea8 dobrze że napisałaś, czyli pewnie pojutrze będą wysyłać, a ja akurat zamówiłam jak się to święto zaczęło czyli przyjdzie jeszcze poczekać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 01:26   #500
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dobrze wiedzieć,bo zaczynałam się już obawiać czemu nie wysyłają....

Co do mycia twarzy miałam kiedys taką jakby białą paste z Ginvery - genialnie oczyszczała, pierwszy raz czułam i widziałam,że twarz jest czysta ale niestety wybielała i musiałam przestac używać jej regularnie,ale przy trądziku troche pomogła Zachwycona kupiłam od nich krem na dzien i na noc z zieloną herbatą i używam raz na jakis czas bo nie dość,że kiepsko nawilżały to miałam mały wysyp po nich,choć nie mam już problemów z trądzikiem
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 08:38   #501
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ok, u mnie już poszło.
Ciekawa jestem tej pianki i innych dobrodziejstw. Jedyny minus zabawy z koreańskimi zakupami jest taki, że to tak okropeczenie długo leci

A w ogóle to dotarł mój płaszczyk z Szanghaju - jakie cudo!... Świetnie uszyty, mięciutki, ciepły i dokaldnie taki, jak na zdjęciach, polecam!
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:14   #502
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dziewczyny, mam pytanie o peeling na stopy, chcę kopić ten http://www.ebay.pl/itm/Holika-Holika...item3a76fbcfb1

jak rozumiem jedna para wystarczy na jedna kurację? powtarza się tę kuracje co ile? gdzieś czytałam że wystarcza taki peeling na dwa miesiące

dlatego chce kupić kilka takich zestawów - wiecie jaki jest termin ważności? napisze do sprzedawcy, ale może ktoś wie?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 20:56   #503
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Bywa podrabiany. Jak z Korei, to mniejsze prawdopodobieństwo, największe ryzyko kupować z Chin.

Złuszczanie zaczyna się jakoś tak koło piątego dnia, z tego co wyczytałam w opisach

A tak w ogóle, możecie wrzucić składy tych peelingów?
Tej z It's Skin:
Ingredients: Water, Alcohol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Glycerin, Arganine, Phenoxyethanol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil. Salicylic Acid, Fragrance, Disodium EDTA, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Urea, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Pelargonium Graveolens Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Origanum Bulgare Leaf Extract, Melaleuca Altermifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermind) Leaf Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, mentha Spicta Flover/Leaf/Stem Extract.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:15   #504
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hejka,
Powiem Wam,że kończę swoją przygodę z bb kremami.Nic mi nie pasuje..wszystko za jasne..podkreślają skórki..
Podpasował mi jedynie sztuczny bb krem z maybelline universal glow(którego nie ma chyba w polsce)bo ma przynajmniej ciemniejszy kolor i dobrze zachowuje się na skórze.

Cezanne okazał się za jasny,podkreśla zmarszczki i skórki oraz jakoś taki lepki filtr zostaje po nim..buu..

Pozdrawiam
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:19   #505
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Hejka,
Powiem Wam,że kończę swoją przygodę z bb kremami.Nic mi nie pasuje..wszystko za jasne..podkreślają skórki..
Podpasował mi jedynie sztuczny bb krem z maybelline universal glow(którego nie ma chyba w polsce)bo ma przynajmniej ciemniejszy kolor i dobrze zachowuje się na skórze.

Cezanne okazał się za jasny,podkreśla zmarszczki i skórki oraz jakoś taki lepki filtr zostaje po nim..buu..

Pozdrawiam
ja od dawna używam tylko azjatyckich pielęgnacyjnych środków - bb cream tez nie dla mnie.
Pielęgnacja jest za to rewelacyjna.

ze względu na miłość do Hada Labo - mam pytanie - miał ktoś to http://www.ebay.pl/itm/290754684315?...84.m1423.l2649
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:44   #506
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Hejka,
Powiem Wam,że kończę swoją przygodę z bb kremami.Nic mi nie pasuje..wszystko za jasne..podkreślają skórki..
Podpasował mi jedynie sztuczny bb krem z maybelline universal glow(którego nie ma chyba w polsce)bo ma przynajmniej ciemniejszy kolor i dobrze zachowuje się na skórze.

Cezanne okazał się za jasny,podkreśla zmarszczki i skórki oraz jakoś taki lepki filtr zostaje po nim..buu..

Pozdrawiam
No to widzę,że nie jestem sama... Nakupowałam tego jak głupia, a tu wszystko za jasne i kiepsko wygląda po prostu. W dodatku odkąd przestałam testować BB i zaczęłam stosować porządny, dość naturalny podkład polskiej firmy moja cera jest w o wiele lepszym stanie. Dlatego też pozostaję jedynie przy kilku azjatyckich perełkach pielęgnacyjny jedynie
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:47   #507
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
No to widzę,że nie jestem sama... Nakupowałam tego jak głupia, a tu wszystko za jasne i kiepsko wygląda po prostu. W dodatku odkąd przestałam testować BB i zaczęłam stosować porządny, dość naturalny podkład polskiej firmy moja cera jest w o wiele lepszym stanie. Dlatego też pozostaję jedynie przy kilku azjatyckich perełkach pielęgnacyjny jedynie ;)
Oooo, a jakich?
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:56   #508
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Oooo, a jakich?
Maseczki, sleeping packi, peelingi gommage Konkretne firmy chcesz?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 22:04   #509
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Maseczki, sleeping packi, peelingi gommage Konkretne firmy chcesz?
A chcę jeśli można
Ostatnio mam przerwę od azjatyckich kosmetyków, w sumie używam tylko peelingu Innisfree.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 22:21   #510
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
A chcę jeśli można
Ostatnio mam przerwę od azjatyckich kosmetyków, w sumie używam tylko peelingu Innisfree.
Z maseczek lubię Zamian gold cacao, Innisfree aloe soothing gel i Olive Heating Massage Mask, Tony Moly truskawkowa, teraz testuje Holika Holika sheep milk yogurt wild berry ( jak na razie rewelacja )
Sleeping pack- najlepszy do tej pory to miodowa Holika Holika i Amore Pacific Hera Aquabolic Mineral Sleeping mask
Peelingi-Amore Pacific Hera Peeling Gommage Pack i Snail Swanicoco gommage peeling
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.